• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

sisi: u nás taky nervičky pracujou.Páč tatka musí v patek odjet do Prahy a je to tak duležitý,že jestli budem rodit v pátek tak to bude teda zákon schválnosti :grinning: A to teda bylo v pr..... :slight_smile:

-tak snad dnes neb zítra a nebo radši až o víkendu,já jsem teda fakt zvědavá :grinning:
4. dub 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: našla jsem jeden článek k těm prdíkům.........:
http://www.miminko.estranky.cz/clanky/rady---tipy/Prdiky_-koliky
4. dub 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já k Vám teda nepatřím, (květen) ale pořád Vás tady sleduju kdy už bude te komplet :slight_smile: jinak gratulace všem maminám a pevné nervy holčinám co jsou ještě na řadě :wink:
4. dub 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:tak to by bylo teda fakt pěkně v prčicích.Tak malé musíš říct,aby pátek vynechala.A pokud náhodou by tě odvezli,tak ať s tím narozením počká na tatínka.
Kde máme dneska kyri?Že by už konečně to na ní přišlo?Přála bych jí to,aby to už měla zasebou.
4. dub 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se teda uvidí,ale myslím,že si to stejně udělá po svém :wink:

S tou KYRI to je vážně divný :confused: vždycky se hlasí a td nic :confused: Určo už rodí a je pravda že si to zaslouží :wink: tak ať to má hladký průběh :slight_smile: :slight_smile:

teď jsem vysala,umyla koupelnu a hajzlík,tak čekám nějaký tlaky a ono nic :angry: Mála si u toho asi chrupká a já jsem z toho nerv,že se jí nechce ven :frowning2: ach jo....tak už beruško pojď mezi nás :slight_smile:
4. dub 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:Taky jsem uklízela a přesazovala kytky a nic.Ta naše se občas protáhne jinak nic.To už jsme tady jen jediné dvě co čekáme?
4. dub 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já myslím,že Kyri nerodí,jen už toho má plné zuby,určo by dala echo...
4. dub 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asi už je to tak :frowning2:

a já asi ještě čekat budu,pač se na porod fakt asi nic nechystá :angry: ani malá,ani děloha....no prostě klídek :frowning2:
4. dub 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cítím s vámi,už toho mám pok krk a to zdaleka nejsem 41tt.Zítra mi tam skočí 39tt a začnu prudit ještě víc.Taky si pořád vymýšlím nesmyslný aktivity,akorát jsem vytřela čistej obývák a čistou chodbu :grinning: a pořád nic,CS 0.....
4. dub 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
laz: si hodná :slight_smile: a věřím,že tě to taky se.. Já když jsem byla 38tt,tak jsem furt čekala,že budu rodit dřív :wink: a ono prdlajs,takže to mám za to ,že jsem malou chtěla hnat dřív :confused: tak těď asi trucuje :fearful:
4. dub 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
laz, přesně tak - nerodím, ale praskla mi GUMA U KALHOT! :grinning: :grinning: :grinning:

před chvílí, fakt mě to pobavilo, tak vám to musim napsat

přítel byl dopoledne doma, tak jsme si užívali a nedostala jsem se k pc :slight_smile:
4. dub 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
januska: hamiltona naše mudra nedělá - prý to může poškodit placentu, ten dolní konec, pokud je nízko v děloze. takže u nás to tabletka, příp. oxy jistí... ale já už jsem s tím docela smířená.
4. dub 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: no teda,já už tě viděla na por sále :wink: musíš to rozjet :grinning: pač se vsadím,že dokud neporodíš,tak mi taky ne :confused:

pěkně ať je to popořadě :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, to je hezký, jak netrháte partu, holky :wink:

já jdu zrovna napsat kámošovi, že reklamuju jeho věštbu: předpověděl mi, že včera nebo dnes - a ono nic :sweat_smile:
4. dub 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri:no teda mi už se těšily,že rodíš a ty pořád tady :frowning2:My nemůžeme s monik přece porodit dřív jak ty.
lazenka:CS máš pořád 0?Třeba se ti to pak rozjede.
monik:také jsem čekala,že porodím dřív podle toho jaké jsem měla od začátku komplikace.A teď si madam usmyslela,že tam zůstane.
4. dub 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele,dnešek ještě nekončí :confused: to může přijít raz,dva :grinning: :grinning:

volala mi před chvíli kamoška,jako co je,že už apríla bylo a já jako nic. No a ona mi řekla,že když čekala první,tak byla ráno u mudra a ten jí říká,že to je špatný ,že rodit nebude,že je zavřená a kdesi cosi.....no a v deset večer jela.Rupla ji voda a v devět rano měla Davču u sebe :slight_smile: :slight_smile: Byla teda dva dny před termínem,ale je vidět,že to vážně může příjít z ničeho nic :wink:

tak mě trochu potěšila,ale stejně to asi s tou naší beruškou nehne :frowning2:
4. dub 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: já totiž myslela že předčasný porody jsou taky dědičný :angry: u nás mamka i babi rodili dřív včechno potomstvo,to jenom já zase musím být něco extra :grinning:

jo ,ale ty srie a popraskanej zadek,to jsem mohla podědit :angry:
4. dub 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: no, strie mám taky, a to se mi udělaly až někdy týden před termínem, takže kdyby beruška vylezla malinko dřív, tak mě toho mohla ušetřit - a takhle mi snad ještě každým dnem přibývají... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám ten pocit,pač jsem dlouho odolávala a měla popraskanou jen tu pravou půlku zadku :confused: a čím dýl se to tahne tak mi skáčou i na břichu,tak jestli to tak půjde dál tak to bude mazec :angry:

a to se říká ,že při porodu se to může ještě zhoršit :angry:
4. dub 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, taky jsem slyšela. nevím, jestli je to kontrakceme, nebo tím, že se člověk pořád sprchuje nebo louhuje ve vaně - z tý chlorovaný vody je ta kůže asi dost vysušená...

my snad budem to břicho mazat i při porodu :sweat_smile:
4. dub 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec nestíhám. Dneska jsem si přečetla tak narychlo, co jsem od té doby co jsem porodila nestačila dočíst. Malej je hodnej, budí se mi po třech hodinách, ale i tak...usne a já začnu dělat věci co normálně nestíhám..jít na záchod a najíst se, občas se stihnu i vykoupat :pensive: Jsem vážně unavená,protože v noci mi malej vstane, já ho přebalím, jdu ho nakojit, jenže pak..dám ho do postýlky, on začne plakat, že má zase hlad, tak ho vyndám znovu mu dám napapat, dám ho do postýlky a on zase začne plakat..já vždycky nevím, co už mám dělat, dělá mi to vždycky jen večer!!!Jsem s ním vzhůru třeba i 3 hodiny..jsem fakt nevyspalá, ale když na něho mrknu a vidím, jak se usmívá po kojení tak mu to hned všecko odpustím :slight_smile: :grinning: Taky má malej zánětek v oku, tak nám doktor předepsal kapky do očí, tak prokapáváme. Prdíčky taky máme, vždycky mu masíruju bříško, mám předepsaný od doktora i kapky proti prdíčkům, ale ty mu moc nechci dávat. No malej se mi budí, takže jdu kojiti..mějte se moc hezky a napište mi recept, jak mám udělat, aby mi malej spinkal..kámoška říkala, že ho mám rozmazlenýho, že ví, že ho pochovám, tak že mi to dělá schválně...no tak teda nevím, plakat ho teda nenechám chudáčka mýho.
4. dub 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj STARTT-já to mam s malím stejné v noci,nakrmim ho a dám do jeho pelíšku spí tak 10min.a probudí se a brečí tak jsme to zatím vyřešili tak že spí s námi v posteli a je klid.Ale moc se mi to nelíbí bojím se toho že si moc na to zvykne a nebude pak chtít spát v postýlce.Možná že se to pak po 6 nedělí spraví. :wink:
Jinak Lukášek je moc krásný moc ti gratuluji.
Myslím že rozmazlený určitě ale není.
4. dub 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt tak sme na tom stejně.mě malá dělala to samý.krmila sem jí vždy v křesle a dělala mi přesně to samý co píšeš.najedla se,dala sem jí do postýlky a začala brečet a takhle mi to udělala vždy 3x za sebou.pak sem tento problém vyřešila na úkor dalšího problému.začala sem jí kojit v leže v postely.to se napila jednou a byl klid.problém nastal v noci.to sem jí nakrmila a vždy sme spolu usly.a od té doby mi nechce spát v postýlce.tak to zase dělam tak že jí nakrmim a pokud neusnu tak jí pak přendam do postýlky jinak se mnou spí celou noc v postely.a postýlka je pro ní nepřítel.pokud nespí tvrdě když jí přendavam tak se vzbudí a řve vzteky dokud si jí nevemu k sobě.takže nevim co bylo lepší zda 3x za sebou kojit snad hodinu v kuse a bejt unavená nebo naučit jí spát se mnou v postely.taky jí nikdy nenecham plakat je mi jí líto
4. dub 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám holky že to máme s těma dětma stejný :wink:
4. dub 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamčí!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: NO já vam tak zavídímmmm,že řešíte ty miminkovský trable :wink: :wink: Já už chci taky mimi!!!!Jsem hrozná nedočkavá budoucí matka :angry:

Ale věřím,že to je taky pěknej zahul :frowning2: :frowning2: Jenže ten pohled na ty stvořeníčka určo vše vynahradí :slight_smile: :slight_smile: Tak se držte :wink:

Já teď sežrala dva zákusky a málá ma z toho škytavku-chudinka :confused:
A taky se tam pěkně mele,tak jsem zvědavá co chystá....... :wink: ale jak ji znám tak asi hledá pohodlnou polohu ke spanku :pensive: :pensive:
4. dub 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...My to máme s tím spaním naopak..v noci je zlatíčko-ale je rpavda,že spí taky s náma v posteli,ale nevidím na tom nic špatnýho..do půl roku se děto nedají v žádným případě rozlazlit-právě naopak,vyvíjí se jim emocionální inteligence a i po tom šoku,co zažily při porodu,si to zaslouží..potřebují co nejvíc něhy a blízkosti někoho dalšího...Takže noci máme ok,ale přes den vůbec nespí!!!!!!!!!!Třeba jen 2hodiny v kočárku..musíme ji stále chovat-snažím se uklidňovat tím,co jsem napsala nazačátku,ale jsem už moooc unavená a těším se,až 6tinedělí zkončí-to s eto pak snad vše upraví....
Tak to musíme nějak vydržet všechny!!!
A vy těhule už tady nestrašte a pospěšte s těma prckama..Víc hlav víc ví:slight_smile:tak ať nám můžete taky radit:slight_smile:
4. dub 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, lusinto, řekni to tý mý kopretině! :grinning:
4. dub 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Kyri, tak držím pěsti, ať už to dopadne. Mám na Vás prosbu - nechci být jako stíhačka, ale manželův nej kamarád mě začíná pěkně štvát. Začalo to tím, že ho ted začíná tahat do hospody - celý tehu nebyli na pivku (nejsem proti, aby chodil, naopak jsem mu vždycky říkala, proč nejdou) ale když jsou malý teprve dva týdny, tak si myslím, že to taky chvilku vydrží, obzvlášť když spolu jdou na koledu. Přitom sám má dvouletou dceru, on je sice učitel, ale je takovej děsně přísnej, v neděli u nás pronášel rozumy - to u nás se v šestinedělí dveře netrhly (na konstatování, že já na návštěvy nejsem moc zvědavá a doktorka nám i návštěvy během šestinedělí zakázala), mimina jsou na nic, to až teď, co má dvouletou holku, tak to je teprve něco. Za celou dobu malou koupal sotva dvakrát, hodně jim brečela, když ji přivedly domů (já myslím, že to prostě vytušila z táty, to divný chování), když byla jeho žena nemocná, nebyl schopnej vzít kočár a jít s malou ven, musela jít ona s teplotama! A takovej člověk mi začne vrtat do muže :angry: poraďte mi, co s tím? Máte takovou zkušenost? Díky.
4. dub 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já bych řekla, že dát jasný hranice a hlavně říkat, co si myslíš a jak to cítíš a nenechat se znejistět jeho rozumama - hlavně typu, že se u nich v šestinedělí netrhly dveře a že s miminem nic neni - úplně, když to čtu, tak bych mu to vytmavila za tebe. :grinning:
ať si to on dělá, jak chce, ale necpe to druhým... vždyť vy si to můžete udělat po svým a jemu do toho jednak nic není a za druhý to prostě uděláte tak, jak to vyhovuje vám.

a manželovi bych popravdě a naplno řekla, jak to vnímám a co bych od něj očekávala, potřebovala a tak... taky bych se ho zeptala, jak to působí na něj a co myslí, že by bylo nejlpší v týhle situaci dělat. (já myslim, že manžel určitě chce, aby to mezi váma klapalo, zároveň jít na pivko s kámošem je pro něj asi taky důležitý ventil - ale samotnýmu se mu, myslím, bude časem zajídat, když bude ve vleku kámoše, místo, aby byl s tebou a s malou)
4. dub 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
sice sem vůbec nepatřím, ale jsem hrozně zvědavá a každý přírustek mě hrozně potěší, tak sem vždy nakouknu.
Řešila jsem to samé a taky malá spala se mnou v posteli, ale asi ve 2 měsících se mi stalo, že jsem jí totálně vyčerpaná přikryla hlavičku peřinou a zbudily mě divné zvuky-no co Vám budu povidat- malá spocená a asi i mírně přidušená :astonished: . Všude se píše, že pokud matka není pod vlivem drog........., ale nikde se nepíše, že únava čerstvé matky může být tak šílená, že ani 10 piv by se mnou tak nezamávalo :grinning: .
Tak jsem malou začala uspávat na gymnastickém míči a docela se dařilo, ale dařilo se i v půl roce, v 7 měsících a malá už se pronesla............ a do toho všeho došlo mléko :unamused: . Prostě jsem to s ní časem domluvila a teď-uložím do postýlky, dám pusinku, řeknu, že jí miluju, ona mě obejme, já odejdu, ona si cca. 20 min hraje a usne.
No prostě sem Vám chtěla říct, že začátek je fakt hodně náročný a mě to konkrétně dost zaskočilo (koliky, které jsme měly až do 5 měsíců, kojení co 1,5 hodiny i v noci a od 3 týdnů spánek ve dne jen 2x20 min. jinak řvoucí uzlíček...), ale později je z toho užasný človíček se kterým je fakt prdel...
Zdravím a ať máte jen spokojené miminka.
PS: a vy co čekáte, tak si lehněte k telce a odpočívejte, protože je to poslední odpočinek na dlouhou dobu, ale bude to stát za to
4. dub 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek