• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Tak to my ještě nenakupujem,nechám to až po Vánocích,třeba budou nějaké slevy :grinning: Velký utz.nás čeká příští středu. Už se těším,až prďolu uvidím.
26. lis 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já začnu nakupovat až budu 100% vědět kdo se ve mě ukrývá :grinning:
26. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lima:Jenže někdy to není 100% dokud to nevykoukne ven :D!!! Kamarádce doktor řekl že je to kluk,tak nakupovala a nakupovala a na UTZ ,který ji dělal (teda jiný doktor) ve 36.týdnu ji řekl že to bude holčička a taky byla :grinning: .Takže z Dominika byla Dominika :slight_smile:.Ale vím že to jsou výjmečné případy :sweat_smile: ,píšu to jen pro pobavení :dizzy_face: .
Holky chtěla jsem se zeptat bolí některou z vás záda v kříži?Mě teda strašně obzvlášť teda večer.A to až tak že pomalu nemůžu vstát :(.Ale doktorka říká že je to normální a vše v pořádku...Jenže při dalších dvou dětech je to večer tedy hodně náročné.
27. lis 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda záda taky občas bolí, ale vzhledem k mé křivé páteři se ani nedivím. :grinning: Jinak občas cítim bříško jak se napíná, to je někdy takové nepříjemné a když jdu do schodů, tak vnitřní strana stehen pěkně bolí, jako kdybych to přehnala v posilovně. Ale když je to kvůli našemu miláčkovi, tak mamča vydrží všechno :wink:
27. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,tak jak je?U nás je teda pořádná zima,konečně :slight_smile:!!!Chtěli jsme na výlet,ale bohužel nás zradilo autííí.:(
Asi nastydlo přes noc.Včera jsme se starším jarouškem chystali nějakou tu vánoční výzdobu a jak je ten sníh nějak na mě dolehla taková jako Vánoční melancholie :slight_smile:.Už některá pečete cukroví?
28. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí

Krásnou 1 adventní neděli :wink:
@kijir- jo to máš naprostou pravdu :grinning: mě taky docela často záda bolí a to ještě není konec :confused: :confounded: ale musíme vydržet :unamused: jo a cukroví začnu péct asi o mikuláši stejně toho nebudu dělat moc. A taky koukám že je asi na čase koupit autí nějaké vitamínky :grinning:
28. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já se taky přidávám s bolestí zad,musíme vydržet,vždyť téměr máme půlku za sebou :grinning: Cukrovíčko,budu taky začínat péct o mikuláši a to si myslím,že se zádička opravdu ozvou. :frowning2:
29. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska mě taky pěkně chytly záda, dokonce hrudní páteř, tak se nemůžu moc hýbat :confounded: S cukrovím je to u nás bída, péct mě nebaví, naštěstí mamku to baví až moc, tak péct ani nemusím :grinning:
29. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy jooo to se někdo má :grinning: mě teď bolí záda a celkem dost často i pálí žáha :angry:
30. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,taky jsem si teda nějaké to cukroví objednala,ale něco musím i upéct :confused: .Teď to snad vypadá,že nám dopadne hypotéka a bude nác čekat ještě i stěhování před Vánocema :( Na jednu stranu huráááá,ale na tu druhou :frowning2: .... A už teď si připadám jak velryba :grinning: ...Mám už ted víc kilo než když jsem šla rodit předešlý dva chlapi :wink: Za chvíli mě budou kutálet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
30. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lima no pálení žáhy, to je taky pěkně nepříjemná věc :cry: Naštěstí mi na to pomáhá Tums nebo něco malého zobnout
30. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zpíváte, čtete pohádky nebo mluvíte s bříškem? :sweat_smile: Dneska jsem se dočetla, že je to lepší pro mimi, že po narození podle hlasu lépe rozezná maminku :slight_smile:
30. lis 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni, tak to mě záda taky docela bolí.. jinak máme termín 12.dubna a včera jsme zjistili,že budeme mit kloučka. :D tak se už moc těšíme. akorat nam na levé komoře našli hyperechogenní fokus,ale pry je to uplně běžný,ale mam z toho docela strach. doktorka byla tak příjemná,že nám ani nebyla schopna vysvětlit co to znamená. :astonished:
1. pro 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky čekáme mimi v dubnu, tak sem nakukuju :wink: . Termín máme 16. dubna. Včera jsme byli na screeningu ve 20tt a paní doktorka říkala, že budeme mít mimi drobnější, protože má jen 340 g. prý je to v normě, ale bude menší. Nepamatujete si vy váhu vašeho míma okolo 20tt? Díky :slight_smile:
1. pro 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy já to taky četla, ale jak jsem nětěhotná ráda zpívala s rádiem, tak mi to teď nějak nejde a navíc mi teda dochází dech :zipper_mouth:
1. pro 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Ahojda já s ním mluvím,ale ne nahlas,tak jako ho hladím a v duchu mu povídám.Jen starší Jaroušek mu pořád chodí říkat ahoj a dobrou noc a tak :slight_smile: ....
@svobik No s tím dechem to mám úplně stejný :slight_smile: Stačí abych normálně pomalu šla a do toho měla s někým mluvit,tak funím jak parní lokomotiva :grinning: .Vážně platí že každý to těhotenství je úplně jiný.U předchozích se mi tohle vůbec nestalo :wink: .
Jo a my byli na UT ve 21+2 a malinkej měl 416g....
1. pro 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no ono to hlavně souvisí s váhovým přírůstek matky :slight_smile: jak jsem ze začátku musela ležet, tak to bylo na houby a kondičku nemám veškerou žádnou. No, tak to jste byli o týden později než my a rozdíl je 76g , tak nevím kolik mímo přibere za týden. Teda vím, kolik přibere matka, to je na houby :grinning:
1. pro 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svobik Joooo tak to mě povídej,ale já jsem zase tolik nepřibrala si myslím.... :sweat_smile: A kolik přibere mimišek to taky nevím :slight_smile:

1. pro 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak ze zádama to máme všechny asi stejné:frowning2:. já měla problémy už před těhu takže jsem byla připravená že v těhotenství to bude asi horší:frowning2: ale co naděláme.chodím ještě do práce a celý den sedím na jednom místě takže po pár hodinách sebou vrtím jak žížala:slight_smile:.Prý se s mimiškem má mluvit že je to dobré a pouštět mu hudbu a taky tatínkové prý mají na ně mluvit. manžel na něj promluví a v tu chvíli mi připadá že se prcek vzbudí:slight_smile:. já jsem zatím na výchozí váze ale je fakt že když jdu do kopečka nebo do schodů tak taky už mám problémy s dýcháním. jsem zvědavá co budu dělat na konci těhu:slight_smile:)máte někdo doma pejska??
1. pro 2010 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím funěním to je asi všude stejné :grinning: Jít s někým po ulici a ještě do toho mluvit je docela nadlidský výkon :grinning: Už teď si kolikrát připadám jak mamut, natož až budu v 3. trimestru - to nechci ani vidět :grinning:
@debule pejska doma máme, ale spíš je to takový gaučák :slight_smile:
2. pro 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svobik @kijir Já už jsem teda včera začala na bříško mluvit a je vidět, že to malého uklidňuje. Vždycky, když na něj začnu mluvit, tak přestane kopat a uklidní se. Asi se mu to moc zalíbilo, páč mě dneska celé dopoledne kopal :grinning: Ale na to uklidnění stačí i manžel, vždycky když mi dá ruku na bříško a chce malého cítit kopat, tak v tu ránu přestane :grinning:
2. pro 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi povídej když mrně kope a já si chci sáhnout tak je po všem mám prostě smolíka :grinning:
2. pro 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to taky zkusím,večer až bude klid a raubíři budou spát,tak se budu věnovat jen mimiškovi :slight_smile: .Jinak já si sáhnout můžu,ale manžel ne.Taky pak hned přestane :wink: ...
2. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mímo ještě jako prvorodička necítím. A protože jsem ze začátku musela jen ležet tak mám 7 kg nahoře. Závidím těm co mají jen to kilčo.
@fassy jít po ulici trochu do kopečka a i mluvit,t ak to taky nezvládám :grinning: jsem jako lokomotiva.
2. pro 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Manžel taky nemá šanci chytnout kopanec :grinning:
2. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ta my jsme byli včera na uz a máme 400g v 21+0 A doktor říkal že je to dobré. Svobik:já myslím,že to není ještě jisté,že budete mít drobné mimčo :wink: jinak já jsem připrala 1,5kg. Třeba se to teď o Vánocích změní,akorát mě docela blbě vyšel termín na vyšetření OGTT (na cukrovku) mám to mezi svátkama,tak to nemůžu moc přehánět se sladkostma :frowning2: Asi umřu,miluju čokolády,arabesky atd....
Jdete taky na toto vyšetření?
2. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy a víš co to bude??? já jdu na UTZ ve středu a doufám že se mimísek hezky ukáže :wink:
2. pro 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohla bych se k vám přidat? mám termín 1. dubna, to bude apríl :slight_smile: mimčo taky zatím protestuje, když chce tatínek kopanec, koukám, že to probíhá zhruba všude stejně. Ale chtěla jsem se zeptat - nemáte problémy s bolestí nohou? já poslední asi dva tejdny večer už nevím, jak si mám sednout, stoupnout. Doktor říká, že je to únavou a mám často odpočívat s nohama nahoru...no kde brát čas a nekrást :frowning2:
2. pro 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 : Ahoooj :slight_smile: ,tak já s nohama mám taky trochu problém.Za prvé oproti ostatním těhotenstvím mám teda pěkný(spíš šeredný křečáky),a za druhý mě nijak zvlášť nebolej,ale když si lehnu mám v nich takovej divnej
pocit jakože s nima musím pořád hýbat... :grinning: A radu jsme koukám dostaly stejnou :sweat_smile: ,jenže když má člověk další děti,tak to je umění si takovou chvilku udělat,viď? :wink:
2. pro 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Ahojky, to s tím hýbáním, není to ten syndrom neklidných nohou? i když o tom jsem četla, že jsou v nich snad rovnou křeče, ale já to mám úplně stejně jako Ty, večer už bejvám unavená, tak si čtu v posteli a měním polohu třeba každý dvě minuty. Teda pořád je to sranda oproti vážnějším potížím, ale někdy mě to docela otravuje :frowning2:
Koukám, že jsme stejnej tejden :grinning:
2. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek