• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@kijir To tvrdnutí bys poznala, je to takovej divnej pocit, já nejdřív myslela, že se malá opírá chodidlama ven, ale je to po celý ploše. Ale to myslím nevadí, asi máš hodně magnesia, tak na to "netrpíš" vůbec.
Když jsem rodila Ani, tak jsem neměla vůbec žádný bolesti, to byl fakt úžasnej porod. Tak si to teď asi musím "užít" :frowning2: a to narozdíl od Tebe můžu odpočívat, jak chci, ani do práce nechodím. Šla jsem si teda odpoledne lehnout, půl hodiny jsem se kroutila ze strany na stranu, to jsou pak přesně situace, kdy nemůžu sedět, ležet a ani chodit. Podle mě je to i tím, že mi tenhle měsíc hodně vyletělo břicho, tak je ta váha asi znát.
14. pro 2010 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenv tak to jsem ráda že je to normální. vím že když to není mockrát tak se nemusím bát. myslím že do toho 10xdenně se vlezu:slight_smile:. ale je to občas fakt nepříjemné. tak to jsi mě uklidnila:slight_smile:
Dnes jsme byli na ultrazvuku a vše je v pořádku a čekáme holčičku:slight_smile:.Manžel byl trošku smutný jelikož toužil po chlapečkovi ale myslím že to zvládne. a já dostala ten nejkrásnější dáreček pod stromeček:slight_smile:
14. pro 2010 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 :jo tak přesně tyhle stavy teď znám...A ještě ke všemu se na mě dneska doktorka divně koukala že jsem přibrala 2kg za měsíc :( Takže celkově už 6.Ale já nijak moc nejím :(...Tak teda nevím.
14. pro 2010 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir ahoj.. já jsem ve 24tt a taky mám 6 kilo nahoře.. a to nejvíce vyběhlo až ted.. kdy se mi zvětšilo břicho.. pořád malinkatý a ted toto.. a jím pořád stejně.. nic extrémního.. a to se na tebe koukala dr. blbě jo? No to se mám asi na to těšit.. ale tak přece nebudu držet dietu.. já jsem do 19tt měla jen kilo a půl.. a kolem 22tt mi to skočilo hned o tři kila snad během 14 dnů.. ale pak zas třeba 14 dní nic.. :unamused:
14. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule a čekáte druhou holčičku, nebo ta na fotce je vypůjčená? :slight_smile:
14. pro 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir 6 kilo je v poho, kámoška ten měsíc, co byly vánoce, přibrala 4 kila. já mám cca pět, a to jen "díky" tomu, že mám neustále střevní potíže, což je fakt "výborný". Jak píše Alen, někdy je to skokový, někdy ne, chci vidět doktorku na konci vánoc :slight_smile:
14. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenv : No právě že koukala a já měla za to že 0,5 kg za týden je v normě a v pořáku... :fearful: Asi to každej doktor říká jinak.Já na to ale prdím,hlavně že je prťátku dobře a jestli přiberu víc než se jí líbí tak mě to neva.ona to shazovat nebude :grinning: .mě to šlo tak nějak průběžně a postupně pořád stejně,nevím co se jí najednou nelíbilo...
14. pro 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem koukala na ty křížový bolesti - sprchovat teplou vodou a hopsat na míči prý pomáhá, cvičení moc ne. Ještě jsem si tu objevila blízko masáže, tak se třeba plácnu přes kapsu a budu chodit každej tejden a uvidíme.
14. pro 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 : jo ten míč vážně pomáhá u porodu mě na něm nechávali do poslední chvíle i na sále :slight_smile:
14. pro 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir můžu tě ujistit, že půl kila za měsíc.. je naopak doporučovaná norma... no já jdu do poradny v pondělí tak jsem zvědavá jestli mi něco řekne :grinning: ale mě je to taky šumák
14. pro 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenv : Však jo,hlavně že budou mimišci zdraví :slight_smile: .A to mám jít ještě 6.1. na cukrovku :sweat_smile: ,ještě že tomu cukroví moc nedám :slight_smile: .Radši chlebíčky a ovoce...a oříšky...
14. pro 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky z té váhy si nic nedělejte, já jsem přibrala od začátku těhu 8 kg a vůbec to neřeším. A to nejím vůbec nijak nezdravě. Doktor mi na to nic neříkal a po porodu ty kila půjdou dolů samy jak budeme kolem našich malých běhat :grinning:
14. pro 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 čekáme první miminko ta na fotce je od nejlepšího kamaráda:slight_smile: ale je to zlatíčko:slight_smile:
jejda holky tak to se mám na co těšit:slight_smile: já zatím přibrala 2kg ale vidím že mě asi v nejbližších týdnech čeká váhový přírustek:slight_smile:
Váženě ten míč pomáhá? musím si ho koupit jinak se zblázním jelikož mě záda bolí čím dál víc.
14. pro 2010 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule no já ho u porodu nepoužívala, ale doma ho máme, tak ho zkusím nechat nafouknout a pak se uvidí. Jinak se taky zbláznim :frowning2: ještě spousta týdnů před náma, nedovedu si představit, že bych takhle měla trpět až do porodu.
14. pro 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir no mě v pondělí v poradně řekne datum kdy jít na cukrovku.. a mám z toho docela vítr..
denně něco sladkého mám... ale to jsem měla i před tím..
tak uvidíme.. ale naštěstí cukroví já nemusím.. spíš ten bramborovej salát :grinning:
14. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 jo to máš pravdu do porodu daleko a lepší to asi nebude. jen se bojím těch křížových bolestí slyšela jsem že je to to nejhorší při porodu.
14. pro 2010 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule mě zas hrozně bolí kostrč... nemůžu ani pořádně sedět a pak se zvednout :frowning2:
jinak doufám, že ta váha po porodu půjde dolů :grinning:
14. pro 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenv tak já zatím chodím do práce kde sedím osm hodin uvázaná u telefonu takže zatím to jde i když žádná sláva. neboj určitě po porodu to půjde rychle dolů. no u mě určitě máme dva hafany a páté patro bez výtahu takže to bude super tělocvik:slight_smile:
14. pro 2010 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule no to já to samý.. ale musela jsem kvůli tomu přestat.. byla jsem uvázaná na telefonu a nemohla jsem se ani projít.. protože jsem při tom musela sedět u PC.. a tak mě bolelo břicho, že jsem musela na neschopenku.. a za tech 14 dní mám krásnej klid
14. pro 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenv tak já už taky příští týden asi půjdu na neschopenku jelikož některé kdy nemůžu usedět. taky mě to u PC zmáhá navíc šňůra která je dlouhá metr se fakt asi neprojdu:slight_smile:.nedá se nic dělat snad se mi taky pak uleví:slight_smile:navíc 30min. na záchod za celou pracovní dobu začíná být fakt málo jelikož malá mě tak kopala že jsem chodila co hodinu
14. pro 2010 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule hm... řekla bych, že děláš moji práci :grinning: neděláš v T-Mobilu???
14. pro 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenv ne to ne ale v Telefon. centru KB :slight_smile: myslím že je to podobné:slight_smile:
14. pro 2010 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule no to bude.. já měla 20 min. na záchod.. a na mětrovým kabelu skoro celý den
14. pro 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenv no navíc teď před koncem roku tu pusu nezavřeme lidi volají jak o život:frowning2: no děs. už se těším až budu doma v klidu:slight_smile:)
14. pro 2010 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule :Ahojda já měla křížový bolesti u obou předešlých porodů :slight_smile: .U prvního to bylo horší,ale druhej byl docela rychlej tak to šlo.U prvního mě právě nechávali sedět na tom míči i na sále snad 2 hodiny...Já to zase nemůžu porovnat s normálními bolestmi,takže nemůžu říct který jsou horší :sweat_smile: No víš jak bolí to,ale vydržet to musíme a rozhodně to stojí za to :grinning: !
15. pro 2010 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 :jen slabá útěcha je že při předešlých těhotenstvích mě ta záda trochu polevila během konce 7. měsíce...a pak až tedy při porodu :sweat_smile: ...
15. pro 2010 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@debule Tu neschopenku určitě ber, je to rozdíl, když se doma můžeš vrtět podle potřeby :slight_smile: na druhou stranu zase možná člověk na ty bolesti víc myslí, jak má prázdnou hlavu, já celý první těhu chodila do práce a nepamatuju si, že by mi něco bylo, možná jsem to i zapomněla.
15. pro 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir no já si taky říkám, že v nejhorším ty bolesti snad porodem skončej :grinning:
15. pro 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzana_22 :Tak to joooo to si můžeš bejt jistá a za hodinku po už ani nevíš že tě něco bolelo :grinning:
15. pro 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijir já jsem za hodinku po narození dcery byla úplně mimo, to jsem nevěděla vůbec nic :grinning:
15. pro 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek