• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

januskaa: souhlasím, nám taky na kurzu říkali, že v psychice je hrozně moc, víc, než si maminy myslí... no ono je to asi tím, že přestože člověk 9 měsíců čte, zjišťuje, sbírá informace, natrénovat se to nedá a tou realitou je pak asi stejně překvapený a nepřipravený... ale my to zvládnem :sunglasses:
30. bře 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
januska: :slight_smile:
30. bře 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéjda holky, já mám zas bolesti :frowning2: musím si jít lehnout... takhle mně ten podbřišek bolí už měsíc :rolling_eyes:

mějte se zatím moc fajn
30. bře 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, tak je nás ještě pořád dost - že bychom teda zítra daly hned 4 miminka? na závěr března - hehe :slight_smile:
30. bře 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sari...papa a zkus termofon

kyri...tak vis kdy rodime? holky nam to vyvestili...laz s alcou...za tyden....co ty na to?
30. bře 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusko co tady ještě děláš :slight_smile:) bane nedělej si z toho hlavu buď v klidu ono to přijde holt se Elince nechce ještě opouštět tak pěkné prostředí jako je bříško :slight_smile:
30. bře 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro :sunglasses: tak se holky činte,pač u nás to nevypadá :wink: :wink:

já si nechávám v rezervě ten příští víkend :grinning: :grinning: :grinning:

i když ty záda teda nejsou nic moc,asi lehnu do vany a snad to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo máte už velikonoční vyzdobu?????já už skoro jo,ale zítra ještě musíme někde zajet na proutky :slight_smile:
30. bře 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
januška: ať jsou do prde+e !! :sunglasses: a zabouchnou za sebou :grinning: :grinning:
my to totiž dáme už na apríla, nejdýl !!!
30. bře 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaaahaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mam chut se vsadit :grinning:
30. bře 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
alči, tak vo co?
30. bře 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyrus, no prece o nejakou flasku :dizzy_face: Kdyz porodis do patku, ted co bude, poslu ti, co ti smakuje, pokud ne, posles ty me :sweat_smile:
30. bře 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: tak moje velikonoční výzdoba skončila tím, že jsem dneska koupila barvy na vajíčka - zbytek se musí asi dodělat sám :grinning:

mám kamaráda, co věští kyvadýlkem, tak mu asi písnu mejla, ať mi poví, kdy na to s Taishou vlítneme :grinning: :grinning:
(a taky, jak dlouhý to bude :confused: )
30. bře 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem v tom taky!!!!
30. bře 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri, zeptej se i na me :sweat_smile: Kdy a jak dlouho :sweat_smile:

Jo a stim patkem, mam malou sanci, menim to, ze musis porodit, abys vyhrala, do ctvrtka do 12 :oo v poledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej, jako do příštího pátku? to už jdu na tu vyvolávačku...

tak jo, budu si muset vybrat nějaký kabinetní vínko, ať to za něco stojí :wink:

a až bude Taishe aspoň 15, tak ho spolu vychlastáme :wink:
AAAAAA tady už padají i sázky :slight_smile:
sarko ty to máš jistý za pár dní určitě máš jít na toho císaře né?
Myslím,že žádné březňátko už nebude :cry:
tak jelito, kopyto...

jdu psát tomu kámošovi - ten bude koukat, ale je většinu dne online, tak by odpověď mohla být rychlá :slight_smile:
30. bře 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurna, v patek na vyvolavacku?No neva, mas cas do ctvrtka a Janc jde s nama do toho asi taky :sweat_smile:
platito :grinning:
Urcite!!! Akorat nevim jaky je postup...polopate Alus...kdy, komu , kdo a co?
30. bře 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu do tý spršky, neb už smrdim, jak honák krav.

tak zatím, ženy, papáá!

(a už se nepočůrávejte, jo? ať se vám mimísové nevysmějou :wink:)
30. bře 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polopata je v dubnu :grinning: :grinning:
30. bře 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau kyri a stav se, mame cas do ctvrtka... :grinning:
30. bře 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslička, danielah - děkuji, tak ono to říhání snad přijde, danielah mě pobavila, to bude veselo :grinning: a trpasličce děkuji za tip, asi na tom něco bude - hlavní problém byl, že jsme si dost dlouho s manželem mysleli, že říhnutí je ublinknutí :rolling_eyes: a po několika dnech nás zkušené matky vyvedli z omylu :dizzy_face:

sarkabrezen - poslední dva dny v porodnici mi dávali injekce na zabalení dělohy, zůstaly mi tam nějaké zbytky plodových blan, asi 3*5 cm, ukazovali mi to na UTZ. Abych tam kvůli tomu nemusela ležet, tak mi dali recept a v lékarně mi udělali něco, co je v těch injekcích, akorát to při aplikaci míň bolí.

A ted mám zrovna pocit, jestli nemám ty hloupý hemeroidy, o kterých teda taky moc nevím, jen že se snad při tom krvácí z konečníku?! Nemá někdo zkušenost? Díky moc. Malá zatím spinká, pudeme chystat koupání :dizzy_face:

Tak dobrou noc - kyri, já tipuju apríla :slight_smile:, bude to smíšek po Tobě :dizzy_face:
30. bře 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon - matky vyvedly - slibuju, že ve volných chvílích budu opakovat pravopis :wink:
30. bře 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloník, hemeroidy jsem měla před porodem :angry:, po stolici jsem krvácela z konečníku, ale teď už mám klid :sunglasses:. Jo a koupání u nás už proběhlo a prcek už hajá. :wink: :sunglasses:.
30. bře 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak já to mám asi ode dneška :angry: co s tím mám dělat?
30. bře 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to po porodu nějake přešlo samo :unamused:, ale prej je dobrý se po stolici sprcovat studenou vodou a nebo ti poraděj určitě něco v lékárně, jsou ruzný mastičky :wink:
30. bře 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to dělám kvůli stehům, tak se to snad vrátí do normálu, děkuju moc, janico :wink: mastičku mám nějakouz dubový kůry, ale co s ní (pardon) mám mazat?
30. bře 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik: mám hemeroidy dlouho, v těhu jsem si myslela že to horší být nemůže.... a bylo :grinning: . Po porodu mě bolely mnohem více než šití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a trvalo docela dlouho než se to upravilo (den dva po pordu mi sestra říkala, že tam mám hem velký jako palec :frowning2:) .
Mně radili spíš teplou vodou nahřát, hemeroid namazat (mmch, podle mé zkušenosti, a fakt jsem toho vyzkoušela docela dost, je dubová kůra to nej) a zatlačit zpátky do konečníku. Držím palce aby brzo zmizely, jsou to fakt mrchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek