• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

né,mě se vše smazalo!!!

Kyri-jedla jsi makrobioticky? Ta fotka sušení plínek je úžasná!!pošli víc takových fotek se zákoutími vaší zahrady.Musí být krásná!!!
nechápu jak může být odsávačka tvoje hračka!!!:slight_smile::slight_smile: My kojíme po hodině a ještě odsávat,to už by mě rovnou mohli odvést do Bohnic!Ale taky budu muset už začít dělat zásobičky,protože se chystám v květnu už do školy...

janica-taky moc nejíme maso.A jíš robi,šmakoun,tofu apod? Z toho se dá vykouzlit hodně jídel.Jen je blbý,že nemůžem ani moc zeleniny,ostrý koření apod. Nejvíc mi vadí ovoce,ovoce miluju a teď jen banány a kompoty,semtam jablko:frowning2:(( Doufám,že v létě už budeme moct!!!Hrášek,třešně,angrešt-utržený na zahrádce...Snad o to nepřijdu!!!
25. dub 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se hlásíme po delší době. V sobotu jsem to asi nezvládla a dala si oříšky a malá mi to na tři dny vrátila - osypala se, pořád brečela - ale ukrutně :unamused: (naštěstí v noci spala), čímž vysvětluji svoji absenci na MK. Zaplaťbůh už je v pohodě.

Jídlo - nejradší mám rizoto, takže dnes večer jsem si udělala velkou pánev, nějak nestíhám vařit přes den a jsem ráda, že to ohřeju :grinning:

Chci se zeptat - malá kaká o 106, dnes snad 10 plínek a barva je zelená a po obědě jsem objevila i hlen :frowning2: , nevíte, co to znamená?

Jinak nám teď hůř usíná (jak je dlouho světlo), včera měla rekord - tatka měl svátek, tak jsem připravila kuřátko a hranolky a ona tak vyváděla, že jsme v půl desátý všichni tři otráveně zalehli (my dva hladoví - večeře zůstala na dnešek - a malá napuclá :grinning: ).

JO, dáváte široký balení? Nám ho v nemocnici předepsali preventivně, tak jsme ji do toho chuděru cpali a dnes jsem potkala jednu paní, co rodila 1/1 a říkala, že je to stejně k ničemu, když má mít problém, plínky tomu nezabrání a široké balení ještě navíc ničí páteř :unamused: tak už jsem ji nechala jen s papírovkou. Jak to řešíte vy?

A co je prča - už mi vyrostla z 56 takže jsme obnovili "šatník" o jednu velikost :wink:

Mějte se a pište - i když jak je hezky, tak taky vyrážím kočárkovat, jak to jde a pak na MK nezbývá moc čas. Dobrou noc!
25. dub 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Široké balení nám taky v porodnici doporučili preventivně, ale moje doktorko, říkala, že tu plínku stačí dávat, jen na noc a i na tu noc mu to někdy zapomnu dát :sweat_smile:. Si neumím představit, že bych mu jí rvala furt, přes ty vedra, by se pěkně myslím zapařoval :pensive:. No 2. 5. jdem s kyčlema, tak jsem zvědavá, co nám řeknou a doufám, že to malej bude mít dobrý.

Jojo je to čím dál horší :angry: s usínáním to zatám jak tak jde, vždycky kolem 8 usne, ale dnes v 6 hod malej řval, jak kdyby ho někdo zabíjel :angry:. Jsme už nevěděly co s ním. On je vždycky na večer, tak unavenej a je pěkně protivnějjj :frowning2:. Vždycky zabíralo prso, ale teď už ne :frowning2:. Dudel u nás nehrozí, takže smůla. :unamused:

Sloník a co do toho rizota dáváš za zeleninu?

Malej kadí taky imr vére :wink: Většinou mívá žlutou stolici, ale taky se nám někdy objeví i zelená :unamused:

Lusinta no právě, u mě skoro celej jídelníček se skládal s ovoce a zeleniny, tak mám smůlu :angry: Jinak zítra si uvařím na oběd vařenou brokolici s bramborem, tu mám už vyzkoušenou :wink: Robi a šmakoun tak to jsem jeětě nejedla :astonished: Tofu mám ráda, ale opět si jí dělám ze zeleninou :sweat_smile: No nic malej do papal, ta půjdem chrnět, zdarte :wink:
26. dub 2007 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,take se tu po dlouhe dobe ukazuji mala mi dava zabrat,i kdyz je docela hodna v noci krasne spinka ale pres den spi jen v satku a nebo v kocarku.
Kojeni pravidelne nemame pres den ji treba po hodine v kocarku vydrzi nekdy i 4 hohky,a v noci jsme meli rekord 8 hodin .
Kakame skoro po kazdem kojeni jen pri nocnim prebalovani je jen pocurana,ale pokajdit se stihne jak ji rozbalim,zvednu nozicky a uz to jde jednou to l
etelo pres celou koupelnu :grinning: Nekdy je to zlute a nebo zelene.
Ja tak nejak jim vsechno,akorat ne moc nadjimave jako zeli lusteniny.Ovoce jsem pomali zkousela a nic nam nevadi,ale moc toho nesnim.A dzus si vzdy naredim vodou.Perlive vody a limonady nepiju to asi jedine.
mleko jsem zatim neuskladnila ale asi to udelam.Do ceho pak date mlicko az bude krmit nikdo jiny?Co ty lahvicky Avent?Premyslim ze ji koupim.
Odstrikavam rucne a kdyz jsou prsa dost nalita tak to jde samo.
A co dudliky?Davate?Ja zatin ne ale vsichni v mem okoli davaji hned po prichodu z porodnice tak nevim,premyslim jestli ho take nezkusit treba kdyz nemuze usnout.
26. dub 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,tak s emi to nesmazalo a mám to tady 2krát:frowning2:no,nevadí:slight_smile:

Janica-šmakoun a robu určitě zkus!!je to vynikající!!!Mňam Mňam

Cermonica-taky mi malá spí jen v šátku,kočárek někdy...A v noci 8hodin ti teda závidím!!my max 2,5:frowning2: Dneska se budila po hodině celou noc:frowning2:
Mlíčko pak do stříkačky,je to jednoduchý..POkud teda nechceš ani dudlík,tak pak nedávej ani lahvičku...My dudlík taky nemáme.Už jsem chtěla,že bych měla třeba chvíli klid:slight_smile:ale stejně ho nechce.Je moudřejší než její mamina:slight_smile: Tak už jí ho nenutím...
26. dub 2007 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mi se taky připojíme :slight_smile: u nás je to s dudlíkem jako u lusinty,chtěla jsem jí ho dát,aby si prsa odpočinuly,ale malá ho statečně bojkotuje :wink: tak už jí ho nenutím.Mě spinká v postýlce,do kočáru ji dávám jen když opravdu spí,jinak tam málokdy usne.Taky mám koalababyvak,ale tam se jí moc nelíbí,možná ji tam dávám blbě,nebo fakt nevím.Přes den mi moc nespí,zato nám to vynahrazuje v noci.Prospí ji totiž celou,takže usíná kolem deváté a obvykle kolem čtvrté ji budím,aby si alespoň trošku cucla.Když spí tak dlouho,vždycky jí ručně trošku mlíčka odstříkám,aby se jí líp pilo.Jinak mám odsávačku Isis a jsem spokojená.Používala jsem ji teda hlavně ze začátku,když byly prsa fakt nalitý.

slonik:ta zelená stolička může znamenat,že ti Verunka vypije hodně předního mlíčka,pokud často střídáš prsa při jednom kojení,ale ten hlen,pokud by se objevoval častěji,tak bych to řekla doktorce.

Holky,smějou se už vaše dětičky?Naše malá se vždycky usívá při spaní,ale teď už se řehtá i když je vzhůru,je to sranda ji pozorovat :grinning: jo a taky si umí nacpat celou pěstičku do pusy,tím si asi vynahrazuje ten dudlík :wink:
26. dub 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca-koukala jsem na tvoje album:slight_smile:ta vaše princezna je teda pěkně vlasatá!:slight_smile: A v porodnici jste měli nááádhenrou zavinku,s tou růžovou mašlí.To byla erár nebo vaše???

slonik-taky bych řekla,že to není normál,pokud kaká zeleně dlouho. Pokdu yb to bylo třeba 1za den,ok,ale každý kakání...Zeptej se doktorky nebo nějaké laktační poradkyně(kdybys chtěla,můžu se zeptat té mojí známé). Možná je to tím střídáním prsů jak píše esicko...

Ty celonoční spánky vám holky fakt závidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to spinkání v postýlce taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Náš tulivec vydrží max půl hodiny a při prvním šermování rukama už se probudí a volá nás:slight_smile: Kdežto v šátku 3-4hodiny..tak nosíme a nosíme...
Až s eteď probudí v šátku tak se chytsám jít s kočárem,snad to nebdue moc velký řev!!!nebyla v kočárku od neděle!!!
26. dub 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta malej má okolo hlavičky danou osušku zamotanou, aby někoho cítil. Jo a v noci spí max 3 hodiny.

Esicko jo malej se už dobře usmívá :grinning:, hlavně ráno po probuzení, když mě uvidí, je to prča :wink:
26. dub 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,

lusinta: zahradu zvelebují už celá desetiletí přítelova mamka a strejda, předtím babi a kdovíkdo ještě, tak to tam vypadá cool - je terasová, protože pozemek byl jak pro kamzíky, ale je to fajn bydlet na kopci, není tu tolik smradu, jako dole (Praha, no...)
a sušák bych někdy ocenila, dá se přenášet a věšet tam, kde je to nejpohodlnější, takhle nachodim kilometry podél šňůry :grinning:

teda, to je hic, dneska venku - a vevnitř taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec nevím, co budu nosit, dneska jsem si zkoušela svý úžasný, krásný, výborný batikovaný a malovaný oblečky, co jsem nosila dřív a NIC neobleču :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to už mám jen 55 kg (stále 8 kg nahoře, hlavně přes pr+el :unamused: ) akorát jednu sukni, kterou nosim už od příjezdu z porodnice, páč v ní hezky větralo šití :grinning:

k tomu smíchu - naše malá se na nás smála už od začátku, ale nevím, jestli to byla náhoda, nebo fakt "sociální úsměv" - ten se ale objevuje až někdy od 3 týdnů, prý... :confused:
a ze spaní se culí taky pořád, pokud ji zrovna netlačí bříško
26. dub 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ted jsem malou půjčila na vožení tak jsem jak na trní, je to poprvé, tak doufám, že se mi vrátí v pořádku.

K tý zelený stoličce - možná to tím bude, je líná tahat ze zadu, jenže se začne vztekat a brečet a mamka přehodí a už je zase dobře :frowning2: Jak je donutíte, že Vás "vyjedí"? Já už nevím. Jinak trošku hlenu tam bylo, volala jsem doktorce, ale dnes tam nebyla, tak tam zítra vyrazím. Ještě se nám dělá takový hnis u očiček, fakt už nevím, jestli je to třeba pyl? A taky je víc taková podrážděná, no uvidím, co mi řekne mudra.
Mějte se hezky, já budu čekat, až se mi vrátí celá a v pořádku :confused:
26. dub 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik:já prsa nestřídám a malá je spokojená,dřív jsem taky střídala a měli jsme zelenou stoličku a k tomu prdíky.Přední mlíčko obsahuje mléčný cukr a ten ve střevech kvasí a může způsobit právě tu zelenou stoličku.Nepiješ třeba hodně mlíka?Taky jeden z důvodů a nebo železitá strava.Tohle všechno může ty hovínka zbarvit.A s tím vyjídáním,když se Lea nají a za chvilku chce ještě,tak ji přiložím to samý prso a jí nezbyde nic jinýho,než si to z něj vytáhnout :wink: ale je fakt,že mám hodně mlíka,takže to jedno prso jí úplně stačí.
26. dub 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
Já taky prsa nestřídám a je to ok...ale to je tím,že kojíme po hodině-to už by mě asi odpadly bradavky...

Chci se vás zeptat,v kolik začínáte s večerní hygienou? My v 7,ale napadlo mě,jetsli to není pozdě.Malá pak šíleně vyvádí,každý večer a pak usne až v 10 -11u prsa.
26. dub 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tak to my máme už půlnoc :sweat_smile:, malej chodí spávat kolem osmičky. Jo a koupem kolem 6hod. :wink:
26. dub 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,
tak my máme už asi zavedený režim. Nemůžeme se k vám přirovnávat, protože jsme převážně na příkrmu :wink:
Je to co 3-4hoď a teď se sem tam zadaří i 5hoď :slight_smile:.
Je to paráda se v noci krásně vyspat- aspoň jsem odpočatá a nebojím se, že se neprobudim, když bude Honzík řvát. Slyším všechno a podvědomě monitoruji i jeho dech :grinning:
Zato přítel je jak špalek-Honza vedle něj řve jak siréna (božátko z posledních sil) a on nic pořád chrápe. Dost mě to štve-bojím se ho nechat s ním samotného, ale asi jsem moc přecitlivělá... :frowning2:
Tak se nám udělalo krásně a já nemám co na sebe :cry: -musím kupovat nové kousky. Jsem zoufalá z velikosti 38 na 44. už jsem si půjčila i rotoped :unamused:
26. dub 2007 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :slight_smile: tak my se koupeme dost nepravidelně,podle toho jak se malá vzbudí.Někdy v šest někdy v osm.A taky 3krát týdně plave ve vaně,to je pak tak unavená,že usne jako špalek :grinning:

trpaslička:ahojda :wink: jak se s honzulkou máte? Já už si taky nakoupila nějaký hadříky,mám sice stejně jako před těhu,ale štve mě to popraskaný břicho :angry:
27. dub 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsem,mala chrni v satku tak mam trochu casu a chystam se na maly uklid uz je to opravdu potreba.Dnes odpol. s malou vyrazim poprve ven v satku zatim jsem si na to netroufla,mam strach ze tam zacne rvat a ja nebudu vedet co s ni.Taky nevim jak ji tam mam obliknout kdyz je takove vedro,tak to musim vyzkouset.
Lusinta:ty vlay nam porad rostou asi si budu brzi hrat na kadernici az to doroste az do oci a nebo sponku :grinning: Ta zavinka je erar,je fakt ze detickam moc slusi.
Mala se uz parkrat usmala kdyz jsem se na ni krenila.
Koupeme vetsinou kolem 7.hodiny.
27. dub 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
esíčko, díky, po tom, co jsi mi vypsala, to může být po všem - mamka mě nalejvá mlíkem horem dolem, doktor předepsal železo :unamused: Doktorka od malý mi zakázala pít čaj na kojení, že je to prý tím a to se mi moc nezdá. Heřmánek v tom není, tak proč bych to měla vysadit?
My prsa taky moc nestřídáme, jen když vidím, že už tam moc neteče, tak ji šupnu k druhýmu. Z obou vlastně jíme jen večer, když ji napucnu na noc. Jinak koupeme zpravidla v 7, v půl osmé kojíme a když se daří, tak malá od osmi spinká. Včera usla už v půl osmé, ale v úterý poprvé natáhla - až v půl desáté. Pak spinká do dvou, sosá pět minutek, odpadne a vzbudí se v pět. Takže v noci chodím odstříkávat, jde to jedna radost :slight_smile:, i když většinou už mám mokrý i pyžamo nehledě na vložky, který sí dávám do podprdy (nepropustné :grinning: ) Jinak nemám absolutně odhad, jak ted v těch teplech malou oblékat. Ptala jsem se doktorky na ty naušničky, tak u nás je píchají až po šestinedělí (nebo už?) a dávají zrovna tvoje, co si přineseš (den předem namočit do lihu). Tak uvidíme. Malinká ted spinká, je to zlatíčko.

Ale co mě ještě vyděsilo - malá má asi kílu, ale vůbec nemám tucha, kde k ní přišla? Moc se nevzteká, nebo si to aspoň myslím, tak nevím nevím. Asi bude muset ve třech letech na operaci :frowning2:
27. dub 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslicka-tak to já jsem sice mrtvá,ale taky slyším vše.někdy se stane,že malá začne kníkat,tak já už vytahuju prso a cpu jí ho a ona se jen prošudlá,prcne si a spí dál:slight_smile:Tak jsem z toho pak nevyspaná ještě víc,než normálně-pokud má takovouhle prdivou noc...ALe dneska spala poprvé 5hodin!!takže svátek!!!!

A z velikosti oblečení v mém šatníku mám taky hrůzu!!!taky mi nic není anebo je to naprosto nevhodný na kojení,takže budu muset taky nakupovat...Raději ybch nakupovala pro emily...:frowning2: A hlavně bych zase chtěla vypadat jako předtím..ještě mám 6kg navíc!
27. dub 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kílu?tak to je mazec!!to řekla doktorka? Tak jetsli vaše se nevzteká a má kílu,tak to ten náš vztekloun bude mít snad taky....To je hrůza,takový malý děti a už musí na operaci..Ale třeba s ejí to nějak vstřebá...
A koupat asi budeme teda dřív,protože je to třeba tím...Nebo nevím čím...Když vám všem spinkají tak brzo a ta naše ne a ne usnout..Má každý večer od večerní hygieny takové uhysterčené 2hodinky:frowning2:((( A někdy už to ani nejsou prdíky.vážně nevím proč to tak je...
27. dub 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta tak my jsme malýho už přestěhovaly do vlastního pokojíčku. Taky jsem vůbec nespala, vydává dobrý skřeky, když spí a nejlepší je, když tlačí:grinning:. No a manžel chrápe, tak si myslím, že ho to taky budilo :unamused:. No a teď máme klid všeci, my jsme spokojeni a malej taky :wink:, když má hlad tak si zařve :sunglasses:. A taky se mu spánek pomalu natahuje, dnes spal 4 hoďky, to je u nás zázrak, před tím co 2,5 hoďky byl vzhůru :unamused:
27. dub 2007 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak vás čtu a je to koukám všude stejný.Jinak my taky máme zelenou stoličku.doktorka říkala,že to muže být i tím,že má prdíky,tak nasadila kapičky/ten seb/ a uvidíme.Před chvíli kakala a bylo to o.k. Tak snad to bude dobré.Jinak to prý může být tím že je malo mlíka.Tak snad to nebude můj případ.
no nic málá se hlasí o papu tak zatím papap
27. dub 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta to je únava, my taky můžem s malým dělat psí kusy a nic. Je taky na večer pěkně protivnej! Teď máme na něj vyzkoušený balón, tak na něm skáčem a u toho dobře usíná :wink:.
27. dub 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica:to teda koukám,že ti Damián spinká ve svým pokoji :dizzy_face: u nás něco takovýho nehrozí,jednak malá vlastní pokojíček nemá a druhák jsem byla ráda,že se naučila spát ve svý postýlce :wink: Prvních 14dní spala s náma v posteli a pak jsme dostali nannynku a už spinká v postýlce.Já jsem klidná,předtím jsem pořád koukala jestli dejchá a sahala jí na hrudníček,no hotovej blázen :grinning:

monik111:zelená stolička určo není tím,že je málo mlíka.Když má mimčo málo mlíčka a strádá,tak je stolička hnědá a zapáchá,tak žádný strach :wink:
27. dub 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Esicko my máme monitor dechu, jinak bych to nedala, bych měla taky strach :confused:
27. dub 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sloník, já piju kojící čaj a zeleně po něm nekakáme - vždycky poctivá "plnotučná hořčice":grinning: ale malá taky vysosne skoro celý prso se všema mlíkama, co tam jsou:slight_smile:
27. dub 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dubnovky se nekam rozutekly, tak se zeptam vas.

Mala ma vzdycky po kojeni zachvaty revu.Netrvaji dlouho, ale musim ji vzdy vzit do naruce.Asi brisko.Jake delate s malymi cviky na prdiky?
27. dub 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si ji hodim přes rameno, nebo klubíčkujeme
27. dub 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Tak my jsme měli v 6. týdnech 4560g a 58cm. A to přibíráme na hranici minima :grinning: což je prý týdně 190g a malej přibírá 205g

Jinak mě se celej osypal po jahodovém džusu. Bohužel to má doteď - 3. týden. Teď už mám fakt strach co sníst. No a pak se mu začali dělat zelené strupy na hlavě. Takže to musíme naolejovat a vyčesat. Ale pomáhá to.

Zelená stolice prý znamená hladová. Malej mi kadí po 3 dnech. Sosá po 2,5 hodinách minimálně 30min. a někdy hoďku. Většinou přes den si dá nášup za 10min. Většinou dávám z obou prsou. Ale mám šíleně rozpraskané bradavky :frowning2:

Ještě se na mě nesměje jen ze spánku :frowning2: se těším až se bude smát na mě.

Jinak mi malej spí v noci v postýlce (když má mnža noční tak se mnou) a většinou přes den nebo k ránu spí se mnou :grinning: Je to super! Tak má rýd hlazení na hlavičce to ho uspí :wink:

Vypadávají vašim prckům vlasy? Malej má pěknou plešku :wink:
27. dub 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, naše Verča má taky plešku, akorát jsem jí k trochu pomohla, měla na hlavičce stroupky a koukala jsem, že ji vypadávají vlásky, tak jsem jí to vyčesala a ráno byla skoro jak Fantomas. :wink: ale už jí zase dorůstaj.
27. dub 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
přesně to mě napdalo,že ty zelený hovínka můžou znamenat,že papá málo.jetsli třeba hodně spinká,tak se to pak nezdá,ale kojíš málo. Prý by mělo být za 24hod.8-12kojení.Tak si zkus dělat čárky a uvidíš...

Včera jsme zase usly až v 11.Jak je uspáváte,že vám usnou tak brzo?A v kolik ráno vstávají???
Možná bude Emuška noční pták po tatínkovi:slight_smile:protože sice chodí v 11spávat,ale vstává taky až mezi 10-11:slight_smile:teď ještě spí a to máme být v 11 u kamarádů,asi nestiháme:slight_smile:

Artikula-my na ty prdíky taky klubíčkujeme anebo položíme na zádíčka a s nožičkama ji cvičíme-na střídačku k bříšku krčit.A to pak prdí moc..ale musí se to dělat spíš preventivně,při každým přebalování,nebo než začne hooodně moc řvát-to už pak řve a moc to nepomáhá...POslední doboou takto cvičíme každý ráno v 6:frowning2:(( Začne u kojení vyvádět a tlačí,tak si s ní párkrát takto prcnu,ona se pak napije a spí spokojeně dál...
28. dub 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek