• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kometka5 s tím jídlem jsme na tom uplně stejně....ted vydrzi max 2 hodky a to i v noci, takze si uzivame :slight_smile: dyl vydrzi jen pri jizde v aute :slight_smile:)snad se to zlepsi...hlavne v tu noc.
11. čer 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po delší době se opět hlásím. No jinak holky tak musím říct že ˇšimonek je nějaký velký jedlík už vypije ve 2 měsících (dnes narozky 170ml mléka Um Po 2,5-3hodinách). Snad nebude otesánek. To zas Matýsek mi dělá starosti a nechce jíst Už mi je z toho mizerně:frowning2:
11. čer 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smisek21 :Ahojda moje bývalá švagrová měla taky takové hrozné problémy s jídlem s dcerou :( Je to teda hrozný když jsme ji o každé sousto tenkrát skoro prosily :frowning2: .A stejně to nikdy pořádně nesnědla...Ale teď už jí je 10 let a je to krásná "velká" slečna a "sežere" na co přijde :slight_smile: .Neboj to se u vás taky určitě upraví...Třeba to má jen takové nějaké období :wink: ...
12. čer 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak krásnou neděli všem :slight_smile:...Teda já to musím zaklepat ne všechno dřevo co mám doma,ale Jiřík Jí tak po 3-4 hodinách a mezitím si většinou už tak jako "hraje" Teda mlátí do hraček nad sebou.V kočárku je spokojenej ať spí nebo kouká.No a v noci první spánek je 6-8 hodin a pak spí do těch 5 než se začne krouti t a tlačit.No a to si ho vezmu k sobě dám ho na bříško a spíme třeba do 7 :slight_smile: :slight_smile: .Je to zlatíčko :wink: .
12. čer 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, taky přeji krásnou neděli:slight_smile: u nás svítí sluníčko tak půjdeme k babičce:slight_smile:. Tak nám malá papá zhruba po třech 3-4 hodinách, večer se napapá kolem půl osmé a spíme tak od těch půl deváté do čtyřech někdy do pěti. pak si trošku cucne a spinká až do sedmi:slight_smile:.přes den toho už moc nenaspí tak je asi večer dost unavená:slight_smile:je to ale naše koťátko hodně:slight_smile:.
12. čer 2011 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kolikrát denně v průměru kojíte? Malá poslední dobou tak 1-2krát denně odmítne kojení. Řve jen co vytáhnu prso a dám jí ho před pusu, ze začátku jsem se sní přetahovala, ale teď už ji nechávám. Mám z toho úplně depku, předtím jsme měli co dělat, aby vydržela 2a půl hodiny a teď toto. Zítra jdem k doktorce, tak mám hrůzu jestli vůbec přibrala :frowning2: Teď mi pije 5-6krát denně, myslíte, že jí to může stačit?
12. čer 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 :Tak to bych neměla strach,jestli ti nebrečí hlady....My jíme jak píšu tak po 3-4 hodinách a někdy i po 5 i 5,5,takže to taky vychází tak 5 krát denně :slight_smile: A taky jen kojíme :slight_smile: .uvidíš jestli přibírá,ale jinak myslím že ji to stačí,protože by asi brečela hlady :sweat_smile: .Tak neboj myslím,že to je v poho :wink: ...Ale teda nikdy mi prso neodmítne tak jak píšeš ty,vždycky si aspoň trošičku cucune :sweat_smile: :wink: .
12. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir ona právě skoro nebrečí, do té doby než jí chci přiložit po těch 4hodinách. Už jsem přemýšlela jestli jí nebolí to očičko, že možná nemá chuť. Dost jí to teď hnisá a pořád si tam šmechtá rukama, tak asi i svědí. Už ať je úterý a vyčistí jí to
12. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir a jak dlouho ti malý pije?
12. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím i nové maminky :slight_smile: Jsem teď u našich, od minulé neděle, takže mi sice zabaví tu starší, ale pořád se tu střídají navštěvy, teď je tu těhotná ségra s manželem a se třemi psy, do toho furt někdo ječí, zvoní telefony atak..no cigánská rodina hadr :grinning: :grinning: Nemá paradoxně čas ani kouknout na net, ale je to spíš tím, že nesedím sama, jak doma, ale mám tu společnost a furt něco probíráme. Tak předevčírem pravděpodobně začal u malé ten růstový spurt, pije přes den snad nepřetržitě - teda abych jí nekřivdila, teď spinká :pensive: Ségra čeká mimčo za měsíc a půl a docela je vykulená z toho, co ji čeká. Jinak jsem jak v Jiříkově vidění, jak je malá hodná, nakojím, položím, pak trochu pomůžu s prdíkama a zase položím, je fakt, že ji malilinkato zanedbávám na úkor té starší, ale říkám si, že teď to ještě tak nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechávám ji taky hodně nahatou, aby se prokopala, tak si pěkně pocvičí na bříško a jde jí to s prdíkama samo, (i když taky si občas povříská) v noci spí jak andílek a vůbec mě nebudí, až tak po paté, kolem šesté. To vůbec s tou první neznám, to byl masakr, tak si to teď neskutečně užívám. Upřednostňování jedné strany řeším tak, že jí v kolíbce pokládám střídavě, po každém kojení jí položím hlavu tam, kde měla předtím nohy a naopak, vždycky kouká směrem na nás, tak si tak střídá hlavičku. Jinak venku je hnusně, černo a každou chvíli se něco přižene, teda aspoň tady v Krkonoších :angry:
12. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 :no my jsme právě najedený třeba i za 5 minut.Ale většinou jí tak 10 maximálně 15minut (ale nejvíc těch 10minut).Možná by to mohlo být že nemá chu´t anebo se jí ty intervaly zkrátka prodlužují....Ale myslím,že pokud nebrečí,tak hlad asi nemá :sweat_smile: .
S těma očičkama to je taky na prd.Ale neboj to vyčištění ji snad pomůže.Nám to tenkrát pomohlo teda skoro okamžitě :slight_smile: .
12. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir díky za uklidnění :slight_smile: Ona teď papá tak 8-12minut, tak snad jí to stačí, uvidím zítra
12. čer 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuli83 ja bych to taky neresila, pokud by mela hlad, tak se ozve ... a jestli pribira, tak pohoda, ne?
uplne ti rozumim, ze jsi vystresovana, mne to mala taky delala, ale to bylo kvuli refluxu... a u kazdeho kojeni, ne takhle obcas ... a navic u ni bylo videt, ze pit chce ale proste nemohla, a brecela mi hlady ....
no myslela jsem, ze fakt vylitnu z kuze
jinak si precti neco na tema bojkot kojeni, jestli to treba neni ono...
taky jestli nepouzivas treba novy parfem, neberes antibiotika atd. - muze to zmenit chut mleka
12. čer 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky tak si představte,že jsem dneska zase musela navštívit zubní pohotovost :frowning2: .A říkám zubařoovi(naštěstí měl pohotovost shodou okolností můj) "vždyť jste mi sliboval že porodem to skončí :sweat_smile: :frowning2: ???" A víte co on na to???? "Kojíte?" a já "Jo jo kojím...." "No tak to se nemůžete divit :sweat_smile: :confused: !!!" Zase mám zánět jako blázen :zipper_mouth: ,snažím se ubránit antibiotikům,takže trpím jako zvíře a vyplachuju a vyplachuju :frowning2: .Říkám pitomý zuby,bolej celej život :grinning: :frowning2: :wink: !
12. čer 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky preji peknou nedeli, tak my kojime tak 5x denně a vzdycky 30-40minut, nekdy ( hlavne vecer po koupani) vysírá a rve a rve a nechce se prisát tak se spolu trochu pereme protoze je prohnuta jak luk a nechce si nechat prilozit hlavu k prsu a kdyz ji dam prs k hlave tak stejne rve :confounded: :grinning: no je to o nerva nekdy ale pak se pricucne a pije si tech 30min. minimalne
12. čer 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ma maly dva mesiace. A on si to oslavi stvorhodinovym poobednym spankom :slight_smile: A to ho uspalo ked manzel klepal na obed veprove rizky heh...
12. čer 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pusolamy Aj moj este papa dlho, v noci ani nie, ale cez den sa rad pricucne aj na pol hodinku. Ako kedy.
Teda ale v noci vam zavidim tie dlhe spacie intervaly :grinning: Lebo moj v noci spi najdlhsie 4 hodky, maximalne 5 spal asi len raz, Najprv vstane tak po 3-4 hodinach a potom sa zobudi vzdy po troch. Cize ak ide spat o 21.00, vstane okolo jednej, potom stvrtej a siedmej ale to len orientacne. Nad ranom sme zasadne vzdy hodinu hore kvoli kakaniu a tlaceniu.
Antibiotika do nosa stale nezaberaju a to ich mame uz druhe :frowning2:(
12. čer 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby chcem sa spytat ako to organizujete v noci. totiz manzel ma dost velku zodpovednost v praci a ja ho nechcem budit ked sa prebalujeme , kojime atd. Lebo maly tlaci, mlaska, ci obcas zaplace. Prebalujete a kojite vo vedlajsej izbe, alebo v spalni kde spite s manzelom? Lebo chcem aby sa aj vyspal do prace, tak som zvedava ako to je u vas.
12. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak já přebaluju v ložnici, mám přebalovák spojený s postýlkou a byla jsem vždycky jak mátoha, tak bych asi nezvládla chodit ještě někam jinam :grinning: Spíš mě manžel budil, že malá mlaská a že má hlad, já spala a nic neslyšela :stuck_out_tongue_closed_eyes: , párkrát mi i přiložil malou k prsu :grinning: :grinning: Ale potom, když začala strašně špatně spát a řvát v noci, tak musel kolikrát spát jinde, jinak by se nevyspal a má taky hodně nároč ný povolání, kde musí fungovat na 100%. Já totiž se můžu stokrát vzbudit kvůli malé a hned poté usnu, manža se vzbudí, když spadne špendlík a pak mu trvá děsně dlouho než usne, takže kolikrát by nespal vůbec. Spal v pokoji pro hosty. Spostu mých známých, nebo i jak slýchám, tak mají oddělené ložnice.
12. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no tak u nas si manzel bez meho vedomi poridil spunty do usi :grinning: :grinning: :grinning:
prebaluju v koupelne, kojim v loznici v posteli a na odrihnuti chodim mezi koupelnou a loznici :wink: - u nas je to totiz na dlouho
12. čer 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mala uz asi 14 dni odpoledne vubec nespi, je to normalni?
vydrzi vzhuru od cca 14h (dneska dokonce od 12h) az do 20-21h - obcas jakoby usina, ale nikdy nevytuhne uplne ... jakmile ji polozim tak se uplne probere a proste nespi ... je to naaarocny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw no ale aspon ti potom spi super v noci nie?
12. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zukoc
@marketnieuw
No moj tiez ide kolkokrat spat vedla ale ked mne je potom smutno ze nie je pri mne :slight_smile:
12. čer 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila nám taky děti oddělily ložnice, ale tentokrát jsem manžu vyštvala za Domčou do pokojíku už v těhu, protože u nás jsem já ten případ, který potřebuje hrobové ticho jak na usnutí, tak na spaní a on chrápe, takže jsem byla úplně na nervy, že nemůžu usnout a pak malý furt prchal za mnou do ložnice, takže můj teď spí s ním, aby ho udržel co nejdýl v pokojíčku, přijde za mnou až nad ránem, kdy jde můj do práce, tím pádem přebaluju malou v postýlce
a jí už taky tak max. 10-15 minut, za tu dobu se stihne krásně přejíst, že pak pořád ublinkává, akorát poslední dny chce být pořád na rukách a skoro celý den nespí, sama si neusne, ani v kočáře na zahradě nechce spat, nejradši by tak, aby se s ní jezdilo, drncalo, je to náročné, kor když nemám jenom ju :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to ve 3 měsících přejde
12. čer 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň v noci jak takž pospí, to i sama usne a vzbudí se tak kolem třetí a pak sedmé, tak si zas říkám, že přes den vydržím cokol,i hlavně když to nedělá v noci :rolling_eyes:
12. čer 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak Daníka mi poslední dva dny vyměnili...je totál zlatej, jenom se probudí na papání, zamlaská, nakojíme a on hned zase spinká...nevím, jestli je to tím, že máme taťku doma a vyloženě je s ním on, já jenom kojím a já jsem se Soníkem, nebo nevím. začala jsem tedy dávat fakt pravidelně Sab simplex, hodně chovat do klubíčka, takže s sebou přestal tak mrskat, prohýbat se do luku, tak i možná celkové zklidnění k tomu přispělo...jen doufám, že mu to vydrží i v týdnu, kdy nemáme taťku skoro doma...

@ciernavila jinak já přebaluju a kojím v obýváku, do toho koukám na tv...ale já víc než kvůli manželovi to dělám kvůli malý, aby jí to nebudilo...

@ciernavila no ja nevim, co je super... budi se v 5h a nekdy uz taky neusne... :unamused:
mame nejakou aktivku :grinning:
a to ze zacatku spinkala tak krasne... vsechno se to zmenilo tim refluxem blbym :angry:
@zuzuli83 malej taky jí tak 10-15min...toho bych se nebála, sám ví, kdy má dost...
a je fakt, že se může měnit chuť mléka...kamarádka po skončení 6-nedělí jí malá přestala pít mlíčko, škubala se u toho, 2x cucla a pak nechtěla...a doktorka jí řekla, že jí zhořklo mlíko vlivem toho, že tu dobu do měla dostat. a teď to má fakt každý 4týdny, vždycky ho zkusí ochutnat, a říkala, že je fakt hořký... :astonished:
12. čer 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dik vsetkym....tak asi sa len budem muset zmierit s tym ze mi manzel bude obcas spavat v obyvaku :frowning2: Idem si teda lahnut, kedze maly od obeda spi, tak to bude asi velmi krusna noc ved uvidime :slight_smile: dobru noc zelam!
12. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila treba bude noc ok.... preju at je v pohode
12. čer 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek