• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Čau Hani,
ty už k nám vůbec nechodíš :frowning2:
Maruška je kráááááááááááásná,je spíš po Milanovi,viď.Já pořád špekuluju,po kom asi Nella bude,víš? :grinning: Ale ty holky jsou asi spíš po tatíncích,nebo ne??
28. bře 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukam, ze uz tu zbyva nas tehulek jen par...My taky porad netrpelive cekame. Zitra mame termin, ale mam pocit, ze mimiskovi se ven vubec nechce.
28. bře 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: no, taky si říkám, aby to vůbec kdy bylo lepší... snad si to mimís dobře vyčíhne :slight_smile:

klaruska: hoj, už nás tu opravdu moc není :sweat_smile: a ani já nemám pocit, že by se mimi hnalo nějak horlivě ven, tak jsem zvědavá, jestli nakonec nebudeme dubňátko
28. bře 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak Kyri, duben to jisti :wink: ...Tady u nas nechavaji prenaset deset dni, tak doufam, ze se mrnousek rozhodne do te doby vykouknout radeji sam.
28. bře 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata - maminky...
Musela jsem nakonec na plánovaný císařský řez, takže 2. 3. 10.25 hodin, se nám narodil Honzík, 2,9 kg a 49 cm. Jsme oba již v pořádku doma:slight_smile:)
Takže všem budoucím maminkám držíme s Jeníčkem palečky....a těšte se na ten překrásný okamžik, kdy toho svého broučka uvidíte, je to velký zázrak, který si budete pamatovat celý život....Takže buďte v pohodě vše zvládnete!
28. bře 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kata: gratulujem, teda, vy už jste pěkně starý! :grinning: :wink:

těšíme se, jo jo!
28. bře 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kata: taky velká gratulace-hlavně zdravíčko a hodně mlíčka :wink:

pravda,pravda-jsme už netrpělivé a chceme ty drobečky taky chovat a pusinkovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem! tak jsem právě dorazila z kontroly a moje porodní cesty se prý na žádný porod nějak výrazně nechystají :angry:, zavřeno, zamčeno, takže už mám naplánovaný termín - pokud nezačnu rodit sama do konce týdne, tak v pondělí nastupuju do porodnice a v úterý ráno na císař. Takže já už mám jistotu, že nejpozději 3.4. se mimíšek narodí. Tak jsem zvědavá, jestli to vydrží až do toho příštího týdne... Doufám, že nebudu poslední březnovka alias nová dubnovka :sweat_smile:
28. bře 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
šary neboj myslím,že to budu uzavírat já :grinning: jsem na tom taky nic moc :angry: zamčeno a klidek :confounded: tak jestli prý do neděle nic tak kontola v ponděli v porodnici a pak za týden vyvolání. :frowning2:

a to by tě nechali rodit normálně kdyby to přišlo samo a dřív????? :astonished:
28. bře 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doktor říkal, že on by do normálního porodu se mnou klidně šel, odhad váhy je stále kolem 3,5 kg, ale nutit prý mně nikdo nebude, je to na mém zvážení, jestli si troufnu. Já si troufat nechci, ale pokud mi porod začne sám, tak prý hrozí, že když mimiš sestoupí příliš nízko do porodních cest, tak už by císař nešel provést, říkala včera magda27. tak jsem z toho teď nanervy, že začnu rodit sama a budou komplikace. :confounded:
28. bře 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě,že mě to taky napadlo,jestli by pak šel císař,když už vlastně budeš rodit :astonished: No ale jestli doktor říkal že to nevypadá tak snad není debil. :fearful: Ale jedna kámarádka taky začala rodit a bylo to nějaký špatný,tak ji vzali na císaře a v pohodě.A vlastně taky už rodila. :wink:Tak neboj oni ví co dělají a mimiš se nedá :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky, s tím císařem je to jak píšete, když už mimi vstoupí do porodních cest, tak se dělat nemůže, protože by miminku mohli ublížit, kdyby ho tahali ven......

lusinto - jak ta moučenka vypadá??
28. bře 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: věřím, že se bojíš, ale - už jsem to tu někde psala - mamka rodila bráchu velkýho přes 4kg koncem pánevním, rodil ji mladý doktor, trochu ucho, byla to teda síla, ale povedlo se to, i přesto, ža mamka má docela úzký pánve a brácha měl dost velký obvod hlavičky. je fakt, že ztratila hodně krve, lehký to nebylo, jo, a taky je pravda, že rodila už druhý dítě, tak byla trochu protažená :slight_smile:
záleží, jak si věříš - pokud máš velký strach, tak je ten císař asi lepší, ale pokud máš pocit, že to mimčo vytlačíš, tak asi je lepší ten přirozený porod... a pokud je to holčička a není přerostlá, tak by to určitě šlo :slight_smile:
28. bře 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, byla jsem u kámošky, její partner dělá shiatsu a odnesla si odtatmtud seznámek porodních bodů - co je dobrý masírovat na posílení kontrakcí, na otvírání, na zmenšení bolesti a tak...

zítra to sem dám (anebo večer), teď jdu vařit tu kyselici :wink:
28. bře 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kde jste????? :frowning2: fotbal hnus tak teda nevím jak si to ti naši fotbalisti představujou :grinning: :grinning:

kyri:je tak to mě moc zajímá,tak jak budeš mít čas tak to sem hoď :slight_smile: a jaká je kyselice????tak papej a v noci pofrčíšššššš :sweat_smile:

mě dneska tak tlačí spodek,že nemůžu ani chodit,tak doufám,že to zítra bude lepší :frowning2: a asi mi malá leží přímo na močáku,pač bych mohla chodit pořád čurat :frowning2: :angry:
28. bře 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla bych se přidat do diskuze, protože doma máme taky březňátko. Doufám, že to nebude vadit. Chtěla jsem se zeptat mamin, jak uspávají své ratolesti. Usnou vám jinak než na rukou? Mně malý usíná u kojení a jen občas mu to vydrží tak, že spí dál i po poležení do postýlky. Jinak musím nosit. :frowning2: Nerada bych si ho na nošení naučila, ale obávám se, že už je pozdě.
Těm, co ještě mají mimča v bříšku, přeju, ať už je brzy uvidí a taky, holky, užívejte se ještě ten klid! :sunglasses:
28. bře 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Sarkobrezen, neboj, to není zas taková chvilka, že začneš rodit a hned je mimi tak nízko, že už císař nejde (napsala bych pár příkladů kamarádek po jak dlouhé době porodu je "řízli", ale nechci vás strašit :wink: )

Kyri ahoj, furt tě sleduju :grinning: :grinning:
28. bře 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani: jojo, kam se na tě hrabe bigbradr! :sunglasses:

ta kyselice je vážně dobrá, ňam, akorát se mi skoro nevešla do hrnce, a jak se mi to nechtělo přelejvat jinam, tak z toho byl takový hustý guláš - ale chuťka výborná, fakt doporučuju :wink: dokud ještě můžeme zelí :grinning:

tak jsem zvědavá - popravdě, myslím, že efekt to nebude mít skoro žádný, max. budem s přítelem prdět jak děla :sweat_smile:
28. bře 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri: A ten recept je kde? (hele jak říkával svého času ve vanďákové kuchyni PetrT: "Lepší sobě ubzdíti nežli korunku v apatykáře vložiti" :grinning: :grinning: )
28. bře 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky, ktera je dalsi na rade? A nebo to taky protahnete do kvetna??? Ja mam zitra termin a nic, jsem ve forme jako bych ani tehotna nebyla....mozna taky proto, ze jsem se v noci poprve za dlouhy cas vyspala...tak holcinky, nebudu vam psat at se drzite, radsi uz to pustte, ne? :wink: Ja vam budu drzet palecky....doufam, ze uz pri mych kontrakcich...tak hezky den...
29. bře 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak to jsem zvědavá, co to s kyri přes noc udělalo :grinning: :grinning: jestli se ještě nahlásí nebo ne... ale tuším, že jo :wink:
29. bře 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jdu dneska ještě kulturnit, můj milovaný synoveček má koncert sborů mateřských škol, tak se na ty cvrčky hrozně těším, no doufám, že budou zpívat hezky čistě, ať z toho neporodím :grinning: já teď mám totiž opačnou strategii než vy holky, snažím se za každou cenu do úterý neporodit :sweat_smile:
29. bře 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani: hele, to bylo "... nežli grošík v apatyku vrci." :grinning: :grinning:
- joo, zlatej vanďák, tenkrát :wink: možná, kdybych si dala gulášek u kotrmana, tak by to se mnou hlo.
zadej si "kyselice" do "celá diskuse" a on ti tam vyleze. já nevim přesně, kam ho zuzu dala, v receptech to není...

no, a je jasný, že jsem stále celá až běda - přítele ta kyselice trochu prohnala, mě ani to ne :sweat_smile: ale pochuťka to je, ještě mi zbyla k obědu :wink:

sarka: :grinning: to viš, že to tady s váma potáhnu poctivě nejmíň do apríla! :sunglasses:
29. bře 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: takové těžké kalibry a nic, ty budeš mít teda beranici pořádnou :dizzy_face:, s tou nic nehne

holky já si stejně myslím, že ty vaše pokusy jsou marné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:, protože my čekáme beránky a těm nikdo diktovat nebude, ti si vylezou kdy budou oni chtít, ne vy... :grinning:
29. bře 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no vylezou si, kdy budou chtít a v mém a Šárčiném případě ještě pedelkou napřed :sunglasses: Prostě nám hned od počátku dokazují, co si o tomhle celém světě myslí :wink:
29. bře 2007 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRDELKOU, ne pedelkou :grinning:
no, taky si říkám - naštěstí já to s tim vyháněním nemyslim zatim tak vážně, pořád má ještě čásek, prďolka, ale pokud by mi to chtěli vyvolat v porodnici, tak to už asi hrotit začnu... tak dneska na kontrole mi třeba mudra něco odšpuntuje nebo prostě začnem sexíkovat jak králící (i když mně se vždycky večer už nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a ono to půjde :sunglasses:
kyri, zkousej rano...ja vecer taky jen haji a nic, jsem rada, ze se prevalim na bok, vsechno me boli...

holky prominte ze vam sem lezu, ale u nas se nic nedeje...
29. bře 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri, a už Ti dali termín, do kdy se může Taisha narodit spontánně, a kdy Tě přijmou na vyvolávačku?
29. bře 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: no, jenže my to ráno nestíháme... :frowning2: leda o víkendech

magda: dneska tam jdu, tak mi to asi řekne.

jo, teď jsem si vzpomněla, že na rozhýbání střev a všeho bylo vždycky stoprocentní cigárko nebo vodní dýmka - no, ale to by se mi teďka teda nechtělo... i když možná lepší nikotin než oxy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek