• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
ahojte, ste niekto online? surne potrbujem poradit... Jedna sa o to fialove tlacivo co sa posiela na socialku - Potvrzeni o naroku na davky ovliv. narok a vysi rodicovskeho prispevku.
Ja vyplnujem len meno seba a dietata a rodne cisla, ostatne vyplnuju oni. nevidim tam vsak kolonku na moj podpis. Mozem sa tam len tak dole na druhu stranu? Netreba im tam nikde uvadzat ani adresu, staci len ked bude na obalke v ktorej to posielam? Pardon ak sa blbo pytam som z toho jelen, nechcem nic urobit zle. Dik
21. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, co máte vyzkoušené na nachlazení, když nesmíme skoro žádné léky? včera jsem chytla rýmu a dnes je mi děsně, bolí mě hlava, nos hrůza a cítím se jak zmlácená, k tomu mám ještě po včerejším taebu (první po roční pauze) natažený snad každý sval v těle, tak je to opravdu paráda, když mi něco spadne na zem, tak se k tomu shýbám jak 80tiletá :grinning: zatím zkouším homeo na rýmu, v těhu mi docela pomohly, ale nejlepší byly kapky echinacea, které teď asi nemůžu (je tam 40% alkoholu a na letáku píšou, že se nemají při kojení), to byla jistota
21. zář 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila já myslím, že jo, ale když jsem to tenkrát vypisovala, tak jsem tam uváděla i datum a podpis, ale to byly ještě asi staré formuláře, teď už je to žeprý zas jinak
21. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tak to risknem, napisem to dole a k tomu pridam aj nejaky sprievody list, prinajhorsom mi to vratia. Ale snad to bude ok.
21. zář 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem to teď vyplnila elektronicky a kolonka pro podpis tam je, je to stejný formulář jako předtím ... je tam, kde, dne a podpis žadatele
21. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova ja mam na druhej strane len kolkonku E a tam je v : ...dne.... podpis a razitko platce - cize to patri k tej E kolonke kde sa spomina zamestnavatel,,,,
21. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ja to mam ted u sebe a vyplnovala jsme jen moje a malyho jsmeno a rodné číslo, zbytek je vyplněný od sociálky.....nikde tam není kolonka na můj podpis...
21. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint ok, dik, tak to idem poslat.
21. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova me v tehotenství dost pomohlo "oscilococsinum" nebo jak se to pise....a taky proplachovat noc vincentkou(normálmě vzít vincentku, nechat ji vybublat, dát do injekční stříkačky a prohnat nosem..není to moc příjemné,ale účinné)....to je na rýmu asi nejlepší...
21. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to, co já mám vytištěné má jenom kolonky A,B,C,D, no doufám, že mám dobrý formulář, za chvilku tam s tím vletím, tak když tak vyplním na místě ještě jiný, kdo se v tom má vyznat :slight_smile:
oscilo jsem doma našla, snad zabere
21. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v Brně jezdí MHD pro děcko + doprovod zadarmo, to je paráda... jak jsem na to zvyklá, tak jse tak jezdila i v Pardubcích a najednou mě napadlo, že asi jedu načerno... :slight_smile: a kočáry tu jezdí taky zadarmo - i v Pardubicích :wink:
21. zář 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tak já jsem si nachlazením prošla minulý týden...dávala jsem si jen na noc paralen a pila hektolitry čaje s medem...nic jiného jsem taky nesměla...ale trvalo to pár dnů, než jsem se dala dokupy...
a odnesl to asi malej, má rýmu, která mu teče do krku, takže pak kašle...
21. zář 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 no u nas to iste..aj odsavate? Ja to nemozem ani pocuvat ten kasel ako mi to je luto :frowning2: Ten detsky Mucosolvan mu nechuti to ma daku lesnoovocnu prichut.

Hehe maly ako zacal dzavotat tak sa rad pocuva, stale si rozprava dookola dadada, bababa, tatata... strasne je to zlate. Teraz poobede si nasiel zalubu v "brrrrm" az ma penu okolo ust, som sa najprv zlakla ze zjedol nejake mydlo :grinning:
21. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ciernavila jj, odsáváme, malej u toho vříská jako blázen...a chrčí parádně...přemýšlím, jestli bych ho neměla nechat dát poslechnout... :unamused:

a my jsme taky dneska předváděli autíčko...byl nějaký ukecaný... :grinning:
21. zář 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
takto sa nam stazoval ze mu rastie zub: http://www.youtube.com/watch?v=HYoQUAUD2mE :grinning:
21. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kometka5 a mate odsavacku navysavac? U tej maly ani nemukne, lebo to vysava rychlo a ucinne. Kamoskin syn co uz je vacsi si s nou uz sam odsava.
21. zář 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila uzasny video :slight_smile:
malej je zlatej, to u nas je stezovani na uplne jiny urovni :grinning:
21. zář 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila jj, odsávám vysavačem...jinak byych už to nedala...nicméně malej brečí jako blázen...ale odsaju fakt dost., totál hustá rýma...
22. zář 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím, že malá to úspěšně chytla ode mě, a to pak, že při kojení to mimča nechytnou - keci k věci :rolling_eyes: ... na odsavačku do vysavače taky nedám dopustit, někdy narychlo jí to odsávám jenom tím koncem pusou, ale to neodsaju ani polovinu toho, co vysavačem
mně už je dnes sice o trochu líp (už mě aspoň nebolí hlava), ale hýbat po cviku se furt nemůžu, bez kapeníku nesmím ani za roh a můj odjel do pátku na služebku, v ne nás čeká oslava prckových narozenin, takže mám péct dinosaura, nakoupit na to suroviny a uklidit celý byt, na to se fakt cítím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova jj, přesně tak jenom kecy...malej taky ode mě chytil rýmu a kašel... :unamused:
22. zář 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 nas maly to ma od manzela a to dokonca ho ani nechytal vtedy a este aj spal vo vedlajsej izbe a vetral aby ho nenakazil
22. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila to je parádní video :slight_smile: na zuby se moc netěšim... i když tohle je zlatý. Kuba zatím svůj hlas moc nepochopil, už se těším na slabiky.

Včera jsem si u kámošky v knížce Rozvíjej se děťátko přečetla, že ten pohyb, co dělá, se odborně nazývá tulenění :grinning:
23. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jej tuleneni...to je krasne slovo
23. zář 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak má za sebou Kuba první pád z postele. Jsem ťula, ach jo. Ale všechno v pohodě, jen mě mrzelo, že se z leknutí tak rozplakal...
23. zář 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam tak domaca kinder cokolada sa uz chladi v chladnicke..dnes je tak krasne vonku:slight_smile:
24. zář 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila robis chute :slight_smile:. Napis ako na to a tiez to skusim. My sme dnes mali oslavu a osulila som to "americkym" moucnikom a ako si mlaskali :grinning:
24. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee ajaj, no jednou to prijit musi... tak to mate aspon za sebou :wink:
hlavne, ze je v pohode
24. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketnieuw no, musí... hlavně doufám, že se z toho třeba něco naučil - že postel má konec :slight_smile: nakonec paradoxně celej zbytek dne byl uplně nejbáječnější... ale schválně ho asi přece jen z postele házet nebudu, až bude mrzutej, aby se uklidnil :sweat_smile:

zítra jedem na ten plavací týden, tak jsem dost zvědavá. počínaje cestou autem sami dva asi hodinu a půl...
24. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana ja som ju robila podla http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2538, tuk som dala Iva a cely vanilkovy cukor
24. zář 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana americky nepoznam to je aky? Ja strasne rada peciem kysnute kolace, slane aj sladke, ked su Vianoce robim aj 9-10 druhov, ale teraz pri malom to uz asi nepostiham. Zajtra idem piect chleba, som zvedava co z toho bude. Skusala som aj raz slane pletenky a podarili sa. Strasne ma lakaju tie potahovane marcipanove torty ale do toho trocha sa bojim ist ze ci by sa mi to podarilo.
24. zář 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek