• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v dubnu 2011? Přidej se.

25. dubna 2015 
@ciernavila : my jsme taky jen na mliku teda MM + UM stale dokrmujem, a vecer misto UM davame kasi jinak zatim nic, k dr jdeme v patek mame posledni ockovani tak nam asi udela i pulrocni kontrolu tak uvidime asi uz nam taky rekne at zacnem s mrkvi
9. říj 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak som kukala po nete a veru budem na to uz davat pozor, lebo manzel ho obcas aj s babickou pritahovali do sedu, vraj sa to nema robit, ani ho mat na kolenach v sede. Vraj pokial sa sam naposadi nie su este svaly na to pripravedne a moze to negativne ovplyvnit jeho drzanie tela v skolskom veku. Takze ziadne sedenie, podla toho co som citala sam sediet moze kludne az v 9 mesiacoch.
@kijir tie horne bolia asi viac ako dolne. Pri dolnych ani nemukol ale pri tych hornych uz je taky trosicka umrncany obcas to predtym nebol teda....rozmyslam ze mu uz kupim ten Calgel v pondelok, ale najhorsie aj tak vraj byvaju stolicky.
9. říj 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila :no ono to je hodně individuální.Péťa třeba u tech spodních dvou řezáků brečel jako želva,ale o stoličkách jsme ani nevěděli :slight_smile: Najednou tam byly :grinning: ! A zkusím tě trošku uklidnit,s každým z kluků jsem občas seděla že jsem je měla jakoby na klíně a zádíčka měli opřený o mě a za ručičky jsem je sem tam taky přitáhla,protože je to bavilo a ani jeden nemá žádné problémy se zády,páteří nebo tak....Myslím,že když se to nepřehání,tak to neškodí.
9. říj 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to spaní celý noce vám závidím. My minimálně 2x, ale to je hodný oslavy, spíš víc... Nu ale přijde mi to nějak přirozený no, co mám dělat :sweat_smile: . A po zubech eště ani stopy, že by to bylo tím...
9. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včerejší večer horor...Kubíka mi přivedla maminka kamaráda, u kterého byl na návštěvě...s roztrženou tváří, ošklivá rozšklebená 5cm rána, takže okamžitě na chirurgii, šití, má tam 3 stehy :frowning2:
Bylo mi ho strašně líto, umrtvovali mu ti injekcema do té živé rány, při šití už ani nemuknul, a při odchodu z ordinace už se usmíval, můj malej hrdina. Nicméně, jizva tam bude dost viditelná :frowning2:
Nikomu nepřeju pohled, když jsem otevřela dveře a on tam stál a crčela z něj krev :frowning2:
9. říj 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : ježiši chudaček normalně mam uplne husí kůži jak to čtu, a jak se mu to stalo?
9. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme dnes dali poprvé mrkev. Už máme půl roku, ale já bych ještě klidně počkala, nebýt tatínka, který se na to vyloženě třepal :grinning: S doktorkou se nemá smysl radit, ta nám cpala kaši už někdy od 4 měsíců a to malý krásně po MM přibýval, takže mu nic nechybělo.
9. říj 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina To musí být hrozné... :frowning2: chudák malý, ale je šikovný, když to vzal takhle statečně :wink:
9. říj 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina chudák malý, jak k tomu přišel? náš malý je taky co chvila dotlučený, ale musím zaklepat, šití nás zatím minulo a doufám, že ještě dlouho mine, ale zrovna minulý týden hodil na cestě takové salto, že už jsem to viděla na zlomený vaz, nohy ve vzduchu, hlava na cestě, no naštěstí to odnesl jenom odřený nos :fearful:
jinak my už jsme začly taky se zeleninkou, malá mi totiž poslední 2 týdny u každého kojení tak po 5 minutách začne strašně plakat, už fakt nevím, co to s tím kojením má, když zmáčknu tak teče, váhu jí kontoluju a svým tempem jde nahoru a už jí aji před každým kojo kapu baby calm, kdyby ji náhodou bolelo bříško ... zatím jsme zkusily mrkev a vařenou to nechtěla ani slyšet, kupovanou valila jak o dušu, dnes brokolice a nic moc, tak uvidíme
zuby zatím taky nevypadají, že by se chystaly ven
9. říj 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina jejda Peti to je mi líto. no muselo to být hrozné ani si to neumím představit jak hrozně ti muselo být když jsi ho tak viděla:frowning2: chuďátko malé ale musel být statečný když píšeš jak to zvládl.
Jinak malá už má nalité spodní dásínka takže zoubky snad vylezou co nevidět. noci jsou fakt hrozné ale dnes jsem jí dala čípek aby jí to tolik nebolelo a trochu to pomohlo. dřív kadila tak jednou denně a teď tak šestkrát no fakt už aby to bylo:slight_smile:.dnes chci zkusit dát malé do mrkvičky maso tak uvidíme jak jí to půjde.někdy papá pěkně někdy moc nechce ale věřím že se to časem poddá:slight_smile:.
To počasí je vážně hrozné už mě bolí v krku jak jsem s Kájou venku ale když jí se na tom studeném vzduchu dobře spinká. pokud jezdím tak jen spí a spí:slight_smile:. doma mi vůbec nemůže zabrat:frowning2:
10. říj 2011 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy
@hobitkova prý se přetahovali o nějakou látku a Kubík spadl tváří na nějaké křeslo, bohužel jsem u toho nebyla, byl u kamaráda. Nevím, co tam mají tak ostrého, nicméně maminka řekla, že to jde okamžitě pryč.
10. říj 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina : to je sice hezky ze to jde okamzite pryc ale uz je jaksi pozde :unamused: ale vinit je z toho stejne nemuzes mohlo se mu to stat kdekoli jinde hlavne ze je v poradku
10. říj 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina no jo to známe, malý má ještě teď období, že nechce půjčovat žádné hračky a v pá jsme tu měli kinder party (asi 8 dětí), no stálo mě to 2 mega scény než si dal říct a hračky začal půjčovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusolamy ta maminka z toho byla hodně špatná, vůbec ji z toho neviním, opravdu se to mohlo stát jinde a mohlo to dopadnout i hůř, stejně tak by se mohlo přihodit něco u nás jejímu synovi, naštěstí už je to za námi, teď hlavně vydržet vyndání stehů a aby se to dobře zahojilo. Mamka mi říkala něco o nějaké kolagenové mastičce na jizvy, nemáte s tím někdo zkušenost nebo cokoliv na zahojení jizev??
@hobitkova hračky si půjčujou, ale dělali blbosti, někdy jsou jak utržený z řetězu :unamused:
10. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ja často a dlouho vám mimča přes den spinkaji?
10. říj 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina Zkus Contractubex, stojí asi 200,- Kč - mohu jen doporučit... ;)
10. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Dopoledne 1,5 - 2 h, odpoledne 1,5 - 2 h a v podvečer 30 min. To ale jen, když je ve svém prostředí, jakmile jsme na chalupě nebo u rodičů, tak nechce spát a usne jedině v autě nebo v kočárku :unamused: V poslední době se mi zdá, že se intervaly spánku zkracují :grinning:
10. říj 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili nám se to právě taky hodně mění max.30min. a jenom v kočárku-jenže v tomto počasí nejde vyjíždět 4x za den :unamused:
10. říj 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy To máš recht, nedá se to v tomhle počasí... Byli jsme od středy do neděle na chalupě v jižních Čechách a v sobotu v tom nej... počasí jsem jezdila 3x hodinu venku s kočárem, ptz jinak mi malá nemohla usnout a byla protivná :unamused: Pěkně jsem vymrzla a zmokla - ale hlavně, že princeznička se vyspala do růžova :grinning:
10. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaov A jak se malému mrkvička líbila? :sunglasses: Zkoušela jsem od pátku dávat mrkvičku, ale Niki z toho měla vyloženě srandu, rozhodla se, že z mrkvičky bude dělat bubliny, prskala to kolem sebe a strašně ji to přišlo vtipné :grinning: Takže jestli snědla dohromady dvě lžičky, tak to je moc :confounded:
10. říj 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili Díky moc, až vyndají stehy, tak zkusíme :slight_smile:
10. říj 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jedna otázečka-řeším zimní fusak. Poradíte jakej je nejlepší,univerzální a hlavně teploučky :slight_smile:
10. říj 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina mě radili hlavně mazat něčím mastným třeba indulonou aby zůstala kůže pružná a časem potom jizva vybledne. jak bylo řečeno hlavně že je v pořádku a nestalo se ještě něco horšího.
10. říj 2011 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy malá spí dopoledne tak hoďku a odpoledne tak dvě ale když jsme v kočárku tak prospí i celý den:slight_smile:. dnes už jsem vyzmrzaná spala venku tři hodiny a odpoledne půjdeme ještě na chvilku:slight_smile:
10. říj 2011 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrullina :Ahojky,mě doporučoval plastický chirurg,když jsem si uřízla článek prstu an jakoukoli jizvu že je naprosto nepřekonatelné kvalitní (nejlépe domácí) vepřové sádlo :slight_smile:.Tak to třeba můžeš taky zkusit.je fakt že já teda jizvu vidět nemám :wink:Hlavně ať se mu to krásně zahojí a co nejdřív.je teda hodně statečnej,ale oni ty děti jsou :slight_smile:.Kolikrát víc než my,viď :grinning: ???
@lusyy :Ahojda,tak mě Jiřík spí poslední dobou už jen jednou denně tak cca 2-3hodky.Někdy, ale to je teď fakt málo, si ještě dá odpoledne kolem 5 ještě třeba 20-30minut,ale víc už ne :( Brala bych aby spal ještě trošku víc... :sweat_smile: .Jo a fusak máme klasického beránka a vždycky je teploučkej jak z pokojíčku :slight_smile:.
10. říj 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy jo tak ten řeším teď taky.. Slyšela jsem, že je dobrý od Emitexu, tak asi půjdu do něj. Jinak máme ještě po mě starej s beránkem, ale to jsem si říkala, tak do sání :wink:
10. říj 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Poznámka admina: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. říj 2011 v 16:17 • majkl81
@kijir Sádlo mi bylo taky doporučováno, ale s tím tedy nemám zkušenosti.. :wink:
10. říj 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my dneska máme vyloženě spící den...dopoledne spal 3hodiny a teď dvě hodiny. to jsem zvědavá na tu noc...zase nebude spát a bude si povídat...už ho normálně nosím do obýváku, protože to budí malou. nepomáhá vůbec nic...on nechce ani prso, dudlík, s tím si povídá...nevím co s tím...

my o víkendu byli u mojí mámy a taky jsem musela s kočárem ven, jinak by neusnul a pak si klidně spla dvě hodiny, takže se budu moc divit, kdybych to neodmarodila...
10. říj 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xlili jj, já mám fusak od emitexu a je super...a beránka mám přesně do saní... :wink:
10. říj 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek