• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@debule to chápu, je něco jiného když to jsou cizí lidi než když je a jejich rodiny člověk zná osobně ... tak to tě možná od vidění znám, já jsem ze Slezské, bydlela jsem tam přes 20 let než jsem se vdala na Vs :slight_smile:
jinak u nás s váhou zase bída, poslední dva dny místo toho aby přibírala mi 30g háže dolů každý den, vůbec to nechápu, pije pořád stejně, do toho už jsem jí ze zoufalství nasadila večer aj kaši a mlíka teď mám dost, protože skoro po každém jídle mi malá ublikává, tak mi řekněte, že je hladná, když blinká, moje nervy
asi poslední naděje fakt najedem na ty zeleninové příkrmy, myslela jsem si, že aspoň do těch 5 měs. vydržíme, ale na toto fakt nemám nervy, chjo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova co zkusit to mlíčko zahušťovat???Ten Nutriton je i pro kojené děti a i když my jsme na flašce, tak se nám to ublinkávání spravilo, taky pořád kňourala a ublinkávala a po zahuštění krásně spinká a neblinká :slight_smile:
9. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy tak o TBC tam není nic moc v té knížce... :( ale tu je zajímavej článek: http://www.zdn.cz/denni-zpravy/komentare/jdou-i-po-vasich-detech-461337
9. zář 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila
@strback : to bílé co vypadalo ze bude zub ZMIZELO! :angry: tak pravdepodobne jen vysírala potvurka mala :sunglasses:
9. zář 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Hold dětičky to někdy umí :slight_smile: prozlobyt celou noc
9. zář 2011 ve 14:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době se opět hlásím :slight_smile: . My s Matyáškem cvičíme Vojtovku,měl hlavičku na jednu stranu a tak teď napravujem škody. Ale je to šikulka a velmi rychle se to dává dopořádku. Tak snad co nejdřív docvičíme. Jinak už máme za sebou všechny 3 dávky hexy i synflorixu. Pápáme zeleninu, někdy sníme všechno, někdy ani lžičku ale pomalu to jde. Jinak Maty bude asi hyperaktivní dítě, je to strašný rebel, nevydrží chvíli v klidu a pořád musí něco dělat.
9. zář 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy zmizelo? a co to teda bolo?
My sme boli dnes na ockovani, vsetko prebehlo v pohode. A som sa prave chystala upratovat ale manzel mi zakazal, ze bude upratovat on, :slight_smile: tak som sa potesila. Posledne dni byvam strasne ale straaasne hladna a kazdu chvilu....ja neviem z coho to je....tehotna nie som urcite :grinning:
9. zář 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy to uz jsme mely jednou taky, malou bilou tecku na dasnicce - asi ve 4 mesicich
zrovna jsme sly na kontrolu k doktorce, tak jsem ji o tom rekla a ona hned vedela, ze to zub neni :grinning:
rikala, ze to je jen neskodna cysticka, ktera brzy zmizi
9. zář 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila taky zacinam pekne zrat :grinning:
jak jsem v sestinedeli nemela na nic chut, tak ted to pekne dohanim... uz jsem dokonce i pribrala :grinning: :grinning:
9. zář 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee mockrát děkuji za článek a jak ty jsi to vyřešila,dali vám jen pentavakcínu?
9. zář 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova to je docela možné že se trošku známe:slight_smile: já tam taky bydlela 20let:slight_smile:. Dnes se mi o Karlovi zdálo:frowning2: nějak to pořád nemůžu překousnout:frowning2:.
Já začnu s příkrmama příští týden tak uvidíme:slight_smile: ale malá mi přibíra až moc a to ji kojím jen na noc dávám sunar.Tvoje malinká je dost malinká viď ale neboj jak začneš s příkrmama tak uvidíš že to dožene:slight_smile:ale věřím že se trápíš.
9. zář 2011 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba zatím ještě nemá žádný očkování. Ještě jsme se nerozhodli jak to uděláme. Naše Dr je dost prkenná a bojim se, že s ní žádná jiná cesta nebude možná - už se rozhlížíme po jiný :slight_smile:
Taky strašně hladovím pořád. Taky jsem myslela jestli nejsem těhotná, ale asi ne... tak to přičítám spurtu, kterej asi už přišel - oni říkají že 6. měsíc bývá... a je fakt že pár posledních nocí vstávám po 2 hodinách, což by spurt ještě podtrhovalo... Ale jelikož ráda jím, tak mi to zatím neva :slight_smile:
10. zář 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vzdy v noci vstavam raz ale tuto noc maly prespal celu...ktovie ci to bolo tym ockovanim, ani teplota nebola ako minule tak parada. Spurt mam asi len ja ked furt zeriem :grinning:
10. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina ona právě nekňourá nic, spí mi skoro celou noc, jenom přes den prostě ublinkne, a dnes mi zas přišlo, že už mi to mlíko fakt teče dost, tak začínám vážit jednou týdně, nikde přece není psáno, že musí přibrat každý den, třeba to má skokově :slight_smile: uvidím příští týden a podle toho se zas zařídím, ten Nutriton bych do ní stejně nedostala, když nechce flašku ani vidět :frowning2:
dnes jsem byla asi po 20 letech v cirkuse, nevím, kdo z toho měl větší zážitek, jestli já nebo malý :grinning: celou dobu se těšil na slony, ale než přišly na řadu, už byl tak unavený, že se skoro ani nedíval, měli jsme zas dnes cestovatelský den po Zlíně, to mi přes den nespí a je z toho pak vyřízený
10. zář 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera se naší Káji narodil bratránek:slight_smile: jmenuje se Dominik a míry 2280g a 46cm. dnes ho jde teta omrknout:slight_smile: nemůžu se už dočkat zase budu držet malušenké miminko:slight_smile: ta naše už víc jak 7kg obřice už není miminko ale kus ženské:slight_smile:))))
11. zář 2011 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule ja som v piatok u doktorky videla tiez take par dnove miminko...slo na prvu kontrolu. Ani sa mi nechcelo verit ze nas Daniel bol tiez taky malinky a je to len 5 mesiacov...to je neuveritelne ako to rychlo leti.
11. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak to mas fajn..ze je to první noc...ny tak spíme od porodnice :slight_smile:
12. zář 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mne uz z toho asi brzo hrabne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
uz je to tyden, co nespi, neji, breci, ma trosicku teplotky... porad cekam na ten zub a on nikde... dasnicka uz je vyboulena, ale zub si dava fakt na cas
dnes v noci jsme byly opet od 3-5h vzhuru a pak v 6 budicek jako by se nechumelilo... od rana opet knourani, uz mi to taaaak leze na nervy... ja chci zpatky svoji holcicku :confused: :grinning: :grinning:
12. zář 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náš Pepča má za sebou první vinobraní :slight_smile: nejvíc se mu líbil balónek, co mu koupil tatínek :slight_smile: ) s tím řádí i teď doma. Perfektně se plazíme...ale zatím jen po zpátku..ale to jsou teda fofry :grinning: z pololehu už si párkrát úplně sám sedl....tak v tomhle mi dělá samou radost....jen to jídlo je pořád s řevem a teď máme zase nachlazení..hlas jak při mutaci a navíc trochu kašel...ach jo:frowning2:
12. zář 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak máme za sebou druhou hexu a Prevenar 13, vážíme 8150 g a měříme 67 cm :slight_smile: Paní doktorka mě mile překvapila, sama od sebe nám oficiálně povolila zeleninku, asi je to tím, že jsme na UM :slight_smile:
@aprint malej už se plazí jo???tak to je teda něco, Verča se zatím jen otáčí na břicho, přijde mi, že je děsně líná,ale dr. to nijak nekomentovala, tak to zatím moc neřeším.
@marketnieuw vydrž, zase bude dobře i když ten váš zoubek si opravdu dává načas :frowning2:
13. zář 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw my jsme dneska byli vzhůru 1 - 4 v noci. Aááách :frowning2:
@aprint ty jo tak to je drandak...
13. zář 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. zář 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám taky roste zoubek:frowning2: už aby byl venku.
@petrullina naše malá se taky zatím jen otáčí na bříško a to jsme o dva týdny starší takže myslím že v poho:slight_smile: no jsem zvědavá kolik bude vážit ta naše obřice:slight_smile: známí mají o dva měsíce starší holčičku a ta má v sedmi tolik co naše káje ve třech měsících:slight_smile:.
13. zář 2011 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule taky zub? no snad ho budete mit rychleji...
u nas dneska mnooooohem lepsi, zoubek uz pres dasnicku prosvita, tak snad jsme z nejhorsiho venku
:confused:
13. zář 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina . my se jeste ani neotacime na bricho je to pohodarka, ale na bok to jo tak snad uz se brzy prekuli :slight_smile:
13. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ofelieee :grinning: my od 2-4 v noci ... asi úplněk nebo co.. Doufám, že dnes bude spinkat...
13. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw jojo posledních pět dní teploty, průjem, protivná:slight_smile: ale calgel zabral a dnes už mnohem lepší tak snad taky brzy vykoukne:slight_smile:.
Jo a taky malá byla vzhůru asi kolem půl druhé tak nevím co v noci bylo:frowning2:
13. zář 2011 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přidávám k nespavosti...tedy já bych spala kdekoliv a kdykoliv...ale malej dneska taky v půl 3 papal a pak hodinu a půl si povídal v postýlce...píská tak ,že se nedá spát... :grinning:
my se přetáčíme na bříško, dokonce už někdy přijde na to, jak má dát pryč tu ruku, na který leží, ale vždycky je hrozně vyplašenej co se mu povedlo... :grinning:

a přidávám se i k zoubku...tedy má obě dvě jedničkydole dost nateklý a dneska celý den kňoural, skoro nespal, několikrát kadil...
a já jsem tak vykojená, že jsem šla kolem lékárny, věděla jsem, že něco chci a nevěděla jsem co...tak tam zítra musím zajít znova...
jemu hrozně dělá dobře buď dudlík kousat nebo kousátko na zuby, ale nesmí být z lednici, to pak nechce...
13. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili nojooooo uplnek... ja zapomnela
@kometka5 tak u nas dudlik ani kousatko ted ne, nejlepsi jsou obe ruce skoro az v krku :grinning:
viz obrazek

tak vsem maminkam preju, at jsou zoubky rychle venku, protoze co my mame za ten posledni tyden, to je fakt ocistec :rolling_eyes:
uz vim, jak asi vypada laktacni psychoza :grinning:
13. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
komu z vas rastu zuby neviete poradit ci sa to prejavuje aj skrabanim na tvari? Lebo nas Daniel si zacal strasne zmolit rukami oci a tvar a to posledne dva dni predtym to nerobil a je nervozny. Pri jedeni zacne obcas bradavku dasnami natahovat a zvierat az krcovito a to fakt robi prvy krat. Dost je pri tom nepokojny, myslela som ze daka alergia na oci ale nema ju mat z coho a to by ju mal uz davnejsie ked vsetko kvitlo.... Ale v ustach sa mi nezda ze by sa cosi dialo...

Nasla som: Tahání za ucho nebo škrábání na tváři může být také příznakem růstu zubů, neboť bolest cestuje podél nervových vláken. To je především běžné při růstu stoliček.

Ale Danielovi stolicky urcie nerastu :grinning:DD
13. zář 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek