• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@pusolamy @xlili ty jo to je hruza...bych se asi zblaznila :slight_smile: když jdu třeba věšet prádlo, tak si snad 10x kontroluju jestli mám fakt klíče od bytu ne nějaké jiné.....my se zase tuhle zasekli ve výtahu..uz jsem se desila jak se tram udusime, ale nakonec se to nastesti rozjelo......
18. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy fuha to je riadny horor...ja vynasam smeti cestou na vychadzku, takze kluce mam pri sebe vzdy. Ale asi by som bola z toho tiez na nervy kebyze sa mi to stane.
Ozaj mate niekto skusenost s dlhsim cestovanim vlakom ked sa berie kocik? My bereme kocar, vajicko, ruksaky, maleho...no trocha sa toho bojim ako pocestujeme.
18. zář 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy to bezmoc znám moc dobře, máme totiž ve všech pokojích super dvěře se starýma zámkama a všechny už povyrážené, protože? poprvé se tam zasekla kámoška, zámek prostě asi dosloužil a rup, tak ju můj musel vysekat, no ale v ložnici se mi zamkl malý, když měl asi rok a půl, to bylo něco, chudák brečel tam, já venku, snažila sem se ho navést, ať to odemkne, ale vůbec, naštěstí se dveře otevírali směrem k němu a můj byl na cestě z práce, takže je opět vyrazil, všechny klíče už byly odtraněny krom WC kvůli návštěvám a tak, že :slight_smile: no a samozřejmě náš expert asi o 3 měsíce později než jsme odjížděli do cvičení (protože tam chodil přemýšlet, když zlobil) se tam zamkl, a to bylo ráno, takže nikde nikoho, já stres, ale naštěstí se mi ho tentokrát podařilo navést a dveře odemkl, no klíč letěl do pryč a návštěvy holt musí risknout, že jim tam děti vlezou :grinning: :grinning: :grinning: protože ten pocit, že dítě je za dveřma a já tam nemůžu za ním, je opravdu na zešílení, fuj, ještě teď je mi z toho zle, když si na to vzpomenu
18. zář 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a je to tu..posledne dni riedka stolica, posledne tri dni kusanie do bradavky, a mierna mrzutost a zuzlanie vsetkeho vratane prstov...namiesto raz sa zobudil tri krat v noci...tak som mala tusenie ze to uz bude predsa len zub. Dnes ked sa zacal stazovat na hracej deke tym ze dokoran otvaral usta a robil : Jaj jaj jaj... ba ba ba... /co predtym nerobil/ mi to nedalo...kuknem a tam uz vykuka troska lava dolna jednotka :slight_smile: Aj tie jeho dlhe denne spanky sa zacinaju menit na 30 minutovky
18. zář 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ciernavila díky moc za mail...

super, tak už máte doma taky tesáka... :wink:

malýmu se ten druhý nevyklube, už to nemá nateklý a je takový krásný klidný... :grinning:
18. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 trocha ma zacervenany aj vrch, tak to vyzera aj na tie horne zuby onedlho, necham sa prekvapit. Ale zatial neplace len je nervozny z toho trocha. Ale nastastie poobede si pospal aj 2h, som sa bala ze kvoli tomu nezaspi.
18. zář 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak my jsme tři dny spali tak přes den 20min. 3x denně a v noci se budil po 1,5hod. tak jsem hrozně ráda, že je to za náma a čeká nás o jeden míň zubů... :wink:
18. zář 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hura, on spal celu noc, vstal len raz na kojenie ako obvykle...bodaj by cele obdobie rastu zubov prebehlo takto.
19. zář 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, ked ten zub zacne vykukat, ako dlho trva kym vylezie cely?
19. zář 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ahojky, můžu tě také poprosit o ty říkanky :slight_smile:
19. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda i naše spaní přes den se pořád zkracuje a začala být i pěkně protivná a ukňouraná, ale v pusince zatím není nic vidět. V noci spinká dobře,akorát poslední tři dny se začala budit už před 6, tak uvidíme no...ale co bych zase chtěla, když večer chodí kolem 19h do hajan :slight_smile:
19. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina co já bych za to dala...my vstáváme před šestou taky a pak ještě několikrát přes noc...mě začal teď dělat, že ve dvě hodiny má vyspáno a pak si tam hodinu povídá, pobrekává, ale spát nebude... :unamused:
19. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 tak to ti vůbec nezávidím, je to únavné, přesně tohle si moc dobře pamatuju u Terky a Kuby, vstávání několikrát za noc a třeba ve 4 vyspáno do růžova, dost jsem se obávala jak budu zvládat přes den, když by tohle Verča dělala, ale zatím je naštěstí v noci hodná.
19. zář 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no já se spíš bojím, aby se to odnaučil...já už snad ani netoužím spát celou noc, i když by tobylo super, ale aby se prostě napapal a spal dál...já nevím, co to teď posledních 14dní zavádí za novoty... :grinning:
19. zář 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 já myslím, že je to jen přechodné, až se začne více hýbat, tak mu na hraní ve 2 ráno už nebudou zbývat síly :grinning:
Já jsem zase překvapená, že čím je Verunka starší, tím méně ji zajímají hračky :unamused: , za to v obchoďáku, to by si oči vykroutila :grinning:
19. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrullina mame to podobne... hracky taky nic moc, ale takovy cerveny saty ve vyloze v obchodaku, to je jina :grinning:
19. zář 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketnieuw my byli v sobotu v Praze a přesně jak říkáš, kdejaká věc ve výloze byla důležitější než všechny hračky :grinning:

Musím říct, že Verča je takový shoppingový miminko, může řvát jak na lesy, ale vjedeme do nějakého obchoďáku a je svatej klid :grinning: , no ale proč to píšu...měla jsem možnost vyzkoušet v různých OC ty přebalovací místnosti a musím teda říct, že někde je to vyloženě hrůza a děs, konkrétně třeba ta Praha a třeba zase tady v Plzni v Olympii mě to mile překvapilo :wink:
19. zář 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, v kterém hračkářství bych sehnala tohle http://www.modroocko.cz/zbozi/4794/Chrastitko---Kulicky-na-tycce--Detoa-.htm
Z netu se mi to nevyplatí objednávat, poštovné je vyšší než cena hračky :unamused:
19. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina já bych zkusila ondřejíčka...buď je u náměstí ve smetance nebo v atomu v teta drogerii...kupovala jsem něco podobnýho malý, ale to když chodila a bylo to jakoby dlouhý...

jinak já mám opět trápení s kojením, ale tentokrát na to kašlu...za chvilku budeme přikrmovat...a myslím, že nevím, co se sice stalo, ale já vůbec nic neodsaju, prostě najednou nemám mlíko a už je to záležitost tak od pátku...Daník hrozně málo pije, vždcky 2x cucne a pak ho něco zaujme a odtrhne se, kouká...takhle bych kojila celý hodiny, takže má smůlu...dneska mi od rána brečel jako blázen, tak jsem mu teď dala bebu a je docela v pohodě...

akorát nám taťka přinesl nějaký kašel a malej jen co je položenej, tak kašle jako blázen...horečku nemá, ale stejně asi zítra dojedu k doktorce, aby si ho poslechla, dneska nemám auto a nikam se mi nechce když leje a leje....
19. zář 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co davate mimcum kasi na noc davate ji ze lzicky nebo do lahve?dneska ji chci zkusit a rada bych do lahve ale na krabici je davkovani na talir tak nevim aby to na lahev nebylo moc husty
19. zář 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 díky, zkusím to u toho náměstí :slight_smile:
S kojením si nedělej hlavu, ber to tak, že do toho ,,povinného" půlroka vám chybí jen maličko, hlavní je, aby byl spokojený malý a jak je vidět, tak Beba mu chutná :slight_smile:
19. zář 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ještě kaši nedávám, ale zkušenost mám :slight_smile: ....dala jsem vždycky trošku víc vody a hlavní je mít dudlík s dírou na kaši, lžičkou samozřejmě můžeš taky, ale malá by mi u toho asi usnula, takže až začneme s kaší, tak určitě z lahvičky, aspoň na začátku :slight_smile:
19. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy já jsem taky malý dávala řidší kaši do láhve. pro mě to bylo pohodlný, protože mi u toho usínala... :wink:
19. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy já jsem teda kaši do láhve nedávala, ani by mě to nenapadlo :fearful: a když je mimčo kojené, vůbec bych na láhev neučila, pokud je na UM je to něco jiného, ale jestli je kojené, tak spíš lžičkou
my jsme naši kojící a nepřibírací krizi naštěstí překonali,dál jenom kojíme a pak už najedem zeleninu, pak ovoce a nakonec kaši
dnes máme vítání občánků, tak tu řeším, co na sebe mně, malé a chlapům :slight_smile: ... nechcete mě někdo naučit uklízet? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: každý den furt jenom uklízím a přijde mi, že je tu furt b..... asi to fakt neumím nebo máme malo skříní :grinning:
19. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som dnes zacala pracovat z domu...ale blbe je ze dnes akurat spi Daniel v kuse max hodinu, tak kym sa zabehnem do roboty tak uz je aj zobudeny. Tak sa na to tazko sustredi. Nevadi, aspon vacsinu porobim asi vecer ked pojde spat. Ale aj tu strsne leje, vonku sme sice boli aj pojdeme este ale ked to troccha ustane.
19. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova s uklízením stejný problém, pořád uklízím a není to vidět :unamused:
19. zář 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina neni zac :slight_smile:
teraz som sa docitala ze kym vyrastie cely zub to trva az 2 mesiace...to fakt tak dlho?
19. zář 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak dlouho???to by ale většinu z toho musela být nějaká skrytá fáze, zdá se mi to moc dlouho :wink:
19. zář 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina to bolo v nejakom clanku an nete, tak som pozrela na konika tam zase daka mamicka pise ze 3 mesiace...mna zaujimal priemerny cas od prveho objavenia z dasien az po uplne vylezenie ale neviem to nikde najst.
19. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek