• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

monik:pojedeme se podívat do Ždáru nad Sázavou a až přijedeme,tak se půjdeme projet.K sexu toho svého zeda donutit nemůžu.Třeba by to zrovna pomohlo.
8. dub 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že jo.Sex to včera asi podraždil i u nás :grinning: :grinning: tak ať se nebojí a jde do toho.Můj mudr mi při každe kontrole říkal,že ať si partner ještě užívá,pač v šestinedělí ani ránu!!!!!! :confused: :confused:

a přece jen v těch tabletkách kterejma nam to budou vyvolávat je to samé co ve spermatu,tak to musí mít nějakej efekt nééé???? :angry: :angry:
8. dub 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:jenže mi to měli zakázané po celé těhotenství a on se bojí.Zkusím ho ještě dneska ukecat.Tady máme krásně a v tom Ždáru je pěkná zima a fučí to tam.Teda tu Hypernovu tam mají mrňavou.
slonik:ty máš roztomilou holčičku.Ty jsi příjmením Horáková teda jestli se můžu zeptat.
8. dub 2007 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to se mu nedivím.My jsme taky ze záčátku nesměli,pač jsem v 9tt krvácela a ležela ve špitále :frowning2: .Ale od půlky těhu jsme už mohli. Tak pokud jste to měli zakazané jen kvůli udržení,tak myslím,že to už můžete :wink:

no my na ten hrad ani nejeli,u nás je teda pěkná kosa.Tak proběhla jen zdravotní procházka s pejskem a mazali jsme domů :angry:

pustili jsme se do pečení mazance,tak teď kyne :sweat_smile: ale jsem zvědává jestli bude k jídlu :grinning: :grinning: je to premiera,tak případný neúspěch bude odpuštěn :sunglasses:
8. dub 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, hlásím se do klubu, pravda trochu skoro pozdě:slight_smile: dneska máme termín, ale Marušce se zatím nechce ani omylem. Už jsem sem párkrát nakukovala a koukala jaký máte fígle na dostání mimina ven, ale mám dojem, že si stejně mimino vyleze kdy se mu zachce co? :grinning:

monik111: jak jsi psala o té vyrážce, tak já mám na jedné ruce, na nártech obou nohou a nejhorší je i na břiše :confounded: ale myslím, že to není nic vážnýho, mívám to někdy v létě na rukách, když je horko a mám trošku nateklé prsty. Teď mám nateklý všecko. Doufám že to pak hned zmizí.
8. dub 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasap: tak tě vítáme do klubu :slight_smile: a neboj třeba budeš mít štěstí a dočkáš se dřív než si myslíš :wink: :wink:
i když mám pocit,že přenášení je dnes v modě :angry: :angry:

jo ty otoky by měly zmizet hned po porodu-teda doufám,pač jsem řádně zavodněná snad i na pr... :grinning: :grinning:
8. dub 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,kde se flákáte?????to celý den barvíte vejce?????Omlouvá vás jen porod...... :slight_smile: :wink: :slight_smile: kééééž by :slight_smile: :slight_smile: :wink: :confused: :confused:

Jinak tedy všem-maminkám,mimiškům a taky "ještě" těhulkám pěkné Velikonoce a ať moc nedostanete :grinning: :grinning: :grinning:

tak zítra /třebas néé/ ahojky.....písněte jestli budete ještě celé :wink:
8. dub 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauves, stále celá, ale šíleně utahaná z výletu, tak doufám, že se v noci hezky a pořádně vyspim :grinning:
tvrdnu ostošest, ale to je večer normální, takže porod neočekávám, je mi teda divně, ale to bude únava.
8. dub 2007 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak trochu špiním, před chvílí křeče a tvrdnu stále,
že by ten výlet zabral?
není tu ještě nějaký ponocovač? :confused:
9. dub 2007 ve 04:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všem přeji pěkné velikonoce a málo bolavou zadnici :grinning:

Vypadá to že Kyri za nedlouho porodí. :wink:
9. dub 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky pěkné velikonoce.
kyri to přeji doufám,že už rodí.Mě se zítra tak nechce do té porodnice na to vyvolání.
monik:tak jsem přítele k sexu ukecala,ale stejně to nepomohlo.Jak se těšíš na zítřek?
9. dub 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré velikonoční ráno,
přeju vám všem, které to slavíte nebo dodržujtete krásné Velikonoce a pokud možno co nejméně bolavé výprasky. Já to bojkotuju, zamkli jsme se a užíváme si rodinné štěstí.
Klaruska: moc gratulujeme, ať vám hezky roste:wink:
Terezka dneska spala od 20hod do 2:30 a pak od 3:20 do 07:00 :confused: tak jsem se divila, ale jsem ráda, protože na včerejšek pro změnu od 1 ráno do 5 nespala vůbec... A teď zase chrní... spokojené miminko. :slight_smile:
těhulky držíme pěstičky. Kyri: že by už?
9. dub 2007 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, Kyri bude mít malou na Velikonoce, to je nadílka :wink:

jsem se zařekla, že nic nebudu píct, dokud je malá malá, a včera byla tak hodná, že jsem upekla kynutý knedlíky - manžel nechtěl nic sladkýho, tak slaný.
9. dub 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlasím stav stale v celku :angry:

sisi: právě že mám docela nervy z toho zítřka :angry: :angry: vůbec si to totiž nedovedu představit a mám docela strach :frowning2: nejradši bych aby to přišlo samo :wink: :wink: je to takový divný,když tam člověk příjde a čeká jestli to zabere nebo né :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ach jo třeba se to dnes rozjede...jenže to si říkám každej den a nic,takže si jdu dobalit tašku dělat chlebíčky :wink: :wink:

jediný co je nádherný,je to že snad už zítra budu tu naší berunku držet v náručí :slight_smile: :slight_smile:

snad to bude bez nějakých trablů a malá bude zdravoučká a spokojená,to je teď pro mě to nejdůležitější :slight_smile:

kyri: držíme s malou pěstičky ať se to už rozjede,vypadá to nadějně :wink:
9. dub 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, tak ja taky drzim pesticky,at je Taisha brzo s maminkou!!!!
9. dub 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:mě to budou vyvolávat až ve středu,takže ti závidím,že už to snad budeš mít zasebou.Zítra mi budou dělat jen tu zátěžovku.
9. dub 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniik...drzim pesti a preju hodne sily...vyspi se na to, budu na vas myslet...

sisi...tobe taky hodne stesti na tu zatezovku...bud silna berusko!

kyri...no comment...just good luck!

Zitra mi reknou, doufam... :confounded:
9. dub 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky,jen doufám,že to příjde samo třebas dnes v noci...hih :slight_smile: :slight_smile:

janus: a na co čekají u tebe??? už by sis taky zasloužila nějaký termín :wink:

někdy to jen ta představa,že to je načasováný,pěkně porod rozjede :wink: i když u nas asi nééééé.... :cry: :cry:

sisi: třeba to ta zátěžovka taky spustí a ve středu už taky budete tři :wink:

holky já vám taky přeju,aby to přišlo samo a bylo to rychlý a ať máte ty svoje poklady u sebe :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik a januskaababoo:vám také hodně síly a at je to málo bolestivé a hlavně hodně rychlé.kyri byla ještě v 8 hod.na dubnovkách.
holky budete mít přítele u sebe hned od začátku nebo až přímo u porodu?
Já až u porodu bohužel.Chtěla jsem tam mít od začátku nej,kamarádku,ale bohužel nemůže je jich v práci málo.
9. dub 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, stále jsem tu, ale už docela načatá, krvácim víc a mam stahy, ale malý a moc to nebolí! :sweat_smile: takže buď jsem indiánka anebo prostě stále nerodim.
tak doufám, že se to ještě trochu pohne, kdyby ne, tak ta indukce zítra aspoň hned naskočí (teda doufám) taky jsme to ještě ráno s přítelem pošťouchli :wink: a valí se ze mě hlen. zátka, takže snad...
9. dub 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Kyri,to už vypadá dobře!!!!Tak držím palce a pěsti a všechno!!!!
9. dub 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočičky březňačky a teď už dubnovky Krásné Velikonoce a pokud čekáte mimísky a zítra máte jít tak ať se to vše podaří a těšíte se z vašich drobečků

Kyri tyjo už jeď... krvácíš, hlenová zátka pryč ... :grinning: máš to zapár tak držíme palečky
9. dub 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: tak to je dobrá zpráva :wink: moc ti to přeju ať už to vypukne :wink: :wink: přeju ať to je rýchlý,po takovým čekání si to moooc zasloužíš :wink: takže holky do toho!!!!!! :wink:

sisi: já tam přítele budu mít hned.Jenže ráno mě tam doveze,pak ho pošlou domů a zavolám mu až to naskočí.Mudr říkal,že to může trvat dvě a nebo taky dvanáct hodin,něž začnou bolesti,že se ten prášek bude muset dát třebas i víckrát.Takže třeba začnu rodit až ve středu :angry: .Tak uvidím,ale chudák,čekat doma kdy to začne.Ale jinak to nejde.Alespoň tady u nás.A stejně by ho asi ani nebavilo to čekání:ale jak to začne tak už tam budem spolu a pěkně to spolu dotáhnem :slight_smile:
9. dub 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
draga - počkám si, až to bude fakt - vychutnávám si ty nastupující bolesti, konečně :wink:
asi ještě obejdu několikrát zahradu a zreju záhony, aby to náhodou nepřešlo, to už by mě asi jeblo :grinning:

taky přejeme krásný velikonoce všem :slight_smile:
9. dub 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
laz - díky, drž :wink:
9. dub 2007 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů,kyri,no konečně!!!Tak na tebe budu myslet...
A na vás ostatní zítra,ať vám ty prášky rychle zaberou,ať nemusí píchat oxy a ať to bolí co nejmíň a jste i s miminkama v pořádku.
A pak se co nejdřív na koníka vraťte..je tady teď mrtvo,co jsme všechny maminy...
Mě zrovna hlídá malou mamka,jsou na procházce.Tak jsem 1,5hod.spala a teď bych měla jít asi žehlit nebo dělat jinou užitečnou činnost,ale to bych se zas vyčerpala,tak radši budu na pc:slight_smile:Zvlášť,když jsem sama doma a nikdo mi do toho nemluví...

Mamči,jak jíte? Já se stále bojím,že jím něco nadýmavýho,nevím přesně,čeho všeho se vyvarovat...Třeba i čokolády?Aby z toho neměla Ema nějaké vyrážky třeba.A ovoce jíte?
9. dub 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUsinta tak z toho jídla mám taky obavy, jím fakt hodně omezeně :frowning2:. Z ovoce už mám vyzkoušený banán a hrozny a v poho a tu čokoládu radši nejím :unamused:. Ale oplatky to jsou moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
9. dub 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri....je to tady holka....!!!! Huraaaaaaaa! Uplne oslavuju s tebou!!! Jak se ti deje tohle, neni cesty zpatky...paraaaada :grinning: vychutnej si bolesti, ja uz na ne taky cekam.... :rolling_eyes:

My jsme ted taky stouchali, predtim jsem mela takovy kreciky, no a asi jsme to prostouchali kapku vic, bo to prestalo...a jediny co ze me tece je prirodni prostaglandin :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska na monitoru mi bylo sdeleno, ze pravdepodobne zitra uz si me tam nechaji a zatezovka a pak vyvolani...tak jak ve Svitavach, ze jo moniik...Vinyho poslou domu a pak zavolaji az budu otevrena asi tak na 3cm...a do te doby budu sama samotinka, ja si myslim, ze tam jsou partneri nejvice potreba, bo jak uz mas ty bolesti silnejsi, tak ho moc ani nevnimas....
9. dub 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přeji ať vám to zítra vše dobře dopadne :wink:
já měla taky vyvolávaný porod,v 10 hodin zavedena tableta,ve 12 hodin mi praskla voda,ve 13 hodin jsem volala přítele(sestra ve Svitavách mě sjela,že je brzo :angry: ) a v 15.15 se narodila Klárka :dizzy_face: :dizzy_face:
přítele bohužel k porodu nepustili,měla jsem nějaké komplikace :frowning2:
takže se držte :dizzy_face: :wink:
9. dub 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladunko, jak caste jsi mela po celou dobu ty kontrakce????
9. dub 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek