• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
Ahoj dievčatá.
Tak my už máme 2 zuby vonku týždeň.Ani sme nevedeli,že mu vyšli :slight_smile: Strašne slintal,škrabal sa v noci budil ale ináč nič.Ale teraz,ked už mu tie zúbky vykukli je to strašné,je protivný,nechce spat v noci horor.Náš medvídek to má akosi pomýlené :slight_smile: Teraz,čo už sú zuby von by mal byt kludný a on naopak :slight_smile:
14. zář 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila koukam, ze uz jsi to nasla, ale chtela jsem napsat, ze opravdu mala si zacla hrozne tahat za obe usi (obzvlast pri kojeni) - taky proto jsem si zezacatku myslela, jestli ji treba neboli ousko,
ale kdyz jsem ho stlacila, tak ji ocividne nic nebolelo, takze je to opravdu temi zuby (driv to vubec nedelala)
14. zář 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule u nás to samé, já jsem koukala, do Terky a Kubíka knížek a Terka měla v roce 10.5 kg a Kubík 11kg a když si představím, že Verča má už 8.15 kg ve čtyřech měsících, tak to chci vidět, kolik bude mít v roce :grinning: :grinning:
@pusolamy jj, Verča začala také nejdřív na bok a pak najednou hop a byla na břiše, takže už se určitě také dočkáte :slight_smile:
@marketnieuw Verča si také takhle strká prsty až do krku, občas se s nima i dáví a nedá si říct, ruce jsou prostě lepší než kdejaké kousátko :grinning:
14. zář 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina taky se davime :slight_smile: ... ale rucicky jsou asi sikovnejsi, lip se dostanou tam, kam maji :grinning:
14. zář 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw hlavně jsou měkčí než to kousátko, takže se přizpůsobí té malé pusince, Verča občas dudlá prsty jako dudlíka a to je mlaskáního panečku :grinning:
14. zář 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás taky jedou ruce, ale kousátko taky...
jinak je tedy protivný jako blázen, pořád jakoby nadává, vyloženě nepláče...
jen tedy teď už se pořád obrací na bříško a reje do země, a snaží se jakoby lézt, strkat pod sebe nožičky a nejde mu to, takže je to pod nim totál oslintaný a ještě je naštvanej....
já mám ale pocit, že by to ještě neměl dělat, když se jakoby nenapřimuje na rukou...
zítr ajdeme na rhc, tak jsem zvědavá, co mi na to poví...
14. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame rozne kusatka ale toto je najoblubenejsie, perfektne sa drzi v ruke, je makke a ohybne, perfektne na ocumlavanie a zuzlanie, dostali sme ho od tety a zo vsetkych ho ma najradsej:
http://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=2611532
Navyse ked sa tam ta voda pohybuje medzi tymi bunkami tak tie hviezdicky akoby tancovali.
14. zář 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes noc příšerná. po čtyřech měsících kdy malá spinká celou noc max.1x krmíme asi tak 5min. tak jsem musela 4x vstávat krmit a to ve čtyři ráno si chtěla hrát. takže pokud někdo říká že je fuk jestli mateřské mléko nebo sunar tak u nás teda ne. jsem úplně mrtvá jelikož na to nejsem zvyklá vstávat.malá protivná já protivná no hrůza! už tři dny mi odmítá flašku a nevím proč.měnila jsem i mléko jeslti jí to jen nepřestalo chutnat ale nechce mi nic:frowning2:. prostě jen prso. Nechápu ty kteří mají strach z flašky že jím nebude mimi chtít prso u nás to neplatí. Flašku používám 4měsíce a naráz chce jen prso!nerozumím tomu:frowning2:
14. zář 2011 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule teda to jste měli náročnou noc :frowning2: Nechci ti teda nějak moc radit, ale co zkusit tu kaši, udělat třeba řidší do lahvičky...nám včera řekla dr. v poradně, že nám nemusí stačit ani ten sunar plus a pokud se začne budit víc jak dvakrát, tak máme začít dávat rýžovou kaši. Ale netuším, co ti poradit, aby zase vzala lahvičku, s tím zkušenost nemám :frowning2:
14. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule no a neni to tim, ze ji roste ten zub? ja teda kojim, ale moje mala ted nechce dudlika ani zaboha.... prisuzuju to tomu zubu...
14. zář 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, co už dáváte zeleninku...v čem perete ty pokecaný věci, já i když to namočím a vyperu v Persilu, tak tam ty fleky stejně jsou :unamused: .Teď jsem koupila ten bryndák s rukávama, ale bojí se toho a taky to stejně bude na plenách, s kterýma jí utírám pusinu...přece si je všechny nezničím :frowning2: . Jsme pěkně sklerotická, vůbec si nepamatuju, jak to bylo u těch předchozích 2 dětí, ale určitě vím, že jsme neměli zničené téměř žádné věci...
14. zář 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Kaši jsem do lahvičku už zkusila ale prostě nechce tu flašku. tak jedině už začít kaši dávat ze lžičky.no pro mě to náročná noc byla jelikož nejsem zvyklá tak vstávat.:frowning2:
@marketnieuw taky mě to napadlo že to může být tím zoubkem. na dudlíku to nepoznám jelikož žádný nemáme ale je to docela možné že jí to teď prostě vadí.
14. zář 2011 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule ja si myslim, ze by to mohlo byt tim - preci jen savicka je mnohem tvrdsi nez bradavka, tak ji to asi boli
(obzvlast, kdyz doted jste problemy nemely...)
14. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule a už je ten zoubek aspoň viditelný v dásničce???Tak uvidíš, jestli se to zlepší až vykoukne ven.
14. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda holky, Kuba s Terkou mi odjeli na 14ti denní dovolenou do Chorvatska, s babi a dědou a jejich sestřenicí...děsně záááávidííím :wink:
14. zář 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw asi je to tím.jelikož předtím mi to fakt baštila normálně z flašky.
@petrullina zatím to má napuchlé ale tak uvidíme ten se může na svět klubat ještě dlouho:frowning2:
Zkoušela jsem udělat trošičku kaše do misky a dát jí to ze lžičky:slight_smile: tak na první pokus si myslím že super. asi to večer udělám takto když jí to bude víc vyhovovat než zase začne chtít flašku.jen toho do ní nedostanu tolik co z flašky:frowning2:
14. zář 2011 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina a není ti spíš smutno:slight_smile: ale odpočiň si trošku věřím že se třema dětma už je to náročné.nicméně taky bych jela:slight_smile:
14. zář 2011 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule nebude to takové množství jako z flašky, zase ta kaše více zasytí, tak zkus kaši ze lžičky a pak dokojit a uvidíš :slight_smile: , jestli je to ale bolení zoubku, tak se bude asi stejně budit, ale myslím, že by neměla mít hlad :slight_smile:
Zatím jsou tam krátce, tak mi smutno ještě není, ale oni dva se nemohli vůbec rozloučit s Verčou, musela jsem ji kvůli tomu vzbudit, jinak by snad ani neodjeli :grinning: :grinning:
14. zář 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no uvidíme. právě že se mi moc nebudila ani když jí to bolelo jen má ten spánek neklidný ale tak uvidíme když to bude jednou max. dvakrát tak to bude v poho ale jinak asi umřu:slight_smile:. vždy když jsem jí natřela dásínka tím calgelem tak spinkala celou noc asi to vážně zabírá. tak zkusím i dnes.no jo to jsou radosti co:slight_smile:
Tak to věřím že se nemohli rozloučit:slight_smile: a je to moooc hezké že si na sebe tak pěkně zvykli:slight_smile:.uvidíš že až se vrátí tak první poletí pusinkovat Verunku:slight_smile:.
14. zář 2011 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule jj, calgel je bezvadný, já jsem to dětem mazala večer než šly spinkat a u nás byl opravdu klid :slight_smile:
Na Verču si zvykli báječně a Verunka úplně bezmezně miluje Terezku, stačí jí slyšet Terky hlas a už se směje na celé kolo :slight_smile: a co teprve když jí Terezka něco říká nebo ukazuje :grinning:
14. zář 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jo taky ji to namažu jak večer nakrmím a vždy se uklidnila tak to zkusím i dnes:slight_smile:.
To je super že se děti mají tak rády:slight_smile:. no naše kája si zatím zvykla na hafany a na sourozence si musí počkat:slight_smile:.
14. zář 2011 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule A kdo si počká, ten se dočká :slight_smile:
Verča se vzbudila, tak jdem na zmrzku, je tam tak krásně :slight_smile:
14. zář 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás prší:frowning2:((( fůůůj tak dobrou chuť:slight_smile:
14. zář 2011 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to naše dr byla zase celánnadšená, že UŽ se otočil na břicho a to že se palzí no z toho byla téměř vedle....takže jsem pochopila, že by klidně měl ještě na to čas.....takže určitě není líná, jen si dává an čas...:slight_smile:
14. zář 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme za sebou treti hexu..tentokrat dokonce i bez teploty. Příští sobotu máme 5 měsíců a vážíme 8105g a měříme 67,5 cm...dnes se naučil křičet, tak po mě celý den vyloženě řve :grinning: musela jsme se tomu vyloženě řehtat :grinning: a zuby asi uz taky trápí...pořád máme něco v puse, chvilema si to asi dist podráždí a pak řve jak tygr. zatím ale nejde nic vidět ani cítit..kousátka vubce nechce, neumí to pořádně chytit....nejradši má moje prsty a plastové věci..hlavně že je to tvrdé :slight_smile:
jo a ted je nam mala postýlka..naučil se ve spaní otočit n abřicho a spinkat na břiše, ale v postýlce mu to nejde..je ještě moc úzká(na otočení potřebuje velký prostor), tak ted spává se mnou v posteli...jinak se nevyspím, to sebou pak hází v postýlce jak blázen...
14. zář 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ja tohle videla u nas v Kauflandu...tak je zkusim koupit, treba bude uspěch
14. zář 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule já ti závidím, že tuhle noc jste měli až teď...my vstávámme normálně tak 3x někdy 4x za noc. ja uz se tesim az se nekdy jednou zase vyspim :slight_smile:
14. zář 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint no tak to ti věřím že se těšíš. Kája spí krásně takže jsem z toho fakt hotová a unavená. Dnes jsem jí dala lžičkou kaši snědla jí celkem dost tak uvidíme jaká bude noc. jedno vstávání mi nevadí ale jak je to víckrát tak jsem další den jak praštěná po hlavě:frowning2:.
14. zář 2011 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule preju ti aby kaše zabrala...u nás vubec nepomohla :frowning2: navic mu musim porad davat ty probiotické kapky, jinak se nevyspime vubec
14. zář 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint jeda to ho tolik trápí bříško?:frowning2: no uvidíme jestli se z toho nepokadí snědla jí celkem dost až jsem se divila že tak pěkně ze lžičky papala když to bylo poprvé:slight_smile:.no uvidíme a když nezabere nic nenaděláme a budeme vstávat.
14. zář 2011 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek