TP březen 2007 - možná začátek dubna 🙂

Ahoj děvčata! Najde se tu některá, která má termín ke konci března či začátkem dubna?
kyri
20. bře 2007
hele, slone, konečně tě vidim 😃

dobrý foto, hezká modrá...

my už se hejbem, stačilo vylízt na zahradu pro cibuli (která už nebyla) a umýt komodu - přebalovák a je zase hej🙂

jdu si udělat bramborový gulášek s buřtíkem, akorát nevim, jak to udělám s tou cibulí, kterou nemam - nikam na nákup se mi nechce... :-|
slonik
20. bře 2007
to víš, modrá je dobrá 😃 zatím jsem tam hodila fotku, ještě to s tím datumem zkusím psychicky vydržet.

Tak to je fajn, že už se mrňous zase mrská. Koukám, že jsi v dubnu pečená vařená 😃 , si asi posbírám svých pět švestek a s mrňouskem v bříšku se tam přesunu |-|

girl.misel - taky mi v pátek odešla hlenová zátka a furt nic, žádný extra bolesti, a mrňous se taky pěkně mele, aspoň jsem v klidu, že je v pořádku.
kyri
20. bře 2007
jo, v dubnu, páč tady hrozně málo kecáme - bodejť by jo, když jsou všichni v porodnici... 😕
ještě že moník netrhá partu a taky s náma hezky čeká 🙂

jé, lottie, málem, jsem tě přehlídla 😃 huš si tě jdu číst...

- asi mi odchátzí hl. zátka, ale jistá si tím nejsem, je toho nějak málo... =-)
kyri
20. bře 2007
jé, jsem si nemohla vzpomenout, kdo z tady tak dlouho přenášel a už tu nějaký den není - a ona esicko! tak to už to holka určitě má, včera, tuším nastupovala do porodnice, ne? tak jestlijí to vyvolali, anebo to samo přišlo - ale mimíse už mít bude, ne?
slonik
20. bře 2007
no, já doufám, že až prijde zuzu_z, že se to zase rozjede, zřejmě jí choděj SMSky a ona nemá, jak to zveřejnit. Právě mi volala moje známá, jestli už, a že prej ať si to ještě užiju, ten klid, tak jsme si na to dali čokoládku s oříškama, mňam!
kyri
20. bře 2007
hele, k tý čokošce mě napadá, je v ní dost hořčíku a ten oslabuje dělož. stahy, tak bych s ní opatrně (už jsem přestala jíst svý oblíbený ořechy, protože ty ho obsahujou taky, tak abychom tu netvrdli do velikonoc...) - teda, nevim, jestli to neni blud s tou čokoládou, ale pamatuju si, jak ji máma jedla hodně proti tvrdnutí břicha...
monik111
20. bře 2007
Tak jsem vše poklidila a ještě stihla vyžehlit,tak jsem si docela mákla a jestli mi mudr řekne,že porod nehrozí,tak tady vážně zůstanu na ocet 😞 😢 😢 KYRI ty se máš,že ti odešla...já chci taky 😞 A jak vlastně vypadá???má byt trochu krvavá,je to pravda??? 😉
slonik
20. bře 2007
aha, tak už vím, čím jsem to rozehnala :-|
monik111
20. bře 2007
No holky,no toto???Já moc ráda čokoládu!!!!A teď tam na mě čeká studentská pečeť a tak teda nevím co teď ]-( Ale dobrá,tak ji nespapame s prďolkou celou,ale jen půlku 😃 😃 😃
slonik
20. bře 2007
tak tak, pěkně bratrský dělení 😃
monik111
20. bře 2007
Holky 😉 vy mě děsíte s těma 40 a výše =-) přeju ať to máte co nejdříve za sebou,ale co si tady počnu 😢 😢
slonik
20. bře 2007
tak už vím, co na to přenášení pomáhá - TRPĚLIVOST! vždyť ono to nějak dopadne a donekonečna tam bejt nemůže. Tak, a jdeme relaxovat 😉
kyri
20. bře 2007
monik: asi to zátka nebyla - někdy je to taková průhledná "nudle" (to by sedělo) a někdy je to s krví, ale má jí být hodně, né takový prd, co vylezlo ze mě, takže si na odchod zátky taky ještě počkám... :-|
poupe
20. bře 2007
ahoj,jsem skoro 41 tyden,dva terminy takze muzu rodit skoro na konci brezna,ach jo,dneska mi fakt tvrdne bricho ne nejak pravidelne a picha na pravy strane,poslicci?
kyri
20. bře 2007
to máš ty dva termíny tak daleko od sebe?
sisinka2
20. bře 2007
Ahojky holky.Byla jsem dneska na kontrole CS 4 a vše je prý už připraveno na porod.Tak jsem zvědavá kdy to vypukne.
monik111 já včera říkala,že má sněžit.Tady na jižní moravě sněží pořád.
sarkabrezen mě to naposledy říkala doktorka v nemocnici před pár týdnama.Celkem mi to říkali 4 doktoři.Ale stejně tomu uvěřím až se narodí.Jo a kluka máme také Adama.
Jinak nalady mám střídavé.Píchání mám pořád a ta naše má místa asi dost ta se mele několikrát za den.
poupe
20. bře 2007
mam no,a ted jeste ve finale napsali 25.3.tak nevim
monik111
20. bře 2007
No tady taky pořád chumelí.Ach jo ]-( No ja holky vyrážím k doktorovi,tak snad někde nezapadnu 😃 Tak pak pisnu 😎 Držte se!!!!A počkejte na měěěěě 😉
kyri
20. bře 2007
šmarja, tak to přeju šťastnou cestu 🙂
třeba tě ta procházka tak vysíli,
že si tě tam rovnou nechají a ještě nás předhoníš 😉

poupě: 25. je neděle, to je hezjý 😉
lottie
20. bře 2007
kyri: 40 je bájo, to mám radost ale 41čku tam nechci! jaks jednou radila dát na ledničku datum, tak tam mám 21.3., ale sugesce asi nefunguje jak by měla 😃
Mrkněte na fotky Mady tam má Viktůrka, je nádherný, je to tam chviličku, tipuju, že to zařídil taťka, nebo se už vrátila...
kyri
20. bře 2007
už jdu na to 🙂
monik111
20. bře 2007
Tak jsem zpět,ale přece jen se neco pohnulo.Konečně vím kolik mám to CS a je to 5.Tak to jde né???? 😕 Jo a říkal mudr,že se málá dosti tlačí ven,že jsem sice zavřená,ale .... 🙂 Tak jsem teda zvědavá =-)
kyri
20. bře 2007
moník. se máš!
ale já mám cs taky 5🙂
tak to už se dá skoro rodit, ne? zas mam náladu jak včera, už mě se+e celej svět, vždycky, jak padne tma, tak to na mě vleze - a ráno pohodička. ale klidně bych tu pohodičku ve prospěch porodu oželelaaaa!
monik111
20. bře 2007
Klidně bych už rodit šla,fakt,že joooooo!!! :-o Já mám taky vždycky večer debilní náladu. :-S Všechno mě jaksi vytočí.Teď jsem tatku seřvala,ať jde se psem.Jak kdyby to nevěděl-chudák 😞 Tak se asi někam zahrabu. :-x Ty poslední dny jsou fakt hrozný,už mi z toho vážně hraboší 8-( A toho sněhu co je venku,to mě taky pěkně točí.A má sněžit až do zítra,tak to se odsud už nevyhrabem :-o
sisinka2
20. bře 2007
Vuktůrek je krásnej.
monik111 tak to už půjdeš brzo rodit.Mě kamarádka předpovídá tento víkend.Zatím ji předpovědi vždy vyšly,tak jsem zvědavá x-)
monik111
20. bře 2007
jé já chci taky nějakou předpověď 🙂 a ten víkend by mi taky vyhovoval.Přítel nam to na něj naplánoval.Říkal 23.3.jedem rodit 😉 Tak jsem zvědavá 😃
sarkabrezen
20. bře 2007
ahoj holky, tak já jsem dnes přežila návštěvu tchýně, ani jsem z toho neporodila, jak jsem doufala 😃

zítra musím skočit na předoperační vyšetření, ať jsem připravená, kdyby něco

dneska jsme s taťkou měli takovou náladičku, že jsme si dali po dlooouhé době sexík a malá se ze začátku hrozně mlela :-N naštěstí si toho přítel nevšiml, asi by ho všechno hned přešlo 😉 ale když jsem mu to pak řekla, tak z toho byl úplně paf, rozdýchával to pěkně dlouho a už ho asi k ničemu nedostanu 😃 😃

tak hezkou dobrou noc, zítra prý má sníh dorazit i do Čech, tak raději s porodama ještě chvíli počkejte, ať nerodíte někde v závěji...
sarkabrezen
20. bře 2007
sisinka: s těma jménama je to hezká náhoda 🙂

monik: no mně přítel řekl hned ze začátku, že mám rodit o víkendu a v noci, datum mi naštěstí nenadiktoval 😃
monik111
20. bře 2007
šary,tak ať ti to zítra dobře dopadne 😉 Možná jste to tím sexíkem popohnaly 😃 Já taky tatku lanařím,ale taky má trochu strach =-) .Se mu ani nedivím,když vidím ten svůj pupek... 😃 hihihihihihi
sarkabrezen
20. bře 2007
🙂 díky moni

jo a pupek při tom schovávám 😉 😃

Začni psát odpověď...

Odešli