• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

monik111 - mě tvrdili, že se přenášejí kluci, ale taky máme parádnici :grinning:

jinak máme problém s kočárkem, nejede rovně, uhejbá nám do prava - na 4 m o 30 cm, což mi přijde docela dost, pokud nechci jezdit jen po stadionu. Tak to manžel zkusí vyreklamovat, ale nevím. Nevíte, jestli to lze uznat? JE to jasná konstrukční vada, ale jestli nám to vezmou do opravy, tak nevím, jak budeme chodit ven :frowning2:.
3. dub 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloník nám taky uhýbá kočárek nějak do prava, ale ne tak moc jak vám :unamused:, ale když jdem z manžel na procházku, tak nic jinýho nedělá než šteluje, no moje nervy :grinning:.

Kyry jestli necítíš pohyby tak zajeď do porodnice, by ti měli vyvolat porod :wink:.
3. dub 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,teď si říkám,kde je zbytek :confused: sisi,klaruš,januš??????No tak třeba ten úplněk alespoň na někoho zapůsobil :slight_smile:

sakra já mam nějakou depku,mám jít něco ukuchtit a ani se mi nic nechce :frowning2: :angry: a vlasně ani nemám hlad.což je teda divný :rolling_eyes:
3. dub 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik já jsem tady.Už jsem psala,ale jsem byla na ctraně 82.Tak úplněk je ještě 2 dny,tak se uvidí.kyri je mi líto,že jí nechávají tak dlouho čekat.
3. dub 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tady je podezřelý klídek :wink: asi jsme SISI zůstaly samy :frowning2: No hlavně ať to mají holky dyžtak rychle za sebou a moc se netrápí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já jsem docela v pohodě,nic mě nebolí-teda trochu záda-a myslím,že rodit u nás nehrozí :angry: :angry: :angry:
3. dub 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Kyri...uz to nema cenu, dneska jsem byla u doktora a ten mi Hamiltona ani neudelal, nedosahl na hrdlo...staci??? Ale pristi tyden nastup, v patek jeste upresni ktery den...

Nasrana na cely svet!
3. dub 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu-to jsi psala ty o těch očičkách že? A není lepší na očička borová voda než heřmánek? Nevím nevím,jestli není hodně alergizující...hodně lidí na něj má alergii,tak pokud by vám to nezabíralo,zkuste raději něco jiného..

Holky,já bych vám to už tak přála mít mimča u sebe..Já jsem teda strach neměla,ale je fakt,že jsem přenášela jen 5dní...Ale taky se dočkáte...kyri tady ani dneska nebyla,tak snad už rodí:slight_smile:
3. dub 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím, jestli mi pomůžete - co na "prdíky"? Malá se mi tu svíjí už 3 hodiny, pokládám na bříško, procvičuju nožičky, dávám napít a pořád nic :angry:

nám doktorka říkala na oči Opthal
3. dub 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloniku, mas gym balon, velky...jak se pohupujes na nom, to pry taky pomaha...dat mimco do klubicka a pohupovat se s nim...
3. dub 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak jsme před polednem jeli do té porodnice (pohyby teda začly hned po odjezdu parádní :grinning: ), udělali nám monitor znova, konečně mi podrobněji vysvětlili, co je co, jak to má vypadat, a že jsme naprosto ok. taky říkali, že se právě na té činnosti srdíčka pozná nejdřív, když je něco v nepohodě. takže se mi ulevilo, 2 hoďky jsem se prospala, a teď zas můžu vesele čekat :sunglasses:
přítel byl naprosto úžasnej, zůstal dneska pracovat doma, jel tam se mnou a vyzpovídal mudr, pak jsme si jeli půjčit nějaký filmík, tak budem mít hezký večer :slight_smile: se těšim...

co se týká hamiltona, tak naše mudra ho moc nedoporučuje, protože prý se může stát, že se tím odloučí kousek spodní pólu placenty, a může to být ohrožující pro mimi. indukci prý probereme ve čtvrtek - nástup asi až v pátek.

jsem docela ráda, že to nevyvolávají hned někdy po týdnu, protože takhle má mimčo ještě šanci vylézt samo třeba po 8-10 dnech.

januška: tak držim palce, aby se vám to rozjelo nenásilně a nemuseli vás vyhánět... (a nám taky :wink: )
3. dub 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
januska: ty taky ještě nic :sunglasses:

tak holky co s tím vyvedeme??????? :confused:

no já jdu ve čtvrtek na kontrolu a taky mi už asi naplánuje vyvolání :wink:
a myslím,že dřív jak v uterý to nebude :angry: Pač o víkendu asi nic ,v pondělí je svátek,tak to úterý to jistí :confused: Tak já doufám,že se ta naše prďolka lekne a vyleze dřív :slight_smile: dyť jí to tam už nemůže bavit,málo místa,voda už asi taky nic moc..... :confused: tak šup,šup........pěkně k mamě a tatovi :slight_smile:
3. dub 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: no, já si taky říkám, kdy to bude - jestli rovnou v pátek, když do čtvrtka nic, nebo to nechají až na sobotu? nebo budeme mít velikonočního beránka? :sweat_smile:

no, na velikonoce jsem si říkala, že už budem dávno doma, tyjo, na tom rození dětí není fakt nic, co by si člověk mohl naplánovat...
3. dub 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se taky těšila,že na Velikonoce už budeme pěkně tři :slight_smile: ale už doma,pěkně s tatkou :wink:

a vypadá to tak,že teprve po velikonocích to budeme dohánět :angry:

ale třeba ty naše holky do víkendu vykouknou :wink: :wink:

pač už mě ani nebaví pořád káždýmu vysvětlovat jakto že jako ještě nic :angry: :angry:
3. dub 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tohle mě už taky zvolna začíná štvát - ale po tý dnešní kontrole - nájezdu :sweat_smile: - jsem zas v poho, tak už to zas tak hrozně neřešim. asi půjdu udělat bramboráčky, k tomu filmu, ňam ňam :dizzy_face:
3. dub 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniiik...ja uz nezvedam telefony ani neodpovidam na sms typu...tak co? UZ??? Me berou vsichni certi, kdyz se me takhle nekdo pta...Ja nevim!!!!!!!!!!!! A predstavte si, ze taky cekam....!!!!!!!!!!! Trpelivost, ja se vam ozvu sama!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
3. dub 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře že seš v pohodě :wink: a máš chut k jídlu,tak to je o.k. :slight_smile:

a tys byla pro jistotu u mudr???? :slight_smile:
3. dub 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: jo, byla, píšu to kousek nahoře, jsem ráda, že jsem tam jela, docela mě to uklidnilo
3. dub 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kontroluju váš stav, kdo vám chybí :wink: Sloniku, sestřenice reklamovala kočárek, protože jí zatáčel taky pořád doleva, ale jen s miminkem, takže to v prodejně, když ho jela kupovat nepoznala, jednou jí ho opravili a dělalo to pořád, takže žádala vrácení peněz a naštěstí jí to uznali, ještě jí nabízeli jinej kočárek, ale to už nechtěla :wink: Asi záleží na personálu a ochotě, tak ať to dobře dopadne :wink:
3. dub 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: taky je možné si nechat udělat posudek v některé státní zkušebně, kdyby vám reklamaci neuznali, pak vám ji uznat musí + zaplatit ten posudek

jeden chlapík, co prodává kočárky, nám říkal, že dost často se to stává u "áček" - což jsou v podstatě skoro všechny teď vyráběné "terénní kočárky, které nemají takovou tu H-příčku mezi předními a zadními koly...
3. dub 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: no já jsem asi už z toho přenašení slepá :grinning: :grinning:

taky doufám,že to půjde samo a vyvolání nebude nutný :frowning2:

holky a jak to vyvolání probíhá???je tu nějaká mamča co měla vyvolání???? :confused:
3. dub 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri děkuji za radu jsem nevěděla že to mu přenastavit ten profil :grinning:
3. dub 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: díkas :wink: :wink: :wink: jsem už líná i někde něco hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:Me porod vyvolavali zavedli mi tabletku ale nic se nerozjelo a ani jsem se neotevirala tak zavedli druhou a ani ranu.Tak nevedeli co uz tak mi dali kapacku na rozjeti a male se nechtelo ven tak nevedeli co uz.Tak me vzali na cisare..
3. dub 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinnaa: tak to je teda síla,já myslela,že po těch tabletách se to musí rozjet :astonished: No a asi když se nechce tak ani tablety nazabírají :confused: Hlavně že jste to nakonec zvládli :wink: :wink: Já doufám,že to u mě nebude potřeba ale myslím že malá taky jaksi stávkuje :frowning2:
3. dub 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tehulky a maminky............

monik111 - me davali tabletky 4dny a stejne se nic nerozjelo,museli mi nakonec pichnout vodu a dat kapacky oxytocinu - pak se to teprve trochu hnulo,ale melz jsme 14dnu do terminu........

slonik: my se s tim pereme dneska cely den,nedavej Verunce tak casto jist,zkus ji chvilku nechat, zkus cviceni, masaz briska a neco tepleho na brisko-nehratou zinku nebo plinku. nam se veze polstarek s tresnovyma peckama,ktery se necha nahrat v mikrovlnce.taky jsme dostaly u MUDry kapicky na prdiky.......
3. dub 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: chápu, taky jsem líná a přežívám, připadám si jak velryba v lavóru

tak já zas tak zabetonovaná nejsem, hrdlo měkký, že už to víc nejde, cs 7, tlaky na dno jak prase, ale ta děloha má asi dovču, nebo nevim... tak snad tabletka zabere, oxy bych nechtěla, brrr!
3. dub 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri, ja echapu proc ti nezkusili toho hamiltona?
3. dub 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všici :slight_smile: :slight_smile:

Tak v jaké se nacházíme sestavě :wink: :wink:

U nás nic závratnýho :angry: Noc docela v poho.Sem tam nějaká pidi křeč,ale jinak nic :angry: Tak jsem zvědavá zítra na tu prohlídku. :confused: :confused:

Máme u nás pěkně hnusně-bude asi pěkně chcátttt!!! :frowning2:
4. dub 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mi jsme tady ještě také.Skoro žádná akce až na tlaky na spodek a občas nějaký křečík.Také nechci vyvolávačku doufám,že do neděle to bude.Ten můj je víc nervozní jak já.
4. dub 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek