• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@hobitkova : no my jsme uz dva mesice napul, kojo + nutrilon, takze na lahev uz zvykla je
19. zář 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila diky za rikanky
19. zář 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana rado sa stalo, jej super fotka
19. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes poprve misto nutrilonu vecer kase + dokojeni tak uvidime :wink:
19. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme byli s Pepčou plavat :slight_smile: jen tak sami bez palváčku...tam ná sještě nechtěli, prý je moc malý. V bazénu se mu hrozně líbilo a ve výřivce ještě víc a největší úspěc hměla závěrečná sprcha:slight_smile: byla jsem moc překvapená, jak se mu tam líbilo :slight_smile:je tam slaná vpda, tak mu to snad pomůže i na tu alergickou rýmu, he pořád chudák zahleněný :frowning2:
19. zář 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint a kolik tam máte stupňů v bazénu a ve vířivce? My začínáme od října chodit na plavání do bazénku se slannou vodou, ale jen v malých skupinkách po 2-3 dětech. Tak jsem docela zvědavá, jak na to bude malá reagovat, protože mám doma malého bojínka :frowning2: Niki se bojí cizích lidí a v podstatě všeho neznámeho... jen na děti se usmívá a je vidět, že by si s nimi chtěla hrát :slight_smile:
19. zář 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v tej slanej ale musite davat pozor aby sa nedostala do oci a ust, nie? Ved by to stipalo... ja si neviem predstavit by v slanej vode tak aby sa to nedostalo do oci, ved maly tak rad spliecha nohami
19. zář 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky by jsme radi na plavco ale prave vsude je to az od pul roku
@ciernavila jak pises o tom cakani nohama tak ja uz jsem vcera rikala ze si asi na to koupani ( ve vanicce) asi budu brat plavky protoze mala tak kope ze jsem mokra ja i vsechno okolo asi pujde do velke vany ale to zase chudaci moje zada :unamused:
19. zář 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to psané taky vše od půl roku, ale ptala jsem se, jestli můžem začít i teď a paní říkala, že pokud chceme, tak nás vezme..., ale asi to záleží na tom, jestli mají dost dětí nebo naopak :wink:
Já koupu malou od narození ve velké vaně na takovém tom lehátka a když se rozřádí, tak ta voda cáká i z vany ven :grinning: Čím víc cáká, tím víc kope - asi aby z toho maminka taky něco měla :wink:
@ciernavila Viděla jsem natočené video a ta miminka tam mají otevřené oči, tak předpokládám, že to bude velmi slabý roztok - a ne tak jako v moři :slight_smile:
20. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy mne zase zacal po kupani vytahovat z krabicky vsetky kremiky a olejcek a stale mi to tam rozhadzuje kym ho natieram :slight_smile:
20. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tym kupanim to mame tak isto - na konci jeho kupela som mokra stejne ako on. O velkej vane premyslam tiez, ale v suvislosti s krmenim, zeby som ho tam posadila nahateho, nakrmila a splachla :grinning:. Teraz krmim mliekom z flasky a riesim ako ho nakrmit a nezabit, pretoze si to nasysli do pusy a potom prska, frka, chrci a mlieko lieta vsade, tak sa bojim mrkviciek.
@ciernavila Mne to robi pri prebalovani. Horsie je, ked sa s pokadenym zadkom a nohami vo vzduchu rozhodne otocit na brusko. A to som si pred mesiacom myslela aky hrozny problem je prebalit dieta, ked kope nohami.
20. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@xlili @ciernavila v bazenu bylo 30° , vířivka byla samozřejmě teplejší..klepal bradičkou jen ze začátku a pak už se řehtal a křičel radostí. V bazénu by nemělo dítě mít možnost cákat kopáním..musíš je totiž držet směrem dolů do vody,aby bylo co nejvíc pnořené aby mu nebyla zima. V tomto bazénu kam chodíme, tak tam bývá právě i plaváček a normálně tam děti potápí a tak.......
určitě je to slabší než v moři, téměř to necítíš
malýho koiupu asi od 3 měsíců ve velké vaně bez podložky, jen s trochou vody a hrozně se mu to líbí.....
20. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint skoda ze my mame taketo akcie trocha od ruky a sme bez auta, takze kazde plavanie by bol aspon poldnovy vylet vlakom :frowning2:

@ustarana moj teraz kasle, sopli a aj zub mu ide tak to kakanie ma celkom casto a tak riedko, ze to ho len schmatnem a idem s nim rovno do umyvadla lebo to ma niekedy az v polke chrbta :grinning: Co sa tyka prevracania na brucho pri prebalovani tak som som si riadne uzila s malymi dvojcatami, tie boli strasne hyperaktivne a to som musela prebalit za 5 sekund aby som to vobec stihla :grinning:
20. zář 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint Byla jsem s malou ve slanném bazénu u známé a mělo to 30°C a to se jí moc nelíbilo, asi to na ni bylo příliš studené :grinning: Tady by mělo být 33-35°C - tak snad nebude vyvádět... A když malému nedáváš tu podložku do vany, kolik mu tam tak dáš vody? a dáš ho třeba i na bříško? Jinak malé se taky moc líbí ve vaně, tam by vydržela dlouho řádit.
20. zář 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomoc, v piatok sme boli na ockovani hexa + synflorix, vecer mal teplotu, ale to je uz v poriadku. Co ma stve je, ze Pavlik od tej doby malo papa. Jedol 6x denne 150 ml, teraz do neho dostandm sotva polovicu a aj to ho krmim hodinu. Poradte, co s tym. Uz som mu skusala dat aj UM, ale vysledok je rovnaky :frowning2: .
20. zář 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana a myslíš, že je to k tomu očkování?
20. zář 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no to keby som vedela. Do piatku ziaden problem nebol (jedol tak, ze som davala pozor, aby mi nezjedol aj ruku :grinning:). Na zuby to nevyzera, teploty ani bolest bruska nema, kadi, je vesely. Akurat ma este problem so zaspavanim (uz ma zavrene oci a hadze sebou a place), ale neviem, ci to ma spojitost.
20. zář 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili jj obracím ho i na bříško, ale to ho přidržuju pod hrudníkem...ještě nemá takovou stabilitu a neudrži se
20. zář 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila to mi to mame kousek MHD a navic zadarmo, taykz proc to nevyuzit :slight_smile:
20. zář 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint a on má ponořený ouška?
20. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana tak vydrž. to je jenom dnešek? třeba má špatný den...malej taky má někdy žrací den a někdy skoro nejí zato pak víc jí v noci...
20. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 má vodu tak akorát pod uši..občas když se nakloní na bok, tak se mu potopí...už tak koupeme víc než měsíc a naprosto bez problémů.....
20. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint tak to vyzkouším taky...jen doufám, že tu vodu nebude pít :grinning:
20. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 trva to uz od soboty. Pokial sa to zajtra nezlepsi, tak vo stvrtok asi skocim k doktorke.
20. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili : já ji dávám na bříško i v malé vaničce a potvurka se snazi tu vodu pit musim ji drzet ruku pod bradou tak mi aspon líze tu ruku kdyz ji mam mokrou :grinning:
20. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aprint Máš MHD zadarmo, protože jsi na mateřské? Tomáš super :slight_smile: Koukám, že jsi ze Znojma. Slyšela jsem, že je něco i podobného v Brně. Škoda, že to není všude, alespoň jsem o tom nevím.
21. zář 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ah to je na prt...kasel je este horsi, zub sa stale tlaci a ja som po 14 mesiacoch dostala zenske veci a este ma chyta depka ze manzel je na sluzobke tak mi je smutno.... este aspon ze vonku neprsi a svieti slnko.
21. zář 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy obávám se, že se tomu nevyhnu, malá se naučila, že když otočí hlavičku na bok a vystrčí jazyk, že na tu vodu taky dostane :grinning:, takže je to asi jedno...
21. zář 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov ne ne mhd..to normálně platím...jen kočárek jezdí zadara...ale bazén mám zadarmo....
21. zář 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana pepča ted takky začal min jist....vydrzi trba i pres tri hodiny...moje mamka rika, ze je to tim, ze je stsrsi a ze uz nepotrbuje tolikrat jist...tak nevim
21. zář 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek