TP v dubnu 2011? Přidej se.

Ahoj holky je tu některá se // ?
pusolamy
19. zář 2011
@hobitkova : no my jsme uz dva mesice napul, kojo + nutrilon, takze na lahev uz zvykla je
ustarana
19. zář 2011
@ciernavila diky za rikanky
ciernavila
19. zář 2011
@ustarana rado sa stalo, jej super fotka
pusolamy
19. zář 2011
tak dnes poprve misto nutrilonu vecer kase + dokojeni tak uvidime 😉
aprint
19. zář 2011
Dnes jsme byli s Pepčou plavat 🙂 jen tak sami bez palváčku...tam ná sještě nechtěli, prý je moc malý. V bazénu se mu hrozně líbilo a ve výřivce ještě víc a největší úspěc hměla závěrečná sprcha🙂 byla jsem moc překvapená, jak se mu tam líbilo 🙂je tam slaná vpda, tak mu to snad pomůže i na tu alergickou rýmu, he pořád chudák zahleněný 😞
xlili
19. zář 2011
@aprint a kolik tam máte stupňů v bazénu a ve vířivce? My začínáme od října chodit na plavání do bazénku se slannou vodou, ale jen v malých skupinkách po 2-3 dětech. Tak jsem docela zvědavá, jak na to bude malá reagovat, protože mám doma malého bojínka 😞 Niki se bojí cizích lidí a v podstatě všeho neznámeho... jen na děti se usmívá a je vidět, že by si s nimi chtěla hrát 🙂
ciernavila
19. zář 2011
a v tej slanej ale musite davat pozor aby sa nedostala do oci a ust, nie? Ved by to stipalo... ja si neviem predstavit by v slanej vode tak aby sa to nedostalo do oci, ved maly tak rad spliecha nohami
pusolamy
19. zář 2011
taky by jsme radi na plavco ale prave vsude je to az od pul roku
@ciernavila jak pises o tom cakani nohama tak ja uz jsem vcera rikala ze si asi na to koupani ( ve vanicce) asi budu brat plavky protoze mala tak kope ze jsem mokra ja i vsechno okolo asi pujde do velke vany ale to zase chudaci moje zada :-|
xlili
20. zář 2011
U nás je to psané taky vše od půl roku, ale ptala jsem se, jestli můžem začít i teď a paní říkala, že pokud chceme, tak nás vezme..., ale asi to záleží na tom, jestli mají dost dětí nebo naopak 😉
Já koupu malou od narození ve velké vaně na takovém tom lehátka a když se rozřádí, tak ta voda cáká i z vany ven 😃 Čím víc cáká, tím víc kope - asi aby z toho maminka taky něco měla 😉
@ciernavila Viděla jsem natočené video a ta miminka tam mají otevřené oči, tak předpokládám, že to bude velmi slabý roztok - a ne tak jako v moři 🙂
ciernavila
20. zář 2011
@pusolamy mne zase zacal po kupani vytahovat z krabicky vsetky kremiky a olejcek a stale mi to tam rozhadzuje kym ho natieram 🙂
ustarana
20. zář 2011
S tym kupanim to mame tak isto - na konci jeho kupela som mokra stejne ako on. O velkej vane premyslam tiez, ale v suvislosti s krmenim, zeby som ho tam posadila nahateho, nakrmila a splachla 😃. Teraz krmim mliekom z flasky a riesim ako ho nakrmit a nezabit, pretoze si to nasysli do pusy a potom prska, frka, chrci a mlieko lieta vsade, tak sa bojim mrkviciek.
@ciernavila Mne to robi pri prebalovani. Horsie je, ked sa s pokadenym zadkom a nohami vo vzduchu rozhodne otocit na brusko. A to som si pred mesiacom myslela aky hrozny problem je prebalit dieta, ked kope nohami.
aprint
20. zář 2011
@xlili @ciernavila v bazenu bylo 30° , vířivka byla samozřejmě teplejší..klepal bradičkou jen ze začátku a pak už se řehtal a křičel radostí. V bazénu by nemělo dítě mít možnost cákat kopáním..musíš je totiž držet směrem dolů do vody,aby bylo co nejvíc pnořené aby mu nebyla zima. V tomto bazénu kam chodíme, tak tam bývá právě i plaváček a normálně tam děti potápí a tak.......
určitě je to slabší než v moři, téměř to necítíš
malýho koiupu asi od 3 měsíců ve velké vaně bez podložky, jen s trochou vody a hrozně se mu to líbí.....
ciernavila
20. zář 2011
@aprint skoda ze my mame taketo akcie trocha od ruky a sme bez auta, takze kazde plavanie by bol aspon poldnovy vylet vlakom 😞

@ustarana moj teraz kasle, sopli a aj zub mu ide tak to kakanie ma celkom casto a tak riedko, ze to ho len schmatnem a idem s nim rovno do umyvadla lebo to ma niekedy az v polke chrbta 😃 Co sa tyka prevracania na brucho pri prebalovani tak som som si riadne uzila s malymi dvojcatami, tie boli strasne hyperaktivne a to som musela prebalit za 5 sekund aby som to vobec stihla 😃
xlili
20. zář 2011
@aprint Byla jsem s malou ve slanném bazénu u známé a mělo to 30°C a to se jí moc nelíbilo, asi to na ni bylo příliš studené 😃 Tady by mělo být 33-35°C - tak snad nebude vyvádět... A když malému nedáváš tu podložku do vany, kolik mu tam tak dáš vody? a dáš ho třeba i na bříško? Jinak malé se taky moc líbí ve vaně, tam by vydržela dlouho řádit.
ustarana
20. zář 2011
Holky pomoc, v piatok sme boli na ockovani hexa + synflorix, vecer mal teplotu, ale to je uz v poriadku. Co ma stve je, ze Pavlik od tej doby malo papa. Jedol 6x denne 150 ml, teraz do neho dostandm sotva polovicu a aj to ho krmim hodinu. Poradte, co s tym. Uz som mu skusala dat aj UM, ale vysledok je rovnaky 😞 .
kometka5
20. zář 2011
@ustarana a myslíš, že je to k tomu očkování?
ustarana
20. zář 2011
@kometka5 no to keby som vedela. Do piatku ziaden problem nebol (jedol tak, ze som davala pozor, aby mi nezjedol aj ruku 😃). Na zuby to nevyzera, teploty ani bolest bruska nema, kadi, je vesely. Akurat ma este problem so zaspavanim (uz ma zavrene oci a hadze sebou a place), ale neviem, ci to ma spojitost.
aprint
20. zář 2011
@xlili jj obracím ho i na bříško, ale to ho přidržuju pod hrudníkem...ještě nemá takovou stabilitu a neudrži se
aprint
20. zář 2011
@ciernavila to mi to mame kousek MHD a navic zadarmo, taykz proc to nevyuzit 🙂
kometka5
20. zář 2011
@aprint a on má ponořený ouška?
kometka5
20. zář 2011
@ustarana tak vydrž. to je jenom dnešek? třeba má špatný den...malej taky má někdy žrací den a někdy skoro nejí zato pak víc jí v noci...
aprint
20. zář 2011
@kometka5 má vodu tak akorát pod uši..občas když se nakloní na bok, tak se mu potopí...už tak koupeme víc než měsíc a naprosto bez problémů.....
xlili
20. zář 2011
@aprint tak to vyzkouším taky...jen doufám, že tu vodu nebude pít 😃
ustarana
20. zář 2011
@kometka5 trva to uz od soboty. Pokial sa to zajtra nezlepsi, tak vo stvrtok asi skocim k doktorke.
pusolamy
20. zář 2011
@xlili : já ji dávám na bříško i v malé vaničce a potvurka se snazi tu vodu pit musim ji drzet ruku pod bradou tak mi aspon líze tu ruku kdyz ji mam mokrou 😃
petaov
21. zář 2011
@aprint Máš MHD zadarmo, protože jsi na mateřské? Tomáš super 🙂 Koukám, že jsi ze Znojma. Slyšela jsem, že je něco i podobného v Brně. Škoda, že to není všude, alespoň jsem o tom nevím.
ciernavila
21. zář 2011
ah to je na prt...kasel je este horsi, zub sa stale tlaci a ja som po 14 mesiacoch dostala zenske veci a este ma chyta depka ze manzel je na sluzobke tak mi je smutno.... este aspon ze vonku neprsi a svieti slnko.
xlili
21. zář 2011
@pusolamy obávám se, že se tomu nevyhnu, malá se naučila, že když otočí hlavičku na bok a vystrčí jazyk, že na tu vodu taky dostane 😃, takže je to asi jedno...
aprint
21. zář 2011
@petaov ne ne mhd..to normálně platím...jen kočárek jezdí zadara...ale bazén mám zadarmo....
aprint
21. zář 2011
@ustarana pepča ted takky začal min jist....vydrzi trba i pres tri hodiny...moje mamka rika, ze je to tim, ze je stsrsi a ze uz nepotrbuje tolikrat jist...tak nevim

Začni psát odpověď...

Odešli