• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky holky my jsme také ještě celé.Žádné křeče nic už 3 dny.Jen se také protahuje hlavně po 20 hod.večer až do doby než jdu spát.Na kontrolu až ve čtvrtek.Tu váhu mimča říkají v nemocnici na kontrole automaticky?
27. bře 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak máte tam tu kyselici...:wink:Je to v sekci porod. Snad to pomůže
27. bře 2007 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám váhu psali do nálezu z uzv (naposledy, když jsme byli 32+2tt a bylo to 2035g)
jinak, posledně to mudr odhadovala pohmatem - asi podle velikosti hlavičky mimča

včera se mi malá mlela, jak ďas - skoro jsem se bála, že se snad zamotala do šňůry, nebo že se otočí opačně - byly to fakt rejdy, jak blázen.
27. bře 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ten můj doktor mi vádu nepsal řekli mi ji až v nemocnici když jsem tam v lednu ležela.Měli jsme 1600 g.
Kyri :Ta naše se včera také hodně mrskala.Je to kolikrát až nepříjemné a trošku to bolelo.To víš místo žádné pořádně. :slight_smile:
27. bře 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: mě to ani nebolí, jenom se vždycky bojim, aby to nějak nepřehnala - ale prcek asi ví, co dělá :slight_smile:

zuzu, díky, hned se jdu mrknout - i když dneska už jsem si řekla, že žádný vyháněcí pokusy dělat nebudu, hezky to nechám plynout a ono to bude v pohodě.
27. bře 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: ta smějící fotečka mimča je krásná :slight_smile: :dizzy_face:
27. bře 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri: platí termín z tabulky-22.3. Všechno ostatní je myslím blbě. Toho 22.3.je podle ultrazvuku, jinak se mi to totiž asi ani vypočítat nedalo-červenou jsem totiž měla ještě jednou po úspěšném zadělání na našeho broučka...
Takže v pase je to taky jen tak orientační :wink:
A jinak s tou váhou-moje stálá gyndařka mi ji řekla jen jednou-někdy v 31.tt, ale teď nás odhadovala doktorka, co mě bude rodit, jak k ní chodím už čtrnáct dní na předporodní kontroly.
A mám hladík, jdu si dát něco k papu :grinning:
27. bře 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko nebo spíš poledne :sweat_smile: my se taky ještě hlásíme celí... mně odhad váhy miminka říká doktor teď už při každé návštěvě, zjišťuje to přes ultrazvuk...

mějte hezký den! :sunglasses:
27. bře 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
do asi dělá lotynka? včera si ji tam určo nechali, když se už neozvala, tak asi už je to za ní a má prcka, se má... :dizzy_face:

a my se asi vyvalíme s obídkem na zahrádku :slight_smile:
27. bře 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
četly jste tu kyselici od zuzu? je to dobrůtka i virtuálně, si ji udělám i jenom na chuť :slight_smile:
akorát nevim, kdo mi nakoupí... hehe, já radši po tom včerejčím pádu sama ven nepudu :wink:
27. bře 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi gratuluji jsem si u toho poplakala, já měla porod snad stejný jako ty, tedy voda mi sama nepraskla tu mi museli napíchnout, ale epidurál také proběhl (do dneška pamatuji jaká úleva to byla) ale na rozdíl od tebe jsem musela ležet na postely s kapačkou v ruce, tak že žádné čvachtání se ve sprše anebo hopsání na balónu. Tohle všechno trvalo 18hodin, ale stálo to za to :slight_smile: Ještě jednou gratuluji a přeji vám hezké chvilky s malou :slight_smile:
Já teď čekám na druhý porod a jsem zvědavá jak bude probíhat, ale člověk tak rychle zapomene...Jen mě udivuje, že už automaticky nedávají nějaké tlumící látky já přeci jen rodila před 11lety
27. bře 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu: tak jsem to obrečela :slight_smile: .jo a já se narodila 16.3. někdy ve 2,30 :slight_smile:
27. bře 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny,
teda vám březnovkám se do rození fakt nechce :wink: :sweat_smile:

před chvílí jsme se vrátily od dětské doktorky, moc mě potěšila, pěkně jsme přibraly, malá má už 2,72kg, což je o 11dkg víc než byla porodní váha. na druhou stranu mě moc nepotšila, protože s ublinkáváním prý můžeme mít problémy klidně půl roku až rok. má malinký žaludek a hltá - po kom to dítě bude "nenažraný" :grinning:
27. bře 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, mám chvilku, tak píšu. Malá spinká už od 13.00 tak nevím, jestli ji mám budit :unamused: . No, až se mi bude líp sedět, tak napíšu něco víc.
U paní doktorky jsme dnes dostaly pochvalu, že malá pěkně přibírá a co je zvláštní, dnes ji naměřili 52 cm :slight_smile: takže vyrosla za necelých pět dní o 3 cm.

Kyri - tak už na tebe taky dochází, co?

Vím o jedné neregistrované březňačce - dnes v 13.22 se narodila kamarádka naší Verunce, jsmenuje se Terezka, váží 3350 a měří 51 cm.

No, jdu něco dělat, malá pořád spí.
27. bře 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloníku, ta teda roste jak z vody :slight_smile:
... a už na mě v podstatě došlo, svítim tu s 41tkou jako předtim ty a kaci aj. a na porod to nevypadá snad ani na zítřek - no, mrňousku chápu, komu by se chtělo z tak pěknýho bříška? :grinning: :wink:

jo, jsem měla pěkný zážitek: odpoledne nepřijatý hovor od přítele, když jsem mu volala zpátky, tak zvonil telefon - pevná - zvedla jsem to, a tam se ozvala kriminální policie, tak mi docela zaskočilo, že se mu snad nic nestalo, nebo něco neproved :astonished: :sweat_smile:

...a že sháněj někoho, kdo se stará o jednu jejich veřejnou doménu - asi si tam nějaký uživatel dal nelegální obsah, takže pohodička,

... ale ani jsem z toho prvního leknutí neporodila - malá bude asi kliďas :slight_smile:
27. bře 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak jsem dorazila od doktora a nejsem vůbec nadšená :frowning2: Od minule žádná změna CS stale 5 a pořád zavřená na beton.Tak mi řekl,že jestli do pondělí nic,tak v ponděli kontrola porodnici a pak se budem domlouvat na vyvolání. :astonished: Tak jsem tada zvědavá co se bude dít.I když pozitivní je na tom to,že nechává přenášet max.týden,tak na Velikonoce budeme už snad tři. :slight_smile: Jo a říkala mi sestřička,že jim přes víkend narodilo 11miminek.A to je na tu naší prťavou porodnici teda dost :slight_smile: :slight_smile: Tak prý nemám spěchat,ať si mam kam hajnout.I když prý to asi lepší nebude,že ten přelom březen-duben je prý pěkně nacvaklej :slight_smile:
27. bře 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, ale to se ti může povolit chvilku před porodem. na cs bych tak nekoukala. já mam 7, a taky furt držim. i když z mimíse mam pocit, že to prostě tak má být, když potřebuje ještě chvíli, tak ať si tam pobude :slight_smile:

to s těma spoustama porodů je teda nářez, já se pořád bojim, že až my přijedem rodit, tak nás pošlou jinam, a jezdit v 1. době porodní po praze - z toho asi budu naprosto hysterická.

zítra jdu na kontrolu, tak to se mi mudra vysměje - anebo já jí, že mi od minule do týdně slibovala porod, a ono nic... :sweat_smile:
28. bře 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyrus,ja se z tebe picnu :sweat_smile: Jeste tady strasis... :sweat_smile:
28. bře 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
kyri já jdu zítra také na kontrolu v 9 hod.tam mám být,tak jsem také zvědavá co mi řeknou.
Já bych chtěla porodit přímo na termín ať je malá také 31 ikyž o 2 měsíce dřív než já.
sloník má určitě hodné miminko,když takhle spinká.
28. bře 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloníku a co ti řekli na kojen,když tak dlouho spí??nám řekly, přes den po třech hodinách budit, a večer nechat spát klidně 4-5hodin, prý by neměla být pauza delší než 6hodin.......tak nevím.......
vy jste vyrostly už o 3cm - to je nádherný!!!my jsme na výšku stejný, jen tloustneme.... :wink: jo a zvětšila se nám hlavička........
28. bře 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisi, Kyrus, Monci, ja vam preju, at uz mimousci vylezou, ty posledni dny musi byt desny..ale zdate se v pohode a tak to ma byt, tak zlomte vaz :slight_smile:
28. bře 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko děkuji.Nechávám to přírodě,ale na vyvolání bych nechtěla.Chci,aby se malé chtělo samo.Čekatelek už je nás tady fakt málo.
28. bře 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau alčí - to je, kua, doba, co? chvíli jsem děsně v poho, protože mě nic nebolí, mimís se hemží a je nám spolu dobře a chvíli zas mám už nervy, jak to, že to ještě neni - a přitom jsme teprv 1 den po termínu, myslim, že rodit můžem klidně až o víkendu...

doufám, že s 42tt tu už strašit nebudu :slight_smile:
28. bře 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!!!!!!ALČI dík hrozně se těšíme a mimišum se nechce-no jo je jim dobře v teplíčku :slight_smile: KYRI: ja myslela,že ty už tu nebudeš a ejhle!!!!Tak to jsem zvědavá co ti zítra řekne!!! :astonished: Ale myslím,že by tě asi po víkendu taky hnaly na vyvolání,né???? :confused: Je teda fakt,že bych taky byla radši,kdyby si malá rozhodla sama kdy se narodí,ale nechat to třeba 14dní se mi zdá hodně.Tak jestli nic,tak ten týden je akorát,nééééé???? :fearful:
28. bře 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, týden je akorát, ale někdy je v poho i 10 dní - tak nechci vyvolávačku ani omylem, kdyžtak si koupim ten ricinový olej a bude - asi je to furt lepší než oxy nebo prasklá voda bez stahů...
28. bře 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, načuhuju za dubnovek :sunglasses:

Včera jsem byla v porodnici, původně mi měli dát už termín na plánovaného císaře, ale mají tam tak hrozně plno, že mě ještě týden nechají chodit s bříškem. Fakt totálně plná porodnice. Tak to vaši mimískové asi čekají, až bude volnějí, aby se vám personál mohl víc věnovat :wink:

Tak hodně štěstí a sil do těch posledních dnů (hodin?) :dizzy_face:
28. bře 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, nestraš, já se toho bojim víc, než kontrakcí, že bude plno a pošlou nás jinam a nakonec porodim někde na křižovatce v autě... grrr :angry:

se tý mudry musim zítra zeptat, jak to vypadá, a ať mě teda radši moc neprošťouchává...
28. bře 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:
kyri-určitě těch 10 dnů počkej,stejně malá vyleze dřív..jako ta naše:slight_smile:Oni se pak leknou,že by je hnali silou a vylezou sami:slight_smile:

Maminky,jak řešíte spící mimi u kojení? Probouzíte?A jak?Že přehodíte prso? Nám nic nezabírá:slight_smile: Ema většinou hned usne,ale když ji položím do postýlky,zase se vzbudí a v kojení pokračujem,.jenže mě to už nebaví...
Navíc nám zjistila včera Mudr že má trochu moučnivku na jazyku,tak si musím po každým kojení umývat prsa-ale to už vážně nebudu dělat nic jinýho,než se věnovat kojení a prsům:slight_smile:
28. bře 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak koukám,že je plno všude :unamused: To asi vážně ty naší mimiškové tuší a chtějí aby jsme měli pořádnou pěči,tak to protahujou :grinning: Jooo,jen aby to bylo vůdec kdy lepší :grinning: :grinning: a netrvalo to až do května :astonished: :astonished:
28. bře 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinto - Maruška u kojení usne jak kdy. teď zrovna usnula, ale prso pořád cucala, tak jsem jí ho normálně vyndala a zdá se, že spí dál. mohla bych s ní trávit takhle klidně půl dne. kojíme jen z jednoho prsu, co nám doporučovali. a budit-buď jí prohmatávat chodidýlko, něbo jí trochu tlačit na klíční kostičky a nebo jí drbat pod bradou, ale trochu víc, né jen hladit,aby spala, ale jakoby do ní prstíkem štouchat..........
28. bře 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek