• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
my jsme měli nakloněnou postýlku až do doby než se Domča přestěhoval do velké postele a teď ju taky nechám, ani by mě nenapadlo ji rovnat, máme ji nakloněnou díky kolečkům, místo všech 4 jsme dali jen na jednu stranu
za chvilku vyrážím s malou do cvičení, minulý čt jsme byli poprvé a malá byla úplně nadšená z houpání na balonu, a hlavně se konečně dostala mezi vrstevníky, tak je sranda to sledovat
akorát Domča už třetí den stávkuje a nechce do školky, takže je to s řevem, málem vždycky brečím s ním, ale snad je to jenom období a rychle to přejde, když ho vyzvedávám, tak už je vysmátý a že zítra plakat nebude ...
8. zář 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov nás taky k ránu trápí prdíky.....vždycky se pukusím s ním zacvičit..pohoupat ho za zadeček někdy dám i sab a zpravidla ještě usne...dnes to třeba bylo od 2 do 3 v noci...ale pak spal az do 7......na to si myslím, že ta postýlka nepomůže. Takhle na me spával, když byl maličký...to jsem seděla v křesle a malý mi spal na hrudníku...teď už bych ho asi ani neunesla a asi by se mi tam uz nevesel :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Ahoj, já jsem to malé už tak před měsícem vyndala, ptz mi dost putovala po postýlce a to podložení jí v tom dost pomáhalo :grinning: Ze začátku si na to nemohla moc zvyknout, ale tak za týden to bylo ok.

Jinak s příkrmama začneme asi až v těch 6 měsících... Malá hezky přibírá, i když někdy je to boj s tím naším kojením :wink: Kojíme ve dne i v noci po 2-3 hodinách :unamused: , protože je potvůrka zvyklá vzít si málo a pak má brzy hlad...

Chtěla jsem se vás holky zeptat, jestli si vaše děťátka nechtějí sedat? Niki se pořád chce přitáhnout nahoru a když ji dám do křesílka do polosedu, tak zvedá hlavičku a nožičky a chce se zvednout do sedu.. a to stejné mi občas dělá při kojení, že si chce sednout... :unamused:
8. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Karuska dela sedy lehy porad... :grinning: v sedacce, kresilku, v naruci, ale uz i z lehu... v kocare i v postylce

jinak dneska pokracujeme v breku a knourani... uz jsem si jista, ze je to zub
v noci to bylo trochu lepsi, dala jsem ji sirup proti bolesti a nejaky homeopaticky kapky na zoubky... stejne se budila, ale aspon rychleji usnula
dneska se pomalu jeste neusmala - akorat na tatinka, kdyz ho rano uvidela - jinak tragedie :rolling_eyes: :rolling_eyes: - nic ji nebavi, hrat si nechce, povidat taky ne... vsechno rve do pusy, nejlip 3 hracky najednou plus obe ruce
no, doufam, ze to brzy prejde
8. zář 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ahoj, já jsem právě také zkusila vysadit Nutriton, tak přes den to docela šlo, ale noční spaní bylo děsný, pořád se kroutila, tlačila, občas ublinkla, takže jsem se rozhodla, že přes den už jen vyjímečně a na noc ho ještě budu dávat. Asi ho budeme muset dávat do doby než najdeme na tužší stravu a kaše na noc.
@petaov nekojím už skoro 3 měsíce, snažím se hodně jíst zeleninu, ovoce a jíst pravidelně,ale takový úbytek a celkově špatný stav vlasů jsem neměla po žádném z předcházejících porodů :frowning2: :frowning2: , řekla bych, že tohle třetí těhotenství ze mě vysálo všechno dobré :unamused: a pořád se z toho to tělo nemůže nějak vzpamatovat :unamused:
8. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw vydrž, takový klubající se zoubek tlačí a svědí, takže moc důvodů k úsměvům není :slight_smile: , ale jakmile vykoukne ven z dásničky, tak už bude dobře :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketnieuw tak to budou mít holky pěkné břišáky :grinning:
8. zář 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ja vim... porad si to pripominam, ale je to teda o nervy :grinning:
@xlili to budou :dizzy_face: jak pekace buchet
8. zář 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw abych pravdu řekla, tak já jsem u Terky a Kubíka pomalu ani nepoznala, že nějaké zuby rostou, tak si myslím, že u Verči si to užiju dosytosti :grinning:
8. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina tak to zavidim :slight_smile:
ale coz... kdyz to bude jen par dnu, tak to snad preziju bez mentalni uhony :grinning:
8. zář 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw řekla bych to asi takhle...bude to pár dnů u každého zoubku :grinning:
8. zář 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved my sa nikam nenahlime, zatial mu mlieko staci, takze som rada... ked len kojim je to take pohodlnejsie, kdekolvek a kedykolvek bez ziadneho ohrievania :slight_smile:
8. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ahojky:slight_smile:no nám se asi taky už klube zoubek, nspavost, nevrlost, slintání, teplota a stolice řídká jako voda.no nevím jestli je to ono ale tak nedivila bych se:slight_smile:.
Jinak Kája opravdu se vzbudí jednou za noc ale za dvě minuty zase spí takže v poho. dnes jsem kojila asi o půl třetí a pak nemohla usnout pořád jsem myslela na ty naše hokejsty. Káju jsem znala:frowning2:.navíc když si pomyslím že Marek měl doma 2měsíční mimčo tak je mi jeho ženy mooooc líto.
8. zář 2011 ve 12:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule tak podle příznaků to nejspíš ten zoubek bude :slight_smile: a kdo ho najde jako první, má dostat na nové šaty, tak se snaž :grinning: :grinning:
I já jsem přemýšlela o té strašné tragédii, při zprávách jsem měla husinu a když řekli, že jeden z nich měl tak malé miminko doma, tak se mi chtělo brečet a vůbec si to nedokážu představit, jaká to musí být strašná bolest pro tu ženu :frowning2:
8. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo to ani nevím že se to říká:slight_smile: tak děkuji za info:slight_smile: tak snad se vyklube brzy jelikož ta nevrlost je stašidelná:slight_smile:
No jo je mi líto všech rodin Kája měl doma 4letého chlapečka a roční holčičku. život je někdy vážně nespravedlivý!
8. zář 2011 ve 13:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem zde nová a chtěla bych si tu popovídat o Honzíkovy který se narodil v dubnu.Je stále ještě kojený ale už jsme začali z poledním příkrmem moc se mu to nelíbý ale snažím se to vydržet,jelikož je docela živí tak máme zeleninku skoro všude :slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strback Ahoj, vítej mezi námi :slight_smile: a vydrž, za chvilku se to Honzík naučí a budete papat bez zeleninky všude :slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
DÍky za přivítáni mezi vámi :slight_smile: Koukám že máš taky tři děti
8. zář 2011 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strback Jo jo, taky tři, jak máš staré děti?? :slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mám 18letou dceru,16syny a ten nejmlatší má 5měsícu a ty je máš jak staré?
8. zář 2011 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@strback Terezce bude za pár dnů 8, Kubíkovi jsou 4 a Verunce jsou 4 měsíce a kousek :slight_smile:
8. zář 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těmi hokejisty je to tragédie :frowning2: Byla jsem z toho včera úplně v šoku.
@strback vítej :slight_smile:
o zoubku a nových šatech jsem též slyšela a nějaký nový kousek do šatníku by se hodil :wink:
8. zář 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se z tich hokejistů nějak nemůžu dostat. celý den na to myslím, hlavně na ty partnerky a děti. pořád přemýšlím, jak bych já řekla dětem, že jejich táta najednou není...
a ta žena, co má dvouměsíční mimčo...musí to být hrozný... :cry:
8. zář 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s těma hokejistama je to hrozný.... takový mladí kluci...zrovna jsme přemýšlela, že když se Pepča narodil, tak chvilku po příchodu z porodnice jsme koukali na hokej...a ndes tu ti šikovní kluci nejsou...život ej holt někdy hodně nespravedlivej :frowning2:
8. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je to hrůza, Rachůnka jsem viděla naposledy v červnu na naší firemní akci, ale osobně jsem ho neznala, opravdu pro ty partnerky to musí být peklo, vím jak sousedka se dostávala ze smrti přítele, který se zabil vloni v srpnu (resp. ještě se z toho nedostala), a to tam nebyly děti, je to opravdu hrůza
@debule ty jsi ze Zlína? viděla jsem to u tebe v pasu? odkud přesně? zrovna dnes jsem se odtamtud vrátila, mám tam rodiče a jezdím tam s malou každý týden do cvičení :slight_smile:
8. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova ano jsem ze Zlína pocházím z Jižních svahů (Moravská ul.)ale teď bydlím ve městě na Benešově nábř. u dřevnice.manžel je z Liptála a částečně z Hošťálkové.:slight_smile:.Jeho sestřenka s Karlem kdysi chodila a jezdil do Hoťálkové na chalupu takže nás to dost zasáhlo.
8. zář 2011 ve 21:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mame za sebou nejhorší noc co se mala narodila :frowning2: vzhuru co dve hodiny nekdy snad i min ale ne ze by vylozene rvala spis knourala tak jsem ji dala vzdycky prso tak se udundala a zas na chvili usnula lae jak jsem ji mela v postely snad uz od jedenacti tak jsem jak zmlacenej pes :confounded: a pritel ten na tom neni o mnoho lip doufam ze je to tim zoubkem a za par dni to prejde,snad nezacne skoro v peti mesicich jen tak zlobit se spanim kdyz od porodnice spala skoro celou noc :frowning2:
9. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak drzim palce nech sa to sim skor upravi, snad to bude len zubom. Nam sa este nerysuje ziadny.

Mna manzel tak pobavil...tie muzske skomoleniny su niekedy uzasne. Namiesto flasky Avent pouzil vraj "Avon flasu" a miesto Schwarzwaldskej sunky mal rano "Waldorfskú" /ako waldorfská pedagogika/ :grinning: asi si to začnem niekde zapisovat
9. zář 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petaov Děkuji za přivítání :slight_smile:
9. zář 2011 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Ahojky snad to budou jen zoubky :wink: Mi jsme se dnes taky moc nevyspali ale to hlavně kvůli tomu že jsem zachlazená a kdykoliv jsem zakašlala tak se malej vzbudil.Jen doufám že to nedostane taky,protože kojené mimčo s rýmou je utrpeníčko :cry:
9. zář 2011 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek