• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@zukoc :tak já ti asi moc poradit nemůžu,protože náš Péta ze dne na den (a to jsme s ním bojovali úplně stejně) najednou šel prostě po večeři do postele a úplně sám si klidně usnul :sweat_smile: .A tak je to už od jeho 14 měsíců....A teď si vzpomínám,že to začalo s velkou postelí...
20. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana :tak já ti musím říct,že Jiříka normálně nechávám přes den spát na bříšku :sweat_smile: ...V noci ne,ale ve dne jooo.Mě tak nejraději spali všichni kluci :slight_smile: .
20. kvě 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir závidííííííím :grinning:
20. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc No ale vážně to bylo úplně z ničeho nic...Prostě jsme to zase jednou zkusili a ono to vyšlo :grinning: .Jen ještě měl teda tu velkou postel u nás v ložnici a když vydržel v poho celou noc,tak od té doby je s Járou už v pokojíčku.
20. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir to madam je s náma v posteli, skončila tam kvůli nočním běsům a už tam zůstala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak už finišujem s pokojíčkem a ona se tam moc těší, tak třeba to klapne taky :dizzy_face:
20. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir tak teď,po půl hodině uspávání,e slyším na chodbě, malá jde čůrat a zpívá si :angry:
20. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc :Třeba jo :slight_smile: ,oni si pak připadnou důležitý :wink: .
Tak to je dobrá :grinning: :grinning: :sweat_smile:
20. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeste k tomu oblekani vy nedavate takhle malej mimcu do kocarku cepicku?
20. kvě 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy já osobně nedávám, teda v tomhle horku, včera jsem ji dala a musela jsem ji sundat, měla úplně zpocenou hlavičku. Já chodím v tílku a sukni a je mi hic, Dr. v porodce říkala, že jim je vedro/zima stejně jako nám, jedna vrstva navíc stačí a že jim může hrozit přehrátí během chvíle různé potničky, vyrážky a tak :fearful:
20. kvě 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ....teda za předpokladu, že je v kočárku, když ji vyndavám ven na kojení, tak jí schovávám pod plínku, aby na ní nešlo přímý slunko, nebo bych ji dala vzdušnej klobouček, ale ten nemám, budu teprve muset vyrazit na nákupy. První holčina je prosincová, tak mi některý oblečení nevychází :grinning:
20. kvě 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že si píšu sama se sebou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Tak si dodělám gelovky a půjdu následovat děti a manžu do hajan. Dobrou
20. kvě 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc : no ja mam prave strach aby neofoukla preci jen i do toho kocaru obcas foukne, a ty nosis sukni a tilko?to jsi odvazna to ja bych si zatim netroufla a hlavne by mi jen tak nejaka z mych sukni asik nebyla :angry: jeste porad mam deset kilo nahore a ze vsech mejch tříčtvrtáku mi jsou jedny a jeste nejsem spokojena s tim jak na me vypadaj :sweat_smile: ted resim jestli zacit hubnout anebo si koupit novy obleceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chcou vaši prckové v těch vedrech častěji kojit? Mám pocit, že malou teď pořád jen kojím a nevím jestli to je tím počasím nebo vymýšlí, protože pije někdy třeba jen 3-4 minuty a pak vytuhne
21. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné nedělní ráno :slight_smile: !!!!
@zuzuli83 :Ahojda tak já zatím nemám pocit že by chtěl pít častěji,ale může se to stát :wink: .Protože třeba u prvního Jarouška (tomu byly v těch vedrech tenkrát tři měsíce),tam jsem taky měla pocit že chce pít každou hodinu,tak jsem mu prostě udělala čaj do lahvičky a bylo :sweat_smile: .A kojila jsem ho až do 9 měsíců :wink: .Ale jinak se říká že kojené děti tekutiny navíc nepotřebují,jen když jsou v létě ta úplná tropická vedra....Tak nám to říkala mudra i teď v porodce :slight_smile: .A s tím časem tak moje děti jedli a i Jiřik teď jí normálně 5-10 minut víc ne a stačí jim to .
@pusolamy :řeším stejný problém :wink: :grinning: ,rozhodla jsem se zhubnout,ale i přesto si nějaké věci budu muset zatím koupit,protože v tom co mám vypadám jak přeštípnutej špekáček :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!
22. kvě 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov
@kijir
Asi jsem se špatně vyjádřila,nosim ji obráceně zády ke mně,ale i tak tu hlavu někdy zvedá :slight_smile:

@kijir Jaký jsi dávala takhle malým dětem v létě čaj?
22. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir o oblečení mi ani nemluvte, taky obleču jen jedny 3/4ťáky a jedny jsem zabavila mamce :grinning: ale uplé trička teď moc nehrozí, ale diety prdím, malá hezky přibírá a Domiš to ze mě tenkrát tak pěkně vycucal, že do půl roku jsem byla kilo pod svojí váhou, takže to zatím nehodlám řešit, sice se necítím nějak extra hezky, ale vem to čert
dnes akortá zkusím ty brusle, když je tak hezky ...
btw co vaříte na oběd, mě už z tady té otázky skáčou vředy, protože po skoro každodenním vymýšlení mi nějak dochází inspirace :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :já dávala buď heřmánkový nebo ten fenyklový,tyhle můžou už děti od jednoho týdne :slight_smile: .
@hobitkova :Tak já taky žádný diety držet nehodlám :slight_smile: Já totiž říkám "co bych z toho života pak měla kdybych se nemohla aspoň pořádně nažrat :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: !!!" No ale něco si prostě teda musím koupit jinak ven opravdu nemůžu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Maskuju to volnýma tričkama,ale díky tomu že mám zase veliký prsa,tak vypadám jako kdybych těch kilo měla 250 :grinning: :grinning: :grinning: .Jo a oběd tak to teda taky vůbec neim, :confounded: ,takže taky uvítám nějakou inspiraci :sweat_smile: ...
22. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych se měla řídit dle chutí mých mužů doma,tak bych mohla denně dělat řízky a br kaši :grinning: :grinning: ...
22. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir
@hobitkova : no to ja jsem taky ani na dietu nepomyslela :grinning: spis premyslim nad nejakym pohybem ale to je taky muj uhlavni nepritel jedine snad ty brusle ale to pockame po sestinedeli (mozna :grinning: ) ale v tydnu asi vyrazim si neco koupit na sebe
22. kvě 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy s oblečením zatím počkej, do třech měsíců jsem měla svoji váhu a o další tři později o deset kilo míň než byla má původní. Byla jsem úplně vychrtlá, vel. 34 z 38-40 (teda na můj vkus). Teď mi taky nic není, krom šatů a pár věcí, co nemají pevnej pas, mám taky nahoře tak 6-7 kg. Jediný štěstí mám, že mi po žádnym porodu nezůstalo břicho, jen je vytahany (no do plavek asi letost nemůžu) ale pod oblečením to schovám ve stahovacím pásu:slight_smile: Jinak u nás je fakt vedro, tak 25 stupňů a do korbičky mi nefučí, je taková hodně hluboká a krytá a je tam i příjemná teplota -- hned bych si tam lehla a nechala se vozit :grinning: :grinning:
22. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s oblečením mám stejný problém. Zůstalo mi asi 6 kilo nahoře, ale hlavně se mi, mám pocit, rozšířila pánev a neobleču žádné kalhoty. Šaty zase nedám přes prsa. Pařím se stále v těhu riflích. Kojím o sto šest a váha stejně dolů neleze. Možná to chce čas, ale v těchhle každodenních vedrech se furt v riflích chodit nedá. Včera jsem trochu koukala po obchodech, ale stejně mi nic nesedělo :frowning2:
@zuzuli83 To má asi období růstového spurtu, jako my. Taky kojím pořád. Chodíme se vážit, co 14 dní a přibírá čím dál tím víc. Prvních 14 dní přibral 640g, za další dva týdny to bylo 850g. Jsem zvědavá, kolik dá příště :grinning:
23. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte mi nějakej fígl, nebo si "zkazím" i druhé dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá spí v košíku vedle postele, být v něm či usínat jí zatím žádnej problém nedělá, mezi jídly zatím prakticky jen spím, pokud jí teda netrápí zrovna prdíky, Jenže v noci, jak ji vezmu do postele na nakojení, vyndám prso, ona se přisaje, tak já hned usnu a vzbudí mě až to, jak mlaská, že chce zase, tzn. za 3-4 hodiny no a t se opakuje, takže spí celou noc se mnou. U první to bylo totéž a máme jí v posteli doteď :frowning2: :unamused:
23. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc To se mi taky stává, že u kojení v leže usnu a vzbudím se až jeho mlaskáním. Na to mám jedinou radu - kojit v sedě. U toho mi sice klimbá hlava, ale neusnu, nakojím ho a položím zpátky do postýlky.
23. kvě 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :grinning: to bych asi musela vstát a jít kojit někam na židli, jinak já jsem schopná usnoust i v sedě, opřu se zády o čelo postele a spím :grinning: :grinning: Mně se třeba taky stalo to, že jsem byla s malou-velkou na zahradě, svítilo sluníčko, já se opřela o barák...a už jsem spala
23. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak my jsme byly u doktorky dneska. Řekla mi, že nemám kojit častěji jak co 2 a půl hodiny. Mám jí prý nechat vztekat :confounded: Pak je totiž přejezená a bolí jí břicho. Mě prvních 14 dní přibrala třičtvrtě kilo a teď za 10 dní půl kila :slight_smile: Chuděra malá byla od pátku celá opupínkovaná na pusince, tak jsem se děsila, co mi řekne a má to kojenecké akné, tak jsme dostaly holtovu mast. Doufám, že se jí to brzy spraví, má to hrozné :cry:
23. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc tak já kojím jedině v sedě, to bych byla taky jasná v posteli :grinning: Už se mi ale několikrát stalo, že jsem vypla v noci budík a spala dál, to mě vzbudila až malá, když plakala, že má hlad chuděrka. Já už jsem jí zkoušela několikrát dát k nám do postele, ale to se jí vůbec nelíbí, vždycky plakala
23. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 jé tak to já budík nedávám, já vždycky čekám na malou, až mlaská. Jenže jí vždycky slyší dřív manža než já :frowning2: - já jsem hroznej spavec :pensive: :pensive:
23. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Když si tady tak čtu jak ty vaši drobečkové pěkně přibíraj na váze tak mi to nějak začíná vrtat hlavou. Dr. u nás doma byla dvakrát, ale ani jednou neměla váhu, takže já ani netuším jestli vůbec malá přibrala a jestli je aspoň už na porodní váze. Je to normální, že jí dr. neváží? My bohužel váhu nemáme, jen klasickou osobní, takže doma jí zvážit pořádně nejde. To chodíte na to vážení sami od sebe nebo v rámci prohlídky? My jdeme až za víc jak 14 dní a nerada bych slyšela že je chudák malá podvyživená a musíme dokrmovat.
23. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc tak já si ho musím dát. Jak zaspím, tak se většinou vzbudí za 5-6 hodin, v noci spí hezky. Doktorka mi říkala, že mám kojit max co 4 hoďky v noci.
@karol_h tak k nám přišla doktorka po porodu domů jednou, to ji nevážila a hned další týden jsme už byli v ordinaci a to už ji pokaždé vážila. Ona si nás zve, tak jak to je v očkovacím průkaze akorát dneska jsme tam byli navíc kvůli pupínkům. Jinak mi říkala, že kdyby se mi zdálo, že mám málo mlíka, nebo, že je hladová, tak mám kdykoliv přijít na převážení
23. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný slunečný den,holky můžu se zeptat na co si dáváte v noci budík?
Já teda kojím v sedě a taky mi u toho dost klimbá hlava a proto se ani radši o nic neopírám :slight_smile: .Ale už třetí den mi Jiříček spinká po koupání 6 hodin,takže se celkem vyspíme :wink: .A pak zase po těch 3.A nás doktorka vždycky váží na prohlídce,ale chodíme my k ní.U nás nebyla ani po narození :confused: .Řekla mi že prý přibýváme pěkně a já jsem prý "zkušená" matka( to nevím jak na to přišla,protože řeším některé věci jako kdyby to bylo moje první :sweat_smile: ),takže chodíme asi až po 3 týdnech....
23. kvě 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek