• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Díky, hojí se to super, neměla jsem ani svorky, měla jsem tam známou tak mám protekční stehy!! Foto pořeším :sunglasses:
21. bře 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se někdo má, protekční stehy :wink:

jsem se na starý kolena naučila vařit lněný semínko - konečně z toho mám ten nechutnej sliz :grinning: tomu říkám pět minut po dvanáctý :dizzy_face:
21. bře 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jdu si dát teplou koupel a pak rychle na letiště :slight_smile:, dobrou!
21. bře 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už i ESÍČKO to má za sebou. :slight_smile: :grinning:
Ta krásná událost se stala 20.3. v 16:20 a Leontýnka má krásné míry 3200g 49cm. Určitě to bude budoucí miss. Je zdravoučká a mamču trápila 8 hodin-stálo to za to :sweat_smile:
Přeji vám holky krásné nenehraditelné okamžiky, šťastné chvilky a celoživotní zdraví :wink: :slight_smile:
22. bře 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vy se mate ze to mate uz za sebou..... :frowning2:
22. bře 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky závidím, já ještě 5 týdnů :cry: Hodně štěstí VŠEM!!!! :slight_smile: bude ho potřeba!!!
22. bře 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé,já už chci taky!!!!Ale moc gratuluju k miminku a ty míry jsou fakt pěkný.Tak přeji hodně štěstíčka a zdravíčka :wink: :slight_smile:
22. bře 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Blahopřeji všem maminkám k miminkům a miminkám ať jsou zdravá a spokojená.Tak kdo je teď na řadě?Že by slonik nebo kaci.k?Monik111 mi máme ještě čas relativně,ale už bych také ráda držela ten uzlíček v náručí.
22. bře 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinko-zitra nastupuju do porodnice.Na vyvolavacku.Ale nevim jak na to Slonik je... :grinning: treba uz me predbehla :slight_smile: .
22. bře 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci.k - jdeš do TU nebo HK???
22. bře 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak i ja se pridavam ke gratulacim :slight_smile: !Jeee holky, ja uz to chci mit taky za sebou. Termin mame ode dneska presne za tyden.Porad me boli bricho,ale mrnouskovi se ven asi moc nechce. Zitra nas jeste ceka ultrazvuk, kde se dozvime pribliznou vahu, tak jsem zvedava :slight_smile: .
22. bře 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenis-jdu do Trunova :slight_smile:
22. bře 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehulky, moc dekuji za vsechny gratulace apreji jen prijemne porody......
22. bře 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik je dneska podezřele ticho :slight_smile: čuju další mimčo :grinning:
22. bře 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nám slonik na diskuzi v Náchodě taky chybí :grinning: tak načuhuju sem , jestli se neobjeví, moc bych jí to přála, vám všem samozřejmě, aby ste měli rychlej pohodovej porod se zdravým miminkem na konci :wink:
22. bře 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holkytak šup,šup,kdo je na ředě :wink: KACI tak ať ti to dobře dopadne a třeba se to dnes rozjede samo :wink: Hlavně ať vše probíha v pohodě a ať se moc netrápíš :wink: No a co zbytek??????Slonik a taky kyri je nějak mimo,tak že by???? :confused: :fearful: No ..já chci takyyyyyy :angry:
22. bře 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik-diiiiky :grinning: .Slonika jsem taky nikde nenasla.A Kyri tady vlastne chybi taky, :slight_smile: ze by holky byly uz v porodnici????Tak moc bych jim to prala.Uz se moc tesily. :slight_smile:

Jen jsem se chtela zeptat,jeste porad muzu psat sms zuzu?Myslim az se to narodi.Abych dala taky vedet :wink: :slight_smile: Nebo uz ne?
22. bře 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci.k: určitě napiš... já aktualizuju tabulku, jak se dá a snažím se i dočítat a reagovat....
zatím pa, gratulujeme novým maminkám k miminkům a těm, co to mají před sebou přeji mnoho sil a ať to netrvá dlouho :wink:
22. bře 2007 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík, ženy, v porodnici jsem sice byla, ale jen na kontrole :slight_smile:

je to vždycky výlet na půl dne, bylo nás tam dneska asi 20 a monitor k tomu...

cs mam 7 (juchajda:slight_smile:) a mimi má prý hlavičku už dost nízko - objednali mě za týden, ale prý na další kontrolu už možná ani nedojde :grinning:
tak doufám, že do konce týdne to dáme! :grinning:

kaci, proč ti to vyvolávaj už takhle brzy? já myslela, že čekají alespoň 1 týden po termínu...?

sloník si včera dávala tu vanu, co? ta asi to tím rozproudila :slight_smile:
22. bře 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi-dekuju a ja urcite pisnu. :slight_smile: :slight_smile:

Kyri-pani to je uzasny tak to budes mit brzo za sebou.Ja mam CS1 to je vid?Tak me budou asi pekne trapit.Jinak na vyvolani musim.Mam nemocny zaludek(chronicky) a kazdy den navic mu dava docela zabrat.Tak prej uz klido mimi muze ven.Ze nebudou zbytecne zatezovat zaludek atd.... :frowning2: :slight_smile:
22. bře 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha - tak to je maso. ale neni to snad tak hrozný, jenom ti frknou čípek (po kterým se teda člověk někdy málem pos...), ten to hrdlo roztáhne, a pak už se může vyvolávat

slyšela jsem, že to vyvolání víc bolí, ale někdy je to zas o to větší fofr, tak třeba budeš mít štígro a expres porod :slight_smile:
22. bře 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,to jsem taky slysela.Znama mela CS1 to bylo rano v 9.00 a malou mela venku uz po 12.00,rikala ze to docela bolelo.Asi jak se rychle otvirala ale stalo to prej zato.Ze se aspon moc dlouho netrapila.ale zase moje segra takhle rodila 3 dny.Porad se nic nedelo jen bolesti a az na 3 den porodila.Takze asi jak u koho.Ale brala bych ty 3 hodky :grinning: :grinning: juuuu
22. bře 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuška pěkná...

jedna kámoška taky rodila po vyvolávačce dlouho, ale víc znám těch, který to hezky popohnalo
22. bře 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Ježiš holky nestrašte.kyri ty se máš to bude určitě do konce týdne.Slonik určitě už rodí nebo to už má zasebou a kochá se.kaci.k držím pěstě ať to moc nebolí a je to rychlé.
22. bře 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci, přidávám se k přáním ať je vše rychle v pořádku za Váma. já znám z poslední doby 2 těhulky, kterým vyvolávali a obě byly fakt rychlovky - jedna 2,5 a druhá 4 hodiny. takže moc přeju ať to máš taky tak! drž se! :dizzy_face:
22. bře 2007 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen už máš nějaké příznaky,že by se ti narodila dřív nebo v termínu?Mě jen sem tam pobolívá podbřišek jinak nic.
22. bře 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka: v neděli jsem měla v noci dvě hodiny pěkné křeče, ale od té doby nic. tedy kromě toho, že mně podbřišek bolí jakobych měla dostat menzes až několik posledních týdnů... Ale já pokud nezačnu rodit do 28. sama tak se mi bude termín kvůli císaři plánovat, takže mám před sebou stoprocentně poslední týden...
22. bře 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč ti budou dělat císaře když nezačneš rodit sama?Já mám nejvíc bolení v noci a nebo mě tam pěkně píchá.
22. bře 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mooooc vam jeste jednou dekuju. :slight_smile: Zitra rano se sem uz asi nedostanu.Tak pisnu az budu mit malou u sebe.Dekuju vsem za rady a drzeni palecku.Ja dam urcite vedet pres sms.Jinak vsem maminkam ktere maji rodit preju at maji rychle a pohodove porody.Loucim se s vama.Papapapapapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka: mám polohu plodu koncem pánevním, pravděpodobnost, že se ještě otočí je velmi mizivá, byla jsem i na zevním obratu, ale nepovedlo se to. takže jsem se rozhodla vzhledem k předpokládané velikosti a vysokému riziku pro mimčo při přirozeném porodu pro císařský řez.
22. bře 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek