• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

hele, slone, konečně tě vidim :grinning:

dobrý foto, hezká modrá...

my už se hejbem, stačilo vylízt na zahradu pro cibuli (která už nebyla) a umýt komodu - přebalovák a je zase hej:slight_smile:

jdu si udělat bramborový gulášek s buřtíkem, akorát nevim, jak to udělám s tou cibulí, kterou nemam - nikam na nákup se mi nechce... :unamused:
20. bře 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, modrá je dobrá :grinning: zatím jsem tam hodila fotku, ještě to s tím datumem zkusím psychicky vydržet.

Tak to je fajn, že už se mrňous zase mrská. Koukám, že jsi v dubnu pečená vařená :grinning: , si asi posbírám svých pět švestek a s mrňouskem v bříšku se tam přesunu :pensive:

girl.misel - taky mi v pátek odešla hlenová zátka a furt nic, žádný extra bolesti, a mrňous se taky pěkně mele, aspoň jsem v klidu, že je v pořádku.
20. bře 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, v dubnu, páč tady hrozně málo kecáme - bodejť by jo, když jsou všichni v porodnici... :-/
ještě že moník netrhá partu a taky s náma hezky čeká :slight_smile:

jé, lottie, málem, jsem tě přehlídla :grinning: huš si tě jdu číst...

- asi mi odchátzí hl. zátka, ale jistá si tím nejsem, je toho nějak málo... :confused:
20. bře 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, jsem si nemohla vzpomenout, kdo z tady tak dlouho přenášel a už tu nějaký den není - a ona esicko! tak to už to holka určitě má, včera, tuším nastupovala do porodnice, ne? tak jestlijí to vyvolali, anebo to samo přišlo - ale mimíse už mít bude, ne?
20. bře 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já doufám, že až prijde zuzu_z, že se to zase rozjede, zřejmě jí choděj SMSky a ona nemá, jak to zveřejnit. Právě mi volala moje známá, jestli už, a že prej ať si to ještě užiju, ten klid, tak jsme si na to dali čokoládku s oříškama, mňam!
20. bře 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, k tý čokošce mě napadá, je v ní dost hořčíku a ten oslabuje dělož. stahy, tak bych s ní opatrně (už jsem přestala jíst svý oblíbený ořechy, protože ty ho obsahujou taky, tak abychom tu netvrdli do velikonoc...) - teda, nevim, jestli to neni blud s tou čokoládou, ale pamatuju si, jak ji máma jedla hodně proti tvrdnutí břicha...
20. bře 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vše poklidila a ještě stihla vyžehlit,tak jsem si docela mákla a jestli mi mudr řekne,že porod nehrozí,tak tady vážně zůstanu na ocet :frowning2: :cry: :cry: KYRI ty se máš,že ti odešla...já chci taky :frowning2: A jak vlastně vypadá???má byt trochu krvavá,je to pravda??? :wink:
20. bře 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak už vím, čím jsem to rozehnala :unamused:
20. bře 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,no toto???Já moc ráda čokoládu!!!!A teď tam na mě čeká studentská pečeť a tak teda nevím co teď :angry: Ale dobrá,tak ji nespapame s prďolkou celou,ale jen půlku :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, pěkně bratrský dělení :grinning:
20. bře 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :wink: vy mě děsíte s těma 40 a výše :confused: přeju ať to máte co nejdříve za sebou,ale co si tady počnu :cry: :cry:
20. bře 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už vím, co na to přenášení pomáhá - TRPĚLIVOST! vždyť ono to nějak dopadne a donekonečna tam bejt nemůže. Tak, a jdeme relaxovat :wink:
20. bře 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: asi to zátka nebyla - někdy je to taková průhledná "nudle" (to by sedělo) a někdy je to s krví, ale má jí být hodně, né takový prd, co vylezlo ze mě, takže si na odchod zátky taky ještě počkám... :unamused:
20. bře 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jsem skoro 41 tyden,dva terminy takze muzu rodit skoro na konci brezna,ach jo,dneska mi fakt tvrdne bricho ne nejak pravidelne a picha na pravy strane,poslicci?
20. bře 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš ty dva termíny tak daleko od sebe?
20. bře 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Byla jsem dneska na kontrole CS 4 a vše je prý už připraveno na porod.Tak jsem zvědavá kdy to vypukne.
monik111 já včera říkala,že má sněžit.Tady na jižní moravě sněží pořád.
sarkabrezen mě to naposledy říkala doktorka v nemocnici před pár týdnama.Celkem mi to říkali 4 doktoři.Ale stejně tomu uvěřím až se narodí.Jo a kluka máme také Adama.
Jinak nalady mám střídavé.Píchání mám pořád a ta naše má místa asi dost ta se mele několikrát za den.
20. bře 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam no,a ted jeste ve finale napsali 25.3.tak nevim
20. bře 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady taky pořád chumelí.Ach jo :angry: No ja holky vyrážím k doktorovi,tak snad někde nezapadnu :grinning: Tak pak pisnu :sunglasses: Držte se!!!!A počkejte na měěěěě :wink:
20. bře 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarja, tak to přeju šťastnou cestu :slight_smile:
třeba tě ta procházka tak vysíli,
že si tě tam rovnou nechají a ještě nás předhoníš :wink:

poupě: 25. je neděle, to je hezjý :wink:
20. bře 2007 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: 40 je bájo, to mám radost ale 41čku tam nechci! jaks jednou radila dát na ledničku datum, tak tam mám 21.3., ale sugesce asi nefunguje jak by měla :grinning:
Mrkněte na fotky Mady tam má Viktůrka, je nádherný, je to tam chviličku, tipuju, že to zařídil taťka, nebo se už vrátila...
20. bře 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jdu na to :slight_smile:
20. bře 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět,ale přece jen se neco pohnulo.Konečně vím kolik mám to CS a je to 5.Tak to jde né???? :fearful: Jo a říkal mudr,že se málá dosti tlačí ven,že jsem sice zavřená,ale .... :slight_smile: Tak jsem teda zvědavá :confused:
20. bře 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
moník. se máš!
ale já mám cs taky 5:slight_smile:
tak to už se dá skoro rodit, ne? zas mam náladu jak včera, už mě se+e celej svět, vždycky, jak padne tma, tak to na mě vleze - a ráno pohodička. ale klidně bych tu pohodičku ve prospěch porodu oželelaaaa!
20. bře 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně bych už rodit šla,fakt,že joooooo!!! :astonished: Já mám taky vždycky večer debilní náladu. :confounded: Všechno mě jaksi vytočí.Teď jsem tatku seřvala,ať jde se psem.Jak kdyby to nevěděl-chudák :frowning2: Tak se asi někam zahrabu. :zipper_mouth: Ty poslední dny jsou fakt hrozný,už mi z toho vážně hraboší :rolling_eyes: A toho sněhu co je venku,to mě taky pěkně točí.A má sněžit až do zítra,tak to se odsud už nevyhrabem :astonished:
20. bře 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vuktůrek je krásnej.
monik111 tak to už půjdeš brzo rodit.Mě kamarádka předpovídá tento víkend.Zatím ji předpovědi vždy vyšly,tak jsem zvědavá :dizzy_face:
20. bře 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já chci taky nějakou předpověď :slight_smile: a ten víkend by mi taky vyhovoval.Přítel nam to na něj naplánoval.Říkal 23.3.jedem rodit :wink: Tak jsem zvědavá :grinning:
20. bře 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem dnes přežila návštěvu tchýně, ani jsem z toho neporodila, jak jsem doufala :grinning:

zítra musím skočit na předoperační vyšetření, ať jsem připravená, kdyby něco

dneska jsme s taťkou měli takovou náladičku, že jsme si dali po dlooouhé době sexík a malá se ze začátku hrozně mlela :sweat_smile: naštěstí si toho přítel nevšiml, asi by ho všechno hned přešlo :wink: ale když jsem mu to pak řekla, tak z toho byl úplně paf, rozdýchával to pěkně dlouho a už ho asi k ničemu nedostanu :grinning: :grinning:

tak hezkou dobrou noc, zítra prý má sníh dorazit i do Čech, tak raději s porodama ještě chvíli počkejte, ať nerodíte někde v závěji...
20. bře 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka: s těma jménama je to hezká náhoda :slight_smile:

monik: no mně přítel řekl hned ze začátku, že mám rodit o víkendu a v noci, datum mi naštěstí nenadiktoval :grinning:
20. bře 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
šary,tak ať ti to zítra dobře dopadne :wink: Možná jste to tím sexíkem popohnaly :grinning: Já taky tatku lanařím,ale taky má trochu strach :confused: .Se mu ani nedivím,když vidím ten svůj pupek... :grinning: hihihihihihi
20. bře 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: díky moni

jo a pupek při tom schovávám :wink: :grinning:
20. bře 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek