• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

čauky, to je maze, lusinto, s tou vodičkou - chudák malá!
my měli včera kravál kvůli prdíkům, snědla jsem plněnou papriku, a ona byla docela pálivá, tak se Taisha poměla - a nejdřív jsme taky nevěděli proč tak řve, protože to z ní nešlo ven... :frowning2: :frowning2: tak je to vždycky, děcka řvou, není poznat proč, tak je člověk nasr..., že nespí a tak, a nakonec se ukáže, jaký maj velký trápení.

mně odsávačka dorazí dneska, tak jsem zvědavá - v noci jsem zas byla jak mlíkárna, postel už ani nepřevlíkám, páč to nemá cenu, jak to ze mě teče...

slonik: a čim tě naštval/a?

- já měla včera taky dost, přítel přišel do ložnice, když jsem kojila a uspávala a začal se tulit, což je fajn, ale já to u kojení a uspávání teda nevydejchávám, stačí, když do místnosti někdo vkročí nebo na mě začne mluvit a mě to hned rozhodí, malou tím pádem taky - tak byla hned vzhůru, pak začly ti prďoši a byla polízanice na 2 hodiny, můžu se pos..., když ji pracně uspávám, někdo pak přijde a moje snahy jsou ve vteřině v prd+li :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
Tak včera bez vodičky hnedka bylo líp!!!Usla už v 9!!!Paráda:slight_smile: Sice noc zase na h..

Janica-vy máte malýho v jiným pokoji,že? taky o tom přemýšlím...Jak se vám to osvědčilo? Emily totiž už ani nepije tak často,ale strašně tlačí prdíky a někdy zaplače ze sna a vyvádí ze sna a já jsem každou chvíli vzhůru a přitom ybch nemusela...Ale nevím,jestli na to budu mít nervy,nechta ji tak dlouho,než začne plakat někde samotnou..pěkný šok by měla,z postele rodičů sama do pokoje:slight_smile:

A šátek podle toho,kolik uneseš.Normy jsou až do 3let,takže ještě čas máš:slight_smile: A je to vážně skvělá věc!!!

Sloník-ty,taková pohodářka,bys měla přijít o mlíčko!!To se nenech!!!!Určitě tchýně nebo chlap,ne?:slight_smile:
10. kvě 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tpaslička tak to jsem měla stejný mlíko až po pěti dnech, tak už jsem nevěřila, že to rozkojím, ale malej je nenažranec, tak furt tahal a mlíka mám až až :wink: Hm, ale můj vydržel ze začátku tahat i hoďku, no máš lenocha, ale co, ví že ho nenecháš umřít hlady, že? :wink: :sunglasses:

Kyri s tím uspáváním, to je u nás to samý, ale dala jsem malýho manželovi už několikrát uspat, tak ví jaký to je, tak už si dává bacha :sweat_smile:

Lusinta- nám se to osvědčilo, máme klid všeci :wink:, ale máme monitor dechu, bez něj bych měla asi strach :unamused: Už spí asi 14 dní ve svém pokojíčku a už si zvykl, jen ráno až manžel odejde do práce,tak si ho vezmu do postele na tulení :dizzy_face:
10. kvě 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,my take satkujeme a male se to libi vzdy tam chrni.Nosim ji nejviv v kolebce ale nme je pohodlnejsi kriz s kapsou netlaci mi na prsa :grinning: ,ale to se male zatim moc nelibi.Ted mi tak usnula tak to mozna bude i dobry.
trpaslicka:je to skoda s mlickem ale neda se nic delat.Nejdulezitejsi je ze m
alej dobre roste :wink:
Mam takovou intimni otazku,tak snad se na mne nenastvete.Jak jste swe zahojily po sestinedeli?A jde vam se milovat?Ja to tam mam po nastriho stazeny a doktorka mi poradila masirovat,tak masiruji :grinning: ,ale zatim nic moc.Jednou jsme se zkouseli milivat ale tak strasne to bolelo,ze uz ani nemam chut.Asi si uz nevrznu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cermonca já byla na císaři, ale ze začátku jsem si připadala jak pana, taky mě to bolelo, tak si neumím představit, kdybych byla po normálním porodu :frowning2: Jo, ale chuť mi nechybí :grinning: :grinning:
10. kvě 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mam ted chvilku klid tak jsem sem nakoukla.
U nás je to se spaním celkem dobrý usne nám večer kolem 21-22hod.a pak se vzbudí na kojení kolem 2a pak kolem 5 a to už vstávám do práce.Ale dopoledne nechce vůbec spát to usne tak na 10min a je zas vzhůru.Jen nás zlobí prdíky ale to snad časem přejde.Ted mam málo mléka a slabé (upozornila mě na to i doktorka že kolem 6 nedělí to tak je)tak na noc dáváme trochu sunaru.
Jinak se sexem je to u nás v pohodě bála jsem se ale hupsli jsme na to po šestinedělí a bylo to bez problémů i po tom nástřihu.
10. kvě 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nas je to taky v pohode :slight_smile: hupsli jsme na to po sestinedeli , nejdriv jsem se toho bala ,ale zvladli jsme to a ted uz je to fajn :grinning: a to jsem myslela,ze po porodu k sobe manzu uz v zivote nepustim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. kvě 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my jsme se jěště nemilovali. Mám tam nějaké maso. Prý asi spadlé pánevní dno. Cvičíma nepomáhá to. Tak nevím. Na kontrole jsem byla 2 týdny po porodu a neříkala nic jen mi předepsla HA.Tak se budu muset objednat. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Myslím s tím dnem :wink:
10. kvě 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
my taky ještě nic...:frowning2: Srašně se bojím..Dokonce jsem ani nebyla na gyndě,protože se bojím i tam...ALe zítra už se stopro objednám!!!!:slight_smile:

Krejcirice-jak to myslíš s tím vstáváním do práce???jako do normální práce nebo starat se o domácnost a kvůli Tomáškovi?
10. kvě 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta-no já už chodím do normální práce.Se starším ynem jsem byla na rodičovský dovolený a našla si přivídělek raní roznášku novin kdo má předplaceno,a to jsem dělala ještě měsíc před porodem no a chtěla jsem to zase začít dělat po porodu tak až budou malému 3 měsice ale šéf mi volal že na to mají nespolehlivého člověka a nikoho jinak nemají tak sem to začala dělat zas už měsíc po porodu.Naštěstí mi s tím pomáhá otec tak to jde a mimčo jezdí s náma tak spí v autosedačce celou dobu.Je to docela záhul ale aspon budou koruny,na to jsem ještě minulí týden začala dělat v základní škole úklid odpoledne tak aspon budu milionářka :grinning:
10. kvě 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týý jo Krejčírřce a jak to děláš, se umíš rozdvojit, nebo co :grinning: :grinning:. Tak to si neumím představit, jak bych to zvládala :unamused:
10. kvě 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANICA-no to bych se potřebovala rozdvojit :grinning:
Ale naštěstí škola za necelé 2 měsíce končí tak bude klid a na začátku srpna budu mít u novin dovolenou na 14 dní tak si snad odpočinu. :wink:
10. kvě 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice-obdivuji tě.... :astonished:
10. kvě 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda krejci, ty jsi blázen... :wink:

mady- já byla na kontrole ve středu, všechno OK, akorát taky musím posilovat pánevní dno (to jsem se teda snažila už předtím, ale asi marně :unamused: ), když jsem se viděla, s hrůzou jsem koukala. Jinak u nás taky ještě nic, manžel je na služebce v Německu na týden, ale zítra večer se vrací, tak uvidíme :confused:
10. kvě 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
krjcirice,já nemam slov - asi by mě kleplo hned druhý den, v takovým zápřahu.

s tím sexem: já mám pocit, že mě zašili snad nějak víc, nebo co, tak si asi budu připadat taky jako panna - to je dobrý, né? po porodu stále čistá jako slovo bóží :grinning: :grinning:
a jinak to pořád trochu bolí, takový je to namožený - au au :confused: :confused:
... jo, a ještě jsem to tam dole ani neviděla (a ještě si chvilku počkám)

lusinta: na gyndu se taky bojim, když si představim, že do mě gyndr. vrazí zrcadla, tak šílim už teď!
11. kvě 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, prohlížela jsem se v zrcátku, vypadalo to docela hezky, chut by taky nechyběla, ale dneska ráno jsem TO(!) dostala, sotva koncily ty očistky, tak se vás letím zeptat, jestli je to normální, když plně kojím...a koukám, že zrovna řešíte intimnosti, tak aspon nejsem mimoň :grinning:
krejci: já teda akorát kšeftuju s kytkama a říkám tomu práce a ničí mě to dost. běhat s novinama bych nedala :slight_smile:
mě "někdo" naštval naposled u hokeje, uspávám a dařilo se mi a najednou z vedlejšího pokoje: Góóól..
no ještě že "naši" jeli domů, páč mě hockey vůbec neba a bylo to za trest
11. kvě 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam ze v tom nejsem sama snad se nam to zahoji .
Lottie:ja jsem mela ocistky pres 6 tydnu a pak jsem to hned dostala.Teda nevim jestli to bylo ono protoze jsem zacala brat antikoncapci Cerazete a tam pisiu ze muzu mirne krvacet i mimo ms a ja to mela jen slabe.
Kdyz jsme u toho tak co nitrodelozni telisko?Uvazujete o tom?Ja premyslim ze na nej prejdu dr.mi nabizela Mirenu.
Dnes Nikolka spala v noci 9.5 hodiny to jsem kouhala zbudil nas az mamzelovo budik do prace,Nikca se zacala usmivat a ani hladive nevypadala ale pak sala snad vecnost.
11. kvě 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejci-to bych teda taky nedala!A ještě s 2dětma!Hlavně opatrně,ať se pak nějak nesesypeš..Tě má zajišťovat ten Tvůj a ne abys ještě chodila do práce!

já jsem se teda se zrcátkem dívala hned po příchodu domů a pak pravidelně ještě tak 3týdny...od té doby ne,ale taky se mi zdálo,že tam jsou nějaké "kůže"navíc,tak jsem zvědavá:frowning2:
Ale jedna šance na sex už byla,ale manžel -blbec jeden:slight_smile:-ji promarnil sezením u PC...Prostě nepochopil moje narážky...na chlapy se musí mluvit jasně...Od té doby už nebyla ni chuť ani příležitost/jedině s malou na břichu:slight_smile:
11. kvě 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri-koukala jsem na Tvoje albíčko:slight_smile:taky musím vyfotit všechny plínky:slight_smile: My už jsme taky koupali ve vaně(dřív ve vaně naplněné taťkou)-zkoukla jsem totiž video,který dala únorovka Lamia do diskuze,jak k nim přišla paní a měli plaváček doma ve vaně..tak jsme to taky zkusili.A bylo to celkem fajn.Malá se sice trošinku bála,ale příště už si to určo užije:slight_smile:
CHodila bych na plaváček,ale má moc ekzémek(asi bude snad atopik po mě nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),tak až s ejí to zahojí..Snad brzo...
A taky máte ty šupinky v hlavičce? My teda nechutně moc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
LUSINTA-toho mého zapřahávám na roznášku jen v sobotu,jo kdybych ho zaměstnala i ve všední den než jde do práce(6.30)tak mě asi pošle kam si :grinning:
Ted mi pomáhá táta jezdí semnou autem a já jen házím do schránek,naštěstí mam hodné rodiče a když opravdu nemůžu tak mi je roznesou.

Jinak stím spodkem já již v porodnici koukala zrcátkem a bylo to hrozný,ale ted tam nejsou ani stopy po šití,jen jak píšete kouká mi tam jakoby trochu masa nebo co.Ale byla jsem asi 2-3týdny po porodu na gyndě (měla jsem problémy)a tam mi řekli že se šití atd..vše dobře zahojilo tak je to asi v pořádku.

Lusinta.s těma šupinkama na hlavě.Malej je má taky ted už mín,ale jinak se loupe i na čele.Měl i pupínky ale doktorka mu dala něco do koupele a ted je bez pupínků jen když se zpotí je teplo tak mu zas naskáčou.
11. kvě 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lottie:Koukam ze jsi take z Plzne a nerodila jsi u Mulace?Mas v albu stejnou fotku z porodnice,vid? :sunglasses:
Ty stroupky ve vlasech mame take,zkousela jsem olejicek a vycesat ale moc to nepomohlo a tak mela strasne mastne vlasy i kdyz jsem ji je umyla.
11. kvě 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo :grinning: rodila tam taky girl.misel minuly jsme se o den, s tebou asi ještě víc. Bylo to v pohodě celkem. Rodil mě Anděl (mudr.)
ted jsem zkoušela přidat další fota, ale neklaplo to, že jsou prý moc velké. tak je zkusím nějak osekat :confounded:
11. kvě 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,tak to je sranda-Anděl:slight_smile:A bylo to poznat?:slight_smile:
my ty šupinky máme mega,ale taky olejíčkuju-a nevadí mi,že jí to tam zůstane,to je dobře,apsoň jí to snad dřív zmizne..To mě zas tak netrápí,ale ten ekzémek všude jinde jo:frowning2:

Krejci-myslela jsem to tak,aby on nosil prachy.ať Ty můžeš být teď ve větším klidu...Aspoň že Ti pomáhají rodiče...
11. kvě 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Jste měeda uklidnili že tam některé taky máte maso. já jsem byla na kontrole po ani né 2 týdnech z porodnice. Měla jsem šílený strach že do mě hrábne. Měla jsem dlouhý steh a jak jsem se utírala na wc tak jsem za něj tahal a šíleně to bolelo. Tak mi ho doktorka zkrátila a našla ještě jeden delší vevnitř. No víte co postříkala mi to tam dezinfekcí a já myslela že mi to tam shoří. Bolest fakt šílená. Jsem normálně brečela. No taky mi řekla že se hojí vše vpohodě a děloha že je stáhnutá akorát že se naklání dozadu že mám cvičit po 6ti nedělí. co nebo jak mi neřekla. Akorát mi napsala tu HA a řekla ať příjdu až mi dojde no a že si ji mám nasadit kdy budu chtít. Zatím ji neberu. Neboť mám pocit že mi to maso navíc vypadne kdyby jsme se milovali. Chudák manža neboť nechtěl sex v těhu že mu to připadalo divný když tam malej je a teď zas mám obavy já :grinning:

Taky bych nemohla chodit do práce. Jsem ráda že každej den uvařím a nakoupím.žehlení mám plnej koš :frowning2: baví mě žehlit jen ty mini věci a jinak mě to neba. :wink: Kor když vezmete že manža má 205cm a já když pak žehlím rifle tak běhám skoro po celém pokoji :grinning: a tričkách ani nemluvím :grinning:
:grinning: Ale jinak musím pochválit manžu neboť malého má šílěně rád. Pořád se s ním ma¨zlinkuje. A co vaši manželé a partněři berou ty mimča taky tak? :wink:
12. kvě 2007 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: a kde je to video? má ho v únorovkách - to asi bude nedohledatelný...:frowning2: taky přemýšlíme, že si pozveme "plavací tetu" domů, abychom si to koupání ještě víc užili:slight_smile:

mady: přítel malou chová, ale že by byl nějak vřelý, to mi nepřijde, ale myslím, že ji má hodně rád, jenom se tak neprojevuje, jako třebas já nebo babička :grinning:
(no, ještě ji třeba nepřebaloval - vůbec, asi to dneska zkusíme)
12. kvě 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri možná je to tím že je to holčička :wink: Manža byl v těhu srašnej drsňák jak ho nebude pusinkovat a rozmazlovat. Teď ho pořád pusinkuje a ťulí a vybírá oblečení aby byl co nejhezčí :grinning: Jsem za to moc ráda :wink:

Jó a ohledně stroupků v hlavě jsme si taky užili. Fuj hnus úplně škaredý zelený. Doktorka řekla že máme olejovat a vyčesávat. Nejlépe všiváčkem. Ten jsem nesehnala tak ják mám sadu hřebenů pro mimi (krtáč a klasickej) tak tím klasickým to odškrábu. Má kratší ostrý zoubky a delší s kuličkama. A už nemám problém. Co dva dny to uděláme a vypadá hlavička moc pěkně. Akorát nám šíleně plešatí. :wink: Doktorka strašila že některým dětem se udělá krusta a pod tou májí krev :frowning2: tak to raději nezanedbávám :wink:
12. kvě 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem to lamii video s plaváním ve vaně - je to úžasný!!!
od kdy se to může takhle s děckama zkoušet?
12. kvě 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky-tak jsem naštvaná včera večer jsem dostala menzes a to jsem sui myslela jak to ještě aspon nějakou dobu mít nebudu :angry:
Jinak dnes mí rodiče odjeli k příbuzným tak si vzali Tomáška,to bude doma klid,aspon tu uklidim a udělám to co chci a nikdo mi do toho nebude kecat.
12. kvě 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám skvělého chlapa-holky..... :grinning:
Nemůžu si vžádném případě stěžovat. Pokud může stará se o malého jak druhá matka..... Přebaluje, chová, kecají spolu, chodí s ním po bytě a ukazuje kdejakou blbost-prostě paráda...já zvládám ostatní věci...(není to samozřejmě každý den-je třeba vydělávat korunky) :slight_smile:
A to ještě zvládá chodit zařizovat ostatní věci po úřadech....
Když jdeme ven, tak mi neustále bere kočár, že já si ho dost užívám doma, když je v práci....nepochopí, že chci taky vozit! To abych chodila sama a užila si to :grinning:

Taky jsem hned po 6-ti nedělce dostala menzes-užila jsem si to pouze jednou a to bylo vskutku jak poprvé... :sweat_smile:
12. kvě 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: ježišmarja jaká krusta s krví??! já jsem páju česala tak 3krát za celý život :wink: a to má vlasů dost, stroupky ani šupiny ne a doufám že se tam nic nekrustí.
táta přebalování zkoušel, jenže nadílka hovnivá zrovna stála za to a navíc ho ještě Pája počůrala, tak je odrazen. pusinkuje a chová, ale nosit nebo uspávat vydrží asi 10 minut, pak zas předává.
Dneska mrška malá furt spí. jenom se nasosá a spí dál. jidny bývý dopo dost čilá. Napadlo mě, že jak je hnusně a prší a venku je skoro tma, tak má ještě noc..nebo se jí prostě v dešti dobře spí. Je to možné?
Máti (moje) má furt starosti, kdy už chudák dítě bude moct dudlat dudlík. Tak ji zatím odbývám že ne, že to kazí kojení a ona jenom lomí rukama - teda myslím, jenom si telefonujem..bydlí na druhém konci republiky.
Ani nevím jestli je to pravda? máte pocit že má ten dudel na kojení nějaký vliv? já ho nedávám spíš proto, že to zatím nějak není třeba.
kyri: jsou ještě volné ty čtvery frotáčky?
12. kvě 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek