• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Dobré sobotní ránko,
čerstvé zprávy - včera jsem to odeslala a zapomněla zkontrolovat a výsledek - jasně že se to nedodeslalo tak se omlouvám, zlobí mě připojení:"

17:21
HURÁ TAK KONECNE VIM, JAK VYPADA MAMKA ZVENKU. JMENUJI SE DANIELKA, NARODILA JSEM SE 30.3.2007 V 10.38H, VAZIM 3510G A MERIM 50CM.MAMKU JSEM TROCHU TRAPILA, NAKONEC JSEM MUSELA PRIJIT NA SVET CISARSKYM REZEM. ALE MAMKA, TATKA A JA JSME V PORADKU.

(kaci.k) TAKZE VELKA GRATULACE, POSLALA JSEM JI GRATULKY I ZA MODREHO KONIKA:wink:

Kaci odepsala, ze zdravi celeho modreho konika a ze jeste chvili a byla by dubnatko. No tak to bysme mely. Tak kdopak je na rade? Jdu zaktualizovat tabulku, mala dneska zlobí, to je hrůza.

Slonik: ani mě se hemouši nevyhli ... :-/ taky občas trpím, hlavně kvůli těm stehům. Nic na to nemám, ale uvažuju, že něco půjdu sehnat.
31. bře 2007 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
také gratuluji k holčičce.
zuzu:jak víš ty informace.Holky ti to nějak píší?A kam.Abych věděla jak dát také vědět.
31. bře 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu já v tabulce nejsem.
31. bře 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka2 - v tabulce nejsi, protože jsi tu asi nebyla zkraje, jak jsme ji tvořily, že? Tak napiš údaje z první tabulky - jméno, věk, bydliště, TP, jméno a pohlaví miminka (nebo pokud to bude překvapení?), váhový přírůstek v těhu, můžeš mi to poslat i jako SZ. A až budeš mít mimiska u sebe tak pošli smsku: 777008560 nebo 724907934 a já to sem dám...:wink:
31. bře 2007 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :wink:

tak od zítřka choďte k nám do dubna. Teda od nás přeběhla 3 miminka do března :sweat_smile: , ale říkáme jim taky "dubňátka".
31. bře 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu:ne nebyla jsem tady od začátku neměla jsem v té době internet.
sisinka2,věk 29,okres Brno,TP 31.3.děvčátko Adélka,váhový přírustek 23 kg.
31. bře 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, holky,
kači, gratulujem - teda, to bylo dost dlouhý přenášení, co? možná se na vás budem s malou dotahovat - už tu taky tvrdnem přesčas a asi ještě chvíli budem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzu, já už mám 17kg + :slight_smile:
31. bře 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka2: a jsi tam
31. bře 2007 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu:děkuji.
kyri:tak co už máš na čase kde to vázne?
mi máme dneska termín,ale vůbec to nevypadá,že by se mělo něco dít
31. bře 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu:zapoměla jsem ti napsat jméno,tak až tam pak půjseš,tak můžeš dopsat SIMONA
31. bře 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
co já vim, kde to vázne - asi mam tak pohodlný břicho, že se malá prostě neobtěžuje - asi kvůli ní tu včerejší sázku o flaši prohraju

jo jo, my na termín byli taky těžce v pohodě. pak občas přišly pidi křeče, zase zmizely, a toť vše...

teda, jestli takhle budou ty naše holky chodit na i rande, tak nevim, kdo s nima bude ty nervy mít... to budou muset bejt hooooodně zamilovaný, ti chlapíci :slight_smile:
31. bře 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se stále vcelku :sweat_smile: ale monik se už taky chvíli neozývá... tak ten březen asi nedáme, co.. no nevadí, duben taky dobrý :wink:

no já mám aspoň jistotu, že dýl než 3.4. to nebude, tak jsem na tom o trošičku líp než vy :wink: :grinning:
31. bře 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdopak vám chybí dnes? :grinning:
31. bře 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kyri,tak jsi na tom stejne jako ja pred mesicem,co? Unorovka co to nestihla v unoru :slight_smile:
No holcickam to proste vzdycky dyl trva,nez se vyparadi... :grinning: Ale holky uvidite,ono to prijde ani nebudete vedet jak... Poradne si jeste posledni dny uzijte nebot ten mazec co bude nasledovat to je fakt neco... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. bře 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak i já hlásím návrat z porodnice.malá je andílek,moc nezlobí.porod byl strašně rychlý,bezbolestný a bez komplikací všem bych takový porod porod přála.a všem co to mají ještě před sebou,držim palečky. míša a natálka
31. bře 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyy,já už nemůůůžu!!!!Jsem tak vyfluslá!!!!Už hodinu a půl jsou naši s malou venku a já najendou nevěděla,co s časem:slight_smile:jetsli jít psát(snažila jsem se,ale pořád jsem myslela na malou a neusnula)nebo uklízet nebo jít na net...Potřebovala bych,aby každý den někdo takto procházkoval a já měla pravidelně čas pro sebe. Nic nestihám...Máme totiž nošence tulivce,který spí jen u někoho a když je vzhůru,což je skoro pořád,taky musí s někým být a nosit se a zpívat...Když ji položím a začne brečet,nevydržím to a zase ji vezmu...

Těhulky přenašečky-ne že utečete do dubna!!!hezky zůstaňte tady s náma!!!
31. bře 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak máme monik111?Že by už to na ní přišlo? :slight_smile:
31. bře 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky a maminmy a miminka :slight_smile: Nebojte nic nového,pořád pohoda a klid po pěšině :grinning: My byli od rána u našich,stěhovali půdu,tak jsme jim pomáhali.Teda já jen aby se neřeklo,ale asi 3x jsem vyběhla ty tři patra a tak jsem zvědavá co to udělá :wink:

pač kyselice na mě taky jaksi nezabrala :astonished: no ještě tam zbylo,tak to dnes prokombinujeme s vanou a sexíkem a jestli nic tak to nechám osudu :wink:

jestli se berušce nechce tak jí tam nechám pekně dopéct :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinto nezoufej, u nás je to taky tak. Naštěstí mi přes den někdy pomáhá máma, když je manžel v práci, tak jednoznačně u mě vyhrává spánek. Malý taky jinak než na rukou neusne. Občas někdo poradí ať ho prostě dáme po kojení do postele a že se uřve. On by se i uřval, ale ne ke spánku, takže taky nosíme a nosíme a zpíváme. Někdy toho mám už plné zuby!!!!!!!!! Nejhorší jsou noci :frowning2:
31. bře 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny, jsem v tom nespaní s váma. naštěstí malá v noci zatím docela spí, teda minimálně od půlnoci tak na čtyři hoďky usne. dneska dopo jsme kojily po hodině a odpo zas. teď naštěstí už hoďku spí!!! zjišťuju, že nechce být v kočárku a už vůbec ne s někým cizím ani s tátou - je to takový malý závisláček!! holky, jak miminka oblíkáte, když jdete ven??

bříšandy, držím pěstičky, aby to přišlo co nejdřív - úplněk prý taky pomáhá!!! (jen teď nevím kdy je........ :confused: )
31. bře 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
úplněk je v pondělí 2.4.Minulí úplněk bylo prý hodně porodů.Ten můj včera přišel z práce a prý budu rodit 3.4.,že mi to předpověděl jeho bratránek.A chlapy 3 prý at mu věří,že jim taky předpověděl datum porodu a vyšlo to.Tak jsem zvědavá.
Taky mi bylo řečeno ať si hodně naspím,pak že se nevyspím.Jak tak čtu,tak je to fakt,ikdyž já nejsem moc veliký spáč.
31. bře 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska nám malá celý den brečí, už nic nezabírá, kojení, chování, nic - poraďte mi něco než zešílím (už v noci byla taková nesvá, ale teď přes den navíc pořád brečí - ale ona se vzteká, je celá rudá a nas*, fakt už nevím, co s ní :angry:
31. bře 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloník, záchvaty vzteku máme taky - nemá třeba hlada?? odpo se nám stalo, že chtěla napít po třičtvrtě hodině.........
31. bře 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik už jsme se o tebe báli :slight_smile: nebo spíše doufali, že už jsi v porodnici! a ty mezitím stěhuješ... :slight_smile:

sisinka: tak to budem rodit 3.4. spolu :slight_smile: s tím spaním si to taky říkám, ale já mám se spaním problém celé těhotenství :frowning2: na druhou stranu už jsem aspoň trochu zvyklá... i když pak s mimišem bude asi ještě hůř :confused:
31. bře 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hankah - běhěm dne kojím po čtvrt hodinách, už mě jen dumlá - už si ze mě udělal dudlík, přebalujeme každou chvíli, pokládáme na bříško, nosíme, pořád nic :confused:
31. bře 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A cumel nezabírá? A nejsou to prdíky? Cvič s nožičkama-možná se jí uleví. Dneska nás hrozně trápí prdíky-jsem taky skoro zoufala, ale musela jsem dnes použít dudel...spokojenost z jedné strany-jsem naštvaná-nechci zvykat na cumlík :angry: :unamused:
31. bře 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik, to ani nemáš mlíčko, nebo jo? zkusila bych jí nechal chvilku vykřičet. včera jsem musela nechat manžu s ní 3/4hodiny, ona se vyřičela do sytosti a pak pěkně papkala - ale kdo to má vydržet, viď!! a ty prdíky to nejsou??já jí zkusím občas dát jakoby přes rameno a plácat do zadečku. piješ nějaký kojící čajík? já mám ten od fy LEROS, je tam fenykl a řekla bych, že nám to dost zabírá........
31. bře 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zpravodaj:

AHOJ.VZKAZ PRO KONIKOVKY: VCERA V 16.10 SE KONECNE NARODILA PAVLINKA, MRSKA MALA, JENOM 2,15 KG A 46CM. ALE ZDRAVA A KRASNA. JSEM STESTIM BEZ SEBE. LOTTIE

Tak to se nedivíme a samozřejmě velká gratulace. Takový drobeček, tak ať hezky roste a přibývá a Lottie brzké zotavení po porodu a hodně mlíčka

Holky nás taky dneska trápí prdíky fest. Piju čaj Leros a Hipp granulovaný, strašně mi chutná tak je to výhoda. Zkoušeli jsme masáž bříška, ale nijak moc to nepomáhá. Navíc nám začalo téct očičko - pravé, dávali jsme obklad s hojivou vodičkou tak snad to pomůže. Na dnešek jsem skoro nespala, už ani nevím, jak spánek vypadá.

Těhulky: držíme pěstičky a fakt se vyspěte. Pokud teda nebudete mít štěstí na spavé miminko, ten začátek stojí za to. No i teď, aspoň pokud mluvím za sebe. Tabulku zaktualizuju, až bude víc času...
31. bře 2007 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloniku, asi bych tipovala na prdíky. Pocvič s nožičkama a pokud to nezabere, tak se to holt musí přetrpět. Držím Ti pěsti a pevné nervy!! Vím, že to není nic příjemného, taky nás to trápívá!
31. bře 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek