• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila Ahoj, tak odber krvi aj očkovanie zvládol výborne, trošku si fňukol a bolo po všetkom. Inak si veľmi šikovná. Tie pyžamká sú nádherné.

Čo sa týka pasenia koníkom, Pavlík na bruško ešte pred 14 dňami nechcel ani za boha. Strašne plakal. Potom sa na bruško obrátil sám a od tej doby je na brušku stále a zo dňa na deň začal krásne pásť kone. Nechápala som. Čo sa týka kojenia, tiež by som si to chcela vyskúšať :frowning2:. Ja odsávam od 1 dňa. No to je rychna. Vo štvrtok ideme do kardiocentra do Motola, tak nám držte palce. Hrozne sa bojím.
20. črc 2011 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky, já myslím,že příkrmy se dávají od ukončeného 4.měsíce chcete-li začátek 5.měsíce. Malá je taky na UM-takže nám příkrmy začnou od září.
Mě Juditka taky nechtěla vůbec pást koníky a pak se něco zlomilo a už ji to nevadí. Asi to u každýho mimča musí samo uzrát :wink:
20. črc 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, příkrmy jsou od ukončeného 4.měsíce...takže vlastně od začátku 5.měsíce... :wink:
20. črc 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulinka87 A u doktora Ti normálně cvičila? Mě právě malý u dr. leží jak placka. Doma se celkem snaží, tak jsem ji ještě ukecala, ať nám dá měsíc čas a když tam nebude zas cvičit, tak jí vezmu ukázat asi nějaké fotky. No, nechtěla nás kvůli tomu ani naočkovat. Asi plaší zbytečně, ale zas asi nechce nic zanedbat. Váš doktor asi usoudil, že malá cvičí dobře, když Ti nic neřekl. Nestresuj se tím :wink:
Malý měl ve 3 měsících a 5 dnech 6580g a 63 cm, takže dr. říkala, že to může být i tím, že hodně břibral a prostě se mu nechce. V porodnici měl dokonce 2620g, takže břibral opravdu dost :slight_smile:
20. črc 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy
@kometka5 a když má dítě 1 měsíc, tak to je ukončený nultý měsíc? Myslela jse, že se tím prostě myslí, až bude mít dítě 4 měsíce a ne 5. Nechápu :confused:
20. črc 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak oni píšou od ukončeného 4.měsíce - což je začátek 5.měsíce...
20. črc 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov a když má mimčo jeden měsíc, tak má ukončený 1.měsíc...
20. črc 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 myslím, že mluvíme o tom samém :wink:
20. črc 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov hlavičku zvedla (ale jen na chvilku). Asi je to v pohodě, když nic neříkal.
20. črc 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme novinku - roste nám první zoubek :slight_smile: Včerejšek fakt stál za to - celo denní řev u každého kojení, u hraní, při nošení, prostě u všecho :frowning2: Prořezává se nám dolní boční řezák. Přitom by to měl být ten přední :confused:
21. črc 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jej to vazne? lebo Danielko posledne tri dni nevyberie z ust ruky a je strasne mrzuty a to on nikdy nebyva. Tiez ma napadlo ze zub, aj ked mi to prijde este skoro. Aj som mu tie dasna ofotila a som si to na compe pozerala :grinning:D no neviem...este sa neprerezalo nic ale spredu to na tych dasnach vyzera ze to nepotrva dlho. No uvidim, mozno sa mylim.
21. črc 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila Objevili jsme ho včera, když už jsme nevěděli, proč může být tak protivný. Jdou tam vidět dvě jasně bílé tečky a když jsem mu po tom přejela malíčkem, tak je to ostré. Určitě je to zoubek, ale ještě bude nejspíš trvat, než se prořeže. Akorát se mají prořezávat nejprve přední řezáky a tohle je ten boční. Za dva týdny jdeme k doktorce, tak se jí zeptám.
21. črc 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov a ako to dlho trvalo kym zacal byt taky protivny, Lebo nam to trva asi tri-styri dni ale nevidno este poriadne na tych dasnach nic biele.
21. črc 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no, je takový podrážděný už několik dní. Teď totiž bojujeme s kojením. Včera to vyvrcholilo, nelíbilo se mu vůbec nic. Dneska je též podrážděný a hodně spavý, ale to může být i tím hnusným počasím. Má i chvilky, kdy se směje, ale za chvíli zas brečí. A nemá ty dásně víc červené, nebo nateklé?
21. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se přidávám,dneska je Juditka taky spavá,bohužel i podrážděná-tak doufám,že to je jenom počasím. :unamused:
21. črc 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov cervene nema, otekle mozno malilinko ale bohuzial som si moc nevsimla ake to mal predtym takze neviem ci to je zubami. Tak pockam a ak nic nebude tak som sa mylila :slight_smile:
21. črc 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy U nás to stejné..rozmrzelý a ani nenmůže pořádně spát :frowning2: jo a skojením bojujeme taky...pořád se jakoby nemůže dojíst. Hlavně večer:frowning2: kroutí se, pláče...už jsem se rozhodla, že zítra zavolám laktační poradkyni a zeptám se co a jak.....
21. črc 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi keby to boli zuby by bol viac nervozny, a nespal by poobede v klude 4 hodiny ako dnes. Cim neskor tym lepsie, aspon nekuse :slight_smile:
21. črc 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint Ahoj, poradila Ti něco ta laktační poradkyně?
23. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, musím se pochlubit, co se miprávě podařilo na zítřejší oslavu pro taťku: :grinning: a teď ,můžu jít v klidu spát, dobrou noc
24. črc 2011 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hobitkova :Hezké nedělní ráno :slight_smile: týýý brďo ty jsi šikovná :grinning: :grinning: !!!!!!!!!!!!! Moc pěkný dort,fakt......Já teda na tohle vůbec nejsem,ale moje ségra jo.Asi zdědila talent po našé mamce ta se tím živila :slight_smile: .Já mám po mamce akorát stejný počet dětí :wink: ,teda když nebudu počítat ty naše osvojené sourozence :grinning: .
24. črc 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova nádhera,moc šikovná klobouk dolů :grinning:
25. črc 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova Nadherna torta :slight_smile:))

Baby tak som nastvana, som to pisala aj do diskusie Dorjan Danny sport Prestige.... hapruje mi kocik po 3 mesiacoch....boze a ked si uvedomim ze som sa mesiace rozhodovala a vyberala ktory kupit.... no co som mohla cakat od polskeho vyrobku :frowning2:
25. črc 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak to vypadá, že už je po létě, co?
my měli jít v pátek na první očkování hexou, ale nakonec jsme od toho opustili...prý jestli to onehdá byli febrilní křeče, tak půl roku po tom, se nesmí očkovat, takže jsme domluvený, že koncem září jdeme na kontrolu k neurologovi, tak podle jeho vyjádření se zařídíme...
a mám problém, já jsem si malýho naučila usínat uvázanýho, takže mi prakticky v kočárku neusne, je to hroznž někam s ním chodit, protože on v něm věčně brečí...
26. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky poraďte muj malý se narodil 20.4 a tak jsem myslela že od 20.8 může příkrm-všude píšou od ukonč.4měs. Je to tak? Teď jsme na um a vážíme 7,20kg
26. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova ten se povedl :sunglasses:
@kometka5 taky ještě nejsme naočkovaní a nějak mi to nevadí. Myslím, že je lepší, když bude malý starší, tak to líp zvládne. Já mám zas problém ho do kčáru vůbec dostat. Teď jak ho pořád bolí bříško, tak strašně nerad leží.
26. črc 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb a to vadí? Já myslím, že je to krásná váha :wink: My máme taky kolem 7 kg a to ještě nemáme 4 měsíce. Do toho půl roku to letí strašně nahoru, pak se to zmírní a navíc to pak vyběháte :sunglasses:
26. črc 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov nevadí,jen že mu to um už nestači.
Tak sem chtela zkusit příkrm.
Je pořad hladový.
26. črc 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb jako, že bys začla ještě dřív než toho 20.? Tak to Ti neporadím, jestli se to může. A zvýšit dávky UM se nedají? Doktorky ses na ty příkrmy neptala, jestli můžeš začít dřív?
26. črc 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov Ne,začla bych toho 20.8.to mu budou 4měs.
Nevite jak se to počítá s temi měsici?když je malý nar.20.4 tak 20.8 bude mít podle me ukonč.4měs. Je to tak?
26. črc 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek