• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ty jo a kam???Mě totiž překáží při všem a pri sexu kor!!!!! :grinning:
20. bře 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako myslím zakrývám :sweat_smile:
20. bře 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já ho nezakryju ani kdybych se pos... :grinning: Jsem zvědavá jak to budu dávat dolů :angry: To bude teda fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé my máme zase škytavku a vytváříme na břichu boule jako koule :grinning: :grinning:
20. bře 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho mám taky hrůzu :frowning2: zvlášť když budu po císaři, to prý jde mnohem hůř, člověk nemůže cvičit (až mnohem později) a vůbec. no doufám, že když jsme prvorodičky tak to ještě půjde, kojením a tak...
20. bře 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tím se taky uklidňuju :wink: A jestli bude málá po mě,tak toho moc nenaspím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A cvičit se prý může až tak po třech měsících,né.A kdoví jak na to bude čas,že????? :confused:
20. bře 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, myslím, že v těch prvních měsících na to není čas ani chuť, člověk je nevyspaný, nervózní, než si vytvoří trochu systém a s mimčem se sžije... z toho prvního měsíce mám vážně obavu :frowning2: než zjistíš proč mimčo pláče, problémy s kojením a tak... :confused: a ještě do toho depka z toho, že pořád vypadám jako těhotná :wink: :grinning:
20. bře 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,takže se z toho asi zblázníme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale né nějak to dopadne,ale ten první měsíc mě taky děsí.Pořád si to nedovedu představit jak to zvládnu.jen se modlím ať jsme zdraví a zbytek se už nějak udělá,nééé???? :wink: :wink:
20. bře 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: taky si myslím, všechno půjde určitě líp s tím malým kulíškem, který za to všechno stojí a když bude nejhůř, holky poradí :grinning:

dobrou noc moni, já už dnes budu končit :dizzy_face:
20. bře 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už jdu taky lehnout k telce,nějak mi tvrdne bříško.Tak dodrou noc a hlavně bez nějakých trablů :wink: tak pěkné sny :pensive: :pensive: :pensive:
20. bře 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, já už myslela, co toho tady po ránu nebude, a vy jste snad v pelíšcích? My měli noční službu, ale nic z toho nebylo :rolling_eyes: zase... Tak už jsem připravená, že mám poslední tři dny a v pátek se s panem doktorem domluvíme na vyvolání - asi na sobotu. No, od soboty by už mělo být slušný počasí, tak můžeme zase rodit :wink: i když první jarní den taky není k zahození :dizzy_face:

No, jdu vyšívat ten metr, asi ho nakonec stihnu :angry: a ještě se chystám upéct tvarohovou bábovku, páč se mi nechce na nákup.
21. bře 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:tak co nového?musím dočíst,kdo už má taky miminko a kdo ještě čeká:slight_smile: Ale jinak je to teda nestihačka,takže internet asi ještě chvíli nebude...Včera nás propustili z porodnice,takže bude chvilku trvat,než se doma zaklimatizujem...Ale je to nádhera..Všechny čekatelky,těšte se:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Ten malý človíček je tak nádherný,voňavý,váš...Nejkrásnější pocit na světě!!!!!!!!!!!!!!!
Tak zatím papa a držím všem pěsti k porodu...
21. bře 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky lusinto! Jé, vítej doma a gratulujeme k mimču. Kdybys měla chvilku, tak napiš do Jaké to bylo, už jsme napjatý!
21. bře 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá i taťka ještě spí,tak ještě můžu něco napsat:slight_smile:
Porod byl děsnej,podrobně to popíšu později-ve čtvrtek ráno od 4,30 stahy (to víte)-ale ještě docela pohoda,od 19 už to moc pohoda nebyla,taky už byly po 5min. stále jsem čekala,nevěděla co bude,jetsli zase nepřejde...No ale ve 23jsem zavelela a jelo se..to už se nedalo vydržet..Pak stahy úplně děěěěěěěěěěěsnýýýýýýýýýýý (hne dpo příjezdu do porodnice),nedalo se s tím nic moc dělat,jen vana pomáhala a sprchou jsem si masírovala kříže,který bolely nejvíc..No a pak najednou-protože do té doby jsem byla moc málo otevřená-došla PA,že jdem tlačit...A to bylo nejhorší...Vůbec mi to nelšo..ještě rychle všechny trénujte vytlačit hovno:slight_smile: Mě to rpostě nešlo,malá už měla vidět hlavičku,už to vypadalo dost napínavě,stále mluvili o kleštích - já jinak byla ale úplně mimo,vůbec jsem je nevnímala,nekomunikovala,nic,je to takový úlet mimo tento svět-malá smrt jaks e říká:slight_smile:-pak mi tlačili další PA na břicho i doktora zavolali...No a ta jedna PA co došla,nás s Emou zachránila od kleští i císaře..moc mi pomohla..přžesně mi říkala,co mám dělat,držela mě za ruku..A když řekli-maminko,máte poslední pokus,jinak už se tam začne dusit-tak najednou vylezla...Jsem teda nastřižená,potrhaná..Ale malá byla v pořádku-na 3krát otočená šňůra,ale nebyla přidušená,nic...Nádhera...
Takže se narodila v 6,30(po 26hod.od začátku), 51cm,3,62kg(pěkný macík),jmenuje se Emily Agnieszka....

Tak já už jdu za miláčkama zpátky do postele...Ať mě kdyžtak nehledají:slight_smile:

Jsem šťastná,že tam s emnou byl celou dobu-i pak v porodnici na nadstandartu-manžel..bez něho bych to absolutně nezvládla(hlavně to starání pak o malou,protože jsem omdlívala a byla děsně unavená)

Tak vám všem držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. bře 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusi, ahoooj, to je super, že vám to takhle dopadlo, po takovým úmoru.
- to tlačení teda budu trénovat, jak divá, se kleší bojim, jak čert kříže... :astonished:

no - a mně se včera děly věci, co se mi ještě neděly: před spaním se mi najednou udělalo zle, myslela jsem, že budu zvracet, pak srajda, myslela jsem, že si ustelu na hajzlíku - a docela dobrý křeče, tak jsem přítele upozornila, že možná nemá ani cenu chodit spát. on mi pak udělal čaj, aby mě přešel ten žaludek a já pak hned usnula jak budulínek a probudila se až ráno - přítel se smál, že jsme zaspali porod :slight_smile:

no, ale hlavou mi šly věci - o tom, jak je to prostě nevyhnutelný a bolí to hrozně a člověk se fakt rozpadá (naštěstí na dva kousky :wink:)

lusinto, teď si vzpomínám, tys to lněný semínko jedla, viď - jsem čekala, jak se dozvím, jak to po něm jde hladce, uff - tak to jsem zvědavá, jak to bude klouzat nám... :confused:
21. bře 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano holčata a mimiňata.LUSTIna:gratulace k mimi :wink: a to tlačení trenuju denně,pač mi kakat zrovna moc nejde.Tak to teda nevím jak to bude probíhat.Ale hlavně,že vše dobře dopadlo :slight_smile:A že jste v pořádku. :wink:
21. bře 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no KYRI,tak to byli snnad všechny příznaky porodu---a nic jo???? :angry: Tak to se už člověk nemůže na nic spolehnout-ach jo :frowning2:
21. bře 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko březnovky,
tak hlásíme návrat z porodnice. Terezka je andílek, máme trochu žloutenku, tak spinká a na kojení ji často musím budit. V noci trošku zlobíme, ale jde to. Kojíme proto po 2 hodinách a někdy je to fuška. Porod tu psát dnes nebudu, stálo to za to, ale lehké to nebylo. Pokusím se co nejdřív aktualizovat tabulku ať víme, jak jsme na tom. Držíme pěstičky všem, co to čeká. (Holky upřímně vám nezávidím)
no a můj recept na porod vyšel - kyselice, pravidelný sex, úklid sklepa, pak teplá koupel se sklenkou červeného no a na závěr sexík a bylo to... ale je to asi individuální.
Mějte se krásně zatím-
btw: na mobil mi přírůstek hlásila akorát Janica a to sem házela Danča (adusum) Jinak nic nového nevím... už zase můžete psát, já tu budu lepit přírůstky, jak se jen dostanu na net...
21. bře 2007 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu, gratuluji k Terezce, at ti dela jen radost :wink:
21. bře 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: moc děkuji.... :wink: ze začátku jsme trpěli u kojení, nikdo na nás neměl čas - sestra nebo PA, což mě namíchlo. Pak nás nechtěli pustit domů, tak jsem zahájila kojící invazi a už to jde. Mlíčka mám snad dost, ale pořád mám pochyyb, jestli je malá správně přisátá, tak asi vyhledám laktační poradkyni
21. bře 2007 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: taky velká gratulace k Terince :slight_smile:
21. bře 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,moje sestřička už porodila.Kluk se jmenuje Lukášek,měří 50cm,váží 3150g a narodil se v 6.08 ráno 21.3 2007 :slight_smile:.Lukáška foto je v albu :wink:
21. bře 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu, vítej doma s Terinkou. No, mě to gruntování, teplá koupel a sexík moc nezabraly, víno jsem teda nedávala, to nemusím normálně, natož teď.
lusinta - ty sis užila, ale stojí to za to, viď? No, my to máme ještě před sebou.

a jinak je super, že nám ty Vaše holčiny trochu vyrovnaly skóre!

startt - jé, první miminko na jarní den! gratulujeme! Jaký to bylo? To jsme zvědavá, co :wink:
21. bře 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt - Lukášek je nádhernej, člověk by ani neřek, že je teprve pár hodin na světě :wink:
21. bře 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jste? to jste zase někam zmizely? My už pečeme bábovku a za chvilku si dáme oběd. Tak dobrou chuť! Že by Vás Lukášek nakazil a rozrodily jste se?
21. bře 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu,Lusinta, Startt gratulujem k miminkam, ako v :unamused: am je dobre, ze uz to mate za sebou.
Aj ja uz by som chcela...dneska ma rano trapili poslicky, neprijemne, ale vedela som, ze nerodim...myslim, ze by to bola omnoho vacsia bolest a pravidelna a u mna to bolo asi 45 minut a potom koniec. Snazim sa upratovat cely byt, aby sa tej malej uz chcelo ist von, ale zatial nic.Asi si musime este fakt pockat. Inak nervna som aj ja straaaasne, aj si to priznam pred manzelom, on to moc nechape, ze preco...mam niekedy pocit, akokeby ta mala ani nemala prist na svet, ze ju tam navzdy budem mat, neviem si to este predstavit, ze budeme traja, ale na druhej strane, to uz chcem mat vsetko za sebou... :unamused: :unamused: :unamused:
21. bře 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, zuzu, gratulace a ať vám to kojení hezky funguje :slight_smile:

startt: to se ségra má! hezké jarní miminko - i když na jaro to tam dneska vůbec nevypadá :sweat_smile:

uff, holky, na mě sedla nějaká bulící nálada - pustila jsem si nějakou hudbu, co už jsem dlouho neslyšela - tanec stromů - a uvědomila si, jak se nám to s bříškem krátí, tak mě došlo, jak je to těhu vlastně krásný - a že krásný, úplně nádherný to bude taky, až prcek vyleze, ale tohle že je neopakovatelný... uáá, buli buli...
- a to máme teď jít nahoru k tchýňovým na oběd, chjo, doufám, že mi spuchonou ty červený oči, ať němusim nic vysvětlovat... :confused:
mam pocit, že dneska asi prořvu celej den...
21. bře 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak sme po kontrole.Cs máme 3 a podle utz už mám i slabé kontrakce které necítim,takže pan doktor řikal že teď už je to jen otázka dní,tak sem zvědavá.
jinak taky gratuluju všem maminkám a mimískům a už se strašně těšim na to svoje ahoj :wink: :slight_smile:
21. bře 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri - tak bříško jsem si užívala celých devět měsíců, koneckonců podle mého postoje tady v diskuzi jste to asi poznaly, já jsem na mrňouse netlačila a užívala bříško :slight_smile:. No, a ted to mám :grinning: , teda od pondělka už mi to bříško stačí, takže to mám jako s vejškou - poslední semestr jsem si furt říkala, že už to nikdy nebude a o promoci jsem byla ráda, že jsem tam byla naposled. Takže to mám asi chronologicky v pořádku :wink: a myslím, že do konce března to dopadne :dizzy_face: hlavně klid

girl.misel - tak to máš dobré, já mám teda CS 7, otevření na prst ale už od pátku :grinning:, hlenová zátka pryč, tak nevím, může to být každou chvíli (ale nic tomu nenasvědčuje) nebo bude muset pomoct medicína :confounded:
21. bře 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem zvědavá, jaký cs budu mít zítra - teď mám 5 a mám se prý snažit, aby to "příště bylo lepší" - já jim dám, lepší - dneska horká vana, vínko a skořice a sexík a zítra tam napochoduju s desítkou :wink: :grinning:

ale co, ono si mimi vyleze, až bude chtít, je nám spolu dobře, nic mě nebolí, tak jakýpak řeči... :slight_smile:

podle početí máme ovšem termín 25.3. - už, tak třebas... :dizzy_face:
21. bře 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek