• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee teda vy jste nejací velcí, když už tak čtete.....:grinning:
16. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili jo jezdí parádně....jen to zapínání těch popruhů je takové trochu složité...kámoška, co jí má říkala, že pokud ji budu kupovat, tak určitě ten model 2011, je lepší a vychytanější...sice dražší,ale co už :frowning2:
16. zář 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila mě se líbí, že má spojenpou rukojeť, takže se dá perfektně ovládat jednou rukou...a i s malým jela perfektně..úplně lehce
16. zář 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint kamarádka je právě taky má, ale tu 2011 a nemůže si je vynachválit :wink: jezdí se s nimi fakt suprově a to skládání je taky bomba..
16. zář 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja ju este potom asi poskusam lepsie, lebo zatial negativne veci som nepocula este na nu... to s tou rukovatou je fakt vyhoda ma to nenapadlo
16. zář 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila my taky chodime ven i v desti, ale nekdy se to neda...
jinak cteni se u nas vzdycky zvrhne v olizovani a ukusovani knizek, takze tam to moc dlouhou vydrz nema
.. muzes mi poradit, jaky rikanky s pohybem tela delate? ja krome "paci paci" a "kovej kovej kovaricku" nic neznam... :fearful:
i kdyz, ono mozna na SK to bude jine :wink:

materske centrum tady neni, protoze temer vsechny deti chodi do jesli a rodice do prace ... takze to mam smulu,
no nas uz to za 3.5 mesice ceka taky... booooze jak ja se toho hrozim
16. zář 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw z ceskych Brambora, Letadlo, Vařila myšička, Berany berany duc atd atd... mam to v maily mozem preposlat vsetky riekanky. Zo slovenskych Jeden, dva tri styri pat, spocitam si vsetko hned..., Raz sa prsty hadali, 1..2..3...4..5 cos mal Janko na obed /ta ma aj cesku verziu/ ... Ked mi posles mail do posty poslem tie ceske /je to na 38 stran/. Mam ich z nasho MC. Tam ich dost casto recitujeme.
Akura tpozeram ze tam v tom dokumente nie su tie pohyby popisane, niektore si domyslis /najma tie prstikove/ a niektore sa daju vymysliet.
16. zář 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila diky moc! jsi zlata
poslu ti mail
16. zář 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jů pošleš mi to taky?
16. zář 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já chci taky... :grinning:
16. zář 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketnieuw
@kometka5
Poslala som vam na mail,
@pusolamy Prosim posli mi mail a odoslem.
16. zář 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já bych chtěla taky, prosím prosím :slight_smile:
přidávám se k tomu spaní napříč postýlkou, náš Vašík se tam taky tak k ránu nasouká :wink:
16. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila : děkuji moc :wink:
16. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy neni zac :slight_smile:
@petaov cakam mail a hned posielam
16. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napriklad co tam je ta basnicka - "To je tata, to je mama, to je dedek, to je baba" rozpravam malemu pri prebalovani alebo po kupani ked je nahy, vtedy mu postupne chytam prstiky na nohach a idem od palca az k malicku.
16. zář 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no poslala som ale pozeram ze v tom worde je to obcas tak rozhadzane ale da sa nastastie domysliet co kam patri.
16. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobru noc vsetkym, ideme si este s muzom kuknut "Mentalistu" :slight_smile:
16. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila dobrou, klidnou noc
16. zář 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila super! hned jsem to pouzila... mala dnes vubec nechtela usnout - od 19 do 21 jsme uspavali.. :rolling_eyes:
16. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana poslane

My sme dnes skoro zrana boli pozerat kacicky, labutky, pava, koniky, lodicky.... niet nad skoru rannu prechadzku ked mesto je este poloprazdne
17. zář 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry je posledni pekny den zitra ma prset a my nemuzem ven :frowning2: vcera jsme byli na druhe hexe a prevenaru a vecer byla teplotka a rano jeste 38,1.ted je zatim bez teploty ale ven stejne nechci chodit
17. zář 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila muzu taky poprosit o ty basnicky...
17. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint mas ich tam :slight_smile:
17. zář 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
predstavte si co se mi tuhle stalo hororova situace byly jsme samy doma s adelkou a se psem bylo to rano a slysela jsme ze uz jedou popelari tak honem honem abych hodila jeste pytel s plinama do popelnice polozim malou do postylky popadnu pytel a mazu ven a bouchnu za sebou dverma, nemame kouly mame z obou stran kliku ale tou ranou nejak poskocil zamek a dvere se zamkly.mazec a co ted jako?holka vevnitr pes vevnitr telefon samozrejme taky.v pradelne jsem mela otevreny okno tak jsem vyrvala sit a snazila se to nejak vysadit ale nic, tak zas bezim za tema popelarema ze jako jestli by mi mohli pomoct ze tam mam maly dite oni hned ochotne sli, ale neslo jim to taky vysadit.ja pak uz zoufala rikam no jeste mam nahore otevrený stresni okno, popelar takovej mladej hubenej kluk mi povida no to mate rict hned, normalne vyhupsal po hromosvodu a vlezl dovnitr tim stresakem a prisel mi otevrit z druhy stran moc jsem jim dekoval a pes ten ho skoro sezral kdyz mu cizi chlap prisel z loznice :grinning: adelka ta si v klidku lezela v postylce ani neplakala protoze byla napapna prebalena takze spokojena.ale ja byla zrala na panaka ta bezmoc ze proste to dite je za dverma a ty k nemu nemuzes hruza

konečně se mi podařilo vam to sem vyoslit bylo to uz ve stredu, už jsem to i jednou napsala ale pak se mi to nejak smazalo
17. zář 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy Tak to je mazec... mě už se to málem taky jednou stalo :unamused: Nečekaně jeli popeláři ráno místo odpoledne, zrovna jsme se s malou probudily, tak jsem vyskočila z postele, vyběhla ven dát popelnici před bránu a jak pofukoval vítr, tak mi to bouchlo z dveřmi - já samozřejmě bez klíčů (koule na dveřích) a malá v postýlce (nenakrmená a probuzená :confounded: ). No hysterie největší, co teď.., tak jsem se zády opřela o dveře a žuch na podlahu - dveře se otevřely. Měla jsem štěstí, že se nezabouchly úplně :dizzy_face: A to jsem mého uháněla, aby to zreklamoval, že se občas nedovírají dveře... :grinning: Od té doby, vždycky hledím, kde mám klíče než vyjdu z domu :wink:
17. zář 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili : no my prave mame kliku z obou stran takze jsem to necekala ze by se to mohlo zamknout
17. zář 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila moc děkuju :slight_smile:
18. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek