• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Ahojky holky, chtěla jsem se vás zeptat jestli vám některé tvrdne bříško? mě několikrát za den a nevím jestli je to dobře:frowning2:. Mám strach jestli není něco špatně. Připadá mi že je to ještě hodně brzy a už to trvá min. dva týdny:frowning2:. Jinak já připrala zatím 1kg ale čekám že v těchto týdne přiberu jak trošku bříško poporoste:slight_smile:. ale kéž bych to zvládla do těch 12-13kg:slight_smile:)).
8. pro 2010 v 10:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsme se právě vrátili z 3D ultrazvuku :slight_smile: No byl to krásný zážitek. Manžel byl dojatý. Máme teda na 100% potvrzeno, že je to chlapeček Daneček. No pěkně sebou mrskal, předváděl se co to jde :grinning: Ručičky natáhnout a skrčit, nožičky natáhnout a skrčit, zívat ... :sweat_smile:
@ciernavila My jsme s manželem vybírali ze tří jmen - Daniel, Dominik a Patrik a nakonec to vyhrál Daniel, tak s dalším dítkem budeme pokračovat v seznamu :grinning:
8. pro 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fassy : prosím tě a to na ten 3D utz se musíš nějak objednat?Docela by mě zajímalo jak to funguje :wink: ...
8. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Jsem si na internetu našla 3D ultrazvuky v Brně a pak jsem je obvolala, kolik to kde stojí a pak vybrala. Byli jsme v Sanatoriu Helios v Brně a naprostá spokojenost. Cena byla 950,-Kč a máme 2 fotečky a 1x 20min. DVD. Musíš se dopředu objednat :slight_smile:
8. pro 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahpojky všem!
Tak densak jsem byla na testu na cukrovku tak mi držte palce nevím nevím někde jsme četla že když je Vám zle s 90% máte cukrovku.A já jsme mylsela prvních 30minut že se pozvracím fuj fuj.Já moc sladké nemusím a ani nesladím čaj kávu a nepiju sladké pití takže pro mě to bylo docela síla to vůbec vypít.Držím Vám holky palce já jsem snad vnitřně přesvědčená že tu cukrovku mám a že budu celé vánoce bez sladkého což mi ted docela děsí.Na 3D UTZ jdeme příští týden v pátek tak uvidíme.V Plzni to stojí 1000kč jsou v tom 2fotky a DVD.Pa pa
8. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak po dnešním UTZ budeme mít na 99% Natálku :grinning:
8. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý já už bych to těhotenství chtěla mít za sebou :sweat_smile: ...A přitom ještě takovej kus :wink: .Ještě ke všemu tahle zima kdy je ve tři tma :wink: A teď ty vánoce na který pořádně nic nemám..Jen výzdobu a tři těsta v lednici už 4 dny a žádný lidičky na pečení :grinning: .Jak jste na tom vy?
9. pro 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no já budu péct až příští víkend a na dárky taky času dost:slight_smile: né já to vždy řeším na poslední chvíli a to si každý rok říkám že příště začnu dřív ať se pak nestresuju. no nějak se nedaří. No já si to těhu vlastně teď docela užívám:slight_smile: je mi konečně fajn jen mi večer tvrdne bříško tak je to nepříjemné ale to se dá. Jo dnes je fakt hnusná zima a taky se těším na jaro až bude trošku déle světlo ten den teď hrozně rychle uteče:frowning2:
9. pro 2010 v 17:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catangoz Ahojky, já ten test taky absolvovala dneska :frowning2: o tom, že když je špatně, tak je cukrovka, jsem nikdy neslyšela, myslím, že je to spíš o chutích. Ale stejně držím palce. Mně se až tak špatně nedělalo, jako jsem se pak dotláskala slaným jídlem :slight_smile:
9. pro 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Já si těhulování taky celkem užívám, ale ta zima mi táááák leze na nervy :frowning2: jinak dárky už celkem mám a cukroví nepeču, stejně je pořád co dělat, máme příští týden v rodině svatbu - nemám co na sebe, přijedou příbuzný, uklízím barák, a chce se mi spát :slight_smile:
9. pro 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 :já jsem ráda že čekáme mimiška,ale asi je toho na mě nějak moc teď :slight_smile: ...Je tohle třetí těhotenství pro mě nějak nejhorší :confused: .Úplně je jiný než kterýkoli předtím :confused: .Ale jasan že si užívám jak tam ten náš čutálista vyvádí a jak kluci na něj všichni pořád mluví a těší se :wink:
9. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Mně je to jasný, ale i kdyby sis to neužívala, tak to není žádná ostuda nebo tak. Mně bylo první měsíce tak zle, že o nějakém užívání nemohlo bejt ani řeči, pak na konci už se člověk těší, až se zbaví toho medicimbalu, co spolkl :slight_smile: je to občas jak horská dráha :slight_smile:
10. pro 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se taky hrozně těšim na mimi, už aby byl ten duben :slight_smile: Pak už to bude fajn. Teď mám strach z těch Vánoc, že přiberu víc než mám a to se doktorovi nelíbí, pořád říká, že by to mělo být půl kila za týden a když je to víc, tak mudruje. My už máme cukroví napečený, dělali jsme jen perníčky, linecký a marokánky. Teď ještě vánoční úklid a dárečky, nejvíc dostane mrňousek :slight_smile:
10. pro 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxmarypetxx Tak to jsme na tom stejně - nejvíc dárečků na vánoce dostane mimi :grinning:
10. pro 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ještě dárečků moc nemám a udělaný troje cukroví z toho už je jedno komplet sežraný :unamused:
10. pro 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko holky :slight_smile: ,
depa všechny jste?Jste zachumelený :slight_smile: ?My teda skoro jooo :grinning: .Právě tady řešíme že bude muset Ježíšek donést nějaké ty sáňky s opěradlem a rukojetí :slight_smile: .A taky jsem konečeně za velmi vydatné pomoci manžela upekla to cukroví a už jen slepit a ozdobit :wink: ,tak to už snad zvládnu :sweat_smile: ....
12. pro 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já včera byla v Rožnově pod Radhoštěm se podívat na čertíky:slight_smile: v dřevěném městečku se každoročně prohánějí a bylo to jako vždy užásné i počasí bylo vánoční i když tolik sněžit nemuselo byla jsem zmrzlá jak kokino:slight_smile:. Jinak pro naše pejsky je to super že se můžou prohánět ve sněhu a navíc nejsou jak čuňátka. no curkoví pekla babička mě to čeká příští týden to už půjdu marodit tak budu mít trošku před vánocema čas:slight_smile:.Včera jsem se dozvěděla že sousedi čekají taky miminko takže naší staří spoluobčané to budou mít v baráku stereo:slight_smile: tak na to jsem zvědavá:slight_smile:)))no hlavně na ty kteří v noci nespí a pak nám nadávají za každé spláchnutí na záchodě po desáté hodině:slight_smile: jinak všem přeji krásnou třetí adventní neděli:slight_smile:))
12. pro 2010 v 09:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám termín na konci dubna a ráda bych se k vám přidala :slight_smile: Po pátečním ultrazvuku je pravděpodobné, že budeme mít holčičku - a tak začal boj o jméno, vše co se líbí mně, se samozřejmě nelíbí "tatínkovi" :unamused: (Tak snad si prosadím svou). Přeji hezký večer!
12. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili :Ahojkýýý :slight_smile:,u nás to byl taky velký boj a fuška vybrat nějaká jména :grinning: .Nakonec po zjištění že je to chlapák to bylo trošku jednodušší.Přišlo nám že na kluka se vybírají jména líp :sweat_smile: ...
13. pro 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,jméno je občas problém, nikdy se nezavděčíš všem. Ale myslím si,že to první co přijde na mysl,je to pravé. Věřím,že každé jméno má svůj význam a taky historii a samozřejmě i budoucnost :slight_smile:
Taky jsem se dneska dočetla,že od 23.týdne mohou chodit nebolestivé poslíčci. Je to pravda? Asi to budou vědět už mamči které mají alespoň jedno těhotenství za sebou. :wink:
Přeji krásné slunečné pondělní poledne.Alespoň tedy u nás je sluníčko.
13. pro 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás funguje výběr jména následovně - když nám utz ukáže holčičku, tak máme nápady na milion klučičích jmen a žádné pro holčičku (první těhu) a při tomhle to měl být ze začátku chlapeček - máme spoustu holčičích a podle posledních utz je to holčička, tak se snad trefíme :slight_smile:

@lusyy já si první těhu už moc dopodrobna nepamatuju :slight_smile:, ale tvrdne mi břicho cca třikrát denně a doktor říkal, že do 15x za den je to normální, ale pro jistotu zkontroloval, jestli je všechno zavřený, jak má. Někdo bere pro jistotu magnesko, já se na to musím podívat, mám jen šumivý a prý jsou po něm střevní problémy, který mám i tak, tak ho nemůžu :frowning2:
13. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Jsem z Brna a čekám své první dítě koncem března. Je tu nějaká spřízněná duše, také z Brna, která bude rodit v podobném termínu?:slight_smile:
13. pro 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hukan Ahojky já mám termín 17. dubna a jsem též z Brna :D
13. pro 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hukan Ahoj, jsem také z Brna a podle doktora mám rodit 6.4.2011
13. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy :Ahojky já mám za sebou už dvě těhotenství,ale o těch poslíčcích to slyším poprvé :sweat_smile: .Možná proto že se mi nic takového ani jednou nestalo,tak nevím....A ani teď s tím žádné problémy nemám.
14. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir Tobě vůbec netvrdne břicho?

Mně doteď celkem nic nebylo, ale začalo mě tak strašně bolet v kříži, a i ty nohy, vůbec nevím, co s tím :frowning2: do poradny jdu až po Novém roce, masáže zabírají na chvilku, asi si koupím nějaký dvd se cvičením a zkusím to rozhejbat.
14. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzana_22 : Ne vážně nic takového necítím...Jen ty jeho kopanečky a kotrmelce :grinning:. Já byla v poradně dneska a taky ty záda mám hrozný.Večer se třeba vůbec nemůžu zvednout z křesla a sotva pak lezu než to trochu rozchodím....Já si myslím,že cvičení taky tak moc nepomůže:(A ty jsi měla při porodu křížový bolesti?Mě totiž řekla doktorka že někdo k tomu má dispozice a pak ten kříž bolí celou dobu.já měla u obou křížový bolesti a taky v předešlých těhotenstvích mě ty záda bolely.Te´d je to o to horší,že Petulka je malej a vyžaduje stálou péči,takže si můžu jen málo odpočnout...Říkám že tohle třetí těhotenství je vážně ze všech nejhorší :sweat_smile: .
14. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k Vám přidávám.. já mám první termín 9. dubna a čekáme chlapečka..
jsem ted ve 24tt jak vám rostou pupíky :slight_smile:
14. pro 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule ahoj.. mě břicho tvrdlo tak od 18tt a to třeba jednou denně.. někdy mi tvrdne 5 krát a někdy jednou.. ale pokud je to 10 krát denně je to ok, nesmí to být bolestivé a více jak 10 krát denně :wink:
14. pro 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky te´d si připadám jako blázen,ale já vážně nic takového nemám.Nebo to snad nepoznám :sweat_smile: ????Ale při 3 těhotenstvích :confused: ... :sweat_smile: ...
14. pro 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek