• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Šárko, a musela jsi kvůli té krvi jít nalačno? Já tam jdu až na 11:40 a o tom být nalačno nemluvili, ale nějak bych to snad taky vydržela.

Jakou třetí variantu? :grinning:
23. bře 2007 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Magdo :slight_smile: jojo, musela jsem být úplně nalačno, to bylo na tom nejhorší :slight_smile:

no nevím, ale začínám mít hrůzu, co se to v tom mém těle děje :unamused: už ať mám berušku u sebe, začínám mít o ni strach :frowning2:
23. bře 2007 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
sarkabrezen Tak to jsem zvědavá která z nás porodí dřív.Fakt?Tak to je blbí,ale oni něco vymyslí jedna z těch variant musí nakonec jít.Já jdu na kontrolu až ve čtvrtek,tak jsem zvědavá co mi tem řeknou.Tvá malá bude v pořádku neboj.Také už ji chci mít u sebe kočindu aby ze mě strach opadl.
23. bře 2007 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Šárko,

úplně Tě chápu. To je jasné, že máš strach. Snad ale doktoři vědí, co dělají. Musíme jim důvěřovat. To bude dobré, neboj. Adélka bude v pořádku a bude to krásná holčička :wink:

Tak já tam v úterý půjdu radši taky nalačno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2007 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky :slight_smile: vám taky jen to nejlepší :dizzy_face:

a jak se držíte? ty poslední dny už jsou šílené, co...
23. bře 2007 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No jsem nervní a dny vůbec neutíkají. Začala jsem hrozně otékat, hlavně nohy, někdy je mám jak konve a nemůžu se obout do žádných bot. Po krátké procházce mě bolí záda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už se těším, až porodím. A až vyjedu s kočárkem :wink: Ale z toho císaře mám, popravdě, docela strach, ale co naděláme, že?
23. bře 2007 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mně začla natíkat jen jedna noha, což je ještě horší, protože bych potřebovala každou botu jinou :slight_smile:

to já taky, moc jsem chtěla rodit přirozeně, ale co už... hlavně ať jsou zdravotně v pořádku, kulíšci
23. bře 2007 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No budeme mít výstavní jizvy, na Nuda-pláž už to holt nebude :grinning:

Ráda bych to měla už za sebou :unamused: Na malého se fakt moc těším. Jdeme s manželem a s kamarádama na pizzu :slight_smile: Ještě si musíme užít poslední dny bez mimíska. Tak se pádím vysprchovat a namalovat si obličej na ksicht.

Přeju pěkný večer :wink:
23. bře 2007 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
magda: s těma jizvama to nebude tak strašné, já byla na operaci břicha předloni a jizva už mi nejde skoro vidět... teď mi ale přibude druhá, budu vypadat jak veterán z Vietnamu... :grinning:

přeju hezkou zábavu :slight_smile: a ať dopadneš líp než já, já byla na pizzu s přítelem minulý týden a celou noc jsem pak prozvracela :sweat_smile:

hezký večer :slight_smile:
23. bře 2007 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
magda: neblázněte holky s těma jizvama - to víte, že to na nudapláž bude:wink:
v létě jsem viděla tak 40let ženskou s jizvou po císaři ještě postaru, odzdola k pupku - pěkně fialovou - a měla úžasný bokovky a bříško venku, a nevypadalo to vůbec blbě, prostě úctyhodná žena :wink: :sunglasses:
23. bře 2007 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééé, Kyri, jámsa že už rodíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty furt tu :grinning:
23. bře 2007 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
To je sranda, ze sme tu tri s rovnakym terminom a menom. Som zvedava, ktora z nas to bude mat ako prva za sebou. Ja vam poviem, ze nad jazvou ani nerozmyslam, vsetky baby mi hovoria, ze ta jazva je malinka a uplne dole a takmer nie je vidiet, samozrejme po nejakom case. Len aby nase dievcatka boli zdrave a v poriadku, ze? To je asi najdolezitejsie. :wink:
Inak ja som bola na pizzu teraz v pondelok a bolo to v pohode. Este by som si dala, totiz ja som sa posledny mesiac nejako rozjedla. Moj manzel ma dneska fotil a poviem vam, ze z hora to brucho nevypada tak strasne velke ako na fotkach alebo na zaberoch z kamery. No co uz, este tyzden, maximalne 2 a bude ho vacsina prec. :slight_smile: :slight_smile: Len to musime este nejako vydrzat.
Kyri, po tom sladkom je to u mna rovnake, alebo mozem povedat, ze celkovo po kazdom jedle. No na mna dneska piskali... :angry:
23. bře 2007 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
danielah: jo, to víš, místo porodu tu pořád tvrdnem - ale do termitu nám zbývaj ještě nějaký 4 dny, tak eště nevyšiluju tolik... :grinning:
23. bře 2007 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri: neboj, budu tu si věčně :grinning: akorát jsem netopýr noční. Dneska jsem měla sraz s lidma z práce, na birel, všichni za mě mají děsnou srandu, že jsem to asi rozchodila, že většina ženských je furt tlustčí než já a tak pdobně :grinning:
No ani si nepřipadám jak těhotná. nohy neotíkají, nic mě nebolí, blbě mi není, žáha nepálí, aspon že ty hormony se mnou občas šijou :grinning: :grinning: po dvoudení depce mám zas od včerejška nepochopitelné návaly štěstí, no endorfinové facky přímo. Připadám si jak blázen. A ještě jeden těhotenský projev, abych nekecala, asi jsem objevila hemeroid :confounded:
na zádech se mi leží nejlíp, ale když se to nemá, tak se snažím tak neusnout, ale už se mi to párkrát povedlo. Na monitoru musím být na zádech, tak nevím, s tím dušením to asi nebude tak horké, mimi by sebou snad mrsklo a dalo vědět. tak přeju všem hodně trpělivosti a klidné noci, jdu pročítat nekonečné diskuze o kojení, at vím do čeho jdu. Historky z porodů radši nečtu, ještě bych se začla bát :wink:
23. bře 2007 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
děvčata, jen nakukuji, jak jste na tom, jestli někdo rodí... zatím se mějte, jdu se zase vrátit do toho kojícího kolotoče :wink:
24. bře 2007 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to máme dost podobný - mě taky nic nebolí, křečáky vylezly v 6. měs., oblažovaly mě do konce 8., a teď zase zalezly (juch!), jenom tvrdnu a občas mě píchne dole, spim obstojně... akorát ten porod, kdyby už se chtěl ňáko rozběhnout...

jo, a poslední 3 dny jsem taky měla depky, nebo spíš takový dojímací nálady, tak jsem si říkala, že už, ale ještě evidentně mám čas :sweat_smile:

jedeme mrknout na kočárky a autosedačky, tak jsem zvědavá, jak pořídíme - třeba mě to zrovna tam chytne :slight_smile: - by to bylo stylový :grinning: :grinning:
24. bře 2007 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko kočky,

kyri, porod v obchoďáku, to bude mít tvůj přítel radost :grinning: ten můj by z toho zešílel, on má největší strach, že to nestihneme do porodnice a budu rodit doma nebo někde na cestě a bude to všechno na něm :grinning: :grinning:

já už měsíc cpu sladké jak šílenec (nemůžu si pomoct) a v krvi mi vyšel nízký obsah cukru :fearful: tak nevím, asi si všechno bere Adélka, pak už chápu, proč má už teď 3,5 kg :grinning: :grinning:
24. bře 2007 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé, monik včera večer psala v Jaké to bylo, že zvrací a má tlaky... moni hlas se nebo už se hlásí mimiš?? :sunglasses: jestli jo tak se drž!!

a co kaci.k, nemáte od ní holky nějakou zprávu jak to včera dopadlo?
24. bře 2007 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek! Tak zas nakukuju podelší pauze, nějak jsem bez nálady cokoli dělat-včetně internetování... Taky na vás všichni okolo pořád tlačí, kdy už to bude? Už mi to začíná lézt na nervy-po čtrnácti dnech dorážení... :rolling_eyes:
Předevčírem jsem sice měla termín-podle sona,ale podle termínové cytologie mám ještě fůru času, CS spadlo z 3 na 2-nevim jak je to možný... :frowning2: Dr mi sice slíbila, že mě nenechá dlouho přenášet, ale s tímhle CS nevim nevim... :cry:
Holt se tam asi prckovi líbí. Ale už ho fakt musím nějak nalákat za náma ven :grinning:
No nic, duben to jistí...
24. bře 2007 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.Také mi nohy nenatýkají jen bývám hodně protivná a pak zase v pohodě no jak májové počasí.
petaska také mám ten problém prý kdy už to bude ať s tím něco dělám,tak jim říkám co pořád mají,že termín mám až 31.3.To ani nevím,že to CS může padnout ještě.Jsem zvědavá jaké budu mít já naposledy to byla 4.
24. bře 2007 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny já se pořád držím,ale je mi fakt divně.Pořád mám ty tlaky,Včera jsme měli sexík,tak jsem myslela že to popoženem a nic :angry: pořád stejný :confused: Tak se po obědě pojedem taky podívat do odchodáku,ještě mi chybí pár blbostí,tak uvidím co to udělá. :wink: ŠARY:kěž by se málá hlasila,já už bych moc chtěla :wink: Ale to asi teď chceme všichni :slight_smile: Jo a stím sladkým jsme na tom stejně,já jsem taky jak neurvalá :grinning: Tak se mi tu držte a jak dorázíme,tak vás zkontroluju :wink: papa a dobrou chuť :wink:
24. bře 2007 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Sisinka-taky to moc nechapu, ale tak mi to mudr řekla :unamused:
Jinak s těma termínama to mám všelijaký-podle menstruace to počítat nemůžu-vím, že ty poslední už proběhly po. Podle jednoho sona už jsem termín měla, podle jinýho,od jinýho doktora by to vycházelo na 26.3. a když si to spočítám podle toho, kdy jsme na prcka zadělali-vím to přesně :grinning: , tak mi to vychází na 28.3. Tak jsem už fakt zvědavá, kdy se prcek vyklube...
A holky-o sladkym mi ani nemluvte! Kdybych neměla ještě trochu tý sebekontroly, tak fakt sežeru na co přijdu-když se neovládnu, tabulka čokolády není problém :grinning:
24. bře 2007 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem nazpět a koukám tady podezřelý klídek.Tak jsem dokoupila co mi chybělo a teď uz klíďo piďo můžem jet :wink: Ale myslím,že se malé nechce.Večer dávají ten fotbal,tak jestli je po tatínkovi,tak si ho nenechá ujít a ten porod nechá na zítra :grinning: No anebo si rovnou počká na toho 1.4.--pač ví,že nejlíp se rodí o víkendu :grinning: :grinning: no nic jdu se nafutrovat něčím dobrým pač mě opět honí mlsná :angry:
24. bře 2007 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj, tak porod v obchoďáku se nekonal, ale objevili jsme epesní kočárek "roan - marita" je to něco na zp. inglesiny, ale levnější o dost, je houpací, jako klas. kočárky, se sporťákem v ceně + dá se na něj připnout i autosedačka-vajíčko. tak jsem happy.

malé jsme domlouvali, že už máme kočár vybraný, tak klidně může vylézt, ale asi na ni úplatky nepůsobí - bude to nezkorumpovatelný charakter :grinning:

v bříšku totál klídek, takže víkend ještě prožijeme vcelku, si sem jistá... :sunglasses:

taky by mě zajímalo, jak se daří kaci.k - jestli ji ještě trápí otvíračkama a vyvoláváním, anebo už to má za sebou...
24. bře 2007 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyri...........mám v plánu koupit Inglesinu,pokud na ní po porodu někde narazím.Koukala jsem na ten kočárek,který jste objevili,ale zdá se mi menší než Inglesina. :unamused:
24. bře 2007 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyrus, jenom nech bejt, beztak uz bude zitra Taisha venku, mam tucha :sweat_smile:
24. bře 2007 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím Vás z porodnice, ale to Vás asi po mojí 2denní absenci napadlo :wink:. Jsme tu s taťkou a pánbůh za to zaplať, porod byl docela dobrej, popíšu jinde, jenom to šití - dokonce na mě zavolali primaře, hodinu mě dávali do hromady a vypadalo to na operaci, ale nakonec se to zvládlo. Už raději víc psát nebudu, nebo vyděsít maminy čekatelky, a to za to nestojí :wink:. Každopádně ten porod stojí za to, Verunka je nádherná, nemá žloutenku, dokonce se narodila pěkně růžová, apgar po desítkách. Jenom je ted trošku hladová, čekáme na mlíčko, ale snad už zítra bude :slight_smile: -hlavně veselou mysl.

Až budu mít chvilku (jestli ji budu doma mít :dizzy_face: ) tak si Vás musím dočíst. A kolipak nám přibylo miminek? Dneska asi Kaci.k, pokud to nestihli dřív, že?

Tak dobrou noc, jdeme kouknout na malou.
24. bře 2007 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Petaska: taky jsem z toho měla nervy na dranc, z toho vyptávání :angry:. Taky jsem tam měla tu hnusnou 41tt :angry:. Ale už to máš fakt za pár :sunglasses:.
24. bře 2007 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem si Vás dočetla :slight_smile:, děkujeme za gratulace a kyri - tak šup na to, to vypadá, že to bude co by dup! Ještě napíšu, už mě bolí ta půlka, na který tu sedím jak na jehlách, mějte se! :dizzy_face:
24. bře 2007 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
karot: mrkni na rozměry, já mám ale pocit, že šířka je stejná u obou - 37 cm, což je oproti 33cm taškám (kombinace) dost luxus :slight_smile:
navíc ona je to prý licence inglesiny prodaná polákům, takže to bude stejný - no, ošahat si ho a nechat předvést každopádně stálo za to, líbil se nám moc a hlavně: je dost lehký a hezky péruje, narozdíl od těch bugin.

sloník: :grinning: ještě, že máš ty půlky dvě - i když ono to asi je tak, že obě jsou v jednom ohni, co? já jsem na tu rozpáranou pipku taky zvědavá, doufám, že to nebude moc velký trauma... :sweat_smile:

alcatko: budu věřit tvé ženské intuici :wink: a doufám, že i Taisha na ni dá :slight_smile:
kdyžtak zase zítra na koňovi, toje taky dobrý - rozhodně se u toho člověk míň nadře :grinning: :grinning:

tak dobrou s kobrou
24. bře 2007 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek