• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojky:slight_smile:
manžel se teda chová k malé úžasně..ale choval se i když byla v pupíku,tak si ani nedovedu představit,že by to bylo jinak...Chová ji,přebaluje,večerně hygienuje,uspává...Asi je to i tím,že se mnoubyl celou dobu v porodnici-když jsem po porodu byla ještě vyfluslá,tak se staral vlastně jenom on a pak mě to učil:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Dneska jsme se porpvé milovali-babička kočárkovala,tak jsem dala přednost milování před spánkem...Jen jsme nevědli jak začít,nakonec jsme to pojali hodně jako vědecký výzkum:slight_smile::slight_smile::slight_smile:A zjistili jsme,že vše funguje normálně,nic nebolí a dokonce se mi to i zalíbilo:slight_smile:
Ale že bych už dostala M.si nedovedu představit:frowning2:(( Ještě nééééééééééééééé
A taky jsme si zapomněli vzít kondom.Nikdy jsme to nepoužívali.Dřív HA a pak 3roky jsme jen dávali pozor,ale to teď nerisknu.Ještě ani nevím,jetsli vůbec budu chtít další mimi.

KYri-jo,to video je skvělý:slight_smile:Do plaváčku do vany se chodí od 6týdnů.Ale doma sami už to asi zkusit můžete...Emily se to líbilo,ale zas tak spokojená jako mimčo od Lamie nebyla..Trošku se bála,nebyla taková uvolněná,že by jí visely bezvládně ručičky...Zítra zkusíme zase...
12. kvě 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak co se týká péče tatínka o mrně a sexu, tak jsme na tom úplně stejně jako lusinta :slight_smile:, včetně dnešku, akorát že jsme si ten kondom pro jistotu vzali a vynechali jsme vědecký výzkum :slight_smile:. Ani jsem se nestihla bát :grinning: a dopadlo to výborně :dizzy_face: A na rozdíl od lusinty (i když porod byl docela drsnej) bych chtěla mrňata JEŠTĚ dvě, no manžel jedno, tak se třeba domluvíme na kompromisu :slight_smile:

Malinká už hodinu spinká, tak jdu relaxovat. Mějte se krásně, zítra jdeme na oběd k tchánovcům a pak vozit. Dobrou!
12. kvě 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem začala hledat ten článek o plavání na únorovkách, už jsem na straně 440 a nic. Nechcete mi pomoct, na jaký stránce to bylo? Díky moc!
12. kvě 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to na strane 436 :slight_smile:
12. kvě 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
Sloník-mě nevadil ani tak porod,ale to co probíhalo pak..ty máš hodné mimi,tak se nedivím,že chceš další...Ale já budu muset nejprve hodně moc zapomenout,abych chtěla další:slight_smile:Ale asi taky nezůstanem u 1..Ale až tak za 5let:slight_smile:
Terka-a co vy plavání? Už jste byli? Nebo jste zkoušeli sami ve vaně???
13. kvě 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj
poprve jdeme ve ctvrtek :slight_smile: :slight_smile: jsem zvedava jaky to bude i kdyz tu prvni lekci jeste asi plavat nebudeme,pry je to spis o manipulaci, motorice a tak.urcite dam pak vedet jaky to bylo :wink:
13. kvě 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
terkaz - díky, hned na to juknu
lusinta - to chápu, neboj, pořád je naděje, že se jít o otočí. U nás je bohužel taková naděje taky :unamused:
14. kvě 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to máte se zvedáním hlavičky mimísků? Ten můj raubíř jak ho dám na břicho tak řve jak tur a nezvedá a nezvedá
14. kvě 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: jj, jsou! :slight_smile:
(a popravdě, přicházím popolinkám teď víc na chuť - říkala jsem si, že jsem měla koupit radši to nebo ono, ale teď se mi začínají dost osvědčovat, když už T. povyrostla)

stroupky taky nemáme, hlavičku moc nečešem a ještě jsme ji ani nemyli - jenom ji oplachujem vodou (někdy) a má ji pěknou:slight_smile: do šampónů jsme zatím nešli, počkáme ještě.

lusinta: tak ten pobyt v porodnici vám závidim, nám nst nevyšel, myslim, že by bylo hodně věcí jinak. michal má malou moc rád, ale zatím některý věci jsou dost na mě, ale ono se to změní, jenom si musim hlídat, abych prostě všechno neřešila já - Taisha má oba rodiče, nejen maminku, že jo, :wink:
- jo, ty zelený bamboozles jsou fakt hodně ZELENÝ :grinning:

slonik: jak bude vypadat ten váš kompromis? jako že dáte ještě 1,5 dítěte? :grinning: :grinning: anebo že to příště budou dvě najednou? :wink:
14. kvě 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nas Filipek zvedal hlavicku uz od zacatku co jsme prisli domu, mozna je to i tim, ze ho davam hodne na brisko, pres den i na spani...jinak zkus mu dat do postylky knizky, bude ho to motivovat, uvidis jak bude koukat :slight_smile: :wink:
14. kvě 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky:slight_smile:
Po návratu z porodnice taky Emuša zvedala hlavu jako divá,ale pak ji tak manžel dával,když brečela,aby se uklidnila a ona si to asi zprotivila:slight_smile: Vůbec teď na bříšku necce být..jen chilku,když ji štěrchám hračkou,ale pak se začne vztekat,protože jí to nejde...
Asi to chce prostě každý den trénovat...
Terko-vy máte taky ukázkový miminko:slight_smile:!!!!

kyri-taky jsem si nakonec popo oblíbila...A to jsem je chtěla prodat.
14. kvě 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaale taky nekdy na brisku rve :slight_smile: i kdyz vetsinou je spokojeny a klidne spinka , asi i proto , ze ho nebudi rucky, kdyz je totiz na zadech tak se casto leka a rozhazuje rukama. musim mu je svazovat k telicku jako v porodnici...pripadam si jako tyranka ,ale jemu to nevadi a klidne spinka :wink:
14. kvě 2007 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarte, tak jsme se vrátily z poradny a ten náš macoň váží už 6,780 a měří 62,5 no pěkně se pronese, ještě že se moc rád nechová. Jinak je to miláček dnes trhl rekord a spal v noci 6,5 hodiny v kuse :sunglasses: Jo a na břiše se mu taky moc nelíbí :unamused:
14. kvě 2007 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica:počkej příští st jdeme do poradny s Honzíkem a není boh, abychom netrhli rekord!! :wink:

Honzík mi v noci vydrží spinkat dokonce i 8hod., ale není to tak vždy. 6,5hod.je ale jistých :slight_smile:
Jinak polokoníčky pasem jen max. 5min. a moc na bříšku nechce být....

Mám problém-chci se zeptat doktorky, ale než tam dojdem:
holky-Honzík má hlavičku skoro furt na pravé straně a taky, že má pěknou šišku-má tu stranu pěkně oleželou. Pokoušíme se mu s hlavičkou kroutit, jak spinká a snažíme se podložít plenkou, ale vždy se tak vykroutí, že je zas na pravé straně. Pak ho dávám spát jen na levou stranu a zase se tak vykroutí....jsem docela nešťastná a nevím co s tím.
14. kvě 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky jak to děláte že vám s=í tak dlouho. Mně vydrží maximálně 3 hodiny spát a přes den by byl nejraději pořád přisátej :wink: tak jsem mu začala dávat čaj mezi kojením.Přes den kojím co 2 hodiny a mezi tím mu dám sosat čaj.Mlíka se mi zdá že mám akorát vždy z něj teče i po napití. Tak nevím.S tou hlavičkou mě štve že nechce zvedat ale je fakt že ho na bříško dávám docela málo neboť mi řve :frowning2:

Jinak já hlavu myji šampónem celou dobu Bübchenem a se stroupkama bojuji. malej je celkově náchylnej na kůži. Má ji strašně suchou. Natírám ho čistou vazelínou a olejem a pořád je suchej :frowning2:

Do poradny jdeme až na očkování. Teda mudr říkala že se máme stavit mezi 2. a 3. měsícem ukázat. Jsme vážili malého a vyšlo nám 5kg tak nevím. Nosí 62 a ta je mu akorát.
14. kvě 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem mu na tu suchou hlavicku nedavala nic , ani do koupele nic nedavam a nemydlim, max.zadecek obcas . a hezky se mu to zahojilo :wink:
14. kvě 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem tady zase:slight_smile:
my mažeme vše-i vlásky-čistým mandlovým olejem a všechny ekzémky i ty strupky v hlavičce se po tom hezky hojí...
mady-možná si to tím čajem ještě horšíš,protože malýmu se naplní to malinký bříško čajem,ale to není na hlad..tak má zase brzo hladík a chce prso..čaje se opravdu dávat nemusí,to se dávalo dřív,ale teď se ví,že mlíčko obsahuje vše a nic víc na žízeň nepotřebují..Práve teď v létě se napijí třeba jen chviličku-a to je rpávě na žízeň,protože nejdřív teče mlíčko na žízeň..pak jakože polívka apak až vepřoknedlozelo:slight_smile:Takže podle toho,jak dlouho sosají,tak se zrovna potřebují nasytit.
Ale abych tě uklidnila,Emily taky pije každou hodinu..Ale aspoň se nám konečně zkracují intervaly..Dřív vždy hodina,teď hodina jen večer,jinak tak 20min. Tak vydrž,určitě s evám to taky spraví.
14. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s Lusintou s tím čajem :wink: Jinak ještě před týdnem se mi malej budil co 2hod a teď s ničeho nic vydržel tak dlouho :sunglasses:
15. kvě 2007 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je češtin, já to zase smolím, samozřejmě "Z ničeho"
15. kvě 2007 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my dneska spinkaly výstavně - od 20 do 4 (to jsme ji vzbudila na krmení, já to prostě nevydržím)a zase spinká. Co se týče koníčků, jsme na tom překvapivě stejně (zase :grinning: ) jako lusinta, hlavičku krásně držela už v porodnici a ted se jí moc nechce, no už ji má dost těžkou, makovičku :wink:
Jak malá v noci nejí, tak přes den taky docela dost kojíme, těším se na tenhle týden, až nebudou vedra, protože to se nedalo jít na procházku.

trpaslička - a zkoušeli jsme ty polohovací válečky? Já si je ted objednala na mimishopu, protože co nevidět budeme přecházet do postýlky, ted do košíku ji vykládáme jednu stranu a dáváme ji na bok, sice si hlavičku někdy přetočí, ale šišatou ji nemá, nebio se mi to ani nezdá.

kyri - dvojčata - to je nápad! :grinning:
15. kvě 2007 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k tomu spaní, co pro to děláme - malá to dostala v genetické výbavě po mně a manželovi :slight_smile:
15. kvě 2007 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: naše malá taky tak chrupe. A ve 4 ji budím, protože jednak manžel vstává do práce a pak: taky to nevydržím. Zřejmě to má po nás taky v genetické výbavě, my si strašně rádi pospinkáme :grinning:
15. kvě 2007 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik, zuzu: tak my jsme taky spáči, taisha spala už od narození v noci třebas 6 hodin v kuse, ale teď to je nějaký divoký, včera usnula pozdě, vzbudila se ve dvě, pak někdy v pět, pak v půl sedmý, v půl osmý, a pak už jsem málem odpadla, v noci nebyl klid, ráno nebyl klid...

ale něco jí bylo - nevíte, co to může být, když si pořád cpe ručičky do pusinky a šmrdlá po obličeji? hlady to asi nebylo, sosala pořád.
(nevim, jestli vyrážka nebo plný nos, zuby jí snad ještě nelezou ? :sweat_smile: )
15. kvě 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri-tohle mi dělá Honzík, když má hlad.... Žádnou jinou příčinu to u nás nemá. Když dostane baštu je sopokojený a do hodinky usne a nebo si chce moc povídat, pak ho to unaví a je siesta než se opět probudí a začně machrovat s ručičkami.... :grinning:
15. kvě 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, říkali jsme si s michalem, že máme asi děravý dítě - že nám někde protejká, když do ní furt můžu lejt mlíko a ona má furt stejnej hlad :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny.My spinkáme i 10 hodin v kuse,ale také né pokaždé.Jinak spí těch 5 hodin.
trpaslička:my máme také takévý problém.U nás to vzniklo tím,že jsme měliy zlomenou klíční kost.Každý den cvičíme,že přetáčím zadeček na opačnou stranu než je hlavička a ona tu hlavičku musí přetočit také na tu stranu.Doktorka říkala,že to zatím nemám řešit jen s ní takto cvičit.Jinak můžeš podkládat hlavičku a nebo položit na levý bok a to by se neměl přetočit.
S tím čajem mají holky pravdu mlíčko stačí.
15. kvě 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi šišatou hlavu snad nemáme :wink: nějak jsem to zatím nepostřehla :wink: ale prý stačí dát mouku do plenky a hlavu z jedné strany obložit :grinning:

Dnes jsem malého dala několikrát na bříško a zas vyváděl jak divej. On tu makovičku vůbec neodlepí od země. Za to zadkem a nohama rejdí pěkně :wink: No a pak začně šíleně řvát až mu tečou slzičky :frowning2: Asi je línej po¨mně.

Jinak já jsem taky velkej spáč tak by to měl mít malej po mně :frowning2:
15. kvě 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pavlínu to na břiše prudí, místo zvedání hlavičky se svíjí jak žížala a kvičí jak kvíčala,zvedne ji na 2 vteřiny a zas zuří. Moc ji nemučím, ale měla bych, mudra říkala, že jestli nebude pást koníčky za 14 dnů tak nás pošle k nějakému cvičiteli a to by se mi moc nechtělo..budem na tom teda dělat. 14 dnů je dlouhá doba.
hodně se směje, skoro mluví :wink: , a vůbec je dost společenská :slight_smile: :slight_smile: a přibírá poctivě svoje čtvrtkilo týdně, takže ted v 6ti týdnech má 3 a půl. Jedna ženská v čekárně říkala svému ročnímu synkovi: podívej, honzíku, takhle malý nebyls ani když ses narodil...Sem myslela, že ji praštím..
přes den se krmí co 2 hodky, "po obědě" spí 3 a v noci 6hodin, ale nikdy nevím od kdy už má noc. Někdy od sedmi večer, jindy až od jedenácti, nedá se tím moc řídit náš rodičovský program..sex furt neproběhl, ach jo..myslela jsemm, že si pořídím antikoncepční čípky na ty "příležitostné" styky, ale doktorovi se to nezdálo, že je to pro pubertačky a napsal mi recepis na tu HA co se dá používat i při kojení.
Kyri: Pája se takhle taky škvrdlala asi 2 noci a u toho furt jedla a funěla, nepřišli jsme na to, ale vypadalo to trochu jako rýma :slight_smile: a s plínkama jsem to vyřešila tak, že jsem k vícevrstvovkám přiobjednala haipa-daipácké kalhotky, tak uvidím, jak to půjde dohromady.
15. kvě 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslicko: mame ten samy problem s hlavou, tekda uz je to lepsi, protoze uz kouka primo a ne na strane, pres noc ji davam na tu druhou stranu, zezadu podlozim,aby se neotocila..snad se ji to srovna..

lottie: my kone taky nepaseme, vydrzi to,co Pavlínka a zacne rvat..ja ji trapit nechci, kdyz je vzprima tak drzi hlavu bez problemu..
15. kvě 2007 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: jo, taky jsme na to přišli (až ráno :sweat_smile: ), že měla asi plný nosánek - tak jsem to odsála a pak byl docela klid. tak dneska zase bude nosánkový mučení po koupání, holt - vždycky u toho děsně řve :unamused:
15. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek