• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

víš co je hrozný,že tohle si vůbec nepamatuji :frowning2:
po té co mi daly klystýr se mi udělalo zle a měla jsem velké potíže s tlakem,měla jsem křížové bolesti a nakonec jsem i omdlévala :unamused: takže prakticky jsem po celou dobu ležela a měla bolesti,ale jak časté byly,nevím :frowning2: je to skoro už 6 let
:slight_smile:
ale byla to opravdu rychlovka,to prý vyvolávané porody jsou,ale třeba to je jen individuální :slight_smile:
9. dub 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladunko...individuali jo, a rychle taky :wink: pry, pak dam vedet... :confused:
9. dub 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to takový divný,když se musí ležet a čekat,kdy to začne,pamatuji si,že jsem se ptala sestry jak to poznám,že to začalo :grinning: prý bude to takový jako,když máte dostat menstruaci a ono fakt jo :slight_smile:
potom ve mě něco luplo a voda tekla :grinning:
9. dub 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
januška: doufám, že už to nepřejde, kontrakce po 15 minutách (a mezitím občas 1 slabší) už asi 3 hoďky, ale jsem stále veselá, neb to bolí fakt jen jako ms - a to nijak zvlášť divoká. tak dáme večeři a vanu a uvidí se. i kdyby to přešlo, tak na to vyvolání už to bude lepší, než v pátek...
9. dub 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri-ty vago ti fandím jak na fotbale!!!!!!Hib hib hurá!!!!
9. dub 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týý woe, jen nakouknu a je to ... Kyri, sakja kujva .. držím všechny palce ... Ti taky fandím ako Laz ... do toho do toho do toho !!!
9. dub 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: taky fandím.ať už to začne pořádně bolet :wink: :wink:

na to čekám taky!!!! :frowning2: mam pěkný bolesti v kříži a v břichu.Ale je to nic moc bolestivý-prostě malinko silnější jak při ms + ty záda.Ale nijak to zatím nehrotím.Bylo to tak dvě hoďky po 8min a pak se to začalo táhnout a je spíš v tahu.Tak jdu udělat hají do vany a se uvidí. :slight_smile: :slight_smile:
Kééééž by tato noc byla magická :slight_smile:

Jůůůůů a viděly jste holčičku od šarky????? je hezoučká :wink: :wink: :wink:
9. dub 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zada me bolely snad nejvic z celyho porodu, au au....to jsem na ne i nadavala, ze mi proti tyhle bolesti nic nedali...
9. dub 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:já se dívala je hezoučká
Také mám sem tam bolesti,ale polevují,takže z toho nic nebude.
kyri:fandím,aby jsi jela už dneska.Zátku máš pryč,tak by to mohlo dopadnout.
9. dub 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s váma je legrace :slight_smile:)

lazenko nám PA na kurzu říkala, že měla u porodu tatínka sportovce a pomáhal manželce výkřiky: Do toho, do toho :grinning: :grinning:

nechápu co mají v těch Svitavách s těma 3cm se mnou byl manžel od začátku vyvolaného porodu a kdyby měl dorazit až když jsme byla otevřená na 3 tak přišel někdy v půlce :((

januško mě u vyvolaného porodu začly kontrakce půl hodiny po zavedení kapačky a bylo to teda dost často po sobě cca po 3-4 minutách, ale ze začátku jen slabé (no slabé prostě se daly prodejchat) ke konci dost hnusný cca po půl minutě už jsem nezvládala to prodejchávání a najednou řekli můžete tlačit a Dalík byl za chvilku u nás :slight_smile:) u mě byl ten problém s otvíráním, že to šlo pomalu...nejhorší bylo když mě natáčeli na monitor a musela jsem ležet to bylo vždy nejhorší půlhodina...mě hodně pomohlo být na míči ve sprše a opravdu se sprchovat horkou vodou...
jo jinak furt jsem koukala na tem monitor a už to potom poznala
9. dub 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,vy snad porodíte v noci všechny tři!!!tak to vám držím pěsti!!!!A Kyri je úplně jasná!Taky jsem to tak měla,nejdřív bolesti jako při menses a po příjezdu do porodnice už to bylo děsný,ty křížový jsou nejhorší!!!Břicho jsem vůbec necítila...Tak ať máte jen ty bolesti v bříšku a ať nám sem zítra napíše zuzu 3smsky o narození miminek:slight_smile:Nebo vlastně4?kolik vás vlastně je?Musím dočíst,jestli i januska má nějaký příznaky:slight_smile:
9. dub 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky,tak si řekněte,že tam chcete mít chlapa celou dobu-to vám přece nemůžou zakázat.jendou se za to platí,za doprovod,tak vám musí vyjít vstříc...je pravda,žjak píše januska,že pak už jsou chlapi na nic,když jsou bolesti mega,to už lítáš ve vesmíru a nevnímáš nic...A taky je určo lepší,když to tak prožívají celé,tu atmosféru,od začátku..Kdyby přišli až k tomu tlačení,tak by to mohl být i šok...

Janica-no vidíš,přejdu z čokolád na oplatky nečokoládový:slight_smile:je to totiž tak jediný,na co mám chuť.Jinak skoro nejím,protože nemám chutě. Ale to je dobře,aspoň spálím zásoby:slight_smile:

Je pravda,že když mamina jí železo,že můžou mít miminka prdíky???Nevíte někdo?
9. dub 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mrnata mi ještě spějí tak můžu být chvíli na internetu.
:grinning:
Před chvilkou jsem přišla z práce,myslela jsem jak mě to vyřídí ale jsem celkem v pohodě.

LUSINTA-ahoj ptala jsi se jak je to se mnou a mým přítelem.No vypadá to nadějně,co jsem byla v porodnici tak se staral o Tomáše a to mu i zůstalo,koupe ho(dřív sem ho k tomu aby ho vykoupal musela hodinu přemlouvat),čte mu pohádky věnuje se mu.K mimču se moc nehlásil,ale těd snim občas blbne.Jinak mezi námi je to celkem dobré,začal se mi trochu věnovat pomáhat mi atd..Nechci to zakřiknout ale snad to bude dobré.Nedělám si iluze ale momentálně to nechávám tak jak to je.Čas uvidí. :wink:
10. dub 2007 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim se...a hadejte :wink: ...furt nic... dyt to uz je jako sloni tehu...tak dlouho...takze dnes se teprve ukaze co a jak...mozna ta zatezovka probehne...holky kdo ji mel...pustili vas po ni domu??? Samozrejme, bez nalezu a vse ok???
10. dub 2007 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj JANUSKAABABOO-když jsem byla v porodnici tak jedné paní dělali ten zátěžoví test a ona pak asi za 10hodin porodila.Neměla po něm také žádný nález nic a když sem já šla rodit tak neměla ani kontrakce a za 4hodiny porodila.Takže si myslím že po něm domu nepouštějí.
10. dub 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice...diky moc, ja jen nevedela, jestli tasku sebou, nebo si pro ni jeste muzu dojit...tak asi radeji sebou...

Jo a jdu si zmenit motto...mozna rodim potom!!!
10. dub 2007 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Alcatko rodi!!!

Ve dve rano ji praskla voda...od sesti pravidelne kontrakce po 3 minutach....
10. dub 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
januskaababoo:já jdu dneska na zátěžovku a mám si vzít už i věci,že tam zůstanu,takže si určitě věci vezmi.Také jsem slyšela,že to může porod vyvolat.
10. dub 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka2 : nic na tom neni, me to delali taky a to mesic pred porodem. hlavne bud vv klidu, miminko to pozna, kdyz jsi rozrusena ci mas strach..... :wink:
10. dub 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice - to je dobře, že je to s Vámi v pohodě, to ted nejvíc potřebuješ :wink:

kyri - teda, tak žádný velikonoční zajíček? :frowning2: To neva, i dnes je to dobrý!
Takže maminy - držíme pěstičky na rychlý porod!

Lusinta - nám v porodnici říkali, že prý hrozno jíst nemáme, max. jablka a co je typicky český, doktorka mi dokonce řekla, že jen kompoty :unamused:
čokoládu jsem dala jednou - jen sušenku s čoko polevou a malá se po tom kroutila celý odpoledne, takže mě čoko taky nefunguje. Takže jím maso na kmíně :slight_smile:, brambory, rýži, těstoviny, polévku bramboračku a kuřecí vývar, když mě honí mlsná, tak si uvařím pudink se šlehačkou - to kupodivu nevadí a přidám pár piškotků. Z ovoce jsem zatím párkrát zkusila jabko a taky dobrý. No, a většinou rohlík od včerejška /pečivo všeobecně/.
Jinak když si to dáš do vyhledávače, je tady zajímavá diskuze, jen nevím, jak se jmenuje. Tam jsem zjistila, že moje největší dosavadní zhýralost, chleba ve vajíčku, je to nejhorší, co jsem mohla vymyslet. A já si bláhově myslela, že tvrdej chleba je OK. :frowning2:
10. dub 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký den maminky a brzo maminky :grinning:
Potřebovala bych poradit s vyřízením všelijakých papírů ohledně dítěte - pokud je mezi Vámi brňanda budu moc ráda. Vůbec nevím co vše potřebuji vylítat :unamused: .
Poradíte mi prosím? Info na IP. Děkuji moc. Hanka
10. dub 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta já to hroznový víno prubla a dobrý, měla jsem na něho hroznou chuť :sweat_smile:. A nám říkali, že po tom můžem zkoušet, po jednom druhu denně co mimču vadí a co ne!
10. dub 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne, my zase měli dopoledne ...... hrůza!! Teď jsem mu dala dudel a vypadá to, že konečně usne. Co se týče jídla, tak já jím hrozny docela často a je to v pohodě. Z ovoce pak ještě jablka a banány, kompot broskvový a mango (toho jsem se trochu bála, ale bylo to v pohodě, žádná reakce). Je třeba zkoušet a zkoušet a pak si i pamatovat, co jste zkusily :stuck_out_tongue_closed_eyes: , protože s tím mám občas problém. Jak jsem unavená, tak se mi smíchá i více dní dohromady, a pak si lámu hlavu jak u nějaké zkoušky :grinning:
10. dub 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste se tady nejak zasekly...???

Kyriiiiiiiiiiii...co je s tebou???
10. dub 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem se chtěla zeptat,jestli někdo nvíte o Kyri??
10. dub 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vy potvůrky!!!My tady všichni trneme,jak jste dneska u doktorů dopadly a vy nedáte ani vědět..To asi všechny rodíte,že?Tak doufám,že aspoň pak dáte vědět:slight_smile::slight_smile:

Jinak jsem se dozvěděla,že malá může mít prdíky i z toho,že já mám zácpu...

Zase brečí-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-sotva jsem ji uspala!!!!Já se z toho už picnu!!!!Potvůrka jedna!!!!

A hrají si ty vaše mrňata už nějak?Koukají na hračky nebo tak?
10. dub 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zpráva od Kyri ze 16:33:
AHOJ, TAK NÁS NAKONEC STEJNĚ VYVOLÁVAJ - SICE TO VČERA ZAČLO, ALE V NOCI TO ZESLÁBLO, TAK MĚ OTVÍRAJÍ, BOLESTI UJDOU, ALE POROD ASI AŽ ZÍTRA - JSEM NEDOBYTNÁ :o/
10. dub 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zpravodaj:
TAK KONECNE PRISLO NASE STESTI. JMENUJE SE VERONIKA, NAR. 10.4.. VE 13.22H. VAZI 3400G A MERI 51 CM.JE NADHERNA! JE NAS POKLAD. MONIK111

Takže velká gratulka a mamince hodně mlíčka, ať Verunka hezky roste. Holky vůbec nestíhám... nemáte někdo info o Kate74, Barune? A co Petaska? Taky tu nebyla... no snad se dozvíme nové příspěvky.
Lusinto: my to máme taky tak. Nakojím, položím, otevře oči, chvíli mrká na kolotoč - asi ho ještě nevidí, je dost vysoko - a pak řev. A takhle stále dokola. Myslela jsem, že mám málo mlíčka, ale když se poblinkala, dostala s pitím útrum. Snad usne - to bude zase noc... :unamused:
10. dub 2007 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyy taky moc gratuluju k novému mimísku a kyri ať už to má brzičko za sebou tohle čekání při vyvolávání je pekelný ale už to fakt bude mít za chvíli za sebou :slight_smile:

januško a ty vydržaj už to taky bude co ti vůbec dnes řekli u doktora?
10. dub 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniiik...parada, holka jedna statecna...to se rodi jedna radost! Jsem na as zensky mooooc pysna, to chlapi nedokazou :grinning:

Kyri...drzim vsech dvacet!!!
10. dub 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek