• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
ahojky můžu se k vám přidat? podle posledního ultrazvuku máme termín 26.4.2011 a je to naše první miminko:slight_smile:
21. lis 2010 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí

No jasně že se můžeš přidat :wink:
22. lis 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cindy,ty už cítíš pohyby?Tak my ještě nic. Doufám,že je ještě čas. :unamused:
22. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, cítila jste některá pohyby už v 18tt? :astonished: vím že máme ještě čas ale už týden cítím takové zvláštní ťukání a navíc je to pokaždé na jiném místě.
22. lis 2010 v 17:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo to bude mimísek :wink:
23. lis 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, taky se přidávám, já jsem tady asi první na řadě :slight_smile: máme termín 1.dubna 2011 :wink: . Já jsem cítila pohyby v 17.týdnu a to jsem prvorodička, nejvíc večer, když jsem třeba koukala na telku a teď už je to čím dál častější a intenzivnější. Ale hlavně je to krásnej pocit. Jinak to bude chlapeček a jsem z okresu Břeclav.
23. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super že je to možné, protože nevím co by to jiného mohlo být:slight_smile:.koukáme tak trošku po kočárku, jaká značka se vám zamlouvá? je toho tolik že vůbec nevím kde začít:frowning2:.
23. lis 2010 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo tak kočárek :confused: je jich vážně tolik že to bude boj vybrat ten nej :grinning:
24. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já cítím pohyby od 18+5 a to jsem taky prvorodička. Jinak kočárky intenzivně studuju, včera jsme byli na obhlídce a zatím vítezí firkon vario
24. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, a vy cítíte pohyby každý den pravidelně? Já mám pocit,že jeden den ano a druhý zase nic. Ještě jsem se chtěla zeptat jestli jste slyšely,že se rodičovský příspěvek bude snižovat z 7 600,- na cca 6 100,- to že nedostaneme porodné,to už je jasná věc,ale tohle mě docela šokovalo. :confounded:
24. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon :slight_smile:
24. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdřív ty pohyby nebyly vůbec pravidelný, dokonce jsem měla pocit že byla tak 14 dnů pauza a pak to zase začlo a teď už je cítím každý den, většinou když jsem v klidu. Žádnej strach, nám se nechtěl vůbec ukázat na 2. ultrazvuku, pan doktor ho budil, pořád mě šťouchal do břicha a mimi nic, chrápal dál. Prej že je to kliďas. Ono to všechno přijde :wink:
24. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy na první mimčo přece porodný dostaneš :wink:
@xxmarypetxx no tak to já mám taky asi nějakého kliďase jen mě to ale pěkně znervozňuje :angry: zase budu klidnější až 8.12. to jdu na ten velký UTZ :confused:
24. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na první mimi se dostane porodný pouze pokud rodičové budou mít méně než 2,5 násobek životního minima dohromady, tak nějak to bude. Takže pokud oba rodiče pracovali, tak to asi nedostanou.
Lima - já se vždycky na každý velký UTZ moc těšim,škoda že je to po tak dlouhé době :unamused: jinak dneska jsem teda dostala pár kopanečků, tam mimi asi boxuje či co :slight_smile:
24. lis 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem tu nová, čekám první mimčo jsem teď 20.týden. Chodím k doktorce, která nás ani pořádně neprohlídne, i když jsem musela brát antibiotika a celý týden mi bylo hrozně zle, skoro jsem nejedla a nepila. Prosáhla mi břicho a řekla dobrý, roste. Zeptala se jestli cítím pohyby, řekla jsem že ne.Stejně to sono neudělala, i když ho tam má. Sice dost zastaralé, ale funkční. Naštěstí mám možnost udělat si sono v práci, mrkla jsem se jestli tluče srdíčko a kopeme, hned jsem byla klidnější. Velké sono nás čeká až v půlce prosince, protože jsem se zaevidovala u jiného gynekologa. Opravdu jsem tady nebyla spokojená. Jaké máte zkušennosti? Nejste některá z Plzně? S tím porodným mě trošku naštvali :cry: , ale co, přece se nebudeme podle toho rozhodovat jestli si pořídíme děti :slight_smile:
24. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pohyby taky necítím pravidelně spíš tak obden ale je to ještě slabučké.já jsem se svojí doktorkou velmi spokojená i když nejdeme na velký ultrazvuk aspoň na tom malém co má v ordinaci se podívá na srdíčko a pohyby. jinak na velký jdeme 14.12. takže se těšíme že nám řeknou co to bude:slight_smile:.to s náma půjde i taťka hurááá.
No porodné nedostaneme:frowning2: s tím jsme se smířili ale to že sníží i rodičovskou to je fakt čurbes. ale je pravda že kdyby člověk koukal na peníze tak si mimi nepořídí snad nikdy:frowning2:.
24. lis 2010 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak to je síla já si myslela že na 1 dítě to dostane každý :confused: :angry: :angry: Jinak můj dr má v ordinaci taky starší UTZ ale na každé kontrole mi ho nedělá jen ty povinné 3 co jsou hrazeny pojišťovnou :confounded:
24. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,jsem tady nová :slight_smile: My čekáme třetí mimi a jsme 22.týden.Termín nám spočítala paní doktorka na 3.4.2011...Tohle je super věc takhle si povídat,když jsme přibližně ve stejném stádiu...Já cítím pohyby tak od 18.týdne a moc pravidelné nejsou :slight_smile: .Někdy víc a někdy míň :slight_smile: Mám doma už dva kluky tak jsme s manželem zkoušeli zda se nám podaří holčička,jenže ted při druhém velkém ultrazvuku nám doktorka sdělila že to bude s největší pravděpodobností zase chlapák :sweat_smile: .No nic hlavně že je všechno v pořádku,ale dalších pokusů se dobrovolně zříkám :grinning: .
25. lis 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,je to fakt,pracující rodiče nemají nárok na porodné-což by člověk ještě chápal,ale ten rodičák,si myslím,že je krutý. Roky před tím mamči měli jak pěkné porodné,tak i rodičák a my to odprdnem. Ale jak říkáte,nemá cenu se dívat na peníze,ale těšit se,že nám bylo dopřáno a máme mimča v bříšku :wink:
Jinak mě mimčo dneska probudilo v 3.30 a cítila jsem pohyby,ale nějak jsem z toho nemohla usnout,přes den když jsem v pohybu,tak nám asi chrní. Nám dělá pan dr.sono každou prohlídku-za což jsem docela ráda,že si zkontroluje zda je v pořádku.
Kijir : Mít čtyři chlapáky doma,musí být senzační :grinning: Krom toho máte vybrané nádherné jméno pro chlapečka,pokud bychom my měli kluka,taky by to byl Matyášek :slight_smile:
25. lis 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky, jsem tu taky nová. Jsem 21+2, čekáme chlapečka. Včera jsem byla na velkým ultrazvuku a doktor nám to potvrdil. Jinak je malej naprosto zdravej a čilej :grinning:
S tím porodným je to fakt blbý, ale bohužel s tím nikdo z nás nic nenadělá :unamused:
V dnešní době je docela problém sehnat dobrýho gynekologa. Mi taky dělá jen to základní vyšetření, ale aspoň něco :grinning:
25. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se dívám, že tady to bude samej Matyášek :slight_smile:
25. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi populární jméno :slight_smile: Ale nevim jak u vás ale u nás to teda byla hrozná fuška vybrat jméno :sweat_smile: .
25. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to máte dobré u nás si manžel vysnil jména takže já už s tím velice nic nenadělám:slight_smile: mě se líbí tolik jmen že ani nevím které bych dala:slight_smile:ale tak zatím naštěstí čas je určitě k nějakému závěru dojdeme:slight_smile:
25. lis 2010 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jak jsme s manželem vybírali jméno pro malého, tak jsme si stáhli z netu seznam všech povolených jmen v ČR a že jich je, něco přes 2tis. A u některých jsme se vyloženě nasmáli :grinning: Nakonec jsme vybrali jméno Daniel :sweat_smile:
25. lis 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová, můžu se přidat mezi vás? Čekáme první mimčo, termín mám 21.4., velký ultrazvuk nás teprv čeká, nemůžu se už dočkat. Podle prvních odhadů ve 12tt bychom měli mít holčičku (Barunku), tak uvidíme, jestli jí nenarostl pindík :grinning: . Jinak pohyby cítím už od 18tt...
26. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli vybrané 3 jména na kluka (Dominik, Matyáš, Tadeáš) a nakonec vyhrál Matyášek :slight_smile: .Tak snad se nezpletli :sweat_smile: .Už kupujete výbavičku? My jsme už začli, aby toho nebylo najednou moc a taky už jsme to nevydrželi. Tak už máme autosedačku a dnes by měla dojít postýlka a vše do ni. Tak jsem zvědavá. kočárek budem kupovat asi v lednu, to už bude 3.trimestr, tak aby byl nachystanej. Skoro všechno nakupujem v chiccu.
26. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám výbavičku také téměř kompletní, bohužel nemáme po kom dědit, tak kupuju vše nové...Snad to vydrží i pro další dítě. S objednáním kočárku ale počkáme až na začátek února...
26. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme kočárek objednali ve středu :slight_smile: Jinak pomalu začínáme nakupovat další věci, krom pár overálků a bodýček ještě nemáme nic :grinning: Jo a ještě máme polohovací lehátko, ale to díky dobré akci
@xxmarypetxx Taky jsme původně přemýšleli nad Dominikem :wink:
26. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak výbavička je to co už nepotřebuju :grinning: !Při třetím klučinovi už ledacos máme :sweat_smile: ...Těšila jsem se že třeba budu nakupovat růžovou,ale ne.Na něco to je zase výhoda,když nám seberou penízky kde můžou :unamused:
26. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek