• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@pusolamy tak to jste opravdu drobečci, já malou vážila před týdnem doma a měla 5,55 kg a to ještě nemá 4 měs. Ale taky se není čemu divit, když chce pořád jíst :slight_smile:
20. srp 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila to by se mi taky líbilo, kdyby měla takový režim..., ale dnes se už v noci zase vzbudila 2x. Přes den už nějaký režim docela má - a pokud jí ho nenaruším nějakým výletem, tak spí 2 hodiny dopoledne, 2 hodiny odpoledne a 1 hodinu v podvečer. Ten Nurofen nám taky moc nechutnal :confounded: Jinak malá má ráda taky lžičku, vždycky už otevírá pusinku, jenom ji uvidí.. dávala jsem jí na ní Sab Simplex a ten jí strašně chutnal - až jsem se bála, aby na tom nebyla závislá :wink: A Vigantol ji kápnu vždycky hned do pusinku před kojením...
20. srp 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff baby teda keby mne moja tchyne do dacoho hovorila asi by ma tiez vystrelo. Celkom mi vyhovuje ze moja mama byva az v Bratislave a manzelova mama az v Hlohovci. Sice s varovanim deti to bude horsie ale to mi zatial az tak neprekaza. Uvidime neskor.
20. srp 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedela pol osmej a ja mam napecenu babovku, pozehlene dve kopy pradla...pretoze dnes bol "budicek" o tretej, a o pol siestej. To uz ani lahnut si nemozem co som sa tak prebrala :frowning2:(
21. srp 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo problém s kojením? ve středu nám budeou 4 měsíce a poslední měsíc bojujeme s kojením. Nejprve jsme si myslela, že je to růstový spurt a že malému málo teče mlíko, ale ted si teda vubec nevim rady. V noci je to zaplatbuh dobre. sice se budi tak 3x 4x za noc, ale aspon v pohode pije. Pres den je to ale hrozne. Pije chvilinku(max. 5 min.) a pak začne hrozně křičet a plakat a uz pros nechce. Vubec nevim jestli ho boli brichi nebo jestli je proste za tech 5 min najezeny. jime tak po 2,5 hodinach a mezi tim dostane trošku čaje. uz jsme z toho u toho kojeni vzdycky zoufalá...to je řev, jakokdybych ho an nože brala.
22. srp 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee My jsme taky velcí...3 mesíce a 3 týdny 66 cm a 7,5 kg. všichni kdo ho nevidí říkají tlusťoch, ale on fakt enní tlustý..je prostě dlouhý......taky si všichni myslí, že je mu aspoň půl roku...
22. srp 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint U nás je to bolením břicha. Zlepší se to, až když si odříhne, nebo se vyprdí. Ale většinou ho tlačí asi nějaká vzduchová bublina a pomůže to odříhnutí. Když začne u kojení brečet, hned ho zvedám a nosím (např. na tygříka), nebo taky pomůže pasení. Pak zase zkoušíme v kojení pokračovat. Je to prostě boj :unamused:
22. srp 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se nám konečně udělalo hezky ale až trochu moc :frowning2: jakpak vam mrnouskove snášejí takovéhle vedro?už se těším až příští rok napustíme bazének a budeto :grinning:
22. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, sice už je pěkné počasí ale naše Kája to horko snáší blbě. nemůže vůbec spát a je protivná:frowning2:. zítra jdeme na očkování tak jsem zvědavá.
22. srp 2011 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint my to tak mame skoro neustale... uz to beru jako fakt

zkus zmenit polohu, u nas to nekdy pomuze ...
moje mala taky breci, kdyz je moc unavena, tak ji proste jen tak chovam, strcim do pusy dudlika a kdyz si trochu odpocine, tak misto dudlika rychle strcim prso a pije dobre :wink:

jak rika @petaov, nekdy to je tim, ze si potrebuje odrihnout, ale nekdy fakt nevim
22. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint jo dneska v buse někdo prohlásil na Kubu "to je ale pěknej puckík", pche, má pravda velkou hlavu, ale taky fakt není tlustej... musím se pochlubit, jak jsem ho vyšňořila na svatbu:
22. srp 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aprint u nás tohle bylo taky tím, že ji tam něco tlačilo.. tak jsem ji vždy dala na bříško, aby si odříhla a uklidnila se, a pak jsme pokračovaly a pokud nechtěla ani tak, tak to byl pro mě signál, že už jí to stačilo :wink: Pokud by nepomohlo, tak s ním zkus jít do nějaké tmavší místnosti, když ti v noci hezky pije. Dr. mi říkala, že to pomáhá, když nechce přes den pít.. :wink:
23. srp 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy hodně blbě, malá ani z toho vedra nemůže usnout, takže jsem raději doma (což mě strašně nebaví) - naštěstí tady máme příjemně :slight_smile:
23. srp 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee je náhodou moc krásnej, vypadá spokojeně.. :sunglasses:
23. srp 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme byli na kontrole a ve 4měsících a 13dnech vážíme 6850g a měříme 64cm takže malý otesánek. Připadá mi že naše Káje je tady mezi holkama nejtěžší:slight_smile:. Taky paní doktorka říkala že jsme nějací velicí:slight_smile: ale co když jí chutná:slight_smile:
23. srp 2011 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme byli dneska na kyčlích a máme to v pořádku a uz tam nemusíme :slight_smile: zitra jdem na odber krve na krevni obraz to zas bude trpeni :frowning2:
23. srp 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule Hlavně, že jí chutná... vždyť to vyběhá :wink:
23. srp 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili já si taky říkám:slight_smile: přece je důležité že nepláče a netrpí hlady:slight_smile:.
No dnes to byla síla:frowning2: po očkování malá usla a jak se vzbudila tak tři hodiny plakala a plakala a já už nevěděla čím ji uklidnit:frowning2:. no podařilo se a teď zase spinkáme. Jsem zvědavá na tu dnešní noc:frowning2:. Ještě že nemá horečku zatím......
23. srp 2011 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule přesně tak - moje řeč :wink:
My jdeme v pondělí na druhý očko - vůbec se na to netěším :frowning2: Navíc tatínek bude zrovna v zahraničí, tak doufám, že bude vše ok... Minule byla docela v pohodě, akorát byla dost ospalá a hodně spinkala, teplota 38,5°C přišla až někdy po půlnoci - dala jsem Paralen čípek a spinkala až do 5 do rána..
23. srp 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili tak naše malá to zvládá bez teplot ale je dost protivná. ale už spinká tak snad to vydrží:slight_smile:. my taky byli bez taťky ale to já radši protože on špatně snáší když malá pláče a u očkování se tomu člověk nevyhne:frowning2:. my už máme za sebou třetí očkování tak snad to už brzy skončí.
23. srp 2011 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule náš tatínek jde vždy s námi a je velmi aktivní :grinning: jsem se musela minule smát, vysvlékal, oblékal, utěšoval - připadala jsem si tam téměř nepotřebná :wink:
Jsem si všimla, že ti malá spinká taky hodně na bříšku :wink: Dáváš ji i na noc na bříško? Moje známá se strašně divila, že ji nechávám spát přes den pořád na bříšku...
23. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili no tak náš taťka se chytá za hlavu a na všechny se dívá jak kdyby jsme jí schválně ubližovali. je to jeho princezna a jakmile se jí něco děje hned se na všechny mračí jak kdyby za její bolest mohli:slight_smile:.
No malá mi spinká jenom na bříšku i v noci a to od dvou měsíců. na zádech usne vyjmečně a stejně dlouho nespinká vždy se za chvilku vzbudí. Doktorka mi vynadala že je to nebezpečné ale mám ji trápit když na zádech nemůže prostě usnout? když to Káji tak vyhovuje tak jí tak dávám. Víš já jsem zastáncem toho že co se má stát to se stane a nic to neovlivní.nemůžu se pořád jen bát že se jí něco stane to bych se asi zbláznila strachy.
23. srp 2011 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@debule Niki spinká jen přes den na bříšku - na zádech nehrozí, že by usnula - taky asi od 2 měsíců. V noci spinká na zádíčkách, ale kolem 4-5 hodiny ráno, už mi neusne a musím ji dát na bříško... Blbé je, že mi na zádech neusne ani v kočárku, takže nemůžeme chodit na nějaké dlouhé procházky, ptz se mi tam po 45 minutách začne nudit. Dr. jsem o tom ani neříkala. Máma říká, že já jsem spala taky jen na břichu a žiju :sunglasses:
23. srp 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To u nas ked maly zaplace /co sa stane fakt minimalne/ tak staci povedat "ale no...place sa u starej Blažkovej" a on prestane :slight_smile:) Juhuu a vcera bola dvojnasobna davka do nocnika, po prvy krat.
23. srp 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xlili tak malá ráda spinká v kočárku na bříšku vydrží i 5hodin:slight_smile:. Jo moje máma mi taky říkala že jim to zase doporučovali a já jsem taky byla bříškové dídě:slight_smile:. Doktoři někdy neví co je lepší a co ne proto si mylsím že se každá máma řídní instinkterm co jejímu dítku vyhovuje nejvíc:slight_smile:.
23. srp 2011 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, tak my jsme dnes byli na 4 měs. prohlídce a ta naše prďolka má jenom 4,8 kg a 58 cm, za měsíc přibrala jenom 100g :frowning2: takže máme přikrmovat Nutrilonem a snad rychle přibere, jsem z toho docela v šoku, protože s Domíkem jsem žádné problémy s kojením neměla ... v poslední době je teda pravda, že malá 5 minut pije a pak začne pobrekávat a furt se pouští a dělá s tím jen blbiny, ale mezi kojením mi nebrečela, hraje si v ohrádce, furt se směje, takže mi hladová nepřišla ... na tak zítr jdu vyzvednout Medelu lahvičku z lékárny a uvidíme, co bude dál
akorát se chci zeptat vás, co taky přikrmujete při kojení, za jak dlouho vám mimčo začlo pít to mlíko z láhve? já jsem jí dnes 2x po kojení zkusila dát Nutrilon a teda tak nas.... jsem ji ještě neviděla, nechtěla to ani vidět, bože doteď jsem byla naprosto v klidu, ode dneška začínám být v pěkném stresu ...
a do toho dnes dostala ještě 2. dávku hexy a prevenaru a už jí leze teplota nahoru, tu první dávku přežila bez následků, teď je asi nějaké debilní období :cry:
23. srp 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova :tak to mate presne jako my, predtim jsme taky za mesic pribraly malo mysli 290g,a po trech dnech s nutrilonem 360 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mala mi vzala lahev od nuku na poprve ale pak jsem se nechala tady na koniku zblbnout a objednala tu medelu za 400 i spostovnym a ted si ji muzu strcit leda tak do p..... :angry: protoze nase dite vubec nechape co stim ma delat mela pusu dokoran a rvala ze nic netece pritom toho nuka bere v poho a ani prso neodmita takze nejdriv nakojim ( vypije i 170ml)a pak dam jeste 60ml nutrilonua za tri tydny jsme pribraly 1kg :slight_smile: .taky mi nebrečela hlady asi ji to nanajedeni stacilo ale uz ne na pribirani.holt mi rikame ze od maminky je piti a z lahvicky hamani :grinning:
24. srp 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak dnešní noc byla hrůza. včer malá byla na očkování vždy to snášela v poho a tentokrát s horečkou:frowning2: navíc když jsem jí v noci chtěla dát panadol tak se mi pozvracela ale fakt strašně moc:frowning2:. navíc do ní ten panadol dostat byl masakr:frowning2:. úplně hořela a ne a ne usnout. no teď má pořád teplotu ale už to není tak strašné takže jsme se v noci vůbec nevyspali:frowning2: snad to dnes bude lepší.
Chtěla jsem se zeptat jak mám malou obléct když má horečku ale je takové vedro. úplně hoří a obléc ji v tom vedru mi připadá hrozné.
24. srp 2011 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule chuuda a kolko mala teplotu? Daniel mal 38 a pol ale po dvoch dnoch ustupilo, nastastie spal normalne. Ja by som jej obliekala nieco vzdusne, lahke. U nas tiez bolo tazke dostat do maleho Nurofen, absolutne mu to nechutilo. Len som sa zabudla uz spytat doktorky preco ten cipok Paralen neodporuca.
24. srp 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule . my měly taky 38,5 teda pred odectem ale nastesti taky spala dobre.taky jsem ji davala ten paralenovy cipek
24. srp 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek