Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

TP březen 2007 - možná začátek dubna 🙂

Ahoj děvčata! Najde se tu některá, která má termín ke konci března či začátkem dubna?
januskaababoo
1. dub 2007
ahoj kyri, tak tulila ses?
kristi
1. dub 2007
jezisi, zensky co tady jeste strasite???? janusko a kyri, ja to nechapu...ja myslela, ze dneska uz budu obdivovat mimca a ono prd...
januskaababoo
1. dub 2007
kristi...prd,prd... x-) , uz nic nezabira...tak cekam jeste na ten uplnek... =-) a pak budu muset poslat alci flasku neceho dobryho... :-N
kyri
1. dub 2007
tulila, ani né účelově, nakonec 😃
docela jsme si to užili, no, ale asi se nám prcek akorát vysmál, protože celý den zase NIC!

co uděláme kristi, za ty kecy..? 😎
kyri
1. dub 2007
kdepáák, jani, já mám čas do čtvrtka 12,00 a ty ještě dýl - s tou flaší pro alčí
januskaababoo
1. dub 2007
kyri, ja nemuzu nic 😕 ...jsem rada, ze se doplazim na zachod a zpet... x-) ...mam jedine boty, jedine teplaky...do niceho jineho se nevlezu 😢
kyri
1. dub 2007
hehe, to mně už nejsou skoro ani jedny gaky, asi budu za chvíli chodit navostro 😃
januskaababoo
1. dub 2007
v cem myslis, ze ted sedim???hihi...vsude me to tahne...hruza...mame byt v pohodlnych vecech.... 😃 nekdo ma, nekdo nema...hi
slonik
2. dub 2007
dobré ráno, holky nevzdávejte to, věčně tam nebudou 😉
kyri
2. dub 2007
tak opět klídek v břiše a kontrola před námi, já jim tam snad řeknu, ať se ve mně pořádně povrtaj a nějak to spustěj, už mě to ale vážně sere, pořád vcelku - moje máma mě přenášela 6 dní, to je to, co mam dneska, tak jsem zvědavá - ale Taisha vypadá ještě odolnější, než já, uff ...
monik111
2. dub 2007
Dobré ranko 🙂 🙂 🙂
I já jsem stále v celku ]-( 🙂 😉 ]-( 🙂

Kyri: u nás taky klídek a taky vyrážíme na kontrolu,tak jsem taky zvědavá 😉 Akorát tatka nestihne dojet z práce,tak musím busem-ach jo ]-( ]-( Jezdím totiž k mudrovi do jinýho města :-o No tak třeba se to v buse nějak pohne 😃 😃

No a co šary a sisi a janus????Že by se v noci něco dělo????Asi čekáme všichni na ten dnešní úplněk....hih..... :-N
sisinka2
2. dub 2007
My jsme také ještě celé 😞 Vůbec to na nějaký porod teda nevypadá.Podle ultrazvuku jsem měla termín včera.Na kontrolu jdu až zítra.Jdu si dát snídani na zahradu se sousedkou je tam krásně.
zuzu_z
2. dub 2007
holky další info:

sms z 12:21:

VCERA SE NARODILA ADELKA, 3700G A 51 CM, OD RANA JSEM MELA STAHY, ODPO NAS RIZLI. JE TO MAZEC ALE DRZIM SE SARKABREZEN

Takže veliká veliká gratulace. První Adélka je venku...

My dneska byly v poradně, začlo nám téct a hnisat očičko, a od čtvrtka malá nepřibrala ani deko. Tak jsem z toho na prášky, protože mlíko teče všude, prsa a bradavky mám na placku, jak sosá a nepřibírá já nevím proč... 😞
magda27
2. dub 2007
Juuu, tak Šárka to má za sebou 🙂 Přeju všechno nejlepší!!!
poupe
2. dub 2007
Tak mi uz taky porodily,Kacenku,3,800kg a 52cm,22.3,je to drina,vydrzte :-N
zuzu_z
2. dub 2007
poupe taky moc gratulujeme...😉
klaruska
2. dub 2007
Ahoj,velka gratulace vsem novym maminkam a miminkum 🙂 .
Jeee, ja uz chci taky! My jsme se pred chvili vratili z kontroly z porodnice. Jsem z toho trochu vykulena, pani doktorka mi provedla ten Hamiltonuv hmat.Mam ted docela velke bolesti bricha a krvacim. No uvidime, kez by to mimiska trosku postouchlo.Vubec bych se nezlobila x-) .
slonik
2. dub 2007
my jsme se vrátily z kontroly a malá od čtvrtka přibrala 30 dkg, tak jsem ráda. Už má 3,7 kg. Zuzu_z- to je divný, a není to třeba tím, že by se málo napila a ne moc často? Nám dneska doktorka dovolila kojit jen když si malá řekne, doteď jsem ji měla budit co tři hodiny, kdyby věděla, že dnes v noci měla pauzu 5 hod :-x
januskaababoo
2. dub 2007
Ahoj holky...kyri tu jeste nebyla? Cekam na jeji ifo.... 😉

Klarusko...jak ti mudra delala ten hmat...bolelo to pri tom???

Sarkabrezen...mam slzy v ocich a jsem stastna s nima...
klaruska
2. dub 2007
Janusko, udelala mi to normalne pri vysetreni takovymi krouzivymi pohyby prsty...Je to odloučení dolního pólu vaku blan od děložní stěny. Docela me to bolelo,ale vydrzela jsem to 🙂 .Rikala, ze by se to tim melo urychlit a nemela bych dlouho prenaset, tak uvidime. No dneska v kombinaci s tim uplnkem by to nebylo spatne 🙂 .
girl.misel
2. dub 2007
zuzu já měla to samé v porodnici.malá jedla skoro každou hodinu a nepříbírala.do dvou dnů se teda srovnala ale byla to hrůza.ale nokdo nevěděl čim to je.tak držim palečky ať přibíráte.my máme po dnešní kontrole už 4100g a 53,5cm.
januskaababoo
2. dub 2007
Ti uplne zavidim klarusko... x-)
klaruska
2. dub 2007
Janusko, zatim neni co zavidet. Sice me docela dost boli v krizi a strida se to s bolesti bricha,stejnou jako pri menstruaci,ale bojim se, aby to nebylo jen po tom vysetreni a nezastavilo se to.
januskaababoo
2. dub 2007
citim v kostech, ze uz to je tu...klarusko, chystej se...zitra mas mimco... x-)
Jaktoze ti to udelala? dyt mas termin teprve vcera...rekla sis o to???
trpaslicka
2. dub 2007
Maminkám plno gratulací...... 😃 😃 😉
klaruska
2. dub 2007
Jeee Janusko, kez bys mela pravdu x-) .
Ne nerekla, ale mela jsem termin uz ve ctvrtek, ono mi to tady na Konikovi ukazuje spatne a nepodarilo se mi to prenastavit.
januskaababoo
2. dub 2007
Tak to jo..to uz mas narok holka.... 🙂 🙂 🙂
magda27
2. dub 2007
Ahojky Klarusko,

kam pofrčíš rodit? POcházím původně z HB 😉
klaruska
2. dub 2007
Janusko, taky si myslim 🙂 .
Ahoj Magdi, ja pochazim ze Svetle nad Sazavou, coz je kousek od HB. Neznas to tam 🙂 ? Provdala jsem se ale do Jihlavy a budu zde i rodit, i kdyz je pravda, ze jsem i o tom HB premyslela.
monik111
2. dub 2007
Ahojda,hlasím návrat od mudr a prý jsme nachystané,tak snad úplněk udělá svoje 😉 Jinak ve čtvrtek zase kontrola a pak vyvolání 😞 Tak snad se malá lekne a vyleze dobrovolně 🙂

Šáry: velká gratulace k Adélce 🙂 🙂

Poupe: taky gratulace

se holky máte,já chci taky...... 😉

no a kde je ta kyri?????si ji tam určitě už nechali =-) =-)

Začni psát odpověď...

Odešli