• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

sloníku a jaké to bereš prášky na tu dělohu??
30. bře 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a magda27 z dubnovek psala, že jí dětská doktorka doporučila přípravek PROBIOFLORA (30 tablet kolem 170 Kč), že prý to moc pomáhá, když to mamina bere (musí začít už v porodnici) na prdíky miminek. tak to asi taky zkusím
30. bře 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky jen k těm kg u mimísků...mě na utz řekli ve 37tt že mimi má 3200g a doktorka na kontrole, že se jí to nezdá, že bude menší že mám spíš strašně plodový vody...ještě před porodem mi PA říká, že to bude cvalda podle velikého bříška....plodovka ze mě tekla proudem 2 dny a Dalíček měl při porodu 2700g jak ho doktorka vytáhla řekla, ježíš ten je mrňavej...já myslela, že jsem porodila nějaký morčátko ale pak když ho přinesli umytýho a oblečenýho přišel mi velikej akorát :grinning: ale vedle těch 5kg miminek byl fakt drobeček...jinak můj doktor říkal, že váhu vůbec neřeší, protože kolikrát v nemocnici řeknou, že miminko je cvalda naplánujou císaře a pak vytáhnou 3kg mimi tak se nebojte ničeho :slight_smile: teda vyjímka je trpaslička :slight_smile:
30. bře 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak my měli zase výbornou noc, jako vždy - po včerejší kyselici, vaně, vínku a sexíku mě chytly pidistahy - ale byly aspoň do celýho břicha - které jsem opět zaspala a ráno klídek :wink:

trochu jsem třela bradavky a spustilo to další pidi křeče, který zas přešly, tak si dělám to kořeněný pití (zázvor, hřebíček, skořice - sporýš nemam, tak ho koupim a přidám odpoledne :slight_smile: a půjdu si snad zaběhat, nebo co... :angry:

ta naše malá je tam prostě jak v nedobytným hradě... :sweat_smile:

ale jinak je to pohodička, nic mě nebolí - takový úžasný těhu, asi si ho teda musim pořádně užít, když je to tak báječný :sweat_smile:
30. bře 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri: teda ty jí dáváš, ona chce být u maminky a ty jí furt vyháníš :grinning: :grinning:

Sloniku: podle Klárky myslím, že děti někdy prostě nekrkají, K začala krkat až tak kolem 14 dní (pamatuju se jak jsem to řešila s kamarádkou co má starší dítě), a často jsem si nebyla jistá, esli to malé škyt je "ono" (za to teď krká líp než tatínek a to je co říci :grinning: :grinning: :grinning: )
30. bře 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielah: to já jenom decentně - tak, abych si to sama užila (víno, sex a dobroty :slight_smile:) - žádný drasťárny :wink:

ona se stejně vyhnat nenechá, jí vidim až do žaludku :wink:
30. bře 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, Káčko bylo taky inertní :slight_smile:))
30. bře 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik:mě Honzík taky nechce moc říhat, ale když už čekám moc dlouho docela mi pomáhá, když ho vrátím do ležící polohy a pak si ho zase zvednu na rameno. Pak to jde a jsme oba šťastni :slight_smile: :wink:
30. bře 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen jsem nakoukla, jestli kyri uz neco a ona furt nic....no asi nic nepomohlo...anebo jeste nekde furt beha... :wink:
30. bře 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde jste???? :slight_smile: ježiši mě už tak hodinu bolí zada a už nevím co dělat,to je hrůůůůůza :angry:

jdu vařit tu kyselici a večer ještě něco podniknem...... :wink: tak uvídíme,jestli to bude mít nějakej efekt :grinning:

malá je dnes opravdu akční,že mám pocit že asi vyskočí ven úplně jinou cestou :astonished: :fearful:
30. bře 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky víte o tom, že jste nejsledovanější termín? :grinning: každej den juknu , kdo vám chybí.
30. bře 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniik...u nas mrtvo, tak jsem tu...me taky boli zada silene a vystreluje to do leva...sem tam...a mam pustene OCKO a mala se muze utancit...ja mam pupik venku, tak mam pocit, ze mi vyleze tamtudy...hi
30. bře 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: tak hodně úspěchu - nám se dostavil jenom takový minimální - trochu stahy, ale porod žádnej :grinning:
teď jsem ale četla lusintu na "jaké to bylo" a docela mě to dostalo, tak si říkám, že by mě to mohlo nějak popostrčit :confused:

januska: jo, "zaběhala" jsem si pěkně do svahu :wink: bylo to příjemný, trochu jsem ztvrdla, ale toť vše

maca: jo, kdoví, jestli z nás nebudou březnovky s dubňátkama - ze mě asi jo... :grinning:
30. bře 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:dneska to tady nějak vázne.
Já nic nezkouším nechávám to přírodě.Podle mě to stejně funguje jen u někoho.
Nedávno dávali na ČT2 Zrození života.Bylo to od početí,pak jak mimi roste,jak pije,usmívá se atd.bylo to moc pěkný a zajímaví a ukazovali tam a říkali,že porod si určuje mimi samo.Když je připravené,tak vypouští nějaké endorfiny nebo co a tím začnou stahy dělohy.
30. bře 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kyri ještě máš celý zítřejší den :grinning:
30. bře 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: taky jsem to viděla - mimi prý uvolňuje surfaktant z plic, když jsou už zralý, to pak vyvolá malinký záněty v placentě a následně stahy - tak máme asi odolnou placentu a málo zánětů, že nám to tak trvá :grinning:
30. bře 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky cetla lusintu a plakla jsem si....ja stejne rvu u kazdyho nove narozenyho miminecka tady... :slight_smile:
30. bře 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě že vám sem skáču, dneska taky dávaj na ČT2 od 20h o prvních 18 měsících miminka :wink:
30. bře 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet diky...kouknu
kyri...pravdu dis... :wink:
30. bře 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska dávají Lidské mládě od BBC, tak koukněte, myslím, že už jsem to někde na kabelovce viděla a nebylo to špatné. Jestli je to teda to, co myslím, že to je... jestli jo, tak tam dělají různé hokuspokusy s kojencema, takové jednoduché, na kterých zjišťujou vývoj... tak si to asi nahraju a pak to budu zkoušet na svém :sweat_smile:
30. bře 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
macanet: :slight_smile:
30. bře 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Danielka by už měla být maminkou šla dneska na toho císaře.
30. bře 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen, koukala jsem na to minule...je to parada, treba, ze mimca jak se narodi umi plavat, maji to vrozene, ale postupem mesicu to zapomenou a musi se to znovu ucit....nebo s tema jazykama...mimca se mezi sebou domluvi i kdyz jsou kazde z jineho kontinentu... :slight_smile:
Ale to uz asi mate vsechno vycteny, ze jo? :slight_smile:
30. bře 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maca:
no, já vim, ale malá je asi louda po mně - vždycky mě prudili doma i ve školce, jak mi všechno dlouho trvá - měla jsem prostě svůj čásek, a teď ho mám(e) taky, noo..! :sunglasses:
a jestli ten zítřek bude stejně krátkej, jako ty dny předtím, tak to asi nestíháme :grinning: :grinning:

januska: hlavně, že to holky nakonec tak hezky zvládly, to je super - ty pocity člověk pak vždycky nějak zpracuje... a každej dělá to nejlepší, co umí, my i ty miminka i porodní asistentky s doktorama, tak člověka asi musí důvěřovat, že to všichni zvládnem... :slight_smile:
30. bře 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je, jak je člověk napospas doktorům, sestrám a por.asistentkám a musí dělat, co mu řeknou, protože mu nic jiného nezbývá, než jim bezmezně důvěřovat... tak nám zbývá jen doufat, že nenarazíme na někoho, kdo má zrovna špatný den, který máme v práci (což oni jsou) občas každý... :fearful:
30. bře 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarkabrezen...a to je to z ceho mam nejvetsi obavy...tu bolest musime prozit, ale mam strach, ze nekdo udela zbytecnou chybu...dobry zacatek je duvera v doktora, nebo personal vseobecne...na kurzu nam rikali, ze psychika v tom hraje 98 procentni ulohu, tak hoky, jak pujdete rodit...s usmevem, vyspane, odpocinute, pripravene...a v maximalni dusevni pohode :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. bře 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doufám, že ty naše velký chvíle budou mít větší sílu, než jejich "špatné dny" :slight_smile:

už se tu nějaký čas neukázala petaska, asi už má taky mimi,co?

kolik nás ještě zbývá - 3 ?
30. bře 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kyri, máš pravdu, petaska se vážně neozývá... tak z nás "stálic" už jen ty, já, sisinka a monik, ne?

a januskaababoo má taky březnový termín...
30. bře 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a klaruska, pokud už neporodila...
30. bře 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sari, mam...ale myslim, ze budu lezt i do kvetnovek s takovou...pchhhh :rolling_eyes:
30. bře 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek