• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir no to jo.. ale víš jak straší s těma průjmama u tak malých miminek.. už jsem viděla to nejhorší.. ještě měl skoro ty 40.. ale naštěstí už jsme bez teplot.. ale chudinka má totálně opruzelej zadeček
14. srp 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 :no tak to víš že se najde horší noc :wink: ,ale je tak jedna max. dvě během 14 dnů.... :wink: ...A přes ten den říkám to taky není úplně pravidelný.je to tak po těch třech a více hodinách :slight_smile: .On mi Jiřík vynahrazuje to jak Pe´tula zlobí :sweat_smile: mi přijde :grinning: :wink: .
@alenv :Tak to víš že tě úplně chápu :slight_smile: .Člověk o ně začne mít strach jak se narodí (vlastně i dřív) a má ho pak už pořád :sweat_smile: ...Na ten zadeček nám teda super pomáhal fakt klasickej pytiol nebo ten sudocream :wink: .
14. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenv mě se u malý hrozně osvědčilo větrání a vykapávat řepíkem...
14. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 . ahojda tak co kojení?zlepšilo se to?mě malá teď pije tak max.15 min ode mně na střídačku z obou prsu a začne se pouštět a brečet tak ji udělam ještě 60 ml nutrilonu a je spokojena vcera jsem ji vazila večer tak už má rovných pet kilo a ode mně na noc vypila 170ml + 60 ml toho nutrilonu, nechapu jak jsme dřiv mohly kojit i 45 min a vypila treba jen 60 ml :angry: zato ted se pekne rozežrala :grinning:
14. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak my od minulýho pátku papáme zase krásně...dokonce teď poslední tři dny mám neskutečně mlíka, že mi dokonce tvrdnou, má tam bouličky, ale vždycky to vytáhne...
a malej papá úplně v klidu, ani se nehne...snad to ještě nějaký čas vydrží...
a já ho raději vůbec nevážím, abych nebyla z toho divoká, kdyby jedl málo a vyloženě mu dám kdykoliv, když si saje palec...někdy je to po 3hod., někdy i po hodině...nechávám to na něm...
14. srp 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme zpět z Tater - nakonec jsme odjeli s denním zpožděním a já se střevní chřipkou, kterou jsem chytla od malého, takže cesta tam byla takový menší očistec :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jediná Kristi odolala a o tu jsem měla největší strach), ale skvěle jsme si to užili, Krikri byla za největší atrakci při túře ze Sklanatého plesa (měla jsem ji v Manduce a neunikli tak ničímu pohledu, hlavně důchodců) a byla celou dobu neskutečně hodná, no a pro mě to byl balzám na duši, příroda je tam opravdu krásná, už se těším, až děti vyrostou a pořádně to tam prochodíme společně
@alenv teď těch střevních chřipek řádí moc, vidíš nás - my kromě Kristi to chytli všichni, ale je pravda, že u těch miminek je to nejhorší, doufám, že už je malý v pořádku a dělá ti jen radost
14. srp 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova horečky už nemá.. kakání se trochu omezilo, ale uplně zdravej není a to je to dneska 6 den.. zato mě je šíleně.. chytla jsem rýmu a kašel, ale nejsem schopná nic.. muž musel zůstat doma.. takhle zle mi dlouho nebylo
15. srp 2011 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tak dnes uz to vypadalo v noci nadějně, tak snad uz to bude taky dobrý :slight_smile:
15. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no tak to je super :slight_smile: my se zatím držíme 3 hodin..., ale máme problém večer usnout..
15. srp 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my měli poslední noci skoro bez kojení...jen jednou a dneska skoro celý den spal, tak jsem kojila snad 4x za den...a je to znát...mám úplně prázdný prsa...jak to, že takhle rychle reaguju na poptávku... :unamused:
15. srp 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás stíhám občas přečíst, ale teď odjeli kluci s taťkou na dovolenou, tak můžu i něco napsat. Mně připadá, že všichni mají hodný miminka, jenom já ne. Malej je pořád nespokojenej, jsme na příkrmech, od té doby je to trošku lepší, ale i tak vyžaduje neustálou pozornost, nejlíp nošení. V postýlce se překulí na bříško a za chvilku ho to nebaví, i když je obloženej hračkama. Někdy ho musím nechat brečet, protože starší kluci potřebují taky mamku, ale někdy je to fakt blázinec. V noci naštěstí spinká někdy s jedním, někdy se dvěma vzbuzeními, ale přes den toho moc nenaspí. Teď se naučil aspoň trošku spát v kočárku, ale tak max. na hodinu. Že bychom s ním odjeli někam na dovolenou nehrozí, protože jsem pořád ve stresu, že bude neustále řvát. Tak jsem se aspoň trošku vypovídala, ale opravdu jsem někdy úplně vyčerpaná.
16. srp 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme opět na flašce, já se rozkojuji na odsávačce...malej opět nechce sát...kdyby jsme v sobotu neodjížděli na dovču,tak na to už kašlu...to není ani 14dní,co jsem jen odsávala... :frowning2:
16. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 u nás je to taky jak říkáš, každý den jinak, prostě žádný režim. Někdy prospí celý den, jindy kojím furt. Vůbec netuším, jak pak budu zavádět příkrmy a vynechávat kojení. Pořád ale doufám, že se to snad někdy utřepe. Snad se vám to na dovči upraví, bude v jiném prostředí...hlavně se nestresovat, musíš vydržet :wink:
@hobitkova Tatry s malým mimčem teda obdivuju a lehce závidím. Loni jsme tam byli s přítelem, když už byl malý v bříšku (to jsme to ještě netušili :grinning: ) a byl to fakt ráj na zemi, je tam nádherně :sunglasses:
16. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov jj, my taky žádný řád...včera prospal celý den, opravdu celý, jen ráno v poledne a večer jsem nakojila...a dneska nezamhouřil oka...i jsem zkoušela uhoupat a ono nic...
16. srp 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nas Daniel zaspi snad vsade ak je unaveny. Cez den spaval v kosiku na koleckach teraz uz skoro z neho vyrasta tak uz ho aj cez den davam do postielky, tam ma viac miesta, tak je mu to tam pohodlnejsie. Ostosest sa otaca na brusko, len este tu ruku si obcas zasekne pod sebou, ale to chce len trochu casu a cvik :slight_smile:)

@majena Neboj sa, to sa casom upravi, kazde babo nemoze byt dokonale vo vsetkom, vzdy si treba najst cosi pozitivne - napr. ze ti v noci pekne spinka. Ja som sa minule obavala ze si nas cuca palec a presla chvila casu a naucil sa strkat hracky lepsie do pusy a na palec si teraz skoro uz vobec nespomenie... ono sa to moze menit zo dna na den.
17. srp 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dnes jsme byli na 4měsíční prohlídce a očkování a zjistili nám šelest na srdíčku. Vzpomínám si, že nejstarší Kubík to měl zjištěno ve 3 letech a pak se to samo upravilo. Máte s tím některá zkušenost? Doktorka říkala, že se to růstem většinou upraví a ptala se jestli není často spocenej a to on právě je, ale jinak je čiperka, není unavenej ani se nezadýchává. Je to třetí dítě a pořád jsem z něčeho vyhukaná, jako by byl první.
17. srp 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili to mi usínáme dobře...dneska jsme ho vykoupala a posadila do sedátka a než jsme uklidila ručník, tak mi usnul a to jsmew ho chtěla ještě nakojit :slight_smile: tak až se vzbudí :slight_smile:
17. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint tak to závidím - přes den mi malá neusne nijak jinak než na bříšku a večer mi většinou usíná u kojení nebo hned po, ale někdy jí to trvá, než usne :frowning2: Jinak včera v noci jsme se vzbudili jen jednou, tak jsem zvědavá, co mě čeká dnes... :confused:
17. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my krásně usínáme v postýlce, zavázaný, ale v kočárku ani náhodou...jednou se s ním drcne, rozhodí ruce a je po spánku a to ho předtím musím v náručí uhoupat...
vypadá to ,že konečně začne léto...nicméně nevím, jeslti jsem ráda, protože malej je pak dost ubrečenej, jak je mu horko...
17. srp 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 jako zavázaný v zavinovačce? v kočárku taky už neusne, naposledy tam usnula před 2 týdny na půl hodiny a to bylo v lese a bylo hodně chladno...
počasí se zbláznilo - teď začnou tropy... naše malá to taky blbě nese, je protivná, když je jí horko, asi budem muset vyrazit na koupalište :sunglasses:
18. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili jj, zavázaný v zavinovačce, nohy mu koukají...ale jemu to je jedno. tady jde hlavně o to, že se rukama nemlátí do hlavy, že je má v klidu...
i když teď jsme se vrátili z rhc a bylo mi řečeno, že už nevázat, že jen držet ruce...tak to už neudělám vůbec nic, když budu ho takhle ještě uspávat...

my příští týden jedeme na dovču na pálavu, trošku jsem z toho vedra vyvedená, protože nejenom, že malýmu to vadí, ale i mě...já miluju zimu...no nějak to snad zmákneme a hlavně bude fungovat tatínek, tak se těším...
18. srp 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 malou jsem taky vázala do zavinovačky, ale začalo jí to vadit a strašně se v noci kroutila a kopala nožičkama, takže zavinovačka byla celá rozjetá a nohy, ruce koukaly ven :grinning:
na Pálavě je krásně :wink: určitě to bude fajn...sklípků, kde je chládek je tam dost :wink:
18. srp 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majena Ahoj,nam zistili selest na srdiecku uz v porodnici a konecna diagnoza je neuzavrena botallova ducej a defekt septa komor. Boli sme uz aj v detskom kardiocentre v Motole. Ducej sa nam uzavrela, ale s komorami pojdeme na operaciu. Tiez je maly ciperka, akurat sa poti a nedokaze si vytiahnut mlieko z prsu (zadychava sa a dusi sa), takze odsavam a krmim z flasky. Budem vam drzat palce, aby sa vam to zacelilo (aj nam,aj ked je to u nas nepravdepodobne).
18. srp 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili do sklípku se asi s kočárem nedostanu, vd? já tam nikdy nebyla...
18. srp 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana děkuju, jsme objednaní až v září, tak budu celou dobu přemýšlet a doufat, že to bude dobrý. Taky vám držíme pěstičky. Tobík se teda nezadýchává, jenom je spocenej při kojení.
18. srp 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme do nedele spaly taky zavazany v zavinovacce nekdy si ruce vyndala nekdy ne, ale začla se mi potit hrozne v noci tak jsem zkusila dat ji do spaciho pytle byla z toho takova vyjevena ale nevadi ji to ale je taky dost spocena v tom tak ted zjusime spat jen pod perinou no vlastne jeste nam zbyde to pitomy siroky baleni :angry: v utery jdem na kontrolu tak snad uz to nebudem muset davat, davam to jen na noc.v kocarku spime ale max tak 45 min
18. srp 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 ale jo dostanete :wink: ale je tam dost chladno :slight_smile:... pocházím z Moravy, takže to tam docela znám...a kam přesně jedete?
18. srp 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy já malou teď přikrývám jen dekou a je jí akorát.. na podzim a zimu dáme spací pytel (ale musím nějaký koupit).. to široké balení jsem dávala také jen na noc (a dost jsem to flákala) :unamused: , ale n a 3 měs. nám řekli, že už má kyčle v pořádku, tak jsem si oddychla...
18. srp 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my taky vedra špatně snášíme a utíkáme před nimi na chatu do lesa. Malý tam krásně v chládku prospí celý den :sunglasses: Ale bohužel se tam dostaneme s taťkou jen o víkendu. Dneska jsme byli na zahradě a i ve stínu pod slunečníkem byl pěkný hic :angry: Ale malý na dece na chvíli usnul. V kočárku docela spí, někdy míň, někdy víc.
18. srp 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý dneska spal od 8 až do 7 do rána, 11,5 hodin bez jídla. :slight_smile:
18. srp 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek