• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

danielko taky jsem na to jako ty,mám angínu takže super a jít rodit tak nemám sílu ani rodit.
monik máš ještě čásek.Mi sice řešili jen jméno holčičky to jsme chtěli hned Adélku,ale kluka jsme moc neřešili.Měli jsme Adama a Tadeaška a jak to chtěla vědět hned,tak jsme řekli Adama,ale Tadeášek se nám líbí o něco víc.
Také máte někdy stavy,že cítíte,že nemáte vůbec sílu v rukách,ale jen tak na 2 min.?
26. bře 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: tak ať ti to dopadne a tředa večer už budeš mít prcka v náručííííí :wink: PETASKA: tak to je síla,když se to nemění,ale tak se domluv ať ti to vyvolají!!!Přece tě pak nepošlou zase domů,to je úplný mučení :angry:
26. bře 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to ješt rychle snažte vyléčit, rodit s nachlazením či dokonce angínou musí být nic moc :confounded:

sisinko, ty ruce se mi nestávají, nebo si to alespoň neuvědomuju, ale já se teď cítím hrozně slabá úplně celá...
26. bře 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: my máme přiznání otcovství taky už teď, ale jména jsme tam nepsali, jen dohodnuté příjmení, jména odevzdáme v porodnici na příjmu...

dani: a kdy máš jít na toho císaře? zítra, nebo ti to zítra teprve řeknou?

lottie, tak hodně štěstí - ať je to prima výlet :slight_smile: škoda, že tatík k porodu nejde, ne?

krejči: to je sranda s tou pračkou - je to jasný, prostě moc hákuješ, a pak ti nefunguje připojení :wink:

dneska jsem byla na úžasné procházce s psékem a přítelem a zrovna, když jsme už byli skoro doma, tak jsem si říkala, že bych to ještě trochu protáhla a někam zašla, a v tom mi ujela noha a já sebou řízla - dopadla jsem na ruce a na koleno, na kalhotech mám džuznu, výstavní skobu :angry:
... ale nevim, jestli má cenu se namáhat se zašíváním, třeba už je zítra nebudu potřebovat :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, po tom pádu byl přítel celej zelenej, i když bříško si toho asi ani nevšimlo, padám bezpečně :grinning: ale držel vodítko se psem, místo aby mě chytal, teda nevim, ti chlapi...

tam je tak nádherně, mám kelímky s bylinkama a petrželkou, mohla bych je zasadit, ale s tím břichem se mi to nechce, užiju si to potom :slight_smile: těšim se zas, až se budu hrabat v hlíně, a doma trochu zvelebim kytičky a uděláme si to tu pořádně hezký a zarostlý :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri neblázni, zas takovým násilím malou ven nedostávej :sweat_smile:

dani, já jdu plánovat císaře ve středu, tak jsem zvědavá, jestli mně pošlou hned další den nebo se ještě bude čekat nebo co... no uvidíme, dej zítra vědět jak to proběhlo
kyri tak ty si takovej kaskádér jo????a takhle před porodem????no si vem,kdyby sis tu nohu zlamala-ty si vážně akční :wink: SISI: já taky nic takovýho nepociťuju,ale zase mám nohy jak papuče :grinning:
taky jsme u dohody o příjmení (otcovství) neřešili křestní jména, jen příjmení...
26. bře 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik, sarka: no, to jsem teda, stalo se to normálně na chodníku, ani to nebyl nějaký extra terén, i když je fakt, že naše ulice je zanedbaná, hrbolatá jak tankodrom :unamused:
navíc jsem měla poprvé jiný boty, zimní jsem dneska uklidila, tak to asi byl pro ty mý nožičky uapaný, použitý, trochu nezvyk :sweat_smile:
hehe, a to nám tchýňáci zakazovali jet o víkendu na vysočinu, a já se přitom málem přerazim u nás před barákem :grinning:
26. bře 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrý, jak je nás tu tolik nesezdaných rodičů - hehe :grinning:
počítáte se svatbou - někdy, výhledově? :slight_smile:
26. bře 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastně když se tak nad tím zamyslím, tak se ti kyri ani nedivím, protože já si pod nohy taky už vlastně nevidím :grinning: nejhorší je to bříško teda při holení, snažím se být připravená, ale je to vždycky boj, takhle naslepo, jsem celá dořezaná :sweat_smile: nechápu, jak může mít někdo takové banděro celý život - že těm chlapům nevadí, že si na něj nevidí?? :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: my kvůli malé asi jo, ať jsme přeci jen rodina, ale skutečně hodně výhledově :wink:
26. bře 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, podpora jak od maminky. po sprše je mi fajn, aktivita miminka maximální, děloha na to nic, tak jedu a třeba jenom plaším a večer jsem tu jak na koni :wink:
kyri: na otce u porodu mám speciální pohled, je to na delší povídání a navíc asi "proti všem". Třeba si to ještě rozmyslím a vytáhnu ho z arbaitu :grinning:
26. bře 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: tak to si říkám taky, jak můžou ty chlapi s takovou vanou normálně fungovat? :grinning:
a holení jsem provedla asi před týdnem, a už nebudu, sice jsem dole teď na ježka, ale na šití to stačí a je to tak krátký, že snad to nepřischne a tahat nebude :confused:
... si tam vyholim něco fešnýho, až splasknu :wink:
26. bře 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chudinky tlusté ženské taky, jedné 100kilové v práci jsem se dycky smála a ted jí lituju, že to má na furt :slight_smile:
26. bře 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: tak hodně štěstí, na tvůj pohled na otce u porodu jsem zvědavá, fakt (kdyžtak někdy písni) - uf, to je napínavý... :confused: pokud se uvidíš s girl.misel, tak pozdravuj!
26. bře 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri :grinning:
no já musím kvůli toho císaře být úplně fest :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: no jo, to je fakt - já to mam jen kolem hráze, páč to pak děsně píchá a lechtá, já bych se sebou pak nevydržela, až to bude dorůstat, ale co já vim, třeba mě nakonec taky vezmou dohola - i když bránit se budu statečně :grinning:
26. bře 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak říkate:holení je fakt operace.Jo a ty pupkatý chapi fakt obdivuju,pač mít to celej život tak nevím.Pač já jsem tím vážně uplně odvařená.Jsem jak motovidlo a taková neohrabaná :grinning: :grinning: Jo a SVATBA asi jo,ale časem.Možná příští rok.Taky spíš kvuli malé,ať v tom nemá hokej. :wink:
26. bře 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu měl 50 cm
26. bře 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zvědavá holky, jestli to teda dáme do konce týdne už všechny :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že jo, my "císařovny" přenášet nebudem, lottie možná zůstane už dneska, kyri ty jsi na řadě! :sweat_smile: a monik, vy se taky snažte, ať tady netrčíš do dubna :sweat_smile:
26. bře 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarak: nojo, když monik právě má termín v DUBNU :grinning: :wink:
26. bře 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska už je na spadnutí :sweat_smile: a sisinka to určitě taky stihne tento týden. teda - moc už nás není! :fearful:
Mi to také jěště nějak neřešili tu svetbu,ale časem určitě.Dneska svetby nejsou moc moderní a je hodně rozvodů.
kyri ty máš štěstí,že jsi neupadla na bříško.
To holení je fakt hrozný máme mi to trápení.Stejně vše děláme kvůli chlapům.Mě dole holí přítel a má vždy skřížené nohy a vzdychá.Prý už sex 9 měsíců neměl,tak se prý nemám divit.Tak to by mě zajímalo proč u nás chtěli i křestní jména.
no ja myslím,že do Velikonoc to bude :grinning: :grinning: :grinning:
sisi: :grinning: tak si přítel to těhu taky užil :wink:
ty křestní jména u nás chtějí na příjmu, ale zároveň píšou, že je máme odevzdat 14 dní před termínem na matrice - tak co si má člověk vybrat...
26. bře 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda já už taky nevím!?!?Nám dali paír na křesní jmena v poradně,a že to máme odevzdat na příjmu.O matrice nikdo nic neříkal.Tak jsem z toho teď celá popletena :angry: Ani na matrice nic neříkali,kdyz jsme tam byli kvůli tomu příjmení.JO a jak to máte s rod,číslem????Taky pak musí partner na matriku,aby ho miminku přidělili????
26. bře 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klídek, ten papír se odevzdává při příjmu - a i kdyby ho člověk neměl, tak se dá počkat až po porodu, že jo :wink: prostě porod na papír čekat nebude :slight_smile:

a s tím r.č. - to nevím, to asi přidělí při vystavování rodného listu - ten se dá i poslat poštou, člověk si tam pro to nemusí chodit...
26. bře 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem z toho taky pomatená.Ale v porodnici nám říkali,že druhý den po porodu musí partner na matriku pro rodný číslo,aby mohli ten rod.list vystavit nebo co?!?! :confused: :astonished: Ale možná ty velký porodnice to mají nějak ošefovaný a mají to pdchycený :slight_smile: To jen taby v zapadákově....... :sunglasses: No nic tatka dorazil a jdeme do města,tak se tu opatrujte a zatím papa
26. bře 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek