• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Omlouvám se, že sem pořád lezu :grinning: - kvůli Kyri
Klarusko: já jsem porodila díky Hamiltonovi - jinak bych tu byla s bříškem snad ještě teď :slight_smile:))
Máma (por.as.) mi ho udělala v poledne, pak asi v 17:00 - trochu jsem krvácela, a první kontrakce po 20 min přišly až kolem 20:00 a do půlnoci jsme si nebyli jistí, esli je to ono (já jsem tušila že jo, manžel mi to nevěřil, myslel si, že jsem se moc našťouchla k večeři :slight_smile:)) - měli jsme doma návštěvu, takže jsem na to moc nemyslela, vždycky jen koukla na hodiny :grinning:)
Držím palce, aby se to rozjelo :slight_smile:)))
papapa d.
2. dub 2007 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Klarusko, Světlou znám, jezdíme tam k manželovým příbuzným. Moje sestra i švagrová rodily v HB a obě velmi spokojené. Jihlavskou porodnici neznám, ale určitě to bude taky prima.
Tak hodně štěstí a ať už je to brzy :wink:
2. dub 2007 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Danielah,dekuji za podporu...Ja si taky prave nejsem jista, jestli ty bolesti patri uz k porodu nebo je to jenom po tom hmatu, tak vyckavam, jak to bude pokracovat. Treba se to rozjede :slight_smile: .
2. dub 2007 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Magdi, to je nahoda :slight_smile: . Ja prave co jsem slysela, tak je na tom brodska porodnice s jihlavskou asi hodne podobne. Chvali se obe, i kdyz samozrejme vzdycky se najde nekdo, kdo nebyl s necim uplne spokojeny, ale to je myslim si vsude.My musime doufat, ze se zadne potize nevyskytnou :slight_smile: .
2. dub 2007 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Klarusko,

teda já jsem samozřejmě taky narozená v HB :wink: Teda ještě když byla porodnice tam, co je teď léčebna.
2. dub 2007 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
To bych ale tipla Magdi, ze si toho asi odtamtud moc nepamatujes :wink: :slight_smile: .
2. dub 2007 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Klarusko :wink:

Jak se těšíš na miminkovské povinnosti? A co ten hmat? Myslíš, že dneska pojedete směr Jihlava?
2. dub 2007 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
KLarusko: mě nebolelo nic, jen to krvácení bylo nepříjemné, a první bolest byly až kontrakce
(a Klárka se narodila v 7:28 :wink: )
Držím palce a těším se na zprávu :grinning:
2. dub 2007 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Magdi, tesim se straaaasne moc :slight_smile: .Vubec si netroufam rict,jestli pojedeme nebo ne. Hmat mi delali dneska v poledne a od te doby mam ty bolesti a krvacim.
Vzdycky to chvili trva, potom ustane a zase se to opakuje znova. No pujdu si dat asi teplou sprchu.
Danielah, dam urcite vedet, jak jsme na tom :slight_smile: .Jo a mimochodem, Klarka je krasne jmeno :wink: :slight_smile: .
2. dub 2007 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo :dizzy_face: , akorát že má narozeniny 5 dní po svátku :frowning2: (na Kláru jsem měla termín) - bohužel to bylo jediné jméno, na kterém jsme se byli schopní domluvit :grinning:
2. dub 2007 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale vybrali jste dobre :slight_smile:
2. dub 2007 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
hojda, klari, ten hmat ti udělali sami od sebe, nebo sis o něj řekla?
já dneska měla v poradně pocit, že je to moje přenášení prostě vůbec nevzrušuje - narychlo mě vyšetřili, páč spěchali na oběd, objednali mě na čtvrtek, monitor je prý ok, moč, váha, tlak, všechno ok. no, takže jsem stále celá a nic se od minule neposunulo - ani cs, pořád mám 7 :unamused:

jo, a to mě pan docent (moje mudra pondělky není) přivítal otázkou: "a co takhle porodit, paní....?"

jsem myslela, že ho po tý plešce něčím přetáhnu...

jo, prý to takhle má asi 10% žen - že přenáší týden a déle.
2. dub 2007 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri nic si z toho nedělej.Mě taky dnes jaksi odbyl.Kdybych se ho nezeptala jestli se to od minule pohlo tak mi ani nic neřekne.A ani nevím CS pač to ani nikde nenapsal. :angry:

byli ti doktoři dnes asi všichni nějaký mimo :rolling_eyes:

fakt,ať už se ty naše mimča narodí a začnem řešit zase jiný věci :wink: prdíky a tak :wink: :wink:
2. dub 2007 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyri, udelala mi to sama od sebe a ani se neptala :sweat_smile:
2. dub 2007 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Klarusko: a jak... něco nového??? :grinning:
Já jsem tak zvědavá.... a taky vám trochu závidím.... a taky vzpomínám jaký to bylo.... :dizzy_face:
2. dub 2007 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Danielah,zatim je to rekla bych porad stejne. Jsem z toho po pravde pekne nervozni.Chvili je vzdycky klid a pak najednou takova jakoby menstruacni bolest, ktera trva tak minutu a zase je klid. Neprichazi to zatim ale pravidelne. Jo a boli me dosti v krizi.
2. dub 2007 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko... tak klaruska už třeba rodí nebo už to možná i má za sebou... necháme se překvapit.
girl.misel: v porodnici to tak mají skoro všechna miminka, to je normální, že nepřibírají, ale Terezka už má přes dva týdny takže by už měla přibírat. Já vůbec nevím, ona mi ty prsa vždycky vycucne... mám je na placku fakt
slonik: pije zhruba každé 2-3, v noci max 4hodiny a to asi tak 20min z každého prsu. Poslední asi 4-5minut ji nechám chvíli dumlat a jak netahá, tak ji "odpojím". Většinou už je trochu tuhoš, tak ji nechám trochu odříhnout, když to jde a položím ji ke spinkání a buď usne, nebo řve a dostane ještě 5 minut na uklidněnou. Zdá se mi, že pije hezky, ale co já vím? Teď by měla mít období růstového spurtu - 3,6 týden a 3,6měsíc, tak snad se to spraví. Očičko prolejváme heřmánkem, kapeme a mastíme mastičkou a ona u toho chuděrka tak řve, tak snad to zabere, trhá mi to srdce... :frowning2:
mějte se
kyri: ty jsi tu ještě?:wink: no ty čekáš na to pěkné datum 4.4, ne? držíme pěstičky, ale ty jsi koukám ještě celkem v pohodě, máš můj obdiv. :sunglasses:
3. dub 2007 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
danielah: mně teda není co závidět, už jsem z toho fakt na prášky, mimčo je navíc nějaký líný, hýbe se málo a slabějc.

takže budu volat do poradny, a nepustim je, dokud mi neřeknou všechno, co chci vědět, ne jako včera - přiblblý odpovědi o tom, že "to je biologie" a víc nic. biologie je taky to,že v lese rostou houby a na stromech šišky, že jo? já nevim, co si ti doktoři o nás myslí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzu_z: v pohodě teda nejsem, sedim tu a bulim, jednak proto, že nevim, co se teda děje, a jednak proto, že mě v tý poradně včera tak odbyli - v podstatě bych měla být v klidu, že je všechno ok, ale jak jim to mam věřit, když udělaj akorát monitor a prošahaj hrdlo. na pocity se člověka nikdo neptá, a když s tím sama začnu, tak mi dají nějakou stupidní odpověď, ze který se fakt moc nedozvim. a pořád tak hrozně spěchaj, jako kdyby jejich oběd byl důležitější, než moje dítě - to mě fakt dostává...! :astonished:
3. dub 2007 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
kyruško to mě teda moc mrzí... to je moc špatný přístup a umím si představit, jak ti je... já jsem nečetla tvoje včerejší příspěvky tak jsem ¨nebyla v obraze. Hlavně nebreč, to nepomůže ani tobě ani miminku. A nemůžeš zajít třeba ke svému gyn nebo jinému, který by tě ¨vyšetřil, když v nemocnici takhle? Myslíme na tebe
3. dub 2007 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Kyri,

no mě takhle odbyli minulý týden, že prý mě nevezmou na plánovaného císaře, protože mají moc plno v porodnici. No a včera mi psala jedna známá (její manžel dělá v porodnici), že prý včera normálně posílali těhulky, co přišly na vyvolání porodu, zase domů a přeobjednávali je, protože mají tolik spontánních porodů, že ty "vyvolávačky" nemají kam uložit. Jdu dneska do porodky na kontrolu a jestli mi řeknou,že toho císaře ještě o týden odložíme, asi je nakopu! :angry:
3. dub 2007 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no, gyn. mě nenapadla (je v tý samý nemocnici a už mě v 15tt předala to těhu ambulance)
zkusim jim tam prostě zavolat a bude - snad mi něco řeknou.

včera jsem ještě docela v poho byla, ale dneska mě to chytlo hned, jak jsem se vzbudila, že je zas nový ráno a furt nic a pocity na porod teda nemam.
3. dub 2007 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyrusko, tak uz te to premohlo..je mi to lito...neplakej, tu flasku mi nemusis posilat... :sweat_smile: Ne, nechci se ti smat, mne je zle, natoz tak tobe, ktera uz prenasis..jK RADA bych ti pomohla, ale nevim,jak...
3. dub 2007 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
dík holky, jste zlatý.

magdi, to je teda síla - jestli mě pošlou s případnou vyvolávačkou do háje, tak nevim - to snad není možný... já radši budu spát na chodbě nebo ve sklepě, hlavně, když budem ok.

jdu se tulit k přítelovi - celý těhu v pohodě, i když mi bylo blbě 2 měsíce ze začátku, tak jsem pořád zvládala, tak teď holt uvidí, že to je náročný, fakt..!
3. dub 2007 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyrus, pokus se to zaspat, neco pozer, at treba prasknes, proste si udleje velkou radost, necim, i kdyz vim, co by ti udelalo nejvetsi.. :pensive: Bez spat, to bude nejlepsi :wink: Moc na tebe myslim :slight_smile:
3. dub 2007 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,zdravím všechny :slight_smile:
tak koukám,že se nějak úplněk minul účinkem nejen u mě :angry:

Kyri: vím jak ti je a to si ještě o par dní napřed :frowning2: Taky jsem dnes vstala nějaká zdeptaná a taky je mi do breku :cry: mám nějakou depku,taky kvůli včerejšímu přístupu mého jinak dobrého doktora :angry: a taky to čekání,když ani nevíš co se vlasně bude dít.Opravdu nemám naladu zase ve čtvrtek valit do nemocnice,aby mě natočil a prohmátl a poslal domů.Fakt,kdyby radši řekl něco povzbuzujícího nebo něco.... :angry: Fak je to na hov.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ať už ty miminka vykouknou nebo se z toho vážně zblázníme :fearful:
3. dub 2007 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky maminy, držím pěstičky, ať Vám to brzo dopadne!

ZUZU_Z - to bude dobrý, uvidíš.
3. dub 2007 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to ani nevim, jestli mam být ráda, že je na tom někdo podobně, ale asi jo - měli bychom těm doktorům kus týhle diskuse poslat mejlem, ať vidí, jak pracují... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu se nacpat, třeba to prcka rozhýbe, dostane trochu sladkýho a pojede jak divá...

ze lněného oleje mám křeče - ale asi jen ve střevech, tak se uvi, jaký to bude mít účinek

á propos - kamarád mi vyvěštil, že dnes či zítra - tak jsem teda zvědavá, dneska teda mám pocit, že zase nic nebude, už je to fakt na bohnice...
3. dub 2007 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holčiny STÁTEČNÉ......
sice patřím do červnovek, ale chodím se sem dívat jak to s vama de.....a vidím, že ani moc ne....tak to abych se těšila.....a to se říka, že kluci sou líní a tak se přenáší, viď? tak čemu pak věřit... :sweat_smile:
3. dub 2007 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky mi také pořád v celku.uplněk nezabírá.
kyri:neboj vše bude dobrý.Malá má už málo místa tak se hýbe méně nebo se jí nechce.Já to měla minulí týden 2*.Musela jsem do ní štouchnout abych o ní věděla.Ale už by ti to vyvolat teda mohli.
Já byla dneska na kontrole a na primáře si nemůžu stěžovat.V pátek mám přijít na kontrolu a uvidí se,ale mám počítat s tím,že v pondělí nejpozději půjdu na vyvolání.Když jsem byla na monitoru,tak zrovna paní porodila a to mimi křičelo jako o život.Také mám dneska nějakou depku a návali horka.Jsem v obličeji flekatá.
Jinak maminkám gratuluji a miminka ať jsou spokojená a zdravá.Já mám od včera pobolívání v podbřišku,ale nic se neděje.
3. dub 2007 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyri to je fakt,ta naše "fotbalistka" je po sladkým taky akční.Vždycky ji pošlu nanukáč a to je fofr. :fearful:
No,ale kéž by je to rozhýbalo k akci-Jízda na svět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

hejdita: ja zase slyšela,že se přenáší holky.Oni se prý parádí,tak jim to trvá :wink: Ale tak to ta naše parádnice bude mít už asi zapletený i copánky :grinning:
3. dub 2007 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek