• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

sarkabrezen aha tak to jo.Moje kamarádka rodila zadečkem napřed a říkala,že to bylo šílený,že už by to zažít nechtěla.A to byl klučina velký měl 53 cm,ale kolik vážil to už nevím.Je to už 19 let,tak se to zdravotnictví už změnilo.Stejně,že ty miminka vědí kdy se otočit.Třeba se ještě otočí.Ta naše je otočená už 2 měsíce.V nemocnici mi před 8 týdnama říkali,že má hlavičku úplně dole hned nad vchodem,ale že to není problém
22. bře 2007 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo, CS mi nezjištujou, monitůrek normální, na gynekologii v poradně mě už nechtějí, že prý se mám objednat rovnou do porodnice a tam mě zase ještě nechtějí, až příští středu na kontrolu... a to už budu mít den po termínu! Do toho mě seřvala máti, jak si můžem dovolit, nezvedat jí půl hodiny telefon, že už měla, chudák, strach že rodím :angry:
Tak doufám, že už fakt pojedu co nejdřív, je to běs, navíc skoro vůbec nespím, škvrně v noci tancuje a já pak prochrápu půl dne :grinning:
23. bře 2007 ve 02:03  • Odpověz  • To se mi líbí
lottie:a to počkej, až budeš tancovat ty okolo prcka :wink:

holky novinky:

v 18.18h k VAM PRICHAZI ZPRAVA, ZE K NAM PRILETELA VRANA. NECHALA NAM V UZLICKU, KRASNOU ZDRAVOU HOLCICKU. RIKAME JIVERUNKA, VAZI 3,38KG A MERI 49CM. SLONIK UZ TO MA ZA SEBOU..:wink: tak sup, kdo další? moc gratulujeme a přejeme hl.hodně mlíčka a a'tdělá jen radost
23. bře 2007 ve 02:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holky, tak jsem se konecne dostala k tomu dat fotky do alba :slight_smile:
Sloniku gratulujuuuu :slight_smile:
23. bře 2007 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata, tak hlásím, že nás konečně pustily z porodnice domů.
23. bře 2007 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pustili, pardon, holt už jsem tu dlouho nebyla
23. bře 2007 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Máme krásnou holčičku Verunku 2900/49, při porodu se jí zlomila klíční kostička, ale naštěstí se jí krásně hojí. Porod nám vyvolávali v 38tt a dcera vykoukla na svět 16.3.2007 v 10.23 hod.
23. bře 2007 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
gratuluji k dcerušce, at je brzo ok :wink:
23. bře 2007 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Také gratuluji k holčičce a přeji brzké uzdravení :slight_smile: Taky jsem měla zlomenou klíční kost a dodneška mě to moc trápí, tak ať se jí jakékoliv trápení vyhne a bude fit :wink:
23. bře 2007 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Slonikovi gratuluji k holčičce a miminko ať je zdravé a šťastné.
verosek chudinka malá to bude dobrý hlavně že se jí to hojí.Kde máme monik111,že by taky už to měla zasebou?Včera tu byla naposledy v půl druhé.
23. bře 2007 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak další mimísové :slight_smile: gratulujeme!

lottie - už jsem se bála, že trháš partu - máme termín nastejno a včera po tobě ani vidu ..:slight_smile:

včera jsme byli na Vratných láhvích - docela fajn filmík... tak jsem ještě zažila drobátko té kultůry před porodem (na který to dnes opět nevypadá... :angry: )

v noci jsem se zase vycukala, když jsem se probudila v leže na zádech - vim, že se na zádech nemá, aby se mimi nedusilo, jenže to moje tělo si dělá co chce - spíte jenom a boku, nebo vás to taky někdy překulí na záda?
23. bře 2007 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
terka: krásný fotečky!

... a kdepak je startt? má termín zítra, tak že by už taky..? :confused:
23. bře 2007 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky nedá mi to a připojuji se s gratulacemi pro všechny maminky co už mají mimísky u sebe a všem čekatelkám přeji co nejpříjemnější porod pokud možno s co nejmenšíma bolestma :dizzy_face: P.S. Máte krásné miminka :wink:
23. bře 2007 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
sloniku:moc gratuluji a ať jste zdraví a šťasní :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
23. bře 2007 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
terkaz:krásný miminko,moc blahopřeji :wink: ať vám roste jako z vody :slight_smile:
23. bře 2007 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no já dnes myslela,že je po mě!!!Od pěti do osmi takovy tlaky a bolesti,že jsem myslela,že se roztrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ----no a nic :confused: Pak jsem usla a spala až do teĎ a jsem v pohodě :fearful: Tak teda nevím co to!!!!Já už se tak těšila,že pojedem-ach jo :angry:
23. bře 2007 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jj startt už porodila :wink:
23. bře 2007 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no počkééj, tak ty už to máš za sebou!
a kdy a jaký to bylo?
teda, já tu asi zbydu poslední, nebo co??? :astonished:
23. bře 2007 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj nezbydeš-to já tu zůstanu na ocet :cry: Tak jak je to s tou START???to asi píše tatka,žé???? :wink:
23. bře 2007 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
asi jo, se mají, že už to mají.

já jsem dneska hrozně zpruzelá kvůli noci - mě přítel vzbudil ve 3 ráno, když se tulil já jsem teď z toho nevyspaná, protože mi pak vždycky dlouho trvá, než zaberu...
úplně mi je z toho do breku - tak doufám, že už je to nějaká předporodní vycukávka, a že už se mi sbíraj hormony...
23. bře 2007 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no to asi jo!ty hormony jsou teď nějaký akční i u nás.Tak se jdi natáhnout,třeba to zaspíš a bude líp :wink: .I když jestli to máš jak já ,tak přes den neusnu ani kdybych se po... :angry:
23. bře 2007 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já usnu kdykoli, akorát mam lehký spaní, tak stačí, když pes proběhne po schodech a jsem zas vzhůru... :unamused:

asi budu chrnět, nebo aspoň azlezu do pelechu s knížkou - mám půjčenou "alexandrovu techniku v těhu a při porodu" tak se ještě na poslední chvíli dovzdělám :slight_smile:
23. bře 2007 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo ,hlavně ať se ti zlepší nálada :slight_smile: já si půjdu uvařit květákovou polívajdu.mám na ni nějak moc velkou chuť-mňam :sweat_smile: Tak si pěkně odpočiň :slight_smile: A jinak dobrou chuť k obědu :dizzy_face:
23. bře 2007 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tobě taky :slight_smile:
23. bře 2007 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak som sa vratila od doktora, mala je stale koncem panevnim, v utery jdu do porodnice, dohodnout se co a ako. Som zvedava, co mi povedia, rada by som to uz mala za sebou.A som zamknuta na 100 zamkov, takze to vyzera, ze to bude fakt az buduci tyzden, ak nie az na Velikonoce.
Kyri:ja spim na boku a tiez sa niekedy vzbudim a som na zadech, vzdy dostanem strach a lehnu na bok, ale dlho tak nevydrzim, takze mam pocit, ze som celu noc vzhuru...to je najhorsie, do toho este nocny zachod. :confounded:
23. bře 2007 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dani: neboj, tak dlouho tě přenášet nenechají..:slight_smile:
asi je to s těma zádama normální - kdyby to škrtilo tu žílu moc, tak se snad člověk včas probudí, než by to začalo být pro mimi nebezpečné... :confused:
23. bře 2007 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Mas pravdu, prave, si myslim, ze ked sa tak prebudim, treba sa otocit a hotovo, aj ked mi meraju srdecne ozvy, som radsej na boku. Dneska to bola sranda, mala spinkala, tak ju budili, tak ze na nu piskali pistalkou...to som sa zlakla aj ja...
23. bře 2007 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
:confused: tak to je mazec:slight_smile:
u nás budíme dětčky coca-colou nebo sladkýma zákuskama, moje malá začne vždycky po sladkým hrozně rajtovat. včera protancovala celých těch 20 min. na monitoru, měli jsme ho výstavní :grinning:
23. bře 2007 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Také se občas probudím na zádech,ale to je hodně málo.Při každém otočení se většinou budím.A na záchod chodím každé 2 hodiny.Četla jsem,že se má spát jen na levém boku.Ta naše řádí po čaji z maliníku.A proč ty miminka budí když jste na monitoru?
Danielko koukám,že máme stejný termín a jméno.
23. bře 2007 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
sisinka: je to legrační, jsme tady 3 co mají termín 31.3. a čekají holčičku Adélku :slight_smile:

já dnes byla kvůli toho císaře na předoperačním vyšetření a zjistili mi vysokou sedimentaci :frowning2: prý mám v těle nějakou infekci nebo zánět :confounded: tak mi to doktorka zkopírovala pro anesteziologa, prý to nechá na jeho posouzení... tak nevím, přirozený porod se pro mně nehodí, císař už se pro mně taky nehodí, kvůli mně budou muset asi vymyslet nějakou třetí variantu :grinning:
23. bře 2007 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek