• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@lusyy : naušničky davat budeme myslim ze nase dr. je dava po prvnim ockovani, a mala kdyz breci tak rika heja heja
6. čer 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, které už máte mimča přes 5kg, dáváte plínky na 4-9kg, nebo ještě ty 3-6? Já dávám ty větší, ale připadají mi dost velké, tak nevím, jestli ještě nekoupit balík těch menších.
u nás taky frčí aguuu, eou, uuu, mmm :wink:
6. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
spurt je (asi) za námi! Kuba už spí skoro 3 hodiny, tralalala :slight_smile:
@petaov já mám sice velkýho Kubu ale plínky látkovky, tak neporadím :sweat_smile:
agooo, eouuu, a když má dudlík tak oikgoik :wink:
6. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov ja som tak do 5400g davala tie mansie a teraz ked ma uz 5 a pol kila uz som zacala davat tie vacsie a nepripada mi ze by to bolo moc velke, ono je to lepsie ked to je v lete vzdusnejsie, presa len je to umelina.

@ofelieee Hehe oikgoik som este nepocula, to je super :slight_smile:) ach skoda ze latkovky mozem len na den davat :frowning2: keby som ich dala aj v noci tak sa budi kazdych 10 minut, to je strasne, je ako princezna na hrasku, kazde minicvrknutie mu vadi aj keby tam mal neivem aku separacku
6. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy my jsme daly náušničky před dvěma týdny, tady se dávají buď do 6 týdnů nebo pak po prvním očkováním, tak jsem si říkala, že dokud má snížený práh bolesti, tak ať to má za sebou, šly jsme do nemocnice na ORL a tam jí to píchli, odnesli si ju spící a pak mi ji přinesli s naušničkama už zase spící
já jdu teprv ve středu na kontrolu na gyndu a taky se chci zeptat na nějakou tu antikoncepci, ale Azaliu asi ani ne, už nejsem schopna myslet na to, že si mám každý den vzít pilulku, dávat malé denně Vigantol je pro mě nadlidký výkon :slight_smile:
6. čer 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě řeším co je lepší,zda nastřelit nebo píchnout. Teda asi lepší nastřelit,ale naše doktorka jen píchá. Tak se budu muset poohlédnout po někom kdo nastřeluje.
6. čer 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova Treba zaukolovat manzela :slight_smile: Vecer ked dojdem z kupelne, uz mam od neho nachystany ku kojeniu Vigantol a Sab, najnovsie zacal aj plienky zehlit /predtym ich len vesal/ :slight_smile:
6. čer 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Kara taky kdyz breci, rika neeeee ... ale je to sranda, jak je to fakt zretelny :grinning:

vratily jsme se od doktorky - ptala jsem se na to svalove napeti, tak rikala, ze to pry nemame, ze je Kara opravdu jen silna a ze se vubec nemusim bat
na reflux jsme zatim dostaly sirup - Gaviscon nebo tak nejak - a mame zkouset 10 dni a pak uvidime...
je to teda hnus - mam ji to davat PO kojeni, tak ma pak chudinka tu pachut v pusince ... nastesti jen 1ml, ale i tak to plive ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vubec netusim, kdy se v Belgii davaji nausnicky, ale vidim hodne holcicek i 3-letych bez... resit to tady nebudu, necham ji je nastrelit v lete v CR, to ji budou cca ty 3 mesice

ohledne HA - berete nekdo Cerazette?
6. čer 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě dostala smsku od kamarádky,že ona dá holčičce ouška nastřelit. A je objednaná k lékaři,který zároveň vyšetřuje i akupunkturní body-což se mně líbí. A tam se prý davají až mezi 4-6 měsícem,prý kvuli velikosti ouška.
6. čer 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hura zmizlo novorodenecke akne aj zacervenanie tvare a sucha pokozka. Zacali sme kupat v Linola fett oilbad /obden/ a na tvar oilatum crem rano a vecer, parada..., funguje
6. čer 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak to ti zavidim,my už máme tváričku tiež pekne čistú, ale na ručičkách a nožičkách má niečo ako krupičku (nie je to červené ani suché, je to ako brusný papier). Na minulej kontrole doktorka vravela, že ak to do druhého mesiaca nezmizne, tak nás pošle na kožné, že to može byť ekzém :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@petaov ja dávam plienky 4-9 kg už asi 2 týžne (to mal Pavlík niečo cez 4,5 kg), pretože tie menšie mi nejako začal prečurávať
6. čer 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Ja by som skusila kupat v tej Linole /je to aj na ekzemy/alebo Belneum Herbal ci ako sa to vola, niekto to tu uz spominal, je to podobne, tiez olejova prisada do kupela.

Teraz ked je ta burka aj vam tak deti tvrdo spia? Vzdy ked vonku prsi maly prespi cely den, to sa zas bojim co bude tym padom v noci...
6. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokonca sa nezobudil ani ked spi v latkovej plienke co je u neho nezvycajne
6. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana Domík měl to samé, co píšeš a krásně nám na to zabírala Holtovka anebo Cutils help mimi (je to konopný krém na ekzém pro mimča od 1. dne narození), no a my už se taky hlásíme do klubu, malá už má taky flekatý obličej, ale zatím to vypadá, že Holtovka jí zabírá
jinak jsme v sobotu absolvovali první výlet v Manduce a malá naprosto spokojená a já nadšená, hned po minutě v ní vytuhla a má tam aji ty nožičky tak hezky rozčaplé, že si myslím aj na kyčle to bude dobré, dnes jsme zrovna na kyčlích byly a máme jenom preventivně dávat 2 papírovky, ale jinak že dobré :slight_smile:
@ciernavila já už víc manžu úkolovat nemůžu, už tak funguje na 200% - přijede z práce, nafasuje Domču a mají vlastní program, buď s ním jede na kole nebo ho jinak baví, večer vykoupe a uspí, víc už po něm chtít nemůžu :grinning: a to nám malý teď neusne dřív než o půl jedenácté :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. čer 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila mmm, to bych se na látkovky taky vybodla, naštěstí Kuba je míň citlivej...

tyjo kdo jste tu psal o bouřce tak to závidím, v Brně je pořád na padnutí :( už mě to moc neba, jsem spíš zimo-mil. Včera jak byl Kuba roztrpčenej, tak jsem usoudila, že jedna z příčin může být i vedro, tak jsme spolu vlezli do chladnější sprchy... no a asi to ten důvod nebyl :sweat_smile: kulantně bych řekla, že ta sprcha ho roztrpčila ještě víc :grinning:
6. čer 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee my jsme meli vcera taky siiiileny vedro a rvala asi 4h v kuse - myslim, ze byla taky prehrata...
chtela jsem ji vykoupat v kybliku, at se trochu zchladi a to rvala jak tur, takze stejne jako u vas :grinning:
a nezabiralo proste nic, usnula az nekdy pred pulnoci zrejme proto, ze bylo chladneji
6. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : tak nam jak je pred bourkou nespi poradne vubec, a tady se to furt jen honi jako ze na bourku a jeste neprselo. v noci nastesti spi porad dobre od 10 do 5 a pak jeste tak do pul desate pres den je to uz min,jak jsi spokojena s temi zelenymi tesko plinami?my je mame a dobry :slight_smile:
6. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky,vypadá to na další teplý a slunečný den :slight_smile:
7. čer 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko,
tak tady je zataženo, zatím 19st...takže docela příjemně...
my od 4hod. nespíme a jenom brečíme...už jsem si myslela ,že se to obrací k lepšímu, ale tedy dnešek zase stojí za to... :frowning2:
a do toho mi přijde, že mám nějaký prázdný prsa a malej by chtěl ořád...v kolika tt jsou ty spurty?

@marketnieuw tak to je dobře, že jste v pořádku, já jsem zvědavá, co mi poví doktorka v pátek...mě přijde, že už neumí vůbec předklonit hlavu...jako i při kojení jí tak tahá do záklonu, že pak mu bradavka vypadne a řve...poslední dva dny je tedy kojení pěkný boj. :pensive:
7. čer 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak kojeni je u nas kapitola sama pro sebe kvuli tomu refluxu :frowning2: - uz to trva cca 3 tydny, tak uz si snad i zvykam nebo co :confounded: ... skoro se u toho pereme :grinning:

jj u vas to bude asi spurt, jeden je kolem 6 tydnu
7. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw tak to je nám zrovna zítra...tak doufám, že to vrzo přejde, jinak se zblázním... :grinning:
7. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 nezblázni! :slight_smile: Kuba to teď měl asi 3,5 dne...
7. čer 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5
@ofelieee presne tak, spurty trvaji 2-3 dny, max. tyden
7. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Leni, malá měla suprtík cca 5dní a já z toho byla hotová. A pak najednou z hodiny na hodinu byl klid. Vydrž :wink:
7. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova Uz davas v Manduce do novorodeneckej vlozky? Ako ste spokojni? Ja uvazujem Manducu az od takeho 3-4 mesiaca, bojim sa trocha tej zataze na pater kym je este Daniel maly.
@pusolamy Este som ich nanacala, mam tam este niekolko Pampers na dominanie, a kedze ja davam len na noc a na von tak sa minaju pomaly. Ale uz koncom tyzdna sa dostanem k tym Tesco
7. čer 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj balada..dnes som si poprala dve varky pradla, povesala, maly bol so mnou na balkone a sledoval a ani nemukol. Na prechadzke spal, ked sme sa vratili zas sledoval zo sedacky ako varim obed a zase v nej zaspal. A to ani neprsi, asi dake spave obdobie. Pod barakmi uz asi dve hodky kosia travnik, ani na to sa nezobudi, a v tomto dusne sa mu teda čudujem. Dnes planujeme s muzom romanticky vecer pri svieckach, sme si akurat robili srandu, ze maleho ulozime spat vecer a akurat v tej najlepsiej chvili zaznie z izby "Agúúú" :grinning: Aj minule to tak bolo :slight_smile:
7. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila My máme též Manducu a už tak 14 dní malého nosím, ale jen po chvilkách. Moc se mu to líbí, když je tak přitulenej a já si můžu klidně pověsit prádlo nebo jít se psem ven :slight_smile:
7. čer 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy Ked tych nositiek je teraz tolko aj Liliputi, Ergo... a ist vsetky skusat do Prahy sa mi nechce, fakt neviem ako sa rozhodnut ale na tu Manducu pocuvam vzdy len chvalu.
7. čer 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila My jsme taky vybírali z více druhů, ale pro Manducu jsem se rozhodla až jsem si přečetla na internetu různé recenze, diskuze a hodnocení. Dokonce jsem narazila na nějaký rozhovor s pediatrem, který tyto nosítka Manduca vychvaloval, že to páteři neškodí atd. Nenašla jsem žádná negativní hodnocení. Všichni jsou spokojení a my taky :slight_smile:
7. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy a davas to s tou novorodeneckou vlozkou ci bez? Asi tiez teda pojdem do Manducy, pobrazdila som kopec diskusii o tom a negativa nenachadzam, ale musim predat jednu satku co mam doma, lebo ma manzel sprdne ze kukam po mandukach ked mam doma dve satky nevyuzite
7. čer 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek