• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

12.3.07 ERIK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ahoj holky, tak uz mame miminko!!!!!!!!!!!!!

Porod byl velice rychly, bolestivy, ale uz to skoro ani necitim. V 21:00 jsme se je¨ste divala na TV a ve 23:00 uz byl Erik na svete. Bylo to dost zajimave, vyrazili jsme s nasima kolem devate a pak me monitorovali atd...a mamka rikala, ze uz rodim a sestra porad, ze ne, ze je jeste cas a pak najdednou mamka rekla, ze at me vezmou naporodni sal, nastesti me vzali a kdyz se na me podivala porodni sestra,m rekla, honem, honem, uz je cas a zacalo to. Nestacili me ani nastrihnout, ani zadnou uklidnujici injekci, prasek...prsoste uplne prirozeny porod sevsemi bolestmi, ale to nevadi, stiöji to za to...csiti uz ani necitim.
21. bře 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
GRATULUJU MOC VŠEM!! jste šikulky holky statečné
21. bře 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocurku, je to možný..? :sweat_smile:

gratuluju!!!

ta zuzu aby pořád dokola aktualizovala tabulku :wink: a to nás ještě půlka zbývá :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
březňátka všem které jste už venku přeji krásný život a maminkám plno radosti a síly do prvních týdnů :grinning:

a těhulkám čekatelkám dobrý porod a ať už máte mimísky u sebe :grinning:
21. bře 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
KÖCOUREK-tak to teda závidím,taky jsem si to přála takhle:slight_smile:

Ale pravda je,že se na to strašně rychle zapomene..Už druhý den si bolest nepamatuješ a i stehy a všechno okolo se rychle hojí..Takže jsem vás ještě holky čekatelky přišla uklidnit(měla jsem výčitky,že jsem to tak strašně popsala...)-opravdu se to dá zvládnout a to ulítnutí na jinou planetu,jak jsem psala,to taky moc pomůže..Člověk je takový jak "zhulený"a líp se uvolní..taky to strašně rychle uteče..I kdyby to byl dlouhý porod,tak čas se vůbec nevnímá a za chvilku už vám připlesknou toho mrňouska mokrého vřelého na břicho a vy všechno zapomenete:slight_smile:Je to nádhera...

KYRI_to lněný semínko jsem nebrala tak pravidelně jako ty:slight_smile:Takže neboj:slight_smile:

ZUZU- laktační poradkyni vyhledej...Bez ní bych to absolutně nezvládla..To kojení je totiž vážně věda..I když jsem měla vše nastudované a věděla z přípravnho kurzu,stejně mi strašně moc pomohla..Během 5dnů už za mnou byla 3krát a vždycky to ještě trošku vylepšíme a já už se cítím v pohodě..Nic mě nebolí,bradavky v pohodě,mimčo krásně saje,obě jsme šikulky:slight_smile:Ale jen díky poradkyni...Takže pokud máš nějaké pochybnosti,určitě doporučuju!!!
Jen dneska jsem maličko nešťastná z toho,že malá chce pít pořád...Vždycky hodinu přisátá,pak půl hodinky spinká a zase hodinu...Ale asi je to tím,že má prdíky a u kojení se dokáže pořádně vyprcat a vykakat:slight_smile::slight_smile:No uvidíme...

Ale v noci spinká krásně(budí se sama po 3hodinách a po kojení zase hned usne)...

A gratulace veliké všem dalším novým maminkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Těším se,až zase budeme mít trošku víc času(jako už teď únorovky:slight_smile: a budeme tady zase kecat a radit se:slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocurek - to krásný datum :wink: se nám to pěkně rozjíždí...
21. bře 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé mně jdou úplně slzy do očí jak to čtu ty porody a miminka :dizzy_face: já už se tak těšííííím :sweat_smile: tak ať nám to holky čekatelky rychle uteče...
21. bře 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hlásím návrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:, tak co kolik ještě zbývá březňátek na svět?
21. bře 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocourku,moooooooc velka gratulace!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Janico, tak jaký to bylo? Nenapínej nás!
21. bře 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janica, vítej, ještě zbývá hodně :slight_smile: ale určitě to bude každý den lepší :slight_smile:
21. bře 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes jsem kolem 14 přijela domu z porodnice.Vůbec nestíhám mam toho tady dost co dělat,zítra bude čas tak napíšu víc a přečtu si jaké jsou tu změny.Jinak porod sem měla hrozný,kdyby takoví byl ten první tak bych nikdy už do toho nešla.
Jinak všem co již porodili moc blahopřeji. :grinning:
Tak pa zítra :wink:
21. bře 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi, jakto ze uz jsi doma???
21. bře 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vše bylo v pohodě tak mě pustili :grinning:
Pouští 72hod.po porodu a já rodila 18.3.ve 2.30 vše napíšu zítra pa
21. bře 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj krejcirice, hlavně že už to máš za sebou a Vojtíšek je vážně nádherný... přeju co nejlepší a nejrychlejší zotavení a zítra určitě napiš
21. bře 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky gratuluji k miminkům a všem nastávajícím maminkám přeji, aby byly statečné, držte se.. :wink:
21. bře 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem mamčám veeelká gratulace, a ty co to mají za pár, tak aby to hezky uteklo
my květnovky se taky moc těšíme na ty naše uzlíčky :slight_smile: :wink:
21. bře 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky koukám,že se nám vracíte pěkně z porodnic,tak všem miminkám krasný život a teď hodně mlíčka a maminkám velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: Taky už jsem netrpělivá :confused:
21. bře 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jestli chcete, dali jsme pár fotek do alba :wink:
21. bře 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejci, ahoooj, tak to ani neříkej, že to bylo hrozný - no, bylo to aspoň kratší, než minule, ne?

lusnito, nádherný fotky!!! ty tam ani nevypadáš jak po porodu, to se někdo má ... :slight_smile:
21. bře 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem tu jen na skok :grinning:
KRI-no kde to u tebe vázne? :grinning:
No bylo to o dost kratší jen necelých 11hodin né moc velikých bolestí ale za to jsem si užila(nástřih,hemeroidy,špatné otvírání a málem jen o pár minut císaře a hlavně jsem ztratila mnoho krve)naštěstí ale je malí v pořádku a to je to hlavní :grinning:
Jakmile bude čas zítra tak napíšu celí porod do diskuze JAKÉ TO BYLO :slight_smile:
jo taky jsem dala zatím pár fotek do alba :wink:
21. bře 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krejcirice, vítej zpátky doma! No vidíš, a já tady ještě tvrdnu, a to jsme měli skoro stejný termín :wink: hned se juknu na fotky, neboj, teď už to bude fakt jen lepší, hlavně že jste v pořádku :dizzy_face:

lusinta - ted jsem koukala na tu Vaši princezničku, ta je nádherná! a ty vypadáš, jak když sis ji šla do porodnic koupit a ne odrodit, moc Ti to sluší! Tak ať se daří a hodně zdravíčka!
21. bře 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejci: nes+r - my máme termín až 27.3., rozumíš? :grinning: :grinning:

á propos - jdu si dát hlt červeného vínka, a pak rovnou do teplé vany s nějakým aromaolejíčkem pro posílení sebevědomí při porodu, tak pak, až budem posílený, můžem jít na věc :wink: :slight_smile:

jo, a včera jsem myslela že UŽ - měla jsem křeče a srajdu, ale přešlo to, tak asi generálka :grinning:

jé, albíko, hned jdu juknout - než se mi napustí ta vana :slight_smile:
21. bře 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, krejči, to jsem ostuda, tak jsem poprvé viděla tvoje album - Tomášek je nádhernej a Vojtík - no kluci jedna radost, to musíš být šťastná mamka. Moc Vám to sluší! První, co mě napadlo, a asi to tady je i napsaný - ještě že nemusíte v porodnici reklamovat Vojtíka, kdyby to byla holčička :grinning:
21. bře 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, páni, to je broučínek! :dizzy_face:
21. bře 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloníku, co ty, pořád nic? myslim jako nějaký porodní pocity apod.?
kdy jdeš zase k mudr?
a na kdy ti kdyžtak slibujou vyvolání?
21. bře 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
co nic, užívám klid :grinning: prý před mimčem se užívá, s mimčem se začíná žít, tak se chystám, až začnu žít :slight_smile:
dneska byl pan doktor na operaci se zubem, zítra se ještě doléčuje a jdeme tam v pátek v půl desátý, na vyvolání jsme se zatím nedomlouvali, bodejť by jo, když s takovým nálezem, s jakým já chodím po světě od pátka, už normální lidi třeba rodí, že :grinning:
21. bře 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je to rozumný mimčo, čeká na slušný počasí :wink:
21. bře 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si nemůžu stěžovat, super císař!!! První den po císaři to jo takový docela hustý, než to člověk rozchodí, ale pak už je to v pohodě. :sunglasses: :sunglasses:
21. bře 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať se to dobře hojí - nechceš si do profilu hodit mimčo?
21. bře 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek