• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Haha vcera pocujem z izbicky vzdychanie: e...e...e... dojdem tam a takto som ho tam prichytala ako tam "cvici":
18. srp 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ciernavila :u nás je to úplně podobné :grinning: :grinning: :grinning: Pořídí si napůl sundat pyžamko a vystrčí nohy z postýlky,nebo se úplně přestěhuje a otočí na bříško a usne.To pak vždycky čučím,když ho jdu zkontrolovat jestli už spinká :grinning: :wink: .Ale usne si v pohodě sám......
18. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no u nas sa to stalo len raz takto ze sa vykrutil, inak spi vzdycky rovno a nekruti sa tam. Len deku zastrkujem vzdy na boky postielky ale v noci sa sem tam stane ze sa odkope. Aj som mu dala obcas spaci pytel /v nom sa neodkopal/ ale na ten sa mi este zda dost teplo. Aj nas zaspava sam. Dokonca aj ked nie je uplne unaveny. Chvilu tam "blaboce" a zrazu po case ostane ticho a spi. Aj v kociku, v tichu, ci hluku...uplna parada. Neviem si predstavit ze by som ho musela stale uspavat, ci hojdat... Este spava tak tri krat do dna cca 5 hodin dokopy a v noci tak 10-11. Kiez by mu to tak vydrzalo stale :slight_smile: No uvidime co bude casom...ak bude po mne tak to bude bezproblemove dieta az do dospelosti. O mne ani nevedeli kedy som presla pubertou :grinning: Mna chytila az v dospelosti, hehe
19. srp 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :U nás je to skoro každý večer :grinning: ,ale taky ho dám do postýlky a on si usne :wink: .Přesně jak píšeš se dvěma sourozencema taky usne skoro za jakýchkoli podmínek :sweat_smile: ...
19. srp 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mame za sebou prvni hexu a prevenar aduska plakala a mamka skoro taky nesnasim injekce :frowning2: mame 5290 hurá
19. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :a můžu se zeptat kolik Daneček váží?Připadáte mi podobný i velikostně :wink: .nevím kolik Jiřík měří,ale včera na vážení měl 7,03kg :slight_smile: .
19. srp 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili jedeme do jevišovky...jsou tam nějaké apartmány, je to kousek od Miroslavi.
19. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy A to jste byli na 4 měsících? taky nesnáším ty injekce, trpím za malou - po tom prvním očkování mi prospala 5 hodin v kuse přes den, najedla se a spala dál a po půlnoci se probudila z teplotou 38,5°C, naštěstí čípek hned zabral a spala až do rána.. Příští pondělí jdeme na další dávky :frowning2:
19. srp 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijir no pred dvoma tyzdnami mal 64 cm a 7,37 kg tak bude mat aj cez 7 a pol teraz asi. Neprikrmujem nicim, len kojime.
@xlili u nas boli 38,5 teploty dva dni, ledva som do neho dostala brufen, nechutilo mu to vobec...

TEda ako vonku prsi maly mi spi uz 3 a pol hodiny
19. srp 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :Jééé tak to jste ještě větší :slight_smile: .my taky pouze kojíme :wink: ....
Holky my už máme za sebou tři očkování hexy a prevenaru a naštěstí zatím nebyla vůbec žádná reakce :slight_smile: ,ale ´tuk,ťuk,ťuk,abych to nezakřikla :sweat_smile:
19. srp 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila a ty Paralen čípky jsi nezkoušela? Ještě jsem jí jednou při teplotě zkoušela dát Nurofen a ten si taky v pohodě vzala..
Malá mi dnes taky až podezřele hodně spinkala 2x po 2,5 hodině :slight_smile:
Holky nerosou vám někomu už zoubky?
19. srp 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Jééé tak to to máš bezva...nám se opět vrátilo noční "mlácení sebou" takže malej sice vydrží 3 hodiny,a ler já jsem mezi tím asi tak milionkrát vzhůru, protože sew vrtí, šije soubou kňourá...no paráda, k tomu mi přes den dělá scény u kojení, a když chce spát přes den, tak mu zpravidla nejde usnout, takže řve jakoby ho an nože brali a usne spíš tím že se uřve ve vernítku a pak ho dám do postýlky. jediné, kde spí a je celkově bez problémů je kočárek. Zrovna dnes jsme si říkala, proč aspoň v něčem nemůžu mít to dítě pohodové :slight_smile:
19. srp 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cindy83 bledá závist :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila šikula jak se činí :slight_smile:
19. srp 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint ...a už zase spí... Mně se teď 2x po sobě v noci probudila jen jednou kolem čtvrté hodiny a pak vstává v 7 ráno.. Kdyby to takhle zůstalo, vůbec bych se nezlobila :grinning: Ale za to přes den, pokud zrovna nespí, tak vyžaduje pořád pozornost, jinak kňourá... a taky chce pořád jíst, kolikrát jí musím dát každou 1,5 h :frowning2: budu mít za chvíli doma malého vepříka.. Občas mám pocit, že jí snad už rostou zuby, musí mít pořád něco v puse :unamused: V kočárku jsme dnes byli venku 45 minut - pak už se to kňourání nedalo vydržet :confounded:
19. srp 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili mne doktorka hovorila ze cipky mu nemam davat ze takemu malemu len Nurofen, lebo Paracetamol mu este neodporuca... A to len pri teplote nad 38,5. Je prirodzene ked mal teplotu, normalna obranna reakcia organizmu, skorej by som sa obavala keby ju nemal, ale to asi kazde dieta znasa inak. Akurat skoda ze tie Nurofeny nerobia neochutene, strasne to je sladke pomarancove, malemu to nechutilo, tou striekackou co je k tomu sa mu to tazko davalo tak som mu davala lyzickou. On lyzicku ma radsej na tu je zvyknuty ked mu davam Vigantol. Ale museli sme ho stale rozosmievat aby otvoril usta lebo ked zistil ake je to presladene tak to nechcel.
U nas zuby este nehrozia ale stale ozuzlava vsetky hracky...Zatial asi malo slinta, vraj ked idu zuby sa slinta asi viac...teda on robi obas bubliny ale nezda sa mi to zatial v takom mnozstve ze by mu moc tiekli. A ani dasna nema cervene. Ale prsty tam ma tiez casto.
19. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili : jj az na 4m měli jsme malou vahu tak ted uz mame pres pet kg tak ji oockovala, mame teplotku naměřila jsem 38,5 tak jsem ji dala ten paralenovy cipek pulku tak snad ji to zabere ted usnula u me v posteli :confounded: ale hlavne ze spinka broucek muj
19. srp 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili nas zase v noci vstane okolo tretej a potom rano o pol siedmej, ja som si uz robila srandu ze je ako na baterky, tu pol siedmu dodrzuje kazdy den :slight_smile: Tak ale ja som zvyknuta z prace vstavam s manzelom o pol siestej takze toto je pohoda.
19. srp 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
niekto sa ma tu pytal kde kupujem tie biele pyzamka ci bodycka na malovanie. Tak maju ich vsade v Tescu, znacka F and F tusim. Ale aj u nas pri dome maju George a tiez su biele po troch kusoch balene, zas budem malovat.
19. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila, @kijir to jsem ráda že nejen já mám takovýho obříka, někdy už mě to neustálý odpovídání "ne, není mu třičtvrtě roku ale 4,5 měsíce" trochu unavuje. Ve 4 měsících a jednom týdni měl 7,7kg... ale má 70cm, je to fakt dlouhatán. Přijde mi, že když leží na přebalováku tak už mu ani nedohlídnu na obličej, jak je daleko :sweat_smile:
19. srp 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila to jsem byla já :slight_smile: díky! U nás se pravidelně vstává v 7h ráno. To je každý den, jinak se to mění. Večer chodí spát až v 10h a dneska jak sprchlo, zrovna jsme se vraceli z chaty, vytuhnul už v 8h. Přítel šel na pivko (též bych si jedno dala :angry: ), tak mám i chvilku pro sebe, takže pohodička :sunglasses: Jinak, co se týče slintání, malý taky dělá bublinky a prská to ven :grinning:
@xlili my jsme si mysleli, že už nám rostou zuby, ale prý to jsou jen zubní perličky :confused: V dásnu mu jdou vidět dvě bílé tečky.
19. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ten je fakt dlouhý!!! My máme 63 cm a 7kg. Taky pořád poslouchám, jaký to je tlusťoch a že už to není žádné miminko... Mi připadá pořád malinkatý, mimuško moje :slight_smile:
19. srp 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, idem sa k vám posťažovať. Dnes som mala na prepadovke tchyni. A priniesla mi pre malého krupicovú kašu. Vraj 4 mesačnému dieťaťu nemože stačiť MOJE mlieko. No ešte teraz mam ruky v päsť ako som sa držala, aby som jej nepleskla.
Ja bohužiaľ neviem ako rastieme. Naposledy sme boli u doktorky 26.7. A na ďalšiu kontrolu ideme až 2.9. :frowning2:.
19. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana takoovýhle tchýně jsou nejlepší...tak ta moje taky perlí...já bych jí malýho nenechala ani náhodou. ještě Soničku, tu už jo, ale několikrát už se mi vrátila a prozvracela celou noc, protože byla přetláskaná... :unamused:
to já bojuje teď s mojí mámou, protože mi pořád říká, abych mu dávala napít, že má určitě žížu...nedokážu jí vysvětlit, že to mlíko je i k pití...
nicméně tedy na dovču beru i fenyklový čaj, když má být takový parno...
19. srp 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana a já taky nevím, jak rosteme, protože jdeme taky druhýho a byli jsme tam taky nějak koncem července...a to měl 63cm a to jsem si říkala, jak je hrozně velikej a ono prd...
dneska jsme byli na kyčlích a máme zase přijít za 3měsíce...jen nevím proč, prý je vše v pořádku, ale vím, že s malou jsem tam byla jen 2x. máme 1a, nezachyceno u obou kyčlích, co tam tedy má být, aby to už bylo v pohodě úplně?
a když jsem viděla ty 6-týdenní mimča, říkala jsem si, že to snad není ani možný, aby byl takovej malej... :fearful:
19. srp 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievčatká :slight_smile:
My máme doma tiež malého medvídka,dnes má 4 mesiace a už pred týždňom mal 8,18 kg a 68 cm.Doktorka vravela,že sme rarita a vyzeráme na 8 mesiacov,takže pohoda,nnie ste jediné ,čo majú doma medvídka....len neviem v čom ho budem kočíkovať kedže z korbičky mu začínajú vykukovat nohy a do sportáku ho ešte nechcem dávat,lebo nesedí :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana
@kometka5 ahoj holky, chce se to obrnit trpělivostí a pouštět tyto všetečné rady jedním uchem ven. Já mám taky někdy nervy na vlásku. Už od narození poslouchám rady ohledně kojení, jak kojit co tři hodiny a max. 20 min., dávat čaj, protože mlíko nestačí, nechat vyřvat, protože si čistí plíce atd. atd. Někdy se divím, že jsem ještě z toho stresu neztratila mlíko, jak se furt nervuju. Hold starší generace ví všechno nejlíp, v půl roce už jsme jedli všechno, včetně svíčkové s knedlíkem, a taky jsme vyrostli...bla bla bla :grinning:
20. srp 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ked pocuvam tie "rady", ze oni to robili tak a tak a tiez sme vyrastli, tak ma moze svihnut. Nikto totiz nevidi, ze nasa generacia viac trpi roznymi bolestami, neurozami, alergiami, rakovinami. Ono na tej navsteve padlo tych periel viac. A naviac sa hrozne divila, ze ho nedavam sediet, aby nebol opozdeny atd atd. Mne uz ta trpezlivost dochadza, este par postuchnuti a bud sa obesim, alebo dostanem dozivotie za brutalnu vrazdu.
20. srp 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale predpokladam, ze je to vsade rovnake. Akurat ja mam vyhodu, lebo to vychytavam len z jednej strany, pretoze moja matka byva daleko :slight_smile:.
20. srp 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :grinning: :grinning: to jsem ještě neslyšela - nechat vyřvat, protože si čistí plíce.. Nám naštěstí nikdo neradí, odstěhovala jsem se 300 km daleko :sunglasses: , ale nevýhoda, že nemá kdo pohlídat, když potřebuji k lékaři apod.
20. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek