• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahoj kyri, tak tulila ses?
1. dub 2007 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jezisi, zensky co tady jeste strasite???? janusko a kyri, ja to nechapu...ja myslela, ze dneska uz budu obdivovat mimca a ono prd...
1. dub 2007 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kristi...prd,prd... :dizzy_face: , uz nic nezabira...tak cekam jeste na ten uplnek... :confused: a pak budu muset poslat alci flasku neceho dobryho... :sweat_smile:
1. dub 2007 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tulila, ani né účelově, nakonec :grinning:
docela jsme si to užili, no, ale asi se nám prcek akorát vysmál, protože celý den zase NIC!

co uděláme kristi, za ty kecy..? :sunglasses:
1. dub 2007 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepáák, jani, já mám čas do čtvrtka 12,00 a ty ještě dýl - s tou flaší pro alčí
1. dub 2007 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri, ja nemuzu nic :fearful: ...jsem rada, ze se doplazim na zachod a zpet... :dizzy_face: ...mam jedine boty, jedine teplaky...do niceho jineho se nevlezu :cry:
1. dub 2007 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe, to mně už nejsou skoro ani jedny gaky, asi budu za chvíli chodit navostro :grinning:
1. dub 2007 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
v cem myslis, ze ted sedim???hihi...vsude me to tahne...hruza...mame byt v pohodlnych vecech.... :grinning: nekdo ma, nekdo nema...hi
1. dub 2007 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno, holky nevzdávejte to, věčně tam nebudou :wink:
2. dub 2007 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak opět klídek v břiše a kontrola před námi, já jim tam snad řeknu, ať se ve mně pořádně povrtaj a nějak to spustěj, už mě to ale vážně sere, pořád vcelku - moje máma mě přenášela 6 dní, to je to, co mam dneska, tak jsem zvědavá - ale Taisha vypadá ještě odolnější, než já, uff ...
2. dub 2007 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
I já jsem stále v celku :angry: :slight_smile: :wink: :angry: :slight_smile:

Kyri: u nás taky klídek a taky vyrážíme na kontrolu,tak jsem taky zvědavá :wink: Akorát tatka nestihne dojet z práce,tak musím busem-ach jo :angry: :angry: Jezdím totiž k mudrovi do jinýho města :astonished: No tak třeba se to v buse nějak pohne :grinning: :grinning:

No a co šary a sisi a janus????Že by se v noci něco dělo????Asi čekáme všichni na ten dnešní úplněk....hih..... :sweat_smile:
2. dub 2007 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme také ještě celé :frowning2: Vůbec to na nějaký porod teda nevypadá.Podle ultrazvuku jsem měla termín včera.Na kontrolu jdu až zítra.Jdu si dát snídani na zahradu se sousedkou je tam krásně.
2. dub 2007 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky další info:

sms z 12:21:

VCERA SE NARODILA ADELKA, 3700G A 51 CM, OD RANA JSEM MELA STAHY, ODPO NAS RIZLI. JE TO MAZEC ALE DRZIM SE SARKABREZEN

Takže veliká veliká gratulace. První Adélka je venku...

My dneska byly v poradně, začlo nám téct a hnisat očičko, a od čtvrtka malá nepřibrala ani deko. Tak jsem z toho na prášky, protože mlíko teče všude, prsa a bradavky mám na placku, jak sosá a nepřibírá já nevím proč... :frowning2:
2. dub 2007 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Juuu, tak Šárka to má za sebou :slight_smile: Přeju všechno nejlepší!!!
2. dub 2007 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi uz taky porodily,Kacenku,3,800kg a 52cm,22.3,je to drina,vydrzte :sweat_smile:
2. dub 2007 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
poupe taky moc gratulujeme...:wink:
2. dub 2007 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,velka gratulace vsem novym maminkam a miminkum :slight_smile: .
Jeee, ja uz chci taky! My jsme se pred chvili vratili z kontroly z porodnice. Jsem z toho trochu vykulena, pani doktorka mi provedla ten Hamiltonuv hmat.Mam ted docela velke bolesti bricha a krvacim. No uvidime, kez by to mimiska trosku postouchlo.Vubec bych se nezlobila :dizzy_face: .
2. dub 2007 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme se vrátily z kontroly a malá od čtvrtka přibrala 30 dkg, tak jsem ráda. Už má 3,7 kg. Zuzu_z- to je divný, a není to třeba tím, že by se málo napila a ne moc často? Nám dneska doktorka dovolila kojit jen když si malá řekne, doteď jsem ji měla budit co tři hodiny, kdyby věděla, že dnes v noci měla pauzu 5 hod :zipper_mouth:
2. dub 2007 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...kyri tu jeste nebyla? Cekam na jeji ifo.... :wink:

Klarusko...jak ti mudra delala ten hmat...bolelo to pri tom???

Sarkabrezen...mam slzy v ocich a jsem stastna s nima...
2. dub 2007 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Janusko, udelala mi to normalne pri vysetreni takovymi krouzivymi pohyby prsty...Je to odloučení dolního pólu vaku blan od děložní stěny. Docela me to bolelo,ale vydrzela jsem to :slight_smile: .Rikala, ze by se to tim melo urychlit a nemela bych dlouho prenaset, tak uvidime. No dneska v kombinaci s tim uplnkem by to nebylo spatne :slight_smile: .
2. dub 2007 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu já měla to samé v porodnici.malá jedla skoro každou hodinu a nepříbírala.do dvou dnů se teda srovnala ale byla to hrůza.ale nokdo nevěděl čim to je.tak držim palečky ať přibíráte.my máme po dnešní kontrole už 4100g a 53,5cm.
2. dub 2007 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ti uplne zavidim klarusko... :dizzy_face:
2. dub 2007 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Janusko, zatim neni co zavidet. Sice me docela dost boli v krizi a strida se to s bolesti bricha,stejnou jako pri menstruaci,ale bojim se, aby to nebylo jen po tom vysetreni a nezastavilo se to.
2. dub 2007 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
citim v kostech, ze uz to je tu...klarusko, chystej se...zitra mas mimco... :dizzy_face:
Jaktoze ti to udelala? dyt mas termin teprve vcera...rekla sis o to???
2. dub 2007 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminkám plno gratulací...... :grinning: :grinning: :wink:
2. dub 2007 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee Janusko, kez bys mela pravdu :dizzy_face: .
Ne nerekla, ale mela jsem termin uz ve ctvrtek, ono mi to tady na Konikovi ukazuje spatne a nepodarilo se mi to prenastavit.
2. dub 2007 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo..to uz mas narok holka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2007 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Klarusko,

kam pofrčíš rodit? POcházím původně z HB :wink:
2. dub 2007 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Janusko, taky si myslim :slight_smile: .
Ahoj Magdi, ja pochazim ze Svetle nad Sazavou, coz je kousek od HB. Neznas to tam :slight_smile: ? Provdala jsem se ale do Jihlavy a budu zde i rodit, i kdyz je pravda, ze jsem i o tom HB premyslela.
2. dub 2007 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,hlasím návrat od mudr a prý jsme nachystané,tak snad úplněk udělá svoje :wink: Jinak ve čtvrtek zase kontrola a pak vyvolání :frowning2: Tak snad se malá lekne a vyleze dobrovolně :slight_smile:

Šáry: velká gratulace k Adélce :slight_smile: :slight_smile:

Poupe: taky gratulace

se holky máte,já chci taky...... :wink:

no a kde je ta kyri?????si ji tam určitě už nechali :confused: :confused:
2. dub 2007 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek