• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Nebo ještě něco teplého na bříško (nějaký obkládek) to taky může pomoct...
31. bře 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, my taky stále v celku - dneska výlet na 2,5 hodky, docela kopcovitej, ale držíme fest, ani jsem to nepocítila, jenom unavený nohy, ale břicho nic.

kámoš mi vyvěštil, že si počkám prý tak 3-4 dny (od včera, doufám...), takže na úplněk to dáme, anebo těsně po něm:slight_smile:

chjo, dneska teda trpělivostí nepřetékám, už mě to přenášení se+e :angry:
31. bře 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mě napadlo k těm prdíkům trošičku promasírovat bříško,ale nevím na kterou stranu přesně, jestli ve směru nebo protisměru hodinových ručiček.......

gratuluju k dalšímu březňátku..............
31. bře 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se směrem hodinových ručiček krouživými pohyby :slight_smile:
31. bře 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé velká gratulace KACI.K a LOTTIE k miminkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky s tím datumem 3.4.mě taky každej ujišťuje.Že je v pondělí ten úplněk,tak se mám prý nachystat a prej pofrčím.Ale nevím,už nějak na to neberu,pač pak se na to datum soustředím a pak stejně nic :frowning2: Takových tipů tu už bylo :grinning: :grinning:

ale přiznám se, taky jsem taková nesvá :sunglasses: já už se těším až s váma budu řešit taky ty prdíky a kojení a tak :wink: :wink:
31. bře 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik ještě jsou další finty :slight_smile:) já dávám teplou žínečku na bříško, taky Dalíčka na bříško pokládám a když nezabere nic tak rektální rourka tu minískovi zasuneš do prdky a ono spustí kanonádu...jen si dej pozor ať tě neohodí :slight_smile:) jo a já piju kojící čaj a Dalík prdí jak starej chlap...,oc držím palečky ať bříško nebolí
31. bře 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniik...tobe byl taky predpovezen uplnek???? Me taky...nevim co blbnou ti lidi...hi...na me uplnek zabira, ze nemuzu spat...to je 100%, ale ze bych rodila??? No zase na druhou stranu...pockej...vsemocna luna...luna...luuuuno....nikdy nevis, a ten magnetismus, mozna, ze to v nas neco vyvola...kez by uz to vyvolalo kontrakce...

Nikdy predtim jsem o tom neslysela, ze by se o uplnku vice rodilo...ty jo???
1. dub 2007 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
januska, monik:
cauky, já četla, že nejvíc dětí se rodí kolem první fáze měsíce, ale je fakt, že ten úplněk taky zabírá. doufám, že nebudeme mít náměsíčníky :wink:

dala jsem si před chvílí 0,5 deci červenýho nalačno, tak třeba to malý konečně dojde, že už tam tvrdne přesčas - pozítří budem 42tt :astonished: :angry:

my malý slibujem, že pokud bude muset jít v pátek vyvolávačkou, tak jí budem říkat adolf, protože bude mít narozky jako jeden praděda, co se tak jmenoval :grinning: tak snad si to rozmyslí a vyleze dřív dobrovolně :wink:
1. dub 2007 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem koukla do tabulky a zjistila, že nejdýl zatím přenášely
esicko (9 dní) a kaci.k (11 dní) - tak to jsme ještě v poho...
1. dub 2007 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri :grinning: adolf :grinning:
1. dub 2007 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, já bych hlavně nechtěla, aby mi po týdnu přenášení nakonec prdla voda a já neměla stahy, snad se to nějak rozjede, chjo, co já mam s tou dělohou dělat, aby konečně začala makat ?
1. dub 2007 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vis na co ja se netesim? jak mi bude zase v pondeli hledat ten zkraceny-neotvirajici se cipek...desne to boli...myslis ze se mam ozvat? Mam strach aby mi nerekl, ze co budu delat u porodu, na to fakt nemam naladu...

tak jak poraaaaaaaaaaaaaad, sex, vino, beh, bradavky...a stejne nic. :astonished:
1. dub 2007 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to teda asi řekla - a zkus jakoby zatlačit proti němu, při tom vyšetřování, povolí se to a bolí to míň.
no, asi se půjdu přitulit, třeba to dneska vysexujem - teda, to je romantika, sexovat kvůli porodu :grinning:
1. dub 2007 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na to nemam chut a jednou mi to uklouzlo, ze potrebuju stejne jen jeho sperma :fearful: , tak at rychle, ze ta poloha je neprijemna, jeste ze to vzal sportovne, jinak bych to nemela ani rok po porodu...hihih

asi jo, bo ja dycky panvi opacne, jakoze utikam....

kyrusko, jdi se pritulit... :slight_smile: a bacha na polohy...jsi tehotna :grinning:
1. dub 2007 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
januskaababoo - ten sex, to znám taky, taky mi to málem ujelo, že to je jenom kvůli tomu konci :grinning: taky to vzal v poho - a doporučuju při vyšetření povolit pánevní dno, nebude to tak bolet

hankah a další holčiny - děkuju moc za rady, my jsme ji dávali i na bříško, jednou se jí to líbilo, pak u toho vyváděla, jediný, co se jí líbilo, když jsme ji rozbalili, jenže to pak během 10 minut jí byla zima - to jsme taky řešili - jakou máte teplotu? My jsme byli zvyklí na 22, spaní 19 a doktorka mi řekla, že všude musíme mít aspoň 24 :confused: a na koupání přitopit (to teda děláme)

jo, a happy and - v 7 jsme ji vykoupali, pořádně se napucla a spinkala do půl dvanáctý, pak do půl třetí, do šesti a teď spinkaj, tak jsem si umyla vlasy, zalila kytky (jak víc topíme tak musím víc zalejvat - asi je vyhodím :angry: ), umyla nádobí a poklidila a teď půjdu snídat :slight_smile:, no za chvilku asi zase začne směna.

Ještě jednou moc dík za rady - jo, a Leros piju dvakrát denně, mlíčko taky teče, v noci jsem už měla pěkně tvrdý prsa - po tom denním zápřahu se není co divit, že jo :wink: kdy odstříkáváte? A necháváte si to do mrazáku, nebo to vyhazujete?
1. dub 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik:mi máme přes den ta 20-22 a na spaní 19.Co jsem hodně četla a říkali to i v porodnici v Ivančicích teplota v místnosti 22 stupňů.Je to teplota tak akorád aby se mimi nerozmazlovalo teplem.Ptala jsem se i mamky ona je zdravotní sestra a říkala,že 22 bohatě stačí,že mi jsme spávali v chladu a jak jsme byli a jsme zdraví.Asi zálaží na mimi také.Pokud mu není zima,tak bych 24 nedávala.
1. dub 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahoj,vy jste teda ranní ptáčata :astonished: Já se teď probrala :grinning: vždycky skoro celou noc nespím a pak ráno se mi nechce vylezat.No jo,když me vždycky rano nic nebolí tak to se to spinká :grinning: :grinning: :grinning:

tak koukám 41tt na krku :grinning: :grinning:

kyri: tak toho Adolfa bych se tada lekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinko2 díky, já si to taky myslím :wink:
1. dub 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co vám zabírá na škytavku?
1. dub 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka-ty jsi rodila v Ivančicích?A jaké to tam bylo? Hodně si to tam poslední dobou chválí...
my taky trpíme na prdíky a tak někdy,když nezabere nic z toho,co jste tady už psaly,dáme Sap Simplex-ale ten taky někdy nepomůže...
1. dub 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik-a s tím kojením to znám taky..taky jsem chodící dudlík:slight_smile:Ale moje známá laktační poradkyně-bez ní bych to snad už vzdala a dala dudlík (ten se má dát nejdřív po 6týdnech,jinak se jim zkazí technika přisání a jsou z toho problémy,bolavý bradavky nebo taky nemusí chtít pak už pít z prsa)-říká,že to mám vydržet,že to je prostě takový mazlík,který potřebuje pocit bezpečí...Takže kojit kojit kojit jak si řeknou:slight_smile:Hlavně musíme dobře sedět,ať nás z toho nebolí záda...
ALe je to na zbláznění...Včera jsem volala s kamarádkou,která má holčičku 2měsíce a ta kojí už jen 5minut!!!!A už jí malá vůbec neplače!!!!!Tak třeba se taky dočkáme:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
1. dub 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik:jěště jsem nerodila,ale ležele jsem tam na konci ledna protože jsem zakrvácela a dost mi tvrdlo bříško.Měla jsem na pokoji 2 maminy s miminkama,tak jsem si vyslechla vše co jim radily sestřičky.Není to tam špatný všichni moc příjemný.I ženské co tam ležely,tak si to pochvalovaly až na porodní sály,je prý to tam hodně slyšet.Mě osobně moc nesedl primář když mě přijímal v noci.Udělal mi ultrazvuk tím způsobem,že mi 2 malími tahy přejel po břiše a že mi praskla cévka asi,že tam nic není a druhý den mi dělala ultrazvuk doktorka co je tam vyhlášená a hrozně hodná a ta mi našla hematom 4 cm veliký,tak jsem si tam poležela.Hematom je totiž hodně nebezpečný jak pro mimi,tak pro maminku.Jo a ten primář je někdy prý dost nepříjemný při porodu když ženská hodně křičí.Pak je tam doktor,který Janě to je paní co ležela vedle mě hrozně vynadal.Přijela s bolestma a párkrát zakrvácela a po 2 dnech o mimi přišla v 15 týdnu měla porodní bolesti a on,že si za to může sama,že ja hloupá,že neležela.Ona ale ležela jen si jednou šla pro věci mimo pokoj a on ji viděl.A ta hodná paní doktorka s ní o tom potratu mluvila 45 min.ať si to nadává za vinnu,že měla zánět a ten to miminko vypudil a pokud by se tak nestalo,tak by bylo miminko poškozené.Já si nakonec vybrala rodit v Brně u Milosrdných.Tam je to moc pěkný,příjemný i personál.
1. dub 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
januska: ja teda taky moc nevěřím,že by úplněk nějak vyvolával porody,ale je fakt, kdo vííííí...... :wink: Třeba se zadaří,když vše ostatní selhalo..hihi.. :confused:

asi si dnes dame s tatkou povinnou vycházku s naším pejsáčkem a pak lehnu a ani se nehnu.Dneska se mi to břicho zdá nějaký těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a malá je nějaká moc klidná :frowning2: asi nabírá síly :wink:

jsem fakt zvědavá co mi zítra mudr řekne,jestli se to od minule nehlo,tak to bude dvný :angry: pač jsem pořád v pohybu,tak snad alespoň CS vyleze na 7 :wink:
1. dub 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se informace o Ivančicích chtěla vědět lusinta.
monik:mi jsme také dneska podezřele klidný na to jak včera řádila skoro celý den.Taky půjdeme na procházku je tam krásně.
1. dub 2007 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik, sisi: my byli kolem termínu taky hrozně klidný - teď už tam zase vesele poskakuje, jak kdyby tam měla místa pro regiment...
takhle se asi ven nepohrne
a z toho adolfa asi taky nemá respekt ani trochu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri, fakt ADOLF :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, už jsme jí tak začali říkat :grinning:
a ona přitom je v tom asi nevinně, brouček, je hezky sestouplá, dobře natočená, já mam cs 7, takže hrdlo skoro připravený, akorát děložní akce žádná (jenom tvrdnu, ale to není nic)
1. dub 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda holky jaktože nejste v porodnici? :grinning: Vždyť je duben :grinning: a vy jste březnovky :grinning:
1. dub 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tu po delší době vůbec nemam čas tu být.Malej zabere dost času.
A to zítra jdu znova do nemocnice zůstal ve mě kus placenty tak mi jí musejí vyndat :frowning2: Vůbec se na to netěším.

Jinak dalším narozeným miminkům přeju moc štěstíčka a zdravíčka.
A těm co ještě nerodili pěkný a brzký porod. :slight_smile:
1. dub 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, víš co, uprav si radši profil, svítí ti tam 43tt :wink: :grinning:
1. dub 2007 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek