• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@hanickacb ano. Už to tu holky psaly. Je to ukončený 4. měsíc a zároveň tím začíná 5. měsíc :wink:
26. črc 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jenom vás pročítám a nestíhám nic napsat.
@hanickacb je to tak, 20.8.bude mít ukončený 4měs., tak to můžeš klidně zkusit s příkrmem.
@kometka5 já mám úplně stejný problém, malý taky spí uvázaný a v kočárku prostě nezabere. Chodíme ven v nosítku i na nákup. Jakmile má volný ručky neví, kam by je strčil a to ho rozhodí a začne se zlobit. To počasí je fakt děs, starší kluci by se chtěli koupat, ale zatím akorát chodíme kolem bazénu a vysáváme nepořádek.
26. črc 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to dopadne, když dlouho nepíšu, už to tam je dvakrát, ale aspoň pokaždý trochu jinak, omlouvám se.
26. črc 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fakt nevím, co mě ten počítač blbne. Ach jo, asi už jsem fakt unavená.
26. črc 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majena a čim bys začla přikrmovat?
Já u deti začínala mrkev+brambor a dr.mi ted řikala že na to je malý že ani čaj ve 4mes.nemůže
26. črc 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky budeme začínat v srpnu s příkrmy,ale nevím čím začít,zda zeleninou(brokolice,mrkev) nebo jestli se může dávat kaše?
26. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickacb já jsem nejdřív vždycky začla mrkvičkou a kousek bramboru. První den třeba sní jen tři lžičky, ale pak si zvyknou, aspoň kluci to tak měli. A čaj jsem dávala, to je přeci blbost, že čaj ve 4. měsících nemůže, já ho dávám ve vedrech i teď, i když je kojený. Buď ho vipije nebo ne.Někdy ty doktorky opravdu nic neporadí, ale já jsem se řídila tím, aby bylo mimčo spokojený.
26. črc 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy a taky jsme pak dávali kaše od Hami, ty jim chutnali, trošku řidší do flašky.
26. črc 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majena To já si taky myslím že je třeba řídit se mimčem:slight_smile:no ty dr.se řidi někdy moc dle tabulek.
A co banán,mohl by ho?
26. črc 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ah dnes som bola s malym Danielkom v praci...tak mi to chyba, konecne po dlhej dobe medzi ludmi...
26. črc 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majena a tu kaši si dávala místo oběda nebo až k večeři? A dávala si to do flašky? Já myslela,že se udělá na talíř a už se to dává na lžičku.
27. črc 2011 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy já mám pocit, že by se to mělo dávat právě na talíř a jíst lžičkou, ale já to dělala taky řidší a do flašky s větší dírkou a mě u toho usnula, takže jsem pak nemusela uspávat. jinak kaše se dává večer.
a doporučuje se začínat se zeleninou , jedním druhem, aby se případně vědělo po čem se mimčo osypalo...např. jeden týden jenom mrkev
27. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 a když sní např.pouze dvě lžičky mrkve k obědu,tak pak dokrmit UM? Zlatě dokud jsou u prsa nebo u lahve :grinning:
27. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov řekla, že to bude patrně růstový spurt a že mám hlavně vydržet....často přikládat, u kojení střídat prsa- že to těm dětem neteče, tak jak by si představovali- že to trvá max. 14 dní..hlavně prý vydržet a btý v pohodě, pít kopjící čaj, dávat miminko při kojení bříško na bříško, možno mu nahřát pecičky a dát mu je při kojení a ještě prý jsou nějaká homeopatika-ricinus nebo tak nějak to jmenovala- na podporu kojení. Nám se scénování u kojení zpravilo, teď me ale asi sežere zaživa...veče kojíme třeba na 5x než se nají..a to mám pocit, že by klidně ještě bral víc
tak doufám, že to je fakt ten spurtík a za pár dní se to srovná
27. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy prodávají kaši od ukončeného 4 měsíce..jen by se to dítko mělo už trochu hýbat, aby ho z té kašičky neboleo bříško
27. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jj, napřed toho sná malinko, takže normálně dokrmit mlíčkem...
to já jsem si u prvního taky říkala, že byl klid dokud pila jenom mlíčko... :grinning:
28. črc 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme za sebou tříměsíční kontrolu kyčlí a vše je v pořádku..mám radost :slight_smile:
28. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska trimesicni poradna :unamused: zase jsme vyfasovaly nutrilon pribraly jsme necelych 300 za mesic :frowning2: očkovany ještě nejsme protoze nemame 5 kg takze ani nausnicky nam zatim nehrozi :confounded:
28. črc 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy kolik tedy vážíte?
28. črc 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 : 4140g a 59cm
28. črc 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy to vám doktorka nakázala aby jsi dávala nutrilon?
29. črc 2011 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy jejda to je Adélka pěkný drobeček! opravdu přibírá málo:frowning2:
29. črc 2011 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ktore mate aj vacsie deticky, rozhodne im kupte fixky na textil, podla mna ich to bude bavit aspon tak ako to chytilo aj mna :slight_smile:) Dnes som Danielkovi stvorila stvrte pyzamo - "Divotvorný papagáj"
29. črc 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy to jsem nevěděla, že se píchání řídí podle váhy, já jsem malé nechala uši píchnout okolo šestinedělí - to ještě neměla ani 4 kg a v pá jsme byly na 3 měsíční ko a má 4,7 kg a dr. jí naočkovala hexu i Prevenar najednou, o váze nic neříkala, malá to naštěstí ustála uplně bez teplot, asi každý dr. to má fakt jinak
byly jsme i na kyčlích a taky už konečně můžem zrušit 2 plinky :slight_smile: huráá :grinning: akorát teď Kristy chytla od Domči rýmu, tak v noci furt odsáváme, bo jí to tam chrčí a bublá chudince, přes den jakž takž dobré, tak snad to rychle přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy : jj nejdřív mam nakojit a pak jeste dotlacit nutrilonem no zatim ho neblinka tak tam ma asi misto po kojeni :slight_smile: a rikala at ji necham u kazdeho prsa max.10 min ze pak uz si s tim jen hraje tak nevim ja bych rekla ze pije i dyl ale byly jsme u prsu treba 45min teda u obou jako
@hobitkova : nase dr picha nausnicky az po prvnim ockovani a to s nasim pribiranim budem mit tak v 5 mesicich :grinning:
29. črc 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova nám dali naušničky už v porodnici takže to podle váhy určitě není. a nám první hexu dávala taky neměla ještě 5kg. asi záleží na doktorce.
29. črc 2011 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dnes kontrolni vazeni a nutrlon funguje za tri dny pribrala 320 tzv. vic nez za cely mesic predtim :grinning: uz mame 4460
1. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pusolamy tak to gratulujem, to jste o něco málo lehčí než ta naše proncezna, my jsme na poslední ko měli 4,7 kg :slight_smile:
2. srp 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, po dlouhé době jsem sem zase nakoukla, nás čeká vážení a 2. hexa dneska, tak jsem zvědavá.Vsadím se, že bude zase doktorka říkat že jsme přibrali moc. Když jsme šli z porodnice, tak nás hlídali že jsme přibírali málo, teď zase že přibíráme moc, taky už neví co chtějí. Hlavní je že je Šimonek spokojenej :grinning: .
2. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek