TP březen 2007 - možná začátek dubna 🙂

Ahoj děvčata! Najde se tu některá, která má termín ke konci března či začátkem dubna?
zuzu_z
31. bře 2007
Dobré sobotní ránko,
čerstvé zprávy - včera jsem to odeslala a zapomněla zkontrolovat a výsledek - jasně že se to nedodeslalo tak se omlouvám, zlobí mě připojení:"

17:21
HURÁ TAK KONECNE VIM, JAK VYPADA MAMKA ZVENKU. JMENUJI SE DANIELKA, NARODILA JSEM SE 30.3.2007 V 10.38H, VAZIM 3510G A MERIM 50CM.MAMKU JSEM TROCHU TRAPILA, NAKONEC JSEM MUSELA PRIJIT NA SVET CISARSKYM REZEM. ALE MAMKA, TATKA A JA JSME V PORADKU.

(kaci.k) TAKZE VELKA GRATULACE, POSLALA JSEM JI GRATULKY I ZA MODREHO KONIKA😉

Kaci odepsala, ze zdravi celeho modreho konika a ze jeste chvili a byla by dubnatko. No tak to bysme mely. Tak kdopak je na rade? Jdu zaktualizovat tabulku, mala dneska zlobí, to je hrůza.

Slonik: ani mě se hemouši nevyhli ... 😕 taky občas trpím, hlavně kvůli těm stehům. Nic na to nemám, ale uvažuju, že něco půjdu sehnat.
sisinka2
31. bře 2007
také gratuluji k holčičce.
zuzu:jak víš ty informace.Holky ti to nějak píší?A kam.Abych věděla jak dát také vědět.
sisinka2
31. bře 2007
zuzu já v tabulce nejsem.
zuzu_z
31. bře 2007
sisinka2 - v tabulce nejsi, protože jsi tu asi nebyla zkraje, jak jsme ji tvořily, že? Tak napiš údaje z první tabulky - jméno, věk, bydliště, TP, jméno a pohlaví miminka (nebo pokud to bude překvapení?), váhový přírůstek v těhu, můžeš mi to poslat i jako SZ. A až budeš mít mimiska u sebe tak pošli smsku: 777008560 nebo 724907934 a já to sem dám...😉
magda27
31. bře 2007
Holky 😉

tak od zítřka choďte k nám do dubna. Teda od nás přeběhla 3 miminka do března :-N , ale říkáme jim taky "dubňátka".
sisinka2
31. bře 2007
zuzu:ne nebyla jsem tady od začátku neměla jsem v té době internet.
sisinka2,věk 29,okres Brno,TP 31.3.děvčátko Adélka,váhový přírustek 23 kg.
kyri
31. bře 2007
čauky, holky,
kači, gratulujem - teda, to bylo dost dlouhý přenášení, co? možná se na vás budem s malou dotahovat - už tu taky tvrdnem přesčas a asi ještě chvíli budem :-p

zuzu, já už mám 17kg + 🙂
zuzu_z
31. bře 2007
sisinka2: a jsi tam
sisinka2
31. bře 2007
zuzu:děkuji.
kyri:tak co už máš na čase kde to vázne?
mi máme dneska termín,ale vůbec to nevypadá,že by se mělo něco dít
sisinka2
31. bře 2007
zuzu:zapoměla jsem ti napsat jméno,tak až tam pak půjseš,tak můžeš dopsat SIMONA
kyri
31. bře 2007
co já vim, kde to vázne - asi mam tak pohodlný břicho, že se malá prostě neobtěžuje - asi kvůli ní tu včerejší sázku o flaši prohraju

jo jo, my na termín byli taky těžce v pohodě. pak občas přišly pidi křeče, zase zmizely, a toť vše...

teda, jestli takhle budou ty naše holky chodit na i rande, tak nevim, kdo s nima bude ty nervy mít... to budou muset bejt hooooodně zamilovaný, ti chlapíci 🙂
sarkabrezen
31. bře 2007
ahoj holky, hlásím se stále vcelku :-N ale monik se už taky chvíli neozývá... tak ten březen asi nedáme, co.. no nevadí, duben taky dobrý 😉

no já mám aspoň jistotu, že dýl než 3.4. to nebude, tak jsem na tom o trošičku líp než vy 😉 😃
macanet
31. bře 2007
Tak kdopak vám chybí dnes? 😃
lucija76
31. bře 2007
Ahoj kyri,tak jsi na tom stejne jako ja pred mesicem,co? Unorovka co to nestihla v unoru 🙂
No holcickam to proste vzdycky dyl trva,nez se vyparadi... 😃 Ale holky uvidite,ono to prijde ani nebudete vedet jak... Poradne si jeste posledni dny uzijte nebot ten mazec co bude nasledovat to je fakt neco... :-p 😃
girl.misel
31. bře 2007
ahoj tak i já hlásím návrat z porodnice.malá je andílek,moc nezlobí.porod byl strašně rychlý,bezbolestný a bez komplikací všem bych takový porod porod přála.a všem co to mají ještě před sebou,držim palečky. míša a natálka
trpaslicka
31. bře 2007
http://www.rodina.cz/dotaz1711.htm něco o kojení 😉 🙂
lusinta
31. bře 2007
holkyyyy,já už nemůůůžu!!!!Jsem tak vyfluslá!!!!Už hodinu a půl jsou naši s malou venku a já najendou nevěděla,co s časem🙂jetsli jít psát(snažila jsem se,ale pořád jsem myslela na malou a neusnula)nebo uklízet nebo jít na net...Potřebovala bych,aby každý den někdo takto procházkoval a já měla pravidelně čas pro sebe. Nic nestihám...Máme totiž nošence tulivce,který spí jen u někoho a když je vzhůru,což je skoro pořád,taky musí s někým být a nosit se a zpívat...Když ji položím a začne brečet,nevydržím to a zase ji vezmu...

Těhulky přenašečky-ne že utečete do dubna!!!hezky zůstaňte tady s náma!!!
sisinka2
31. bře 2007
Kdepak máme monik111?Že by už to na ní přišlo? 🙂
monik111
31. bře 2007
ahoj těhulky a maminmy a miminka 🙂 Nebojte nic nového,pořád pohoda a klid po pěšině 😃 My byli od rána u našich,stěhovali půdu,tak jsme jim pomáhali.Teda já jen aby se neřeklo,ale asi 3x jsem vyběhla ty tři patra a tak jsem zvědavá co to udělá 😉

pač kyselice na mě taky jaksi nezabrala :-o no ještě tam zbylo,tak to dnes prokombinujeme s vanou a sexíkem a jestli nic tak to nechám osudu 😉

jestli se berušce nechce tak jí tam nechám pekně dopéct 🙂 🙂
junina
31. bře 2007
Lusinto nezoufej, u nás je to taky tak. Naštěstí mi přes den někdy pomáhá máma, když je manžel v práci, tak jednoznačně u mě vyhrává spánek. Malý taky jinak než na rukou neusne. Občas někdo poradí ať ho prostě dáme po kojení do postele a že se uřve. On by se i uřval, ale ne ke spánku, takže taky nosíme a nosíme a zpíváme. Někdy toho mám už plné zuby!!!!!!!!! Nejhorší jsou noci 😞
hankah
31. bře 2007
holčiny, jsem v tom nespaní s váma. naštěstí malá v noci zatím docela spí, teda minimálně od půlnoci tak na čtyři hoďky usne. dneska dopo jsme kojily po hodině a odpo zas. teď naštěstí už hoďku spí!!! zjišťuju, že nechce být v kočárku a už vůbec ne s někým cizím ani s tátou - je to takový malý závisláček!! holky, jak miminka oblíkáte, když jdete ven??

bříšandy, držím pěstičky, aby to přišlo co nejdřív - úplněk prý taky pomáhá!!! (jen teď nevím kdy je........ =-) )
sisinka2
31. bře 2007
úplněk je v pondělí 2.4.Minulí úplněk bylo prý hodně porodů.Ten můj včera přišel z práce a prý budu rodit 3.4.,že mi to předpověděl jeho bratránek.A chlapy 3 prý at mu věří,že jim taky předpověděl datum porodu a vyšlo to.Tak jsem zvědavá.
Taky mi bylo řečeno ať si hodně naspím,pak že se nevyspím.Jak tak čtu,tak je to fakt,ikdyž já nejsem moc veliký spáč.
slonik
31. bře 2007
ahoj holky, dneska nám malá celý den brečí, už nic nezabírá, kojení, chování, nic - poraďte mi něco než zešílím (už v noci byla taková nesvá, ale teď přes den navíc pořád brečí - ale ona se vzteká, je celá rudá a nas*, fakt už nevím, co s ní ]-(
hankah
31. bře 2007
sloník, záchvaty vzteku máme taky - nemá třeba hlada?? odpo se nám stalo, že chtěla napít po třičtvrtě hodině.........
sarkabrezen
31. bře 2007
monik už jsme se o tebe báli 🙂 nebo spíše doufali, že už jsi v porodnici! a ty mezitím stěhuješ... 🙂

sisinka: tak to budem rodit 3.4. spolu 🙂 s tím spaním si to taky říkám, ale já mám se spaním problém celé těhotenství 😞 na druhou stranu už jsem aspoň trochu zvyklá... i když pak s mimišem bude asi ještě hůř =-)
slonik
31. bře 2007
hankah - běhěm dne kojím po čtvrt hodinách, už mě jen dumlá - už si ze mě udělal dudlík, přebalujeme každou chvíli, pokládáme na bříško, nosíme, pořád nic =-)
trpaslicka
31. bře 2007
A cumel nezabírá? A nejsou to prdíky? Cvič s nožičkama-možná se jí uleví. Dneska nás hrozně trápí prdíky-jsem taky skoro zoufala, ale musela jsem dnes použít dudel...spokojenost z jedné strany-jsem naštvaná-nechci zvykat na cumlík ]-( :-|
hankah
31. bře 2007
slonik, to ani nemáš mlíčko, nebo jo? zkusila bych jí nechal chvilku vykřičet. včera jsem musela nechat manžu s ní 3/4hodiny, ona se vyřičela do sytosti a pak pěkně papkala - ale kdo to má vydržet, viď!! a ty prdíky to nejsou??já jí zkusím občas dát jakoby přes rameno a plácat do zadečku. piješ nějaký kojící čajík? já mám ten od fy LEROS, je tam fenykl a řekla bych, že nám to dost zabírá........
zuzu_z
31. bře 2007
zpravodaj:

AHOJ.VZKAZ PRO KONIKOVKY: VCERA V 16.10 SE KONECNE NARODILA PAVLINKA, MRSKA MALA, JENOM 2,15 KG A 46CM. ALE ZDRAVA A KRASNA. JSEM STESTIM BEZ SEBE. LOTTIE

Tak to se nedivíme a samozřejmě velká gratulace. Takový drobeček, tak ať hezky roste a přibývá a Lottie brzké zotavení po porodu a hodně mlíčka

Holky nás taky dneska trápí prdíky fest. Piju čaj Leros a Hipp granulovaný, strašně mi chutná tak je to výhoda. Zkoušeli jsme masáž bříška, ale nijak moc to nepomáhá. Navíc nám začalo téct očičko - pravé, dávali jsme obklad s hojivou vodičkou tak snad to pomůže. Na dnešek jsem skoro nespala, už ani nevím, jak spánek vypadá.

Těhulky: držíme pěstičky a fakt se vyspěte. Pokud teda nebudete mít štěstí na spavé miminko, ten začátek stojí za to. No i teď, aspoň pokud mluvím za sebe. Tabulku zaktualizuju, až bude víc času...
junina
31. bře 2007
Sloniku, asi bych tipovala na prdíky. Pocvič s nožičkama a pokud to nezabere, tak se to holt musí přetrpět. Držím Ti pěsti a pevné nervy!! Vím, že to není nic příjemného, taky nás to trápívá!

Začni psát odpověď...

Odešli