• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Tak to jsem ráda,že nejsem vyjímka :slight_smile: A to si ty první 3dny vůdec nekojila??? :confused:
19. bře 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne oni pořád říkali, že si máme dělat čárky za každý kojení a já první den ani jednu čárku tak mě seřvaly jako že proč nekojím tak jsem jim řekla, že nemám mlíko a mleziva hroozně maličko a navíc malej se prostě nechtěl přisávat, mám asi blbý bradavky sice nevpáčené ale prostě mu to nešlo a sestřičky, že se dělají čárky i za snahu, špatně jsem pochopila to jejich myšlení já myslela že jako kojit myslí kojit :slight_smile:) ...a začaly se mi věnovat, zkoušely jsme to horem dolem a nakonec mi začaly pro malýho dávat příkrmy a mě daly "medůzky" takové silikonové bradavky a najednou malej začal tahat to mlezivo a třetí den se mi udělalo mlíko, nalily se mi prsa a bolely jak čert, tak jsem sprchovala v horké vodě a začala odsávat (vše mi poradili v porodnici) a čtvrtej den jsem kojila a měla mlíka, že jsem jim ho dávala....tak se NEBOJ :grinning: ještě budeš ráda, že ti předtím nic neteklo
:grinning: :grinning:
19. bře 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tedy budu doufat,že to stím kojením nebude tak horký.Jsem ze všeho hned vyplašená :frowning2: To ze mě budou mít ty sestřičky radost :confused:
19. bře 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to já jsem taky a navíc se třeba 5x ptám jsem taková plašanka :grinning: pokud budou hodný tak půjdeš domů a kojení bude ok, nenech se odradit a raději pořád otravuj, protože mi řekly hodně věcí co bych sama doma nevymyslela...
19. bře 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se v tobě vidím,taky se vždycky ptám stokrát :sweat_smile: Ale moc se už těším,i když začínám mít stresy,aby bylo vše v pořádku :slight_smile: ,abych něco nezanedbala a tak. :fearful: Prostě stresuju :angry:
19. bře 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: tak třeba pofrčíme?????a taky mám nějakou depku/ale to bude asi krz to kojení/ :frowning2: Ale to píchání se mi pořád vrací.....tak nevím....ale aby to nebyly třeba jen prdíky :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, já mám mlíko jenom na špičkách bradavek, vypadá jak zaschlé kondenzované :astonished:
depka ani ne, zato jsem už 2 dny vzteklá a protivná jak das. se nepoznávám. "Tatínek" měl pár dnů náhradního volna a každou chvíli jsem ho seřvala kvůli nějaké blbosti. achjo... stydím se ještě ted. Jste někdo taky tak nervní?
a to mě furt pořád nic nebolí, nepíchá, kdyby se škvrně nepřevalovalo, tak bych si myslela, že jsem to těhotenství rozchodila :grinning:
19. bře 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se tu dlouho neobjevila girl.misel, nemate někdo info? měla termín, myslím, 26.3. a zakládala každou chvíli nějaké nové diskuze a ted nic :unamused:
a chtěla rodit ve stejné porodnici jako já, tak po ní můžu ve středu při kontrole pátrat, nebo doufet, že se tu objeví, dřív než pojedu a podá hlášení :grinning:
19. bře 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik neboj se ničeho příroda to zařídila dobře :slight_smile:
a nedepkuj to mimísku neprospívá...vše přijde samo uvidíš :dizzy_face: Já tomu taky nechtěla věřit ale pak je takovej "fičák" že to ani nestíháš vnímat ...porod, najendou máš mimíska u sebe a pudy už fungujou...a když si nebudeš vědět rady zeptáš se setřiček a pak taky na koníkovi hodně holky poradí :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno! holky já nevím, jestli je to všude, ale když se podívám z okna, tak u nás je totální bílo!!! :fearful: 10 cm sněhu! tak dneska rodit teda rozhodně nebudu :grinning:

s tím mým císařem :confused: - včera jsem se na to doktorky ptala, jestli už bych jako na ten plánovaný neměla jít a ona mně vyšetřila a říkala, že tento týden mi spontánní porod nehrozí, takže máme čas :rolling_eyes: můj doktor má tento týden dovolenou, takže mi ten termín budou plánovat až 28. mně to teda nevadí, budu celkem ráda, když začnu rodit normálně a říznou mně až pak, aspoň půjde prďolka ven kdy ona chce a ne když chtějí doktoři. ale je fakt, že plánované císaře se dělají předem, tak doufám, že se nám tím nic nezkomplikuje, když půjdeme takhle pozdě :frowning2:
20. bře 2007 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky.
Páč kvůli bolestem sůvím už od jedné hodiny ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nakukuju, kde jste kdo.
Bolesti pravidelný,dost hustý takže jsme s manžou vyrazili do Motola s radostí, že už jako už :wink: no a paní doktor zkonstatovala jako že nic nebude, tak jsme zse odfrčeli domů.Poradila mi horkou sprchu, v té se rochním každou chvíli a nějako to nepřestává.
PS:Prej nestačí mít bolesti jen v celým podbřišku (můj případ) a zádech, ale musí bolet celej břich.Tak nevím :unamused:
Jinak sarkabrezen:na severní Moravě je taky totál bílo, volala mi mamka.
Děvčata pa,jestli mě ty hrozný bolesti nepřejdou, tak se jim snad půjdu postavit na por.sál ať s tím něco udělaj :grinning: páč je to fakt hustý a to nejsem cíťa,protože při menz.trpím už nějakej ten rok jak kůň.
20. bře 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka- já si taky myslím, že Ti to nechali po 28. proto, že vůbec nic nenasvědčuje tomu, že byste se chystaly.
monik- z prsou taky sotva vymáčknu jednu kapičku, ale co je zajímavý, tak od tý doby, co si je masíruju (od neděle), tak skoro nic :confused: tak uvidíme :rolling_eyes:

takže novoluní nám žádný poslední rybičky nepřineslo? Zato mělo divnej efekt, taky už jsem večer byla na mrně naštvaná, že nespolupracuje. TO si užijeme, s beranem :angry: naopak mám pocit, že jak je novoluní o relaxaci, tak to teda bylo. Je fakt, že večer jsem měla bolesti, že se u nich nedalo moc spát, ale nakonec jsem usla, sice mě to budilo, ale nad ránem už zase ticho po pěšině. NO, a pak kouknu z okna, a ono bílo! Se mi nikam nechce, tak třeba ten náš paličák to udělá na just :slight_smile:
20. bře 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

lottie, už nám tam svítí 40tt :slight_smile: :slight_smile:

nálada mě přešla - ráno jsem vždycky ok, vyspinkaná, veselá - a na porod to opět nevypadá...

šárka: v práglu je šedivo - sníh nic ano neprší a kvete nám na zahradě magnolie a něco růžovýho, co neznám (sakura?) - je to nádherný, tak doufám, že ty květy nepomrznou...

iren, tak to je síla - by mě asi švihlo, kdybych vyrazila, že už, a oni mě poslali dom, chjo, znovu se chystat ... :angry: teda, že musí bolet celej břich, to jsem netušila, myslela jsem, že bolí jen kříž a podbřišek nebo to jde do nohou... :confused:

slonik: taky koukám - jsem si říkala, jak budem pěkně rodit, když je novoluní...
je fakt, že někde jsem se ale dočetla, že nejvíc dětí se rodí v 1. fázi měsíce... )takže ode dneška do příštího úterka :wink: :grinning:

...a poslední rybičky mají šanci do večera :slight_smile:
20. bře 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak tady u nás teda tak dvacet čisel sněhu a pořád dosti sněží.To je strašný,prý se nedá nikam dojet,všude kolony a tak.Tak doufám,že nezačnem rodit pač tatka je zrovna v nějaké 10km koloně a prý se to vůbec nehýbe :angry: .Jinak v noci od 2-4h pěkný bolesti a tlaky-no hrůza.A co bylo divný,že se mi chtělo i dosti zvracet.Tak nevím co to!!! :confused:
20. bře 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri-ty budeš mít zaručeně veselý dítě a určitě i veselej porod, páč tady už nějakou dobu sleduju tvý diskuze a slušně se u toho bavím :grinning:
Víš co , do Motola to máme fakt co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky tak mi to ani tak nevadí.Spíš mi vadí to, že když už fakt nějaký bolesti (a ne malý)-a to nejsem cíťa - mám tak nic :angry: .Nevím jak to dopadne, protože bolesti po těch x hodinách neustupují, vypadá to , že dole bude uzamčeno ještě dlouho, takže vážně uvažuju o tom, že jim tam napochoduju s taškou a ať s tím koukaj něco udělat.
Já si taky myslela, že to může bolet třeba jen dole, nebo jen záda atd. ale asi ne.Tak jsem asi totálně mimo.Páni doktoři vědí nejlíp jak nám je ne?
Tak zatím ještě statečně odolávám,zapla jsem pračku a jestli to nepřestane než dopere tak zvedám telefon a budu to asi konzultovat, páč už jsem polomrtvá bolestí i nevyspáním.Takže děvčata přeju ještě pár bezbolestných dní.Já taky spěchala na nějaký bolesti, abych už měla aspoň náznaky nějakého blíž.se porodu, ale teď fakt není o co stát.Ale když už jsme se na to daly tak to musíme vydržať.No né? :wink:
20. bře 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: když jsem měla včera v noci bolesti, tak mi taky bylo na zvracení.

iren: drž se! :dizzy_face:
20. bře 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: tak to je ideální počasí pro porod, ne? mimísové bejvaj dobrodruzi :grinning:

iren: veselý porod, to si dám líbit - já teda mam pocit, že z tý bolesti budu klít jak ďábel, mů přítel neřekne sprostý slovo, jak je rok dlouhej, ale já papuli nešetřim, a u porodu to jiný nebude - tak doufám, že se ze mě nebude, chudák, červenat :grinning:
a vyšetřovali tě v tom motole, nebo tě poslali dom rovnou...?
20. bře 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mně se mimís dneska strašně málo hýbe :frowning2: - ach jo, doufám, že je ok, že má jen míň místa... (už je asi slušně špíčkatá :slight_smile:)
20. bře 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri:neboj mě to taky potvůrka někdy dělá :frowning2: fakt třeba půl dne nic,a to můžu dělat co chci a prdí namě :frowning2: Mě fakt doktor říkal,že už nemájí tolik prostoru,tak mají prostě někdy dost a spinkají.Ale určo to bude o.k. :wink: To je strašný,tady pořád tak hrozně sněží,mě to neba.A to je ještě vítr jak prase. :angry: Takže vlastně vánice :rolling_eyes:
20. bře 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se teda máte... tady je normální pražský šedivo, sníh žádný, ale třeba to ještě přijde :grinning:

s těma pohybama je to fakt, ale dneska je teda extrémě v klidu - možná už to přijde, tak sbírá síly. místa sice už moc nemaj, ale mně se včera mrskala, jak klubíčko hadů, takže asi si prostor vždycky nějak najde...
20. bře 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem byla s pejskem venku a byl chudinka jak mini sněhuláček :sweat_smile: To je horor,jak já dolezu k tomů mudrovi.No nic jdu si nachystat tu tašku do porodnice a půjdu asi vysat a vytřít a třeba si mě tam doktoři už nechají :confused: I když to bych se fakt divila :fearful:
20. bře 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri neboj, někde jsem slyšela, že prý se má pohnout 10x za den, což vychází 1x za cca 2,5 hodky, ale moc dobře vím, jak Ti asi je.

včera mi sousedka říkala, že když měla rodit první mimčo, tak že cítila takový bolesti, prý nic moc hroznýho, tak byla vzhůru celou noc, ve 4 prý jeli do porodnice, tam si je už nechali, a malý se narodil až navečer a to po provokačce. Takže ono asi jak kdy, to mi taky přijde divný, že klidně vrátěj domů. Asi se to novoluní tam projevilo a měli plno, jinak nevím :wink:
20. bře 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď už vím, co to znamená, být vyplašená jako prvorodička :grinning: A mrňousek furt nic - ale co, ať si dělá co chce, však ono ho to jednou přestane bavit. Hlavně aby mu v bříšku nic nescházelo, to je to, co mě teď trápí. A kde máme kaci.ka?
20. bře 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, těch 10 pohybů dennně asi dáme, ale jsou takový slabší, se mi zdá ... asi je to v pohodě, půjdu něco dělat a ono se to rozproudí :slight_smile:
20. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, už mě ta samomluva neba, jdu vyšívat ten metr, snad ho nevyšiju celej - vidím to tak na 10ti denní práci :unamused:
20. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci už určitě rodí - taky mam pocit, že se dlouho neukázala... tak snad, i když to cs měla 1, že jo, jak psala... tak nevim, ale třeba to nic neznamená, někdo se otevře až těsně před
20. bře 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ahoj kyri, tak už Tě mám :wink: Moc dobře si vzpomínám, jak jsme v pátek večer seděli nad bříškem a přemlouvali ho, ať se pohne - hrozný :frowning2: když už jsem to obrečela, tak udělalo malinkou bublinku a pak do 20 minut už to bylo OK, ale ta beznaděj, to je hrůza. A až budou venku a budou brečet a my nebudeme vědět proč, tak to bude asi ještě horší.
Co budeš mít dobrýho k obědu? My asi zapečený brambory. Uvidíme.
20. bře 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, někdo se otevírá 14 dní (asi já :unamused: ) a někdy je to za pár hodin. Ach jo, tak tady budu za držáka já, no. Si to datum asi smažu z profilu.
20. bře 2007 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zahlídla kaci.k v Jaké to bylo v půl desáté, tak třeba ještě ne. Nevíte, kdy má jít na vyvolání? Psala že v 8 nastupuje, ale kdy? Už zítra?
20. bře 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie:neboj ještě nerodím.sice doktor řikal že to bude co nevidět ale malá na to nereaguje.zítra jdu na kontrolu a uvidíme.asi se vidim taky na duben.
a s těma náladama je to u mě taky hrozný,sem strašně nervní,na každýho hned vyjedu,už mě obtěžujou i otázky,hrůza.sice mi odešla hl zátka,ale bolesti nebo poslíčci ani ťuk,tak nevím.akorát mě trochu bolelo v kříži a trochu břicho,jinak nic.
jinak mimís je od so jak z divokejch vajec.pořád se hýbe,kope až mam pocit že mi z břicha snad vyleze.
Taky mi štve to počasí,když se má malá narodit tak se to takhle zkazí a je hnusně.
20. bře 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek