• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ofelieee ste ma navdadili s tym plavanim...skoda ze tu nablizku nic take nemame...asi budem zistovat... jedine niekde v PRahe
24. zář 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila tak som na to pozerala, vyzera to zaujimavo a skusim to, ked tu bude manzelov syn. On miluje vsetko, co smrdi cukrom. Tiez velmi rada peciem, ale nemam komu. Ja s manzou to nejeme (ja si musim dost strazit vahu) a svokra so svagrovou si vezmu par kuskov na domov ku kave a zbytok vetsinou vyhodim. Americky moucnik je hrnkova buchta (nic zlozitejsie s Pavlikom nezvladnem). Poslala by som ti link, ale som len na telefone a nejde mi to. Tak aspon takto: www.toprecepty.cz, bud to zadas do vyhladavaca, alebo cvaknes na moucniky (je hned na zaciatku). O marcipanovych tortach rozmyslam uz dlho, ale pripada mi to ako "vyssi divci skolu". No mozno kometka5 by mohla poradit nieco pre zaciatocnikov.
24. zář 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ustarana dik, pozrem na to, praveze mam rada komplikovane recepty, nastastie pri Danielkovi sa daju robit, on sa pri vsetkom v pohode zahra, staci ze mam v kuchyni rozprestretu hraciu deku. Mna skor odradza od tych toriet aj vsetky tie pomocky co k tomu treba a to su dalsie vydavky a teraz ako bude rodicak zase sa uz neda tolko "vyskakovat" :slight_smile:
No uz som to nasla,..heh tam idu hrozienka, to bude manzel rad, ja ich moc nelubim.
25. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila ten recept na Kinder čokoládu vypadá dobře a ne moc složitě. Chutná to opravdu jako Kinder čokoláda??? To zbožňuju :slight_smile:
25. zář 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov no uplne tak isto nie, ale trocha sa to podoba, to tym susenym mliekom... a je to strasne rychlo urobene.
25. zář 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně jsem našla chvilku klidu, měli jsme dnes mega rodinnou oslavu - Domča slavil 3 roky (není ani možné, jak strašně rychle to uteklo) a to bylo chystání, pečení, úklid, ale musím se aspoň tady pochlubit s dortem pro malého, protože to je asi vrchol mé pečící kariéry, nic lepšího už asi nesvořím :slight_smile: a moc z něho nezbylo, jak chutnal :wink: :wink:
25. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ciernavila máš pravdu, že ty pořizovací náklady na pomůcky nejsou nejnižší, ale zas to beru tak, že to mám nadosmrti a přikupuju postupně, první dort jsem pekla bez ničeho :slight_smile: a hodně těch drahých zbytečností se dá lehce nahradit (něco samozřejmě ne :frowning2:) ještě tu přidám jeden, který jsem dělala tento týden
25. zář 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahojky,
tak kamarádka taky dělá dorty, začala to dělat při mateřský...já bych asi na to neměla trpělivost...

tak já myslela, že už je kašel za náma a dneska ráno to vypadá, že tedy rozhodně se nehodlá nás vzdát... :unamused:
26. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mame za sebou prvni spani mimo domov, byli jsme na vikend na horach a zvladli jsme to na jednicku i kdyz mala spala v kocarku i v noci z toho jsem mela nejvetsi strach jak to veme ze neni v postylce ale parada prvni noc spala do pul pate no a pak uz se ji teda nechtelo spat usla ve ctvrt na sedm a v sedm byl budicek :unamused: a druhy den se vzbudila asi v pul ctvrte a po kojeni hned usla a kdybych ja asi ve ctvrt na osm nevylejzala tak by spala buhvi dokdy :grinning: a pres den taky spala paradne,cim vetsi bugr venku i v chate tim lip spala (bylo to hasicske soustredeni a bylo tam asi 23 deti od 5 do 15 let) :grinning:
26. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova tý jo, ten je super.....šikula :slight_smile:
26. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova kdo umí ten umí, kdo neumí ten č.... :grinning:
26. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy no tak to je dobre, tiez sa obavam ako bude spat mimo domu...ideme zajtra na Slovensko, budeme prec tyzden a na striedacku u mojich i manzelovych rodicov. Obe babky si kupili cestovne postielky pre maleho. Akurat mi este stale trocha kasle :frowning2:
26. zář 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy tak to je super, že jí nevadí jiné prostředí... My jsme byli před měsícem na víkendovém wellness pobytu a malá mi tam nechtěla vůbec spát a pořád kňourala :unamused: Přijeli jsme v neděli domů - úplně vyčerpaní :grinning: a Niki spinkala 3 hodiny v kuse, jak z toho byla hotová...
27. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak máme za sebou dnes poradnu a snad už poslední očkování. teď by měla mít snad Kája chvilku pauzu. Jinak máme 7330g a 67cm no rosteme jako z vody:slight_smile:. Jsem zvědavá na dnešní noc jestli to bude jak posledně tak se moc nevyspím. Taťka má noční takže se tomu vyhne:slight_smile:.
27. zář 2011 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
KRÁSNÝ večer,
tak jsme dneska taky byli u doktorky, trošku jsme zabrzdili v tom vytahování, vyrostli jsme jen o 2cm za měsíc...takže máme 71cm a 7120g.
a jelikož už je od neděle protivnej, tak jsem pořád lovila a lovila a máme už druhý zub... :grinning:
27. zář 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@debule @kometka5 To se máte.. Nás poslední čeká v pondělí. Vůbec se mi tam nechce, Niki po tom minulém očkování v noci skoro nespala :unamused: a pak byla celý týden protivná..
27. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hobitkova Naprosto báječné,nedivím se že nic nezbylo. Klobouk dolů :slight_smile:
27. zář 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili my nebyli na očkování, jen v poradně...my vlastně asi jediný nejsme ještě vůbec očkovaný...jdeme koncem listopadu na neurologii, aby se vyjádřili, jestli je vhodný očkovat, abysme opět neskončili v nemocnici...
27. zář 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili jo to malá minule taky tak jsem zvědavá jak dnes. zatím ale spinká tak třeba to bude dobré. dnes měla už jen jednu injekci.minule měla dvě a to měla tu horečku a zvracela.:frowning2:
27. zář 2011 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff..tak sme na SK, to bol brutalny den, vybavovanie porodneho, mame SK rodny list, maly zapisany v pase...kopec chaosu a bordelu na uradoch...klasika. Ale chvalabohu vybavene a maly krasne spinka v cestovnej postielke. Uz sa tesim na polrocnu kontrolu 13.10, som zvedava kolko zase narastol.
28. zář 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se vám odsává s elektrickou odsávačkou? Uvažuju, jestli ji pořídit, budu teď do Vánoc každý čtvrtek pryč, celkem to bude asi 12 dnů. Odstříkávám rukou, protože ruční odsávačkou nic neodsaju. Elektrické stojí dost a nevím, jestli to vůbec stojí za to...
Jinak dnes přítel krmil dvakrát z lahve (Calma) a malý to nechtěl. Dříve bez problému (to ho krmila mamka). tak nevím, jestli je to špatnou technikou tatínka a nebo malý odmítá lahev. Někdo to tu, myslím, psal, že může odmítat lahev, když rostou zuby. Nemám zatím nic neroste, aspoň nic nevidím...
29. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov ahojky, malá mi odmítala týden flašku když ji bolela dásínka. taky zoubky ještě nemáme ale už se pomalinku prořezávají a pak je pro mimča asi ta flaška nepříjemná. ale po týdnu to přestalo a zase malá z flašky pije normálně:slight_smile:
29. zář 2011 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov tak já na elektrickou odsávačku nenechám dopustit...akorát musíš zvážit, jestli to za to stojí, protože je to fakt dražší investice...
já mít první dítě, tak si jí koupím určitě.... :wink:

jinak my dneska super den...malej zjistil, že má zuby a pěkně mi ráno probudil tím, že při kojení pěkně stisknul, já viděla všechny svatý, tekla krev a on úsměv od ucha k uchu.... :frowning2: tak nevím, jak dlouho budu takhle s kojením pokračovat...
29. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov mě naopak při růstu nechtěl prso a chtěl jenom flašku...ale my s tím kojením haprujeme už hoooodně dlouho...
29. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatov Ahoj, ja mam doma odsavaciek viac. Ako prvu som si kupila znacku Farlin, lebo bola najlacnejsia (stala 1500 kc). Bolo to v dobe, ked som odchadzala z porodnice a nevedela som ako dlho mi mlieko vydrzi. Sice pisu, ze napodobuje sanie dietata, ale nieje to pravda. Vcucne to bradavku a taha a taha (po chvili boli to ako slak). Ked sa pokazil motorek, tak som v kramku dostala manualnu Baby one. Ta je uplne na nic, odsavala som s nou sotva tretinu. Ked sa mi 2x pokazil motorek od farlinky, manzel sa nastval a kupil mi Medelu mini electrik (stala 2500 kc). A to je uplne ine kafe. Fakt napodobuje sanie dietata, vobec to neboli a v sucasnej dobe odsavam cca 1 l mlieka. Som velmi spokojna. Akurat to poriadne zvaz. Neviem ako to planujes, ale predpokladam, ze zacines davat prikrmy a kase, aby si ju vobec vyuzila.
30. zář 2011 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov :myslím že ted uz je to asi zbytecna investice v pul roce, myslim ze u nas ji pujcovaly v porodnici nevim jak je to u vas ale mozna by se ti vyplatilo si ji nekde pujcit
30. zář 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak dnes mame za sebou prvni koupani s tatkou ve velke vane a moc se nam to nelibilo porad knourala a ohlizela se po male vanicce ktera je v koupelne oprena :wink: tak jsem zvedava co budem delat az se do vanicky nevejde :astonished:
1. říj 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak právě si prožíváme to přísloví, že "když se člověk po....re, tak an něj spadne i hajzl. Ve stredu jsme dostala zanět do prsu- streda, ctvrtek jsem mela 39 horečky, navíc malý mi z toho prsu nechtěl pít, odsát to nešlo...prostě paráda, ale už se to zdábýt v pořádku, jen mě v tom prsu tak nějak píchá. A od úterý večerr nám malý 4 houkal( máme monitor Nanny) vůbec nevím čím to je, když jsme došli, tak se na nás smál nebo plakal, v noci se dokonce jen zavrtěl a spal dál. Na desce by teoreticky měl být, rukoiu jsem zkoušela v místech, kde spal jestli to snímá a kontrolk blikala. Indikátor baterií nesvítí, ale pro jistotu jsme je dnes zkusili vyměnit. tak uvidíme. dvakrát nám houkal témeř po usnutí, jednou v noci a jednou ráno. Jsme z toho trochu vedle, protože do te´d jsme neměli problém.Zítra asi radši skočím k doktorce.....
2. říj 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kometka5 Chci se zeptat jak dopadla výměna baterek v monitoru? pomohlo to? přestalo to pak houkat?? a signalizobvalo ti to pored tím ze jsou slabé baterky?
2. říj 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aprint my vyměnili baterky a už to pak nikdy nehoukalo....klep, klep, klep...tak jsem to připočetla k tim baterkám...a indikace baterky nám nesvítila...to by jedině musela svítit než to začalo houkat, to jsme u toho nebyli, ale jinak to nesvítilo...
tak snad to budete mít stejný jako my... :wink:
2. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek