• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

no, právě, že moc otevřená nejsem - proto mi chtějí dělat nejdřív preindukci, hrdlo nemám totiž celé prostupné... :frowning2:
ale včera po té prohlídce jsem obešla celý vyšehrad, do kopce, z kopce, tak třebas :fearful:
taky mám problém sedět, hrozně mě bolí s. spona :astonished:
6. dub 2007 ve 03:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
lusinta - dekuji za odpoved, já si taky myslím, že nedávat preventivně, když je tak malá.

a kyri asi leží po dlouhý noci, ne :wink: ?
6. dub 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, díky holky za včerejší rady a vaše zkušenosti. My jsme měli dobrou noc, malý se probudil jen jednou (i když byl vzhůru 2 hodiny). Pak spal od 3,30h do 7h, ale já jsem ani za boha nemohla usnout, a to spal docela klidně. Ani nevíte, jak jsem na sebe naštvaná, nevyužít takové šance na vyspání!!!!!!!!!!!!

Lusinto, kolik jste dávali kapek Sabu? My ho máme taky, ještě sice nepoužitý, a doktor nám předepsal denně 3x8 kapek. Dík.
6. dub 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak uz jseme domaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, v letu gratuluji novým maminkám a mimískům a přidávám vám ještě jendou odkaz na ty prdíčky........
MUDr. mi totiž říkala, že ty kapičky jsou dobré, než miminko začne bříško bolet, potom už nepomáhají.........
6. dub 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj KACIKU,vítame tě zpět a jěště jednou gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

je nás tu pár co ještě čekají ,ale už finišujeme :grinning: :grinning:

a jaká je malá????

a čekáme nějaké fotečky!!!!!!
6. dub 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kačíí! :slight_smile:

zdárek milé ženy, tak nás pan primář vyšetřil, prohlásil, že máme klidný těhotenský nález :grinning: (hrdlo jen na špičku prstu a nezkrácené - i když cs7), monitor v pořádku s pěknými kontrakcemi, leč nepravidelnými a nebolestivými (mam je asi od 6. měs. - tvrdnu pořád) a miminku se daří dobře, takže nás zase hezky pustili, v neděli ráno další monitor, a když do pondělka neporodíme, tak v úterý už určo nástup na indukci - takže Taisha naše tvrdohlavá dostala ještě šanci vylézt dobrovolně :grinning: (a já šanci normálně porodit - tak snad to dopadne, držte palečky, prosím!!!)

jinak dneska ráno to byl fakt divnej pocit, jet do tý porodnice - ale bez kontrakcí apod. - jako když si tam člověk jede to dítě koupit :sweat_smile:

byly tam na příjmu 2 mamky, jedna už s kontrakcema po 3 minutách, to byl pohled - byla docela v klídku a hrozně ticho, ale celá červená v obličeji, a občas už tam lezla po křesle... no, ale vlastně jsem jí to záviděla, že jí to přišlo takhle hezky spontánně...
6. dub 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Junina nám předepsal 3x5 :unamused:
6. dub 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak 30.3. o 8,34h sa nam narodila Adelka. Merala 51 cm a vazila 3150g. Narodila sa cisarskym rezom s epiduralom. Som stastna, ze je to za nami. :slight_smile: :slight_smile:.
6. dub 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielkam : GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

kyri : HLAVNE KLID, zase to neni tak strasne, pak na vse vzpominas s radosti a laskou a ani nevzpomenes na bolest a starosti pred porodem..... :dizzy_face:
6. dub 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielkam: gratulujeme...
holky nás přešla žloutenka tak jsme začaly řádit. A fest - výsledek: spánek max. 2-3hodiny za celou noc, nejdřív si chtěla povídat, pak řvala a pak vřískala. Takže chovat, houpat, na baloně, nosit v klokance atd. Sab nepomohl :unamused: přeju vám klidný den, malá zrovna usnula tak jdu taky dospat...
taky máte někdy pocit, že se to už nedá zvládnout? já teda jo, ale když se na ni podívám a vidím tu krásnou tvářičku, zatnu zuby a jedu nanovo :grinning:
6. dub 2007 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielka,kocourek: taky gratulace k mimčům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kyri: tak to je ještě času,to určo daš :wink: přes víkend jí ještě podraždíte a bude to na to tata :slight_smile: :slight_smile: Jinak teda v to uterý nastupuju taky tak alespoň budem držet basu :grinning: :grinning: :grinning:

mě teď kamarádka z porodnice náhlasila,kdo má přes vikend a v ponděli služby :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak teď asi radši vydržím do toho uterý,pač se střídá jeden důchodce/ten už sotva stojí na nohách/ s jednou novou a ne moc zkušenou doktorkou. :cry: :cry: Tak mám z toho nervy.Ach jo,jestli mě to chytne v pondělí tak je tam ten děda a to asi neporodím strachy :frowning2: :frowning2: Sakra pořád něco!!!!Já se asi zblázním........ :cry: :frowning2:
6. dub 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu-z-jo tak ten pocit mám někdy taky, hlavně večer, když se mi chce strašně spát a malej plače a já nevím jak mu pomoct, tak si říkám bože, jak dlouho to ještě vydržím?Ale jak píšeš, otevře očička, usměje se a já jsem z něho hotová a uplně zapomenu na to, že jsem vlastně uplně mrtvá. Ty kapky dávám malýmu jen když hodně brečí, ale nepomáhají. Kdy jim ty kapky dáváte?Po kojení? Já vždycky mezi kojením. Nakojím trošku, dám kapky a pak zase mu dát sosnout, aby to zapil.. no snad to dělám dobře..???
Jinak gratuluji k novým miminkům a kyri tobě držím pěsti at už je to co nejdřív, asi už z toho šílíš,co? Tak držím pěsti, at všechno dobře dopadne!!!!!!!
6. dub 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeme novopečeným maminkám!

mě doktorka říkala ten Sab 3x10 kapek, což mi přijde docela dost, a myslím, že říkala po jídle. Ale kyž si tady najdete diskuzi k Sabu, tak zjistíte, že prakticky všechno je správné i možné :wink:
6. dub 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaci, tak už jsi koukám doma. Musíš mi napsat jaký tam na vás byli? :wink: Jsem si říkala, kdo ví kde tam ležíte. Jsem se zrovna dneska vrátila z Trutnova z porodnice, byli jsme tam od pondělka. Dneska nás ale pustili akorát musím být v klidu, pže Prcek začíná být pěkně nedočkavý a podle doktorky začíná hlavičku trochu tlačit dolů, kdo ví po kom je? :grinning: :sunglasses:
6. dub 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srdečně gratuluji všem novopečenými maminkám:slight_smile:)
Jsem ráda, že tu čtu, že také trpíte nedostatkem spánku, stejně jako já....a že řešíte úplně stejné miminkovské problémy, člověku ubývá sil a pak stačí jeden jediný úsměv toho drobečka a člověk má energie na rozdávání....Tak se držte a přejeme s Honzíkem hodně trpělivosti a pohody...a více spánku:slight_smile:)a budoucím maminkám držíme palečky!!!
6. dub 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se po malé odmlce hlásíme-tentokrát už dva! 29.3. se nám vyklubal kus chlapa-3800g a 51 cm. Akorát mamince po něm zbyla na bříšku asi dvanácticentimetrová dírka :grinning: Ale stojí to za to! Prďolka je zatím zlatej, budí s jen na papání asi po třech hodinách a někdy ho musíme vzbudit my, aby se vůbec najed :grinning:
Zatím se mějte a KYRI: držím palce, ať už se to konečně pohne a ta malá konečně vykoukne! :grinning:
6. dub 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Tak u nás také žádná změna na porod to teda není.V úterý nastupuji na zátěžovku a ve středu na vyvolání.Pořád se modlím,aby šla sama.Takže kyri a monik ať se nám to narodí dřív ať nemusíme na procedůry.
danielka:gratuluji k Adélce ty se máš.
6. dub 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: tak koukám,že ta naše poslední trojka pěkně stávkuje!!!! :frowning2: :unamused: To jsem teda zvědavá jak to dopadne.A věřím že to půjde samo :fearful: :fearful:

-jinak co myslíš tou zátěžovkou?????co ti jako budou dělat???
6. dub 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:to mi napíchnou nějaký rostok co do mě půjde a dají mě na monitor a budou zjišťovat stahy po jaké době je mám.Paní to dělali dneska a řekli jí,že bude mít bezbolestný porod když měla stahy a vůbec to necítila.Jinak nevíte někdo co je to číslo na monitoru to nižší?Jedno je srdíčko miminka,ale to druhé nevím.
6. dub 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že to druhé bude síla kontrakcí, ale nejsem si jistá. Jinak mě začali kontrakce sami od sebe po pěti minutách, ale taky mi dali kapačku oxytocinu na stahy, nakonec mi i něco píchli na zánik branky, takže sice jsme začali lehce spontánně, ale nakonec mi taky museli pomoct. Ale dá se to vydržet, dokonce jsem s tou kapačkou mohla i do výřivky. To byla nejlepší část porodu :slight_smile:
6. dub 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kromě toho úplnýho konce, kdy mi dali tu naši princezničku na bříško ještě připoutanou šňůrou k mamce :dizzy_face: to bylo snad nejkrásnější na světě.

Nebojte, říkají, že to sice víc bolí, ale zase je to kratší, a vydržet se to stopro dá, fakt! Držím pěstičky ať jste vy i mimískové v pořádku!
6. dub 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jdu se osprchovat, pak vykoupeme naši princezničku a půjdeme spinkat. Přeju klidnou noc všem maminám a mimiskům!
6. dub 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to druhé číslo měla většinou 2 nebo 3,ale nic neříkali.Viděla jsem odcházet 3 maminky s mimískama,tak jsem jim záviděla samozřejmě zdravě.Jedna chudinka sotva šla jak ji spodek bolel asi je hodně šitá.Mimísci byli nádherný a spokojený.Mimísky si nesli hrdý tatínkové.
6. dub 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to mě asi dělat nebudou.Nebo teda nic neříkal.Ale mám spíše obavy,aby v uterý nezjistili,že nejsem pořád připravená a neležela jsem tam kdoví jak dlouho. :angry:

a já z monitoru žádný čísla nemám.Ale dávají mi celý grafy a mám je v průkazce.Tak nevím co to může znamenat. :confused: :confused:
6. dub 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji všem maminkám k miminkům :wink:

A jinak vidím že to máme opravdu všechny stejné. Já taky bojuji s bolestma bříška a někdy s upovídaností malého. Teď zrovna před chvílí mi vydržel vzhůru 3 hoďky. A mezitím 3x pojedl :grinning: Ale jsem do něj šíleně zblázněná a manža taky. Pořád mu říká že by ho nejraději snědl a jak krásně voní a já si to samozřejmě myslím taky :grinning: No asi za tři hoďky bude vstávat a mě se zrovna bude chtít spát :grinning: a budu nervózní :wink:

Hele ale stejně se mi nejvíce líbí jak šermuje rukama a hledá bradavku úplně někde jinde než je a jak pak nabírá a já se tomu musím smát :grinning:
6. dub 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat na žloutenku. Malej měl zvýšené hodnoty ale v porodnici ho neslunili ale nějak nám nemizí. A doktorka mi vyhrožuje že mu budou muset odebrat krev :frowning2: Snažím se ho slunit pod oknem jak říkaj ale toho slunka se nám do bytu moc nedostane :frowning2: a má žluté bělmo u očí a celkově je dost žlutej. Máte s tím někdo taky takovej problém? Jó a ještě zdá se vám že Ti vaši prckové už vás vidí? Mně se zdá že hledí někde mimo mě. Mám úplně strach že nevidí :frowning2: ale na světlo reaguje. Ach jo!
6. dub 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
MADY-tak já to mam úplně stejně s malím.U kojení místo aby si vzal bradavku tam co je tak jí hledá na druhé straně :wink:
S tím spaním to mam podobné ted jsme ho tu uspávali přes 2 hodiny.Pořád brečel,chtěl se chovat a koukat a nakonec zabralo koupání a nakrmení.Ted už konečně spí tak půjdu taky nevim kdy se zas vzbudí.A já sem strašně nevyspalá když spí jeden tak druhý syn nespí.
Ráno sme mohli spát dlouho jenže Vojta si usmyslel že bude vzhůru od 6 a pak usnul kolem 7.30 jenže to už se zase vzbudil starší syn.Jsem zvědavá kdy se pořádně vyspím.Naštěstí se Vojta budí v noci na jídlo po 5hod,já ho na krmení nebudím po 3 ani bych se sama na to nevzbudila :wink:
6. dub 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady říkají že do 30cm tě prcek vidí.a je to pravda.jinak mi zase malinko šilháme ale to se nám snad spraví,je to prý normální.my sme měly taky docela ošklivou žloutenku v porodnici ale 2 dny sme se slunily a zmizela nám úplně.tak držim palce ať se toho brzo zbavíte :slight_smile:
6. dub 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: tak to jsem zvědavá, jaký ten zátěžák bude - dělají to, myslím, kvůli mimču, aby zjistili, jak na ty kontrakce reaguje, jestli se mu tím nesnižují ozvy.

já dneska měla pěkný kontrakce sama od sebe - to "nižší číslo" přes 120 :grinning:
tak to viděli dělat mi ho ani asi nebudou...

monik, sisi: neměli by vás nechat ještě trochu dýl, než začnou s tím vyvoláváním?
my jsme v úterý už 42+0, takže "musí", ale vy máte ještě čásek... :confused:
6. dub 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek