• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Hurá hurá hurá hurá!!!!!!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TAISHA, 49CM A 3700G, 21:04 PO 3 HODINÁCH OD NÁSTUPU KONTRAKCÍ :slight_smile: JE ÚŽASNÁ, KRÁSNÁ, HLASITÁ A JE TO FAKT OSOBNOST :slight_smile:)

Tolik sms od maminky Kyri :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak velká gratulace!!!!!!! Tak už máš Kyry Taishu taky u sebe :wink: :sunglasses:
10. dub 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Danielah díky za info :wink:
10. dub 2007 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji Kyri, teď ještě další těhulky..... :grinning: :wink: :slight_smile:
10. dub 2007 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
KYri velká gratulace! Tak to jsi měla celkem rychlé, 3 hodiny kontrakcí, máš moji závist. Ale za to čekání si to zasloužíš...:wink:
Tak už nám zbývá jen Sisinka2, Petaska a Tadeas? Jestli teda už neporodily... :sunglasses:
dneska byla úžasná noc. Terka spala od 21 hodin do 03:30 :confused: pakuž jsem ji vzbudila, protože jsem měla prsa jak šutry. Trápily ji večer prdíky, tak se nabouchala jak medvídek, dala jsem jí na bříško termopolštářek s teplou vodou, trochu si postřílela a spala. Zato teď...asi mi to chce vynahradit. Ale přes den mi to nevadí, v noci je to horší. Pohodový den :wink:
11. dub 2007 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak to byla pěkná noc, zuzu_z :slight_smile:, u nás klasika - od 21 do 2. Je to zlatíčko. Ted teda kouká. O víkendu začala víc pozorovat hračku, co jsem ji koupila 19 na vylákání :grinning: a říkám si, že bych jí mohla dát ten kolotoč.

kyri - tak ses konečně dočkala! Gratuluju a hodně zdravíčka a spokojenosti Vám oběma!
11. dub 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tabulka aktualizovaná....tak se zase zkontrolujte, až bude čas... :wink:
11. dub 2007 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!Veliká gratulace novým maminkám a mimískům hlavně hodně zdravíčka! :slight_smile:
11. dub 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji všem!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: a hlavne silu do zvladani nove zivotni etapy...........................
11. dub 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri-mooooooooooooooooooooooc gratuluji!!!!
A co ostatní holčiny??Musím mrknout na tabulku:slight_smile:

Mám výčitky-dala jsem malou řvoucí do kočáru na balkon a podařilo se mi ji tam zázrakem uspat..Tak jsem ji tam nechala a po 45min.si uvědomila,že vlastně nemá čepičku:frowning2:((((( Tak jsem jí teď valila zakrýt hlavičku(prostě jsem nepočítala s tím,že by tam usla...Tak jsem jí jen šupla do fusaku)...Achjo!!!Snad nebude nemocná!!!To by nám tak scházelo!!!!Dneska jsme se konečně trošku vyspali-budila se po 3hodinách-tak už svítá na lepší časy a my bychom si to zkazili nějakou rýmou...Chudinka moje sladká!!!

ty mimča jsou stejně úžasný,že? Čím dál víc!!!Jak už drží hlavičku tak se dá víc ňuhňat:slight_smile: Pořád ji očuchávám a dávám pusinky,to nemá moc ráda:slight_smile:

A co holky sex? Už někdo sexujete? My se dvakrát mazlili-moc moc moc moc bych se chtěla už milovat,už s eto nedá vydržet!!!!:slight_smile:Ale jsem hodně zašívaná vevnitř,tak se budu asi dlouho bát...Hráz už nebolí skoro ani na dotek,ale toho vnitřku se bojím.Jak jste na tom vy?
11. dub 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky moc gratuluji vše maminkám!!!!!!!!!!!!!
11. dub 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ještě nesexovali! Holky jak to vypadá tam dole? Máte tam normální ďůrky? Já tam vidím nějaké maso ale doktorka mi říkala že vpohodě. Tak nevím. A ještě nemůžu na wc vůbec zastvit močení. No děs to mám nějaké povolené. Ach jo!

Ale jinak to moje miminko taky pořád oňuchávám a pusinkuji a i manža. Ale od cizích mě to vadí. Ikdyž jsou tomoji rodiče :grinning: je to prostě jen moje miminko a nikomu bych ho nepůjčila :grinning:
11. dub 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky- jak tu není kyri, tak to tu opravdu vázne :grinning:
Už naše poslední těhulky jsou asi na poslední cestě a za chvilku budeme komplet. :wink:
Lusinta-já mám po císaři 4-týdny a pořád nic. Ještě mi jdou očistky, ale už se na to třepu. Myšlenky jsou čím dál silnější a intenzivnější :sweat_smile: :grinning:
S tou čepičkou to asi bude v pohodě-fusak dost hřeje a včera určitě bylo v Brně teplo :wink:
12. dub 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo vázne, to tu, ale už není tolik času :stuck_out_tongue_closed_eyes:. U nás sex taky ještě neproběhl, chuť by byla, ale mám eště očistky, sice minimální, ale mám.
12. dub 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,vázne:slight_smile:Ale čas není..I když já jsem závislák,protože kdykoli to moje zvířátko usne,valím prvně na koně..až když zbyde čas,tak dělat něco v domácnosti:slight_smile:Ale dneska je teda zatím hodňoušek..že by se to už začlo zlepšovat???Tolik volného času jsem neměla už dlouho!!!!Cleý dopoledne chrupká..Chystám s ejít teď na prochajdu,tak doufám,že bude v tom spaní pokračovat a že nebude řvát...

Já už očistky mám taky jen minimini,ale spíš se připravuju psychicky:slight_smile:Moc se bojím!!!

Jo a s čepičkou to asi nevaidlo,protože zatím je v pohodě.Už jsme ji začli otužovat:slight_smile::slight_smile:

no a co jinak manželství?taky vám tak lezou na nervy? Je to asi těma hormona,ale my se teď stále hádáme..Jsem hrozně podrážděná,pokudtřeba nepochopí,co jsem po něm chtěla a tak:slight_smile:chudáček:slight_smile:Ale on je taky už protivný,asi tím nedostatkem sexu:slight_smile:
12. dub 2007 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo hormony, jsem teď dobře přecitlivělá :rolling_eyes:, ale manžel to naštěstí bere a je na mě hodnej, já bych na sebe nebyla, za ty moje úlety :grinning:. Jinak taky bych šla na procházku, je tam dnes nádhěrně, ale ještě jsem objednala nějaký věcičky Damoušovi, tak čekám :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
12. dub 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lusi a s tím koupáním, jsem slyšela, že se chodí s tak malinkýma mimnkama jen do vany a že je to o ničem, že je lepší počkat.
12. dub 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já jen na chvilku, malá mi spí na klíně :wink: musím naklidit, přijdou tchánovci :rolling_eyes:
jinak s manželstvím - jsme v pohodě, manžel si malou užívá, a nepříjemnej není, sex mu nechybí - sice ještě nesexujeme klasicky, ale jinak jsem zdravá, ne :grinning: , takže tohle je v poho. Včera jsem byla u pana doktora na menší kontrolu, jak se to hojí, tak říkal, že na to, že jsem 3 týdny po porodu to vypadá dost dobře. Tak jsem ráda. A do další kontroly v šestinedělí si mám prý rozmyslet antikoncepci :unamused: tak nevím, nějak mi ty prášky zatím nechybí. Jak to budete řešit vy?
12. dub 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Mně už dala HA 2 týdny po porodu :wink: jsem tam byla kvůli stehům.

Jó a jinak jsem šílená kráva. Malej mi šíleně olezl. Ale fakt hodně. A já pořád z čeho to má. Manžel na to přišel. Já blbec jsemměla jahodovej džus. To že nesmím jahody vím a dám si džus. Tak snad to brzy z něj sleze. :wink:
12. dub 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady nám říkali, že žádný džusy nepít!
12. dub 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsem tady zase:slight_smile:po procházce zase vytuhla:slight_smile:Láme rekordy dneska...

Když mě už se jinak než milováním sexovat nechce,toho jsme si užili tak od půlky těhu(to jsem zase víc měla chuť jen na takové mazlení než přímo milovat)...
A antikoncepci taky nevím..Prášky jsem brala kdysi,pak mi začly dělat zle a tak jsme si 2roky dávali pozor.A účinkovalo to.Jednou jsme si řekli,že si pozor nedáme a máme emušu:slight_smile:
Ale teď nechci mimi aspoň 3roky!!!Vůbec bych dvě děti po sobě nezvládla!!!Tak nevím...Prášky ale nechci,bléé...A kondom je taky bléé...
12. dub 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusit-vidíš-ten můj chce druhé dítě za rok nebo rok a půl :astonished: . Nejsem stejného názoru a tak nevím, zda si napsat prášky nebo né. Já prášky nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A co se hádáme se teď docela často. Jsem asi podrážděná a on unavený s práce. Někdy stačí, když má špatnou intonaci hlasu a mě to zvedne ze židle a pak jsem nepříčetná-nějak se neovládám a on se mě nesnaží pochopit :unamused: .
Ale jinak je to v pohodě. Akorát nevím čím to je a nechci si to připustit, ale vadí mi jeho mamča. Musím se dát dohromady, protože jinak bude zle :angry: :frowning2: :slight_smile:
12. dub 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinto: jojo, a to jsem skoro 8 měsíců po porodu... já vím, že je to velké rouhání (a omlouvám se všem, kdo se o dítě marně snaží - a nevím, třeba mezi ně taky jednou budu patřit), ale pro mě je v tuhle chvíli HA přijatelnější než další těhu :pensive: (poslední rok a 1/2 jsem HA nebrala.....byla jsem velký propagátor počítání neplodných dní...a myslela jsem si, že to mám na háku... a přišla Klárka :grinning: :grinning: - takže bohužel zpět k chemii)

Docela se toho "děsím" - vím, že pro děti je lepší být blízko u sebe, ale představa, že za rok touhle dobou už zase budu mít břicho, bude mi zle a do toho se budu starat o naše akční sluníčko... :confused: nevím nevím (navíc musíme dořešit bydlení...)

A hádky - muž měsíc před porodem přestal kouřit (byl velmi silný kuřák), a měl velké absťáky, takže si to dovedete představit - on absťáky, já hormony :grinning: :grinning:
12. dub 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejdřív agenda:

AHOJKY MODRY KONIKU ZDRAVIM VSECHNY MAMINY A JEJICH MIMINKA. JSEM ASI POSLEDNI KDO V BREZNOVKACH RODIL. TAKZE ADELKA 12.4. V 21.48 HODIN, 50CM A 3680G. POROD SILENY PAK NAPISU AZ BUDU DOMA ZDRAVI SISINKA2

Tak gratulujeme a přejeme hodně hodně zdravíčka a mlíčka. Jestli je poslední to fakt nevím, některé holky tu dlouho nebyly tak těžko říct.

pro mě bude taky přijatelnější antikoncepce než další těhu. Ale jinak, ségra brala poctivě HA při kojení a stejně otěhotněla, takže má dvě holky od sebe cca 14 měsíců. No síla. Snad se mi to nestane, já bych to taky nezvládla, druhé dítě určitě tak za 2, 3 roky chci ale ne teď. Prášky mi nijak nevadily, ale ty při kojení se musí brát přesně ve stejnou dobu každý den, no a při malém mimi to je dost těžký si vzpomenout. No budík to jistí....

trpaslicka: no my se nehádáme, ale taky jsem dost přecitlivělá. A zvlášť na svolji tchyni - já ji prostě nemusím a vadí mi i být s ní v jedné místnosti, protože se chová, jako by byla moje matka, mamka nikdy taková nebyla, tak na to nejsem zvyklá a zvykat si nehodlám. Pořád mi do všeho reje, rýpe do mě, srandičky jedna věc, ale ponižování druhá a zvlášť předm cizíma, takže ti moc moc moc rozumím... :frowning2: prostě mi to fakt vadí, celá její osoba a když se přiblíží k Terezce, tak šílím. No ani nemluivím jak ji začne oňuchávat, mě to vadí od cizích lidí všech kromě mě a manžela. No ještě když vím, že venku hulila a neumyla si ani ruce a teď na ni šahá a pusinkuje ji blé:cry:
Danielah: můj taky přestal kouřit, ale spíš myslím,že to hodně omezil, protože jeednou za čas to z něj cítím. Ale nic mu neříkám, asi je to těžký. Před malou si samo nezapálí.

přeju pěkný slunečný den
13. dub 2007 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky březnovky, tady je nějaká nuda, už aby se vrátila kyri. Dneska má taťka dovolenou, tak vzal malou ven a já jsem poprvé sama doma :wink: . Tak místo odpočívání vařím, peču, uklízím, jsem prostě prdlá :grinning:

No nic, jdu dělat obídek.
Mějte se fajně a zase něco napište!
13. dub 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale nějak není čas, však to znáte :slight_smile:

z porodnice jsme doma dnes je to zrovna týden. malá je naprosté zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak vás všechny zdravím a přeju pěkný den a víkend, když má být tak krásně :sunglasses:
13. dub 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak jste na tom s bradavkama?Já je mám ted úplně zase špatný a bolavý. Nevím, co mám dělat,aby se mi spravily. Při kojení to bolí jako čert a to už jsem je měla v pohodě jak jsem došla z porodnice a ted zase. malej totiž když pije, tak ke konci začne mít prdíky a začne sebou šíleně mlet,ale zapomíná mi pustit bradavku...takže děs a hrůza. S tím milováním...nedokážu si představit se ted s manžou milovat..bolí mě spodek pořád jako blázen. Taky mě celkem dost zašívali. Když čúrám, tak to taky občas nemůžu zastavit..no už se těším, až se mi ten spodek uzdraví, ale taky se bojím toho sexu. Švagrová říkala, že ju to bolelo, jako když to dělala tenkrát poprvé..a to měla jen asi 3 stehy :unamused:
13. dub 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
startt: mě pomáhá mazat bradavky Bepanthenem... je to všelék, ale stejný účinek má prý i kalciová mast... tak vyzkoušej
13. dub 2007 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Startt: Klárka byla hodně šetrný "savec", nicméně na začátku jsem pár prasklin na bradavkách měla, doporučuju kalciovou mast (jak radí zuzu_z), anebo nechat na bradavce zaschnout pár kapek mlíčka, to taky hodně hojí
13. dub 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
start - mě taky pomáhá Bepanthen a to mlíčko je prý taky dobré. S tím šitím Ti rozumím, i když dnes už skorosedím na židli :wink:, ale na ten sex jsem taky zvědavá, naštěstí manžel neotravuje a taky byl osobně u šití, tak nevím, jestli ho nakonec ještě nebudu přemlouvat :confounded:

Neměla by se už někdy vrátit kyri z porodnice? Teda jestli se nepřestěhovala do dubnovek, tak dlouho tam chodila, až se z ní stala poctivá dubnovka :unamused:

Od včerejška jsme zavedli ranní a odpolední procházky, tak snad vydrží počasí, aby se to dalo praktikovat i nadále. Ted je s malou tatka. Ráno bych jí chtěla koupit ten babyvak, včera chtěla pořád houpat a už jsme měli ruce vytahaný jak opice a oba nás bolely záda - i když to přisuzujeme kočárku :frowning2: .

Mějte se krásně, krásný sluníčkový den a pište, co je nového.
14. dub 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek