• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Jazzina díky za podporu :wink: :sunglasses:
4. dub 2007 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri - děkuju, jen ted co mám malou, tak mám trochu zmatek v hormonech :unamused:. No, uvidíme.

Hezky odpočívej, já vím, že Tě to bříško už trošku moc unavuje, ale myslím, že Taisha si bude umět vybrat, kdy se má narodit, neboj :slight_smile:. Nebo už jste se nějak domlouvali s doktorem? Omlouvám se, jestli jsi to už někde psala, já čas od času nakouknu a moc nestíhám dočítat :wink:
5. dub 2007 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jazzina-děkujem!!!!
5. dub 2007 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si vzala malou poprvé na kojení k pc na kojící polštář:slight_smile:místo klasické hodinky pila jen 5minut a vytuhla...Tak je fajn,že mám volné obě ruce..jenže jestli míní spát 2hodiny,tak se pak už nepohnu...bolí mě záda tady z toho divného posedu víc než při hodinovém hopsání s malou na balonu:slight_smile: A ještě k tomu tady ani nikdo není na pokec!!!!
5. dub 2007 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat ..... když v noci kojíte, jak dlouho tak býváte vzhůru? Usnou vám vaši malí bez nošení? Ten můj teda ne. Bojím se, jak to budu zvládat (hlavně má záda), až přibere a docela se pronese. V noci totiž mám službu jen já. Manžel dojíždí autem do práce, tak chci, aby se vyspal. Díky.
5. dub 2007 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj junino,
já kojím vleže v posteli a max 10min.pak malá odpadne,většinou doslova:slight_smile:(od bardavky)a je tuháč...brkat ji v noci nedávám.a já taky...pak když začne mlaskat a probouzet se,přehodím ji na druhou stranu,vystrčím prso,pospávám,malá se napije a spíme dál...přebaluju jen 1.večer totiž usíná až v 11,tzakže to přebalím,pak okolo 4 a pak až ráno okolo 7.noci naštěstí máme úplně v pohodě.nedovedu si představit ji uspávat v noci hodinu na balonu-jinak neusne...
5. dub 2007 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
junino: já to mám jako lusinta, akorát že mě vleže kojit nejde, kojím v obýváku a koukám u toho na filmy. Většinou kolem 21-22hodin, pak okolo 1-2,3 hodiny a pak až 4,5, někdy dokonce 6 h ráno. Večer řve jak tur, ale necháme ji vyřvat a ona se uřve ke spaní. Většinou je unavená, tak řve chvilku, ale i ta stojí za to, dává do toho všechno. Pak většinou v průběhu noci při kojení usne. ALe jak kdy, no.... mám to taky jako ty - manžel se musí v noci vyspat, tak proto jsem v obýváku
5. dub 2007 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte všici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak kde jsou zbylé těhulky????? :confused: :confused:

Já teď dorazila od mudra a od minule minimální změna :angry: Tak v sobotu ještě na kontrolní ozvy a jinak v uterý nástup :wink: :wink: Tak snad se to rozjede samo a nebudem tu naší malou tahat násilím :angry: Jak je to teď už daný,tak jsem nějaká nervozní,ale vím alespoň,že to už nebude trvat dýl.Hrozně se těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .I když je asi lepší nevědět,kdy to příjde,pač takhle je to takový zvláštní..... :confused: :fearful:
5. dub 2007 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.mi kontrola zítra,tak už jsem nervozní a pokud nic,tak nástup v pondělí.Také bych radši aby to bylo samo,ale moc tomu nevěřím.
5. dub 2007 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
monik111, sisinka2: holky, nemáte to lehké..:wink: ale věřím, že se těm vašim děvčátkům brzo zachce na svět a nebudete muset jít na vyvolávačku. Ale i kdyby jo, určitě to dobře dopadne. Hlavně odpočívejte..:wink:
5. dub 2007 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kdepak je dneska kyri?
5. dub 2007 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzu: Díky,ale ať je to jakoliv,tak se hrozně těším :slight_smile: :slight_smile: I když to vyvolání asi není nic moc,tak vydržím všechno,hlavně ať je málá v pořádku :wink: :wink:
monik,sisinka-to je ještě spoustu dnů,určitě to ještě stihnete.A kdyby ne,aspoň budete mít rychlý porod(většinou to po vyvolávačce bývá) a taky se nemsuíte stresovat,že neodjedete včas do porodnice:slight_smile:
A taky tady dneska ještě nebyla kyri..tak že by?
no kyri měla jit dnes taky na kontrolu,ale třeba vyrazila už v noci :wink: :wink:
5. dub 2007 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no, já myslím, že už by se tu ukázala, ne ? :wink:
5. dub 2007 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, díky za rady. Asi prožíváme všichni to stejný..taky zkusím kojit v leže!Já bych s ním spinkala v noci v posteli, ale bojím se, že se třeba nějak blbě otočím a zalehnu ho. Krejčířice díky za pochvalu, ty máš taky krásnýho kluka. Moc všem maminkám gratuluju a přesně s váma všema soucítím(porod, nedostatek spánku...), ale je to nádhera mít krásný a zdravý dítě,co? A vy, co ještě nerodíte tak všem doporučuju pořádně spát a odpočívat, protože jestli to chytnete jako já(2 dny kontrakce po 20 minutách..tzn. 2 dny bez spánku + porod)tak vám to teda nezávidím. Odpočívejte, však mimča už brzo za váma příjdou do náručí. A přeji vám porod jako měla Girl.misel, tak jak ho popsala..bezbolestný atd. Držte se. Jo a girl.misel. máš krásnou holčičku, jde vidět, že se u tebe měla dobře, zatím je to myslím největší cvalík z koníka :wink:
5. dub 2007 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda, jsem tu a celá

zítra máme nástup na pre-indukci, jelikož nemám hrdlo úplně prostupný. ach jo, přijde mi to jako pěkný násilí, takhle mámit mimíse ven - a to budem jen 10 dní po termínu, mám pocit, že do neděle by se to určo spustilo samo. tak doufám, že to zítra ještě ukecáme aspoň na sobotu na příjem - stejně maj plno, tak to třeba projde.

může to být rychlejší, ale taky to může dopadnout tak, že se mimi prostě narodí po dvoudenním martýriu tak, jak by se narodilo spontánně, akorát to víc bolí, trvá to dlouho a máma pak nemá ani sílu tlačit, tak pak dělají císaře - a to jenom proto, že prostě nejsou schopný ještě den nebo dva čekat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už aby se vrátil přítel z práce, doufám, že něco vymyslíme, jak ještě získat nějaký čas, abych neměla pocit, že se ze mě snažej to dítě vylámat stůj co stůj... :frowning2:
5. dub 2007 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri, neklesej na mysli, co má být to bude :wink: hlavně ať jste obě v pořádku, o nic jinýho nejde.

ještě otázka na maminky - dnes mi doktorka předepsala Sabsimplex na bříško, ale v letáku píšou, že je to od třetího týdne, malá má dneska dva týdny. Kdy jste ho začali dávat?
5. dub 2007 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Když jarní květy září a slunce náhle plá ,
tak příroda svou náruč každému otvírá.
Krásné VELIKONOCE a radost z každého
prožitého dne přeje Karin a Eriček. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2007 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no kyri,jediný co může zafungovat je asi ten sex :wink: .Pač jsem dnes zpovídala doktora jak to vyvolání probíhá a tak.No a on říkal.že ta tabletka co se zavádí obsahuje skoro to samý co sperma :confused: :confused: .Tak prý máme sexovat co to půjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak do toho budem o víkendu bušit :grinning: no a uvidí se!!!

já se toho vyvolání taky jaksi bojím,ale ta naše prďola je asi odvážnější jak já :sweat_smile: :sweat_smile:
5. dub 2007 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri:mě zase přítel ukecává ať ukecám primáře,aby mi to vyvolali už v sobotu a mě se do toho nachce,také bych chtěla aby to přišlo samo bez pomoci.Také záleží jak to bude zítra při kontrole vypadat,třeba mi to řekne sám říkal,že mě nechce nechat přenášet dlouho.Také jsem doufala,že jsi už porodila.
zuzu:děkujeme
slonik:já dělám pořád něco nevydržím nic nedělat.Ale žádné vypuzovací metody nepraktikuji.
5. dub 2007 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
monik: jo, to bušte, když na to máte celej víkend, tak to dáš:wink:
my sexovali teď taky docela čile - ne teda každý den, ale poctivě :wink: a NIC!

taky si říkám, že má prcek asi smysl pro adrenalinový sporty...

sisi: ukecat se nenech, mimi ví nejlíp, jak a kdy na to :slight_smile:
5. dub 2007 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Slonik-nám dali Sab už v porodnici...Dávali jsme ho malé,ale jen když bylo opravdu potřeba,ne preventivně.A pak až doma v koupené originální krabičce jsme si přečetli,že je to od 3týdnů...Ale asi to teda neva:frowning2:,když ho dávaj už v porodnici doktorky.Takže se snad bát nemusíme.
Ale my ho teda stále dáváme jen když je opravdu potřeba-zabere za půl hoďky(většinou stejně nezabere vůbec),tak to s tím křiklnounem ještě vydržíme...Nechci dávat preventivně,protože mi připadá,že se to pak nemusí dobře naučit,ty škvrňata jedny.
5. dub 2007 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kyri-na zítra teda držím pěsti!!!Pokud si tě tam nenechají tak hned napiš! A pokud nechají,taky hned napiš,až porodíš!!!
A vy ostatní opozdilci taky:slight_smile:
5. dub 2007 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
sisi:tak,tak kyri má recht :sunglasses: .dejte jí čas :wink: :wink: alespoň přes ten víkend :wink:

kyri: no já jsem zvědavá jak zítra pochodíš.Nejlepší by bylo kdyby se to dnes rozjelo :wink: :wink: Tak ti budu držet pěsti :wink: :slight_smile: A jestli nic tak ať zítra dobře pochodíš :wink:

mě mudr říkal,že to taky nechce vyvolávat hned,že těch deset dní se těm prckům musí dát.A pokud je vše v pořádku,tak v tom není žádný problém.Proto i musím jet v sobotu na kontrolní ozvy,tak snad to bude v poho a nechají to do toho uterý na nás :sunglasses: :sunglasses:
5. dub 2007 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ještě těhulky, že se sem tak kradu, ale ten sex je pravda, ale musíte v sobě to sperma chvílu držet, aby to fakt účinkovalo. Říkala nám PA, že až 20min. Takže po aktu ležet a držet a to by bylo, aby to nedopadlo.. :wink:
5. dub 2007 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to díky za tip :slight_smile: :slight_smile: To by mě nenapadlo,vždycky spěchám do sprchy :sunglasses: Tak asi velká chyba :angry: :angry:
5. dub 2007 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemáš vůbec za co.. hlavně aby to helflo.. :slight_smile:
5. dub 2007 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
katschka: tak já to v sobě nechávám poctivě uležet i dýl :grinning: a nic... (teda, možná, že vlastně něco - byz toho bych třeba měla doteď c. skóre 1 :slight_smile: )

monik: no, vidíš, a nám dali jen devět dní a desátý den ráno nástup - tak snad to vyjde až na tu sobotu...
5. dub 2007 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri:tak třeba je ukecáš :wink: a víš co jestli si dost otevřená,tak třeba už nechcou čekat :confused: my totiž nic moc,tak by to stejně na vyvolání ani nebylo :angry: :angry: pač máme ve zprávě:hrdlo zbytek sakrálně,pro prst těsně,hlavička nalehla,..... :confused: Tak ají říkal,že to necháme ještě uležet :wink:

ale já si nemůžu ani pořádně sednout jak mě tlačí konečník-auvejs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2007 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek