• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

no já osobně si myslím,že jo :frowning2: ale to se uvidí v uterý,pač jestli to nebude nachystaný,tak stejně asi budou čekat :wink:

i když mám docela strach aby malá nebyla moooc veliká,docela se bojím abych jí zvládla vytlačit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no uvidím co se dovím zítra na těch kontrolních ozvech,jsem docela nervozní,jak to vše bude :confused: :confused: už aby to bylo za nami a měly jsme ty naše berušky už u sebe :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to chtějí udělat dřív protože je malá veliká a má tam už hrozně málo místa.Prý pořád roste a děloha už ne,tak se bojí komplikací.Mě to druhé číslo teda pořád klesá.A paní co seděla naproti mě se zátěžovkou měla také 0-10.Tak teda nevím.
6. dub 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme asi velký tak akorát, vsadim se, že pokud malá vyleze až v to úterý, tak stejně podle váhy přenošená nebude - já byla 12 dní po termínu a měla jsem 3,5kg (spontánně)

tak doufám, že se třeba historie zopakuje a dneska v noci mi začnou stahy a zítra bude beránek na světě :wink:

taky jdeme zítra na monitor - v 8 ráno, chudák taťka, vstávat v neděli takhle brzy :sweat_smile:
7. dub 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...ja taky az v utery co bude, jaky nalez...mala ma uz 3700g, takze nevim...

co to je ta zatezovka? jak to probiha???
7. dub 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
píchnou ti dávku oxytocinu, a pak zkoumají, co to dělá s dělohou a mimčem - jestli třeba nereaguje na stahy nějak podezřele (snížením ozev)
7. dub 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady-my teda žloutenku neměli ani trošku zvýšenou,jenže o to je to horší,že malá vůvbec přes den nespí:slight_smile::slight_smile:O nějakých 20hodinách,jak píšou v knížce,si můžem nechat zdát!!!Maximálně 12hodin...Ale co říkala doktorka,že nemají být přímo na sluníčku!to by se mohli přehřát a mít teplotu.Jen denní světlo-takže asi stačí někde k oknu a je to.

Krejcirice-a co přítel???Co říká na mimi? Zlepšilo se to mezi váma?A pomáhá ti?
7. dub 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky Klaruska ma Tomaska 4300 53 cm , teda jestli se to uz nevi :slight_smile: narodil se 5.4. :slight_smile:
7. dub 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, další mimčo. Gratulujeme!
7. dub 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kde jste? To všechny rodíte?
7. dub 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to doufám, že už vás to všechny chytlo, protože jsem moc zvědavá, jak to probíhalo u vás....
Samozřejmě vám přeji jen to nejlepší :slight_smile:
Tak hodně síly :sunglasses:
7. dub 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik:já jsem ještě tady jen jsem neměla čas jít na net.Byli jsme nakupovat a poklízím.U nás ticho po pěšině. :frowning2:
7. dub 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všici-maminky,miminka a poslední těhulky :slight_smile: :slight_smile:

já se teď vrátila z kontroly a ozvy v poho,tak asi rodit se nebude.V porodnici opět narváno,tak se tam ani nehrnu.Už chudáci sestry neví kam ty maminky dát :sunglasses: :sunglasses:

tak já asi sama rodit nebudu,pač se malé vážně asi nechce.No jo nechce v pondělí dostat na prdel :grinning: :grinning: tak u nás to asi to uterý jistí :angry: :frowning2: :frowning2:
7. dub 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás je živo, malá se nemůže zabrat, pořád se něčeho leká, nevím čeho, doma máme ticho, sab simplex moc nezabral, jenom je pořád nalepená na prsu, dudlíka nechce.
7. dub 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sloník tak my jsme dnes na tom stejně, malej zabere max na hoďku :frowning2: už v noci spal dohromady jen 4 hoďky, ani nijak nebrečí, ale furt by byl u prsa. :rolling_eyes:
7. dub 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...jenom zprava z dubnovek...Protea...Lenicka...ma holcicku Anicku...14:30, 50cm, 3,35kg...
7. dub 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravime z porodnice.Uz je z nas stastna rodina :dizzy_face: .
4.4. ve 22:27 se nam narodil nadherny kluk Tomasek :slight_smile: :dizzy_face: vazici 4,3 kg.
7. dub 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klarusko, moc moc gratuluju k Tomaskovi....
7. dub 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janusko,moc dekuju za gratulaci a hlavne Ti preji,at uz taky co nejdriv drzis to svoje slunicko v naruci.
7. dub 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky šťastlivý, gratuluju, to se máte! :slight_smile:

sisi, monik: já také stále celá, i když každý večer mám stahy (nepravidelný a moc to nebolí) - dnes jdu na monitor, a pak na výlet :grinning:
tož se těším, i když to bude mazec, chodit po lesích s tím mega pupkem :sweat_smile:
8. dub 2007 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarus:mooooccc gratuluji :slight_smile: :slight_smile:

kyri,sisi: tak já taky v celku,i když včera teda mega bolesti v kříži a pak i v břichu.Fakt už jsem jen přešlapovala.A v deset večer už říkaám tak a jestli se ta bolest ještě vrátí,tak asi začnem balit.No....a nic :angry: :angry: :angry: Je fakt,že to byla hrozně táhlá bolest a vracela se tak po mititě což bylo divný,ale čekala jsem jestli se to nějak zpravidelní a po dbou hodinách jako by se nic nedělo :sunglasses: :angry: :sunglasses:

kyri:tak ať ten výlet pomůže!!!!Ten mudr co tam byl včera říkal-hlavně dlouhé procházky a chodit a chodit......tak co víš :wink:
8. dub 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik...bozatko, taky drzis partu...? Chodit, chodit, kdyby to tak slo....jsem tak natekla...bleee, dnes je mi divne od zaludku...asi pujdu blinknout na wc....
8. dub 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kyri, šťastný výlet, výborné výsledky na monitoru! A holky, držím pěstičky, ať to dopadne!

Jinak naše princeznička po koupání zabrala, probrala se na chvilku po 20 minutách, ale pak spala od 20:00 do 3:00 :slight_smile: je to moje zlatíčko, takže jsem poměrně dospalá :wink:
8. dub 2007 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
janus: držim,držím.....Jo s tím chozením jsem mu to taky chtěla říct,že jako asi kdyby to šlo tak se stím neseju :unamused:

a nic si z toho nedělej ,já su oteklá jak prase.Kotníky už kdesi zmizely a prsty na rukách jaksi nepoznávám a zbytek vlastně taky né. :grinning: Boha jsem to vůbec já....... :confused: :confused:

jo bacha zvracení může být předvoj.......i když mě je na blití už tak tyden a nic :angry: :frowning2: :cry:
8. dub 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tak to chození je fajn, oteklá nejsem, ale mám pocit, že mě to spíš ještě otužuje, než aby to něco vyvolalo... :unamused:
no, třeba tím aspoň to hrdlo povolí.
monik, ty bolesti tě mohly docela popošoupnout, třeba už se otvíráš a máš to za pár...
8. dub 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bylo super,protože jsem vážně dost zašpuntovaná a mám strach aby mě v uterý neřekli,že to je pase a že mám jet domů :angry: :angry: Pač když už se tam dovalím s tou taškou,tak ať se teda něco děje :confused:

nás taky dnes čeká výlet,tatka si vymyslel,že se pojedeme podívat na hrad/je to od nás kousek/,ale je jak jinak než na kopci,tak to jsem zvědává,jestli tam dolezu..... :grinning: :grinning:
8. dub 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud tě pošlou dom, tak buď ráda - my to měli taky tak, v pátek. docela to bylo fajn, protože jsem sama cítila, že by to bylo zbytečně brzo. v úterý už to budu brát jinak...
8. dub 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi máš pravdu,budu radši,když dáme te naši berušce ještě šanci :wink: tak uvidíme jstli se to pohlo nebo ne :sunglasses:
já jsem ale už tak natěšená a nedočkavá :slight_smile:

holky,mě se udělala na ruce vyrážka a pěkně svědí :angry: tak 1cmx1cm,takový malinký pupinky. Není to nějakej průser???? :fearful:
8. dub 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Gratuluji k miminkům a at jsou zdravá a spokojená.
monik:také jsem měla včera docela slušné bolesti a nic.Také mívám náběh na zvracení
kyri:snad ti ta procházka bodne a malá se už umoudří.
8. dub 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: ty taky ještě tu?????

no já si každej den říkám,že už se konečně někdo neozve a my jsme pořád v celé sestavě :wink: :angry:

u nás se nějak škaredí počasí :angry: :angry: Tak snad brzo vyleze slunko a můžeme jet na ten turistický výlet :wink:
SISI,tak taky něco naplánujte a večer jedem všici rodit :grinning: :grinning:
8. dub 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik-tak to ti závidím!!!7hodin vkuse!!!! To je mazec!!!!My dneska 4,5 a to byl úplný rekord a já byla šťastná:slight_smile:A teď se tady dozvím,že některý míma spí už 7hodin!!!To je tak nespravedlivý!!!
My dneska ráno zaznamenali pokrok-dali jsme malé-už poněkolikáté,ale zatím bez výsledku.hrací kolotoč a už se koukala...Otáčela hlavičku za hračkama,oblíbila si modrýho hrocha:slight_smile: Tak to bylo srandovní! Doufám,že se brzo zabaví hračkama sama a já budu mít chvilku oddech:slight_smile:

Těhulky,obdivuju vás jak chodíte na výlety!!!To mě už s eteda nechtělo.Taky jsme procházkovali,ale byly to samé směšně krátké trasy...Tak ať vám to pomůže!!!

A novým maminkám moc gratuluji!!!!
8. dub 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek