• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Kyrus, zlom vaz, budu na tebe na dalku myslet, a kdyby prece jen naaahodou nee, toz zitra tady a s bruchama :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonii, gratuluju moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janica: doufam, že máš pravdu a už to nebude dlouho trvat! :wink:
Slonik-gratuluju! A na to sezení je prý dobrej plavací kruh...
Jinak malej asi bude fotbalista, anebo minimálně velkej fanda-koukáme na ČR-Německo a prcek kope jak divej! :grinning:
Tak se držte a klidnou noc!
24. bře 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, tak stále nic, sedim opět tady a dávám si první snídani :grinning: ňam ňam

jinak, přítelův strejda se včera ptal, jestli, když jsme neporodili v pátek, na svátek babi (přítel. mamky), tak jestli nechcem počkat na jeho - do 3. dubna :sweat_smile: - vtipálek. tak jsem mu řekla, že ani omylem, že předtím už má narozky moje ségra (2.4.), a že to je max. limit :slight_smile:

petaska - jak ty jsi na tom, nějaký bolesti, poslíci nebo něco...? já skoro nic, jenom pidi bolestičky jako při ms, kterých si skoro nevšimnu... :unamused:
25. bře 2007 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloníku velká gratulace, i když opožděně :wink:, jsem tu tvojí zprávu nějak přehlídla :unamused: :grinning:. No jo už není tolik času, teď vždy mrknu, ale už nestíhám dočítat :confused: :sweat_smile:.
25. bře 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny březňačky :wink: prosím, prosím,nevzaly by jste nás k vám?? :pensive: já jsem původně dubnovka, ale malá se narodila dřív a tak patřím do březňátek...... potřebovala bych se radit s nějakou maminou - i když koukám, že jste se tu holky
ještě moc nerozrodily............

jinak všem moc gratuluju k narození mimísků.......
25. bře 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJKY:slight_smile:taky už bych se potřebovala radit a sdílet depky:slight_smile: I když není vůbec čas sem jít...Například včera byla krize,malá plakala od pátku od 17 až do včerejšího večera...I v noci,třeba ze spaní tak zaplakala,já vždycky vylítla,že už chce jít papat a ona se chtěla jen ukonejšit a spinkala dál...Ale dnešní noc už byla fajn:slight_smile:naštěstí!!!!Je to drásající,takový velký pláč a nedá se jí pomoct...

Kyri-ty jsi tady už taková stálice:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Každoádně si vychutnávej i tu snídani a každou chviličku,kteoru máš ještě pro sebe:slight_smile: Už to moc dlouho trvat nebude:slight_smile:
25. bře 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko,tak já si včera užila pořádnou srajdu a tak se těšila,že to je do rána tutovka a nic :angry: Tak se vidím na ten příští vikend.HANI to víš,že se přidej :slight_smile: I když mamči sem teď moc nechodí/asi jim mimiška dávají zabrat/ a ten zbytek co nás ještě čeká zatím neví co to obnaší :confused: Však už jsme pěkně netrpělivé a nervozní :frowning2: LUSTINA:ty jo to musí být hrozný,když pláče a ty nevíš třeba proč :frowning2: a tak dlouho.Já bych už byla asi desetkrát u doktora.No jsem na sebe zvědavá.Hlavně že je už dobře.Tak se drž :wink: :wink:
25. bře 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpoledne...
tak další miminko na světě:

HURÁ! KONEČNĚ VÍM, JAK VYPADÁ MAMKA ZVENKU. JMENUJU SE NATALKA, NARODILA JSEM SE V 9.45H. VAZIM 4050G A MERIM 52CM. jA I MAMKA JSME V PORADKU. GIRL.MISEL

Takže gratulujeme a přejeme hlavně hodně mlíčka...:wink: Malá je teda docela macek a Miska psala, že to bylo v pohodě a rychlé...
zatím papa a kdo jste na řadě tak šup šup rodíme...

hankah: Jasně že se můžeš přidat, pokud budu vědět, určitě poradíme...:wink:
25. bře 2007 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, psala jsem segra,že jsem porodila, ale napsala to tak, že jste asi pochopily že porodila moje segra. Mám krásnýho kluka Lukáška(nakonec jsme změnili jméno, měl to být Tomášek), narodil se 21.3. v 6.08 a vážil 3.100 g. Ted jsem dojela z porodnice. Nemám moc času, musím jít kojit, ale až si ho trošku udělám, tak si přečtu co je tady nového. Porod nic moc, museli mě i nastřihnout, ale ten malej za to stojí. Je to moje láska. VŠEM PŘEJI,kdo ještě neporodil, aby to zvládli v pohodě a aby vše dopadlo tak jak má. A maminkám hodně štěstí a co nejmín bolaví bradavky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pa
25. bře 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry,měl 3.150 g :sweat_smile:
25. bře 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Júúú, nová miminka :slight_smile:

Tak maminkám i miminkům přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a klidné noci :wink: U nás v dubnovkách houstne atmosféra :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík za přivítání..... :wink:
my máme spíš problém s tím, že malou musím na kojení pořád budit, ona skoro pořád spí - no v noci se jí teda moc nechtělo. docela se nabaštila a pak se mi třikrát poblinkala a pak začala brečet a strkat si ruce do pusiny - měla jsem strach, aby jí nebolelo bříško a aby zase nezvracela. pak se nabaštila a usnula. od včerejšího večera jsme neměly stoličku - do té doby, tak 6 denně - tak si o brouka dělám starost-přijde mi, že ani dlouho nepije........... maminy, jak je to u vás??

lusinto - jak jsi to řešila??
25. bře 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a gratuluju k novým miminečkům..........
25. bře 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: tak teď jsem na řadě já - girl.misel byla těsně přede mnou - v tabulce teda :grinning:

jsem zvědavá, jak to bude, dneska po ránu sexík, abychom to pošoupli, ale mám z toho leda namožený svaly a porod nikde. trošku mě teda něco pobolívá, ale nic velkýho to neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akorát jsem pak dostala od malé takovou ránu pěstí dolů a do močáku, že jsem myslela, že mi snad z toho prdne voda a hnedle ze mě vykoukne ručička, ale ani to se nestalo :grinning:

hani, čauves, vítej v březnu :slight_smile:
zkus se zeptat kristi z únorovek - Miuška je, myslím, taky taková šípková růženka, že ji musí budit na kojení...
25. bře 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hankah: já mám taky Šípkovou Růženku.Když ji nevzbudím, vydržela by klidně i 5,6hodin. Je to tím, že měla trochu žloutenku a taky nedonošeňátka to tak mají-pokud si Hani pamatuju, tak je to tvůj případ? narodila se o trochu dřív, že. No já to řeším tak, že ji kojím tak dlouho, jak chce - někdy fakt u toho spím, ale co byhc pro broučka neudělala. Od té doby, co jí nechám takhle "ukojit,"tak spinká jak andílek a neblinká. A s tou stoličkou - je to úplně normální, že i děti, které měly hodně stoliček denně tak týden po porodu na chvíli nekakají. Říkala mi to naše pediatrička, že se nemám strachovat. Tak se neboj, určitě je to v pohodě...:wink:

kyri: tak šup šup no mě se to řekne, co... a zkoušela jsi trochu toho vína ve vaně? U nás zabral Modrý portugal...:wink: no ale někdo víno nemusí že... držíme pěsti, určitě to už brzy bude
25. bře 2007 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt: moc gratulujeme, ještě prosím tě kolik Lukášek měřil???
kocurek: až se sem dostaneš, tak napiš ohledně miminka kolik vážilo a měřilo díky... ať máme tabulku komplet
25. bře 2007 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, Miušku jsem budila, byla o 3 tydny driv a navic zloutenku jako prase..takze furt chrnela..tekda uz se v noci budi sama po4-5 hodinach.

a jinak taky gratuluju k miminkum, tak jste se taky dockaly. :grinning:
25. bře 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo, přesně tak, porod mi vyvolávali dva týdny před termínem, malá měla plný žaludek plodové vody, takže za začátku vůbec nechtěla pít, po třech dnech nám zežloutla a na osvícení jí dávali až za den.........

jsem ráda, že to máte stejně, už jsem si dělala starosti, že furt chrní.......včera blinkala poprvé, nevím,jestli se nalokala moc mlíčka......

holky, co jste měly miminka dřív, kdy jste šli poprvé ven a jak jste se oblíkli??ta naše princezna trochu válčí s teplotou, ruce pořád jak ledárna a nožky musíme hlídat. v noci mi začala pšíkat, tak nevím jestli něco nechytla.zítra budeme mít už konečně kočár, a chtěla bych začít courat venku..........
25. bře 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu: zkoušela - teda, nejdřív víno, pak vana nebo naopak. mám nějaký cabernet z austrálie - tak kdyžtak změníme značku :wink:
25. bře 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani Dalík se taky norodil dřív a ze začátku pořád spinkal, pak byl 2 dny na fototerapii kvůli žloutence taky jí měl jako prase /jak píše Kristi :slight_smile:/ a to nechtěl jíst vůbec tak do něj cpali moje odstříkaný mlíko horem dolem a domů jsme šli až 10.tý den po narození, doktorka mi řekla že můžeme ven hned když bude pěkně...vážil při odchodu z porodnice 2760g ...a s buzením mi doktorka řekla, že ho mám v noci nechat spát a nebudit maximálně kdyby spal dýl jak 5 hodin a přes den 4 hodiny a on se to nějak sám naučil přes den jí hodně v noci se už budí jen 1x a pak k ránu ...a s tím blinkáním...to byl problém číslo 2...on totiž neuměl krkat takže jsem ho kojila třeba dvě hodiny a on to různě plival a ublinkával už jsem z toho měla nerva ale na kontrole vážil 3800g takže přibírá...teď si čas hlídám, kojím ho max. 20minut pak ho dám krknout (už to zpravidla vyjde :slight_smile:) a hned ho dám spinkat přes den je to trochu na dýl ale on už nechce pořád spát takže si i hraje a kouká apod. hlavně se nenervuj jako na začátku já :slight_smile:
25. bře 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani a dragi-Leuska taky vzdycky pila hrozne dlouho,mezitim usinala,zase se budila atd,a po piti hodne ublinkavala a navic nepribirala. Doktorka mi poradila,ze jakmile mi u kojeni vytuhne,mam ji bez odrihnuti dat hned spat,a nakojit az se mi zase vzbudi..hele a ono to funguje,ublinkne si uz jen tak trosku 1-2x,pije ted pokazde max.20 minut a pribira :slight_smile:
25. bře 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vam holky vsem gratuluju ke krasnym miminkum!!! A cekatelkam - vydrzte,brzicko uz to taky budete mit za sebou!! :slight_smile:
25. bře 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: tak to jsem měla v úterý i já (srajda, žaludek + slabý kontrakce)- a myslela, že v noci vyrazíme - a taky nic, usnula jsem jak dudek a vzbudila se až ráno. akorát mi to o 2 bodíky zvýšilo cs :slight_smile:

teda, dneska je tak nádherně, já bych tak jela na výlet, nebo nejradši na vodu nebo něcoooo ...! :dizzy_face:
25. bře 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to jsem zvědává jak to zvýší cs mě.Jdu v uterý a to jsem si naivně myslela,že už nebudu muset :wink: a budu pěkně v porodnici.No tak mi na výletě byli,sice malém,ale udělalo mi to nějak fajn po těle.To slunko a teplo :slight_smile: Tak jsem malou přemlouvala,že je krásně ať jde za nama ven,ale vystrčila na mě prcku a bylo. :grinning:
25. bře 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: no, tak nějak i s náma - prostě jí budem muset časem vysvětlit, jak se poslouchaj rodiče :grinning:
taky jsem si před čtvrtkem myslela, že na kontrolu už nebudu muset... a vida, ještě mě objednali na příští týden :sweat_smile: ale to mi i mudra řekla, že to asi stihnem dřív porodit
25. bře 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám,že ti zbývaji dva dny,tak se musíš pravidelně hlásit,ať o tobě víme :wink: Ty jo,stejně to teď tak utíká,já až teď koukám,že mi tam už skočila 40!!!!!A to si vzpomínám jak tam byla 30!!!! :astonished: To je fofr :confused: A teď tady řeším to co když nepoznám,že mi odtekla plodovka.Co když to bude jen malinko a ani to nepostřehnu :angry: :astonished:
25. bře 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, někde je na to diskuse, taky jsem do ní koukala - no, já myslim, že to poznáme :grinning:
většinou je to co krok, to šplouch, nejde si toho nevšimnout :slight_smile:

já doufám, že mi voda praskne až na sále, mam jen jedny gatě :grinning: tak nevim, by mě asi musel přítel vézt do porodnice v noční košili...
25. bře 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je u nás podobný-hihihi :grinning: já bych taky radši prvně bolesti a vodu ať pichnou tam. :confused: Pač pak můžu být doma a jet až jsou třeba bolesti po pěti minutách a v klidu si doma ten začátek přetrpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vodu poznáte asi opravdu - mě jí teda píchali, ale to byl gejzír - i jsem jim tam ohodila kus podlahy, jak to šlo vedle.... :wink: dokud můžete buďte doma a snažte se tu první dobu porodní překousnout tam - na sále je to protivný........

a k miminkům: holky, jste mě uklidnily, já včera měla taky docela nervíka!!s tím blinkáním mám strach hlavně aby se neudusila. ona pije jak kdy, někdy ani ne deset minut a někdy jí to trvá i přes půl hodiny. říhnout si taky moc neumí, snažím se jí dávat na rameno a jí držet ve zvýšené poloze, ale zatím je to mizerné..........
25. bře 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek