• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Hani,ja s ni taky delala psi kusy,aby si odrihla,ale nic moc nepomahalo,rihla si jen nekdy. A pak mi detska doktorka rekla,ze to vubec nevadi,ze je mozne ze pije tak dobre,ze se nenaloka vzduchu a pak neriha... :sunglasses:
25. bře 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky s tím říháním válčíme :angry: :angry:, vůbec nám to nejde :frowning2:, ale vůbec neublínkává, tak si říkám, že to asi nevadí. I když ze začátku jsem z toho měla dobrou depku :angry:. Ale nějak často škytá, myslíte, že to je tím, že si neodříhne? :unamused:
25. bře 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky se přidávám do klubu - říhání nám nejde. Ale třeba jak říká lucija hezky pije. Zatím to neřeším, kdyby nějak moc začla blinkat to by byla jiná...
janica - malá měla škytavku i v bříšku,t akže škytáme o 106... taky mě napadlo, že je to tím, že si neodříhne..:wink:
25. bře 2007 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vůbec nestíhám být na internetu,každý den nějaká návštěva ale zítra už jsem celí den doma tak si vše dočtu a budu moct si s vámi psát :wink:
S tím říháním to máme stejné někdy si říhne a někdy ne a škytá třeba i 4 krát denně :wink:
25. bře 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by jsme meli zalozit novou diskusi - klub nerihajicich a skitajicich miminek - ta nase taky, nerihne si, skita. mam strach z toho blinkani,aby se chudak neudusila.
skitani je pry tim jak pije,tak se ji rozklepe branice.sestra mi doporucila ji prilozit k prsku,aby si tak dvakrat potahla a branici zklidnila,ale nam to nepomohlo............
25. bře 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano ano ano říhání je problémem i u nás doma... :frowning2:
Škitání je na dením pořádku aspoň 3-4 denně. A co víc- trápí nás hrozně prdíky. Jsem někdy zoufalá, protože se snažím dobře jíst, ale bude to asi tím dokrmováním, protože se nalyká přebytečného vzduchu a pak trpíme.. :frowning2:
26. bře 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá někdy prdí jak starý chlap - to úplně do té plíny střílí :grinning: a to jím normální věci, nic nadýmavého, zkusila jsem si koupit ten čajík pro kojící matky, je tam i fenykl, který by měl dětičkám pomoct-tak jestli to nebude tím..........
26. bře 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:tak to vážně můžem založit klub,protože my to máme stejně..Mě zase na škytání řekla,že je to normální,každý miminko má ještě něco nedovyvinuté-a to naše bránici:slight_smile:musí se ještě "dopéct" a proto škytá..není to ani ze zimy,jak se říká-a ani pití nám nepomáhá...A brkání vůbec nehrozí..Za celou dobu si brkla tak 2krát:slight_smile:Vždycky mi u prsa usne,někdy spí jen 5min.a pak chce pokračovat(a takto je to třeba hodinu)a někdy-málokdy-usne na dlouho...Připadá mi,že jen a jen kojím...Aspoň už jsem trošku víc odpočatá,takže když spí,už nespím s ní,ale můžu jít třeba na pc:slight_smile:
Úklid počká:slight_smile:
KJrejcirice-ty určitě uklízíš i teď,že?:slight_smile:

A co říkáte na ty návštěvy????My zatím všechny rušíme...jen naši-.bydlí s námi v domě,za malou chodí a včera byla babička-ale i to nám vadí...Nevím,jestli jsme vadní:slight_smile:Ale prostě chceme mít ještě klid.
26. bře 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
návštěvy,, v pátek tu byli naši, asi tak 5hodin a to jsem už byla docela unavená. cizí tu zatím taky nikdo nebyl, myslím, že jsem schopná je obrat takna chvilku a pak si udělat ještě svůj klídeček :wink:

holky, jak dlouho vám miminko pije. mě dneska ráno třeba jen 5minut (zato pila plnými doušky) pak prs pustila a už nechtěla, tak jsem jí nechala být.....
26. bře 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema už 2hodiny spí-paráda!!!:slight_smile:stihla jsem vyžehlit její oblečky,nasnídat se a ještě sedět na netu a hledat,jak mám správně uvázat šátek-chtěla bych ji začít nosit,ale první pokus se nezdařil,tak dneska vyzkouším zase...

Asi je to normální,že někdy jen 5min a někdy taky hodinu...Třeba v noci,to většinou pije chvilku...Ale taky ji nechávám..Oni přece nejlíp poznají,kdy mají dost. Ale už se těším až se ke konci šestinedělí kojení ustálí do nějaké pravidelnosti..Alespoň by to tak mělo být:slight_smile:
26. bře 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusint - co se stalo, že se nezadařilo?? já ho dneska objednávám, taky s ní chci chodit na procházky v šátku.........už jste byly holky venku??
26. bře 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tam ja chodim s malym po doktorech, teda 2x tydne, jelikoz jeste nedosahl 2500g, aby jej mohli naockovat a jeste ke vsemu jdu pristi tyden na kontrolu kycli....tak si pekne uzijem.
Kojeni, pry je normalni, ze nekdy maji dost si jen cucnout a nekdy je to cela vecnos.....mam stesti, ze Erik v noci me necha spat, nakojim vecer a pak se probudi v noci kolem 2 a pak az v sest...ale pres den je to dost nepravidelne....
Tak hezky a klidny den maminky.... :slight_smile:
26. bře 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terinka už celkem rytmus chytá. Probudí se většinou po dvou, třech hodinách. Když dřív, tak chce jen pochovat a nebo si zaprdět. Střílí teda fest... :slight_smile:
No já jsem kojila nejdřív 20min z jednoho prsu a 20 z druhýho, ona totiž u toho spí, tak proto to tak dlouho trvá. Teď jsem chtěla zkusit jinak, protože za týden asi tak už budu mít přední a zadní mléko (vyčetla jsem chytré knížky) a to zadní je na zasycení, přední na žízeň, proto se má nechat u prsu jak dlouho chce - tak jsem zkusila nechat ji jen u jednoho delší dobu, ale jednak chrněla (tím pohybem přesunu se aspoň trochu probrala) a prsa mi tvrdnou, jak jedno delší dobu není "v akci." Tak nevím, a teď babo raď. Ono asi každé mimi to má jinak...

kocurku: prosím tě napiš mi kolik chlapeček měřil a vážil díky...
a startt: nemám délku miminka do tabulky.. děkuji
26. bře 2007 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, baby, tak jsem nakoukla, co je novýho na koni, a ony samé maminy a žádné čekatelky, chjo, lottie, danielka, monik, kde stééé? já tu nakonec zbydu poslední, nebo co? :sweat_smile:

to je super, jak tu řešíte ty prdíky, se těšim taky :wink:

a ještě dlouho budu - mam pocit, že se vůbec nic neděje, v břiše klid jak za poledne, takže se asi přesunu do dubna, či co - jo, ale dneska jsem měla sen, že už ze mě vylezla hlavička a já šimrala malou za ouškem, než jsem ji vytlačila - nádherný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamimy a miminka :slight_smile: koukám,že je vás tu převaha-to je dobře :wink: Už se taky těším až budu řešit tyto věci :slight_smile: Ale kde jsou těhule???? :confused: Šarka,kyri,sisi a zbytek??? :fearful: A co kacik???? :astonished: No snad už to má úspěšmě za sebou :wink: Ježiš holky,jestli už všichni rodíte tak hodně sil ať ty prcky máte brzo v náručí :slight_smile:
26. bře 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
moníku, já sem tadýýýý
26. bře 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sláva,já už myslela,že ses malou nakonec přemluvila :slight_smile: Ale máte čas.... :slight_smile: ty jo,jak píšeš,že se nic neděje,tak věřím,že to bude rychlovka :slight_smile:
26. bře 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: já doufám! a malou asi nepřemluvim, včera už to zkoušel i taťka, který vždycky říkal, jak má ještě dost času, už se taky nemůže dočkat.
jsem jí včera říkala, ať se dneska kouká narodit, dokud máme rezervovanou autosedačku a kočár, jinak že jí to někdo vyfoukne, ale evidentně ji to vůbec nedře :grinning:
se asi těší do toho šátku :wink:
26. bře 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem vyslala manžela na nákup nějakých mimi obleček,máme málo..a psal mi sms,že utratil 1000!!!tak to je mazec:slight_smile:Těším se až přijede domů!!!:slight_smile::slight_smile:

Hani-asi jsem šátek špatně uvázala..navíc malá měla zrovna prdíky,tak byla protivná..myslela jsem,že ji tím třeba uklidním,ale brečela dál..dneska jsem zkoušela zase a taky nic moc úspěch..malá sice v klidu,ale zase jsem to špatně uvázala...:frowning2: ale snad to zítra bude už ok:slight_smile:
Teď jsme v kočárku v pokoji u otevřených oken na první "procházce":slight_smile:
26. bře 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo-berani!!!! :grinning: A tak to bude už pořád :slight_smile: si myslím,že si snáma od malinka budou dělat co chcou a v mém případě se jí to určo bude dařit :slight_smile: No u nás je taky tatik nervozní!!!!rano volal a říká tak ať už se narodí,já už ji chci!!!!!tak nevím jestli to bude mít vliv,když tak tatka naléhá :wink: :grinning: Ale asi je jí to putna :grinning:
26. bře 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu:prosím až sem jukneš můžeš mi prosím písnout to tvoje číslo/třeba do IP/ já to nemůžu nikde najít.Jsem hrozná viď???? :angry: Ale díky :slight_smile:
26. bře 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak já byla kočárkovat už dvakrát, malýmu se to moc líbí a mě taky :grinning: :sunglasses:. Vždy vytuhne, tak je to super, doma se mu moc spát nechce :angry:.

S tím kojením je o u nás taky ruzný :unamused:, no jo ty začátky :rolling_eyes:.
26. bře 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, hlásím se a stále 2v1 :grinning: přes víkend mi bylo nic moc, ale vždycky se to zklidnilo, takže nic.
26. bře 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak konečně mi jde internet,zjistila jsem že mi ho ruší pračka :grinning:
LUSINTA-ano trochu samozdřejmě uklízím ale už né jako před porodem neni na to tolik čas,spíš šetřím síli za týden nám budou dělat v celém bytě plastová okna tak mě bude čekat velký úklid. :frowning2:
Dnes chci jít na procházku s kočárkem je tam konečně pěkně tak za chvilku vyrazíme.Musim se pochlubit synkem. :wink:
26. bře 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já jsem tady také žádná změna.Jen nam instalovali jiný a rychlejší internet,tak jsem namohla včera do diskuze.Koukám je to tady samá maminka.Už ať jsme maminky všechny ať si můžeme radit ohledně miminek.Čekatelek už nás tady moc není teda.Holky nevíte když jste svobodné a na matrice si necháte napsat přiznání otcovství,tak tam už píší jmena jak holčičky tak klučíka.Může se to v porodnici změnit některé to jméno?
26. bře 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak som tu opat a vidim,ze prevlada diskusia maminek, su tu v jasnej prevahe.Vsetkym gratulujem a tesim sa s nimi z miminek. Uz sa neviem dockat riesit prdiky, skytavky...to cakanie je strasne, uz to chcem mat za sebou. Do toho mi este pribudlo silne nachladenie :unamused:, takze sa snazim liecit...zajtra idem do porodnice, som zvedava, co povie doktor...mam ist na toho planovaneho cisara... :frowning2:
26. bře 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: na tý matrice se jedná jen o příjmení,takže jmena nemusíš řešit!!!! :wink: No holky tak koukám,že jsme zatím v plné sestavě,takže se jen čeká,která začne :grinning: :slight_smile: :sweat_smile: Klíďo bych šla první,ale nebudu předbíhat :grinning: :grinning:
26. bře 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jeste jsem celá, ale nadlouho to nebude. Nic mě neboli, ale včera vylezly nějaké "chuchvalce" tak jsem nervovala, asi je to ta zátka nebo co. ted furt takové špinění, no jak 5.den MS, dovolala jsem se konečně sestře do poradny a poslala mě do porodky. že mě kdyžtak zas pustí domů. takže jdu hodit sprchu, popadnu tašku a jedu tramvají, jakože na výlet, nebo na kontrolu :slight_smile:
Dělám, že se nebojím....Pavlík šel před chvílí na odpolední, stresoval víc než já, jsme domluvení že k porodu nejde, tak máme sraz v 11 večer, bud doma u čaje, nebo v porodnici u postýlky :wink:
Je to ta samá porodnice, kam chtěla jet girl.misel a je taková rodinná, 2 pokoje pro čtyři mami a mimi + 2 nadstandarty, tam nebudem, takže pravděpodobnost setkání na pokoji maximální..
protahuju to jak se dá, ale už teda fakt, sprcha, mrknu sem a jedu.
26. bře 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady a stále celá :unamused: Dneska mi doktorka řekla, že je to furt stejný jako minulé úterý! Ale ve středu večer mám napochodovat znovu na kontrolu do porodnice-i s taškou :slight_smile: -ale jestli to prý bude furt jako dneska, tak zas pošupajdím domů :frowning2: Tak jsem zvědavá...
26. bře 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: držím palce, drž se!! :slight_smile:
26. bře 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek